Követeljük, hogy azonnal vonják meg képviselői mandátumát minden

ValakiJ.

#1

2012-11-30 19:02

Csak MAGyart a parlamentbe, IGAZ MAGYART!!!

Vendég

#2

2012-11-30 19:11

Természetesen aláírtam a petíciót. ( Egy kérésem van: Helyesírási hibákba ne hagyjunk "belekötési" pontot. )

Vendég

#3

2012-11-30 19:44

...továbbá más országok politikusainak eszébe se jusson Magyarország belügyeibe avatkozni! Főleg Izraelnek...

Vendég

#4

2012-11-30 19:55

Na, még egy antiszemita fórum.

Vendég

#5

2012-11-30 19:55

kicsit sok már belőletek, fasiszták.

Vendég

#6 Re: hülye vagy

2012-11-30 20:19

egy igaz

#7 Re:

2012-11-30 20:29

#5: -

A szó jelentésével sem vagytok tisztában!Akinek meg nem tetszik hogy itt magyarok magyar képviselőket akarnak azt szeretettel várja a rasszista,gyerekgyilkos izrael!Csupa kis betűvel!Undorító,dologtalan,gyáva,sunyi népség!


Vendég

#8

2012-11-30 20:54

Nagyon egyetértek a követeléssel ! Remélem még nagyon sokan aláírják !!!!

Vendég

#9 Re: Akkor olvasgasd anyád bőrgyógyászati látleletét.

2012-11-30 21:09


Vendég

#10 Re: Belőletek volt - nem kicsit sok - mocskos férgek.

2012-11-30 21:12


Vendég

#11 Re: Re:

2012-11-30 21:13

#7: egy igaz - Re:  

 Az egész fejedben kevesebb ész van, mint a zsidónak egy molekulájában. Elvakult, fanatikus barom.

Angyalszem

#12

2012-11-30 21:40

Én nem csak a kettős állampolgárok képviselő jogát vonnám meg. Az anti Magyarok,politikusokét is. A pártok osztják meg a Magyarokat! A homosexuálisoknak sincs helye az ország vezetésében,sőt! Az országban sem.... Azoknak sem,akik nem tettek még semmit ezért az országért,meg önmagukért sem. Ez a mi országunk,a mi törvényeink,a mi hitünk! Akinek nem tetszik,éljen a jogaival,és távozzon innen!
ROHADÉKOK

#13 itt

2012-11-30 21:51

Itt is csak a sötétség az úr mint mindenhol a világon de a ti bajotok.
Szerencsére én azok közé tartozok aki csak azokkal hajlandó barátságot és testvériséget kötni aki ezt megérdemli.
Ti nem nagyon fértek bele kik szapulják a másikat.
Megnézném mikor össze lennétek kötve ki vágná le a másik lábát előbb.
Szerencsétlen gyökerek vagytok mind faji hozzátartozás tekintettbe vétele nélkül !!!
julianus

#14

2012-11-30 22:00

Igen is tessék számba venni a kisebbségeket, és arányosan elosztani a képviseletet! Mert most 70-80 % -ban bent vannak a felső vezetésben, a ( a több millió magyar meg RABSZOLGA !!! Küldjétek tovább !!! Ha valakinek elkerülte volna a figyelmét, kinek az érdekét képviselik ezek odafenn ??? Tennünk kell ellenük, tegnap még fennen sárga-csillagozták magukat, ez szín tiszta arrogáns provokáció!!!

#15 Re:

2012-12-01 01:45

#1: ValakiJ. -

követeljük, hogy vonják meg a külföldi magyarok szavazati jogát!


Vendég

#16 Re: itt

2012-12-01 06:32

#13: ROHADÉKOK - itt 

 Hová jártál iskolába?


Vendég

#17 Re:

2012-12-01 06:33

#14: julianus -  

 Nem Gyöngyösi felszólalása volt véletlen provokáció?


