Követeljük, hogy azonnal vonják meg képviselői mandátumát minden

sp

#27 Re: Nem lehet két hazád!

2012-12-01 15:40

#24: Hun - Nem lehet két hazád!

Itt egyel feljebb olvasható "Gusztáv az ember" bejegyzése, majdnem makulátlan helyesírással. A hibák kijavítása, mint olvasom, nem csak az én igényem. Ha a bejegyzését már majdnem sikerült profin megírni, akkor miért nem veszi a fáradságot, hogy a petíciós felhívását is átnézze és kijavítsa?

S továbbá az alábbi idézet, mely HUN- tol származik, már egészen elfogatható irányt mutat, de a petíció, ezt sajnos nem tartalmazza, így továbbra is elfogadhatatlan számomra.

„Természetesen Magyarország testének trianoni földarabolása okán idegenbe szakadt testvéreink esetében kivételt kell tenni, hisz Őket semmi nem védi, értük ki kell állni minden magyar embernek és ellenük nem lehet korlátozásokat hozni az anyaországban. De ez a petíció, és az elv amely mögötte van, nem is az Ő korlátozásukra irányul.”

 

Egy petíciót, mindenre kiterjedően kell megfogalmazni.  Hogy arra gondolunk, vagy bejegyzésben írunk róla, hogy a korlátozás nem irányukban történik, ez önmagában semmit nem jelent és semmit nem is ér, ha a javaslat nem tartalmazza.

Szóval, ha aláírnám az olyan lenne mintha én írtam volna, márpedig én ilyen írást ki nem adnék a kezemből. Azt is látom közben, hogy eddig 222 embert ez egyáltalán nem zavar, de vajon mennyien vannak, akik átolvassák és emiatt sarkon fordulnak?


Vendég

#28

2012-12-01 19:59

A Magyar Parlamentbe,Magyar,keresztény képviselőket akarok !!
idirablo

#29

2012-12-01 20:37

Az "internacionalisták" szeretnék, ha Magyarország a "civilizált" országokat követné.

Mely "civilizált" országokban engedélyezik a parlamenti képviselők kettős állampolgárságát, és melyekben nem?

Vendég

#30

2012-12-01 23:00

Be kell tiltani a sárga csillag viselését is! Ez már biztosan eléggé antifasiszta húzás lenne a sok rettegő számára. Egy szavuk sem lehetne. Jóval a háború után születtem, mégis folyamatosan tapasztalom, hogy lefasisztáznak embereket mindössze azért, mert ki mernek állni a magyar érdekek mellet.
fcgfdgfdgdf

#31 Magyarország a magyaroké

2012-12-01 23:47

Minden népnek megvan a joga az önrendelkezésre abban az országban, amelyet a hazájának tekint, olyan külsõ erõkkel szemben, amelyek illetéktelenül próbálják ezt az önrendelkezést csorbítani, vagy más országok belügyeibe beavatkozni.
Ajtósy

#32 Mi a fontos?

2012-12-02 21:34

Magyarok számára első a magyar nemzet biztonsága!

Vendég

#33

2012-12-03 12:45

Remélem hogy sokan csatlakoznak és végre megtisztul az idegenszívűektől a parlamentünk. Én magyar képviselőket választottam nem külhoniakat. Hogyan képviselne egyszerre két ország érdeket ? az aki több állampolgársággal is rendelkezik ?
benesch55

#34 benesch.istvan@gmail.com

2012-12-03 12:47

Remélem hogy sokan csatlakoznak és végre megtisztul az idegenszívűektől a parlamentünk. Én magyar képviselőket választottam nem külhoniakat. Hogyan képviselne egyszerre két ország érdeket ? az aki több állampolgársággal is rendelkezik ?

Vendég

#35 Re:

2012-12-03 17:46

#5: -

konkrétan a fasizmus fogalmával sem vagy tisztában))) a fasiszták nem voltak antiszemiták


Vendég

#36 Hogy is van ez máshol...

2012-12-03 20:43

maria

#37 Szabadsag minden elnyomo embernek...

2012-12-03 23:46

Amiről nem beszél a cionista nagykoalíció: Izraelben nem is lehet képviselő, aki kettős állampolgár
Így szól a vonatkozó jogszabály:
16A. Ha egy Kneszet-tag más, az izraelin kívüli állampolgársággal is rendelkezik, és a másik ország törvényei lehetővé teszik, hogy lemondjon arról az állampolgárságról, akkor nem teheti le az esküt addig, amíg mindent meg nem tett ennek érdekében, továbbá nem lehet a Kneszet teljes jogú tagja, amíg le nem teszi ezt a nyilatkozatot.

16A. If a Knesset member holds an additional, non-Israeli citizenship, and the laws of the country whose citizenship he holds permit him to be released from such citizenship, he shall not declare allegiance until after he has done everything required on his part to be released from such citizenship, and he shall not enjoy the rights of a Knesset member until he makes his declaration
http://www.knesset.gov.il/elections17/eng/law/BasicLawKnesset_eng.htm

Vendég

#38

2012-12-04 00:22

Büszke vagyok szép hazámra,
Büszke vagyok Magyarországra!!!
Büszkeségem nem csorbítsa korbács,
Nevezzenek fasiszta,náci s más illetékkel
Büszkén viselem magyarságom,
Szemben úszom akár az árral,
nem hagyom szép hazám,, zsidókra sem másra!!!
G

#39 Re: Re: Re: LE A JOBBIKKAL MEG A CSIKÓS GATYÁVAL!!!!!

2012-12-04 00:35

Palesztina

#40

2012-12-04 00:39

Magyar földön Magyar emberek felett Magyar keresztény döntsön.
És minden Magyar parlamenti választás előtt izraelból 500000 zsidó ne jöjjön ide voksolni, mi után palesztin gyerekeket mészárolt.
Izrael

#41 Re: Re: Re: LE A JOBBIKKAL MEG A CSIKÓS GATYÁVAL!!!!!

2012-12-04 00:41

ÉLJEN A DK!!!!!

#42 Re: Re: Re: LE A HAZUG NÁCI JOBBIKKAL!!!

2012-12-04 01:07

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-12-04 01:41


Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-12-04 01:43


Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-12-04 01:45



Vendég

#48 Hitler papa tudta már 1933 ban kik akik egymás ellen fordítják a honfitársakat

2012-12-04 01:47

Éppen ennek vagyunk szemtanúi ma Magyarországon is... http://youtu.be/qi8tojN78yo

pontosan ez történik itt ebben a fórumban is a zsidó agresszorok pofáznak arról, hogy náciveszély van, ezzel provokálják az igazi magyarokat - közben a cionisták - zsidók - üzemeltetik a világ ma is létező egyetlen koncentrációs táborát palesztínában és ahol ártatlan embereket civileket gyilkolnak le...

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-12-04 01:55


Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-12-04 01:57