Jelentsük fel a fasiszta Murányi Leventét

Gyilkos kommunisták

#1 Murányi tévedett

2012-10-24 22:16

Lőni is jó a komcsit, de akasztani még jobb, pont, mint ahogy Mansfelld Péterrel tették!
Turul

#2 ?????????????????????????????????

2012-10-24 22:49

Oké Nyári Zsolt,de akkor a Turul szobor gyalázóit is jelentsük fel. Nehogy szó érje a ház elejét a kettős mérce miatt. Az is rasszista megnyilvánulás volt,a MAGYAR rassz elleni cselekedet.
Nyári Zsolt

#3

2012-10-24 22:57

Már rég fel vagyok az ügyben jelentve...
Nem turul

#4 Re: ?????????????????????????????????

2012-10-24 23:05

#2: Turul - ????????????????????????????????? 

 Egy héja szállt minap a somogyi dombok felett, ahol néhány kiránduló élvezte a jó időt. Valaki felkiáltott: TURUL, mire egy másik kinevette, mondta, ne komolytalankodj, ez egy héja volt, mire a kiáltozó: nekem turul.

nem hagyjuk

#5 Felháborító Murányi viselkedése

2012-10-24 23:08

Mondjátok, miért van az, hogy a jobboldal úgy érzi, neki mindent szabad, gyalázni, gyalázkodni, de ha az ellenoldalról valaki ugyanúgy beszól egyet - megjegyzem, sokkal ritkábban -, akkor azonnal, mélységesen felháborodnak.
veled vagyunk

#6 Re:

2012-10-24 23:10

#3: Nyári Zsolt -  

 Ne hagyd magad!!! Veled vagyunk, minden jóérzésű barátommal együtt.

cp

#7 Re: Re: ?????????????????????????????????

2012-10-24 23:10

#4: Nem turul - Re: ?????????????????????????????????

Ki kell nőni a mesékből. A kormány retorikáját átvenni optobaság.

Nem turul

#8 Re: Re: Re: ?????????????????????????????????

2012-10-24 23:11


Vendég

#9

2012-10-24 23:17

Mínősíthetetlen kijelentését már másodszor teszi. Nem lehet eltűrni. Nyílt uszítás erőszakra.

Vendég

#10 Re: Murányi tévedett

2012-10-24 23:22

#1: Gyilkos kommunisták - Murányi tévedett

Igen, de azért tartsák őket is siralomházban egy darabig és időnként rendezzenek nekik is álkivégzéseket!


Vendég

#11 Re: Re: Murányi tévedett

2012-10-24 23:30

#10: - Re: Murányi tévedett 

 Borzalmas vagy.

Turul

#12 Re:

2012-10-24 23:47

#3: Nyári Zsolt -

Még nincs itélet az ügyben? Más ügyekben a "független" Magyar Bíróság gyorsított eljárást folytat le...

Véleménye szerint hány,magát kommunistának valló lőtt le nem kommunistát a múltban,illetve fordítva? Nem pontosan,csak hozzávetőleg %-ban. Ez a kérdés október 23. után még aktuálisnak is nevezhető,a megemlékezés részét képezheti.

Egy kérdésem volna még: Felemelő érzés egy szobrot toalettpapírral meggyalázni? Érdekelne,mert én nem tartom értelmes elfoglaltságnak,egy emlékmű elcsúfítását,még figyelemfelkeltés céljából sem.

