nincs

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) nincs petíció automatikusan generált fórumtémája

Hey Jude, don't make sad...

#1 Kiegészítés kérése

2012-09-28 14:14

"Ezért felszólítjuk Magyarország Miniszterelnökét és Magyarország Kormányát, hogy azonnali hatállyal vonja vissza a Kossuth-díjat ettől az embertől, aki az ország lakosságának több mint a felére lenéző, degradáló és sértő kijelentéseket tett."

Kérem a petíció szerzőit, hogy egészítsék ki a peticiót azzal, a "degradáló és sértő" után, hogy "nőket és gyerekeket lelkileg és fizikailag veszélyeztető kijelentéseket tett, hiszen, mint Kossuth-díjas művész, tehát mint tekintély gyakorlatilag helyeselt egy nőverő, gyerekverő magatartást! Élő adásban, a köztévén, melynek műsorai elvileg az egész országhoz eljutnak! Közpénzen a köztelevízióban helyeselt egy nő és gyerekbántalmazó magatartást, és elismerte, hogy maga is verte a gyerekeit!  Szerintem mi benne vagyunk Európai egyezményekben, melyek ezt a magatartás tiltják!

n4rover

#2 főműsoridő

2012-09-28 14:56

A Klubszoba ismétlése délelőtt 11:00-kor van. Nem vagyok benne biztos, mert nem vagyok jogász, de felmerült bennem a kérdés, hogy nem sértett-e törvényt a Duna Tv azzal, hogy ilyenkor leadott egy gyermekekben (is) félelemkeltésre alkalmas műsort. Vagy az oly' erősen gyermekvédő törvényünk arra nem terjed ki, hogy megvédjük őket attól, hogy azt lássák és hallják, hogy ez a bácsi azzal dicsekszik, hogy ő előre megfontoltan és módszeresen megver gyerekeket???

Vendég

#3 A magyargyalázó

2012-09-28 15:42

Kertész Ákostól kellett volna visszavenni a Kossuth-díjat!

Amúgy pedig Czakónak természetesen igaza van, a gyereknevelésben előfordulhat olyan, hogy egy kis pofon szükséges eszköz. No, mondjuk kézre vagy fenékre helyesebb, oda nagyobbat is lehet ütni.


Vendég

#4 Re: A magyargyalázó

2012-09-28 16:19

#3: - A magyargyalázó

Valójában az van, hogy vannak mindenkit megillető jogok - az emberi jogok meg nem vita tárgya.

Az, aminek a helyességéről beszélsz, egy jogsértés. Senkinek nincs joga bántalmazni a másikat - sem a gyerekeket, sem a nőket.

Az meg no komment, hogy a gyermekverést "szükségesnek" tartod.

vera

#5

2012-09-28 18:06

a pszichológusok nevében is
jócsik

#6

2012-09-28 19:37

vihar egy biliben, már megint... sajnálom azokat, akik ilyen értelmetlen akcióban teljesednek ki. isten áldja meg őket!
maoro

#7 Re:

2012-09-28 23:08

#6: jócsik -

Te milyen értelmes akciókban teljesedsz ki? Tényleg, szerintem is unalmas a kiszolgáltatottakat és a gyengéket védeni, móresre tanítani a pöffeszkedő beképzelteket. Te biztos tudsz valami hasznosabb, értelmesebb, emberhez méltóbb időtöltést, mesélj már róla!


Vendég

#8 Re: Re: A magyargyalázó

2012-09-29 15:50

#4: - Re: A magyargyalázó

Ritka nagy idióta vagy, ha egy gyereknek valamilyen okból - természetesen kivételes jelleggel - elcsattanó kis pofonnal vagy fenékre veréssel kapcsolatban "emberi jogokat" emlegetsz. Az ilyen, magukat "liberálisnak" és  "haladónak"  tartó barmok teszik tönkre a családokat és azokkal együtt a társadalmat is.  A gyerekednek két anyukája vagy két apukája van, egy apuka és egy anyuka helyett, ugye?

Noel

#9 Tojás

2012-10-01 21:24

Emberek!
Don't feed the troll!

http://www.youtube.com/watch?v=AArr8gObS3A
Gúnyos

#10 Ennyit tudtok?

2012-10-06 11:21

Egy hét alatt 155 aláírás? Akkor marad a Kossuth-díj a butabácsié, libuskáim.
Marika

#11 hiányérzetmentes

2012-10-07 08:15

Miért is ragadok tollat? Szégyen-gyalázat, de nem olvastam a nevezett Kossuth díjas úr egyetlen művét sem. Mentségemre legyen mondva, időhiány miatt híresebb és megkockáztatom, talán jobb írók műveinél is van mit bepótolnom. Van egy olyan érzésem, hogy nem is vagyok kíváncsi egyetlen művére sem, nem vagyok kíváncsi azoknak az embereknek a munkásságára, akik nőket vernek, vagy helyeslik a nők effajta "nevelés"-ét. Nem ismerem, milyen, ha egy nőt fizikailag bántalmaznak, szerencsére engem ez elkerült és nem is nagyon fog bekövetkezni. Mindenesetre nem ajánlom egy férfinek sem, hogy megpróbálja. A nők is sok esetben tehetnek róla, ha verik őket.

Vendég

#12 Re: Ennyit tudtok?

2012-10-07 08:16

#10: Gúnyos - Ennyit tudtok? 

 Kenje a hajára.


Vendég

#13

2012-10-07 10:02

Olyan silány itt a felhozatal, hogy tökmindegy ki kap itt Kossuth díjat-baloldal, jobboldal ugyanaz-egy a fontos, hogy fogyjon az adófizetők pénze.

Vendég

#14

2012-10-07 10:15

Egy ilyen kulturális környezetben ahol az ... faktor a mentora a vezető hírekben szerepel?

Vendég

#15

2012-10-07 10:19

Ahol az amerikai foci hírei megelőzik a magyar sport híreit?

Vendég

#16

2012-10-07 10:20

Ennél már nem lehet mélyebbre süllyedni.

Vendég

#17 Re:

2012-10-07 10:21

#14: -

A Kossuth díjasaink is ezen a szinvonalon vannak. A ... segge alatt.


Vendég

#18

2012-10-07 10:36

Mikor volt utoljára munkás Kossuth díjasunk?
Katika

#19 Re: hiányérzetmentes

2012-10-07 10:48

#11: Marika - hiányérzetmentes 

 Marika!

Maradjon meg a nagyjainknál, ilyen "művész"-ekre nem szabad időt, pénzt pocsékolni. Ennél már a Romana könyvek is jobbak, azokban legalább nem verik a nőket. Ott a szerelem a végén mindig beteljesül.

Mellékesen megjegyzem, hogy nekem Stefan Zweig a kedvencem, nálam mindent visz.


Vendég

#20 Re:

2012-10-07 16:23

#16: -

Ne örülj! Lehet még mélyebbre. Te nem ismered ezeket.

nőnemű

#21

2012-10-07 18:26

Úgy látszik kevés idő telt el a középkortól, mikor a nőket emberállatnak tekintették. Van amin az idő és a hirnév sem változtat.