Vendég

#18 Re:

2012-12-01 06:35

#5: -  

 Gyűlölettel teleitatott csőlátású zombikról van szó. Teéjesen igazat adok Neked.

kétkedő

#19

2012-12-01 12:49

Rasszisták???Gyülölködők???Fasiszták??Lássatok már az orrotoknál tovább,vagy fél méterrel....
mi folyik Gázában nem zavar bennőtőket rohadtul igényes okos liberális esztéták..titeket tényleg nem zavar a tömeges észtelen ember-áldozat??Erről vagytok híresek nem,hogy kurva nagy az igazság érzetetek..vagy akkor csak látszat és képmutatás??
Igen támogatom hogy Magyar földön Magyar emberek felett Magyar politika döntsön...ezért vagyok Náci??-mert nem akarom az őseimet megtagadni,mert szeretem a hazám?ti.. barátaim ti vagytok itt betegek ha nem igy gondolkodtok,..
Különben is mi a francot kerestek itt???
sp

#20

2012-12-01 12:53

Minden vágyam, hogy ennek a rémuralomnak vége legyen, amit az idegen betolakodók és csahosai művelnek Magyarországon. De az ellenük folyó harcban, semmiképpen nem áldozom fel a határon túli magyarság egészét. Már pedig ennek a petíciónak ez a mellékhatása törvényszerű.
Az az, törvényszerű lenne, de egy alapjaiban átgondolatlan, helyesírási hibáktól hemzsegő, rosszul fogalmazott petíciót, nyilván senkinek nem lehet átadni. Komolytalan!
Egy átgondolt, korrekt a határon túli magyarságot nem kizáró, igényesen kivitelezett petíciót nagy örömmel aláírnék. Ezt semmiképpen nem!

Vendég

#21

2012-12-01 13:41

Nagyon helyes hogy végre megtúdják az emberek,hogy kik "irányitják"az életüket.kettös állampolgárnak nincs helye a Magyar parlamentbe!
Gusztáv az ember

#22 Érdemes neked azt írnod az én írásom hozzászólásában, hogy antiszemita vagyok, mikor halvány lila fi

2012-12-01 14:23

Gusztáv az ember

#23 Akiknek nem tetszik ez a kezdeményezés!

2012-12-01 14:31

Érdemes neked azt írnod az én kezdeményezésemre, hogy antiszemita vagyok, mikor halvány lila fingod semmiféle elképzelésed sincsen róla, mit beszélsz, miről írsz? Gondold kicsit át: érdemes neked egyáltalán olyan oldalra tévedned, ahol időnként egyfajta (ti a zsidók, szavatokkal élve) „csúsztatott” igazságot olvasgathatsz, amikről egyelőre csak kevés hasonló oldal „beszél”? Miért vagy itt? Mit keresel ezen az oldalon, miért olvasod a felhívásom, mikor azt gondolod rólam, hogy antiszemita vagyok, mert időnként ellent merek mondani egy „hivatalosan” felettünk uralkodó őrült népcsoport kényes vágyálmainak, ténykedéseinek, kijelentéseinek?
Ki mondta, hogy „légy a vendégem”?
Ez itt nem israel! .
Hun

#24 Nem lehet két hazád!

2012-12-01 14:42

Ha választanod kell Magyarország érdeke, vagy a fasiszta, népgyilkos izrael, illetve Franciaország, Németország, USA érdeke között, melyiket fogod választani?
Nem kell semmi faji, etnikai, sem vallási kérdést beleolvasni olyan témába, amely nem arról szól.
Ez Magyarország és lakosainak az érdekéről szól. A HAZÁRÓL szól. Nem lehet két hazád, ahogyan két otthonos és két anyád, két Istened sem lehet. Kényszerből élhetsz idegen földön, idegen kultúrában, de ha a Hazáról van szó döntened, kell, mi a fontos a számodra, melyik a hazád, és hová tartozol. Vagy mondjanak le a külföldi állampolgárságukról, vagy álljanak fel a székeikből.
Természetesen Magyarország testének trianoni földarabolása okán idegenbe szakadt testvéreink esetében kivételt kell tenni, hisz Őket semmi nem védi, értük ki kell állni minden magyar embernek és ellenük nem lehet korlátozásokat hozni az anyaországban. De ez a petíció, és az elv amely mögötte van, nem is az Ő korlátuzásukra irányul.

Vendég

#25

2012-12-01 15:28

takarodjanak a zsidók vissza izraelbe meg az összes bérenceik mocskos pedofil gyerekgyilkos