Nem turul

#13 Re: Re:

2012-10-25 00:20

#12: Turul - Re:  

 Most szoborháborúba kezdünk? A Wallenberg szobrot, a Károlyi szobrot nem bűn meggyalázni, csak a turult, Orbán Viktor frissen felfedezett madarát? Mennyivel volt szebb Raul Wallenbeerg kezébe disznólábakat rakni? Megjegyzem, egyiket sem szabad, még Arrogáns Tóni blikkes rikkancsfiújának kezéből sem venném ki a blikket, pedig nem az való a kezébe. (Félreértések elkerülése végett: Az est c. újságra gondoltam)

Turul

#14 Re: Re: Re:

2012-10-25 01:08

#13: Nem turul - Re: Re:

1. Nem önnek szólt a kérdésem.

2. A szoborgyalázásokról leírtam a véleményem,olvassa el újra ha elsőre nem sikerült megérteni.

3. A Turul nem Orbán madara,hanem a Magyaroké.

4.Ha már ilyen jól értesült,miért nem kérdezi a Horthy szobrot,a millecentenáriumi emlékművet a Vereckei Hágónál és a többi esetet? (Ez csak költői kérdés volt,tudom a választ!)

Nyári Zsolt

#15 Re: Re:

2012-10-25 05:42

#12: Turul - Re:

De van ítélet: A szemetelés miatti ügyet megszüntették, garázdaság miatt pedig pénzbírság az ítélet. Amit persze nem fizetünk majd ki.

 


Vendég

#16 Re: Murányi tévedett

2012-10-25 08:48

#1: Gyilkos kommunisták - Murányi tévedett 

 Te mennyivel vagy kevésbé gyilkos, ha ma még csak verbálisan is? Gondolom, ahogy puskát adnának a kezedbe, lőnél ész nélkül. Gyilkos fasiszta- egyenlőre verbálisan.

Nem turul

#17 Re: Re: Re: Re:

2012-10-25 08:51

#14: Turul - Re: Re: Re:  

 Nyílt fórumon az válaszol, aki akar.

A turul igenis lassan Orbán madara, mint ahogy Orbáné majdnem minden ünnep, ünnepi jelkép, mint pl. a kokárda.

Lehet, hogy én is ismerem a turul történetét? Eddig én úgy tudtam.


Vendég

#18

2012-10-25 08:56

Ez egy következmények nélküli ország! Valaki számon kérte már azokat a politikusokat, aki nem szóltak időben, hogy a svájci frankos hitelezésből baj lesz?
Astarot

#19

2012-10-25 09:36

Szégyen ami Magyarországon a Kormány részéro"l folyik, egy bizonyítottan beteg elme kizárólaghos vezetésével
Nem turul

#20 Re:

2012-10-25 12:01

#19: Astarot -  

 Ez így van, de látod, még mindig mennyi követője, híve, imádója, vagy tudomisénmije-kije van, még ha a javarészét ma már importálja. Lesznek itt még gondok, az egyik legszélsőjobboldalibb, egykor kommunista újságíró, Bencsik András IQ-bajnok az ünnepek alatt szerep és személytévesztésben volt, beszólt ugyanis az FIDESZ egyik fő támogatójának, aki a felvonulók utaztatásában feltehetőleg jelentősen kiveszi a részlt, szóvel Bencsik beszólt Széles Gábornak, hogy a Sechelle szigeteken nyaralt az ünnep idején. Rosszkor szólt és rossz személynek. Várhatóan most kezdődik az az időszak, mikor kezdik a helyzetet rosszul kezelni és ez egyre többször meg fog történni. Kíváncsian várom a fejleményeket, bár ilyen Murányi-félékre semmi szüksége az országnak.


Vendég

#21 Sziasztok.

2012-10-25 17:59

Hát az a baj hogy kevés komcsi lett lelőve.Ha ki a fasisztákat a közéletből akkor a komcsikat is el kéne söpörni végre!!!!!!!
Nem turul

#22 Re: Sziasztok.

2012-10-25 19:31

#21: - Sziasztok. 

 Fasiszta.


Vendég

#23 Re: Sziasztok.

2012-10-27 08:14

#21: - Sziasztok.

A bolsevikok olyan mértékben kiírták magukat az emberiségből, hogy deportálásuk egy fekete lyukba jobb világot hozna. Véreskezű gyilkosok, országok-népek megnyomorítói.