A JOBBIK PÁRT MEGSZÜNTETÉSE HIVATALOSAN

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) A JOBBIK PÁRT MEGSZÜNTETÉSE HIVATALOSAN petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#51 Re: Re: Re: Nézzétek csak meg!!!

2012-06-24 01:06

#50: realitás - Re: Re: Nézzétek csak meg!!!

Én még nem tudtam "rávenni" magam szobor,temető és egyéb (visszaütni nem tudó) gyalázásra,ezért nem értek egyet hogy eme véglényhez képest közönséges lennék.A Corvinus hallgatóiról meg inkább ne vitatkozzunk,a zöméről meg van (a nem alaptalan)véleményem,de szerencsére van kivétel! Legyél büszke erre a tacskóra-téged minősít!

MINDHALÁLIG ÉLET!


Vendég

#52

2012-06-24 12:54

Egyetértek a petícióval és támogatom.
Demokrata

#53 Re: Re: Re: Re: Nézzétek csak meg!!!

2012-06-24 15:02

#51: - Re: Re: Re: Nézzétek csak meg!!! 

 Igaz, itt sem írsz még nicknevet sem, nem is kell, amit írsz, téged minősít. Én láttam a gyereket nyilatkozni a TV-ben. Nem akartak mást, mint a petíciót letenni a szoborra, miután felolvasták. Nem akartak disznólábat rakni a szoborra, mint a bátor újfasiszták az éjszaka leple alatt megtették a Wallemberg szoborral. Annak az embernek a szobrával, aki zsidók ezreit mentette meg a haláltáboroktól, nem pedig odaküldte őket.

Ha hallgattál volna, talán  embernek gondoltalak volna. Szégyelld magad.

D

#54 Re: Re: Re: Nézzétek csak meg!!!

2012-06-24 15:06

#50: realitás - Re: Re: Nézzétek csak meg!!! 

 Jó a srác, péntek reggel volt az ATV-ben. Sok ilyen kellene a fiatalok között. Őt szerencsére nem csapta meg a náci szellem fuvallata.


Vendég

#55

2012-06-24 17:57

Számolják fel ezt a .....pártot, minél előbb annál jobban járunk, mert a fél világ elítél miattuk minket és ez nagyon nem hiányzik szerencsétlen kis hazánknak.


Vendég

#56 Re: Re: Re: Re: Re: Nézzétek csak meg!!!

2012-06-24 19:55

#53: Demokrata - Re: Re: Re: Re: Nézzétek csak meg!!!

Na írsz te többet is,felismerem a"stílusod".Nagyon naív vagy,ha elhiszed amit a TV-ben látsz,hallasz.Az "ügyvéd" akciójával is bizonyára egyetértesz,ezért én sem tartalak emberszabásúnak ahogy egyetlen szoborgyalázót és támogatót sem.

A történelem oktatásról ne vitatkozzunk,a könyvekben az van írva amit taníttatni kell. Nem fogom szégyellni magam mert nincs miért.

MINDHALÁLIG ÉLET!

Demokrata
Vendég

#57 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nézzétek csak meg!!!

2012-06-24 20:01

#56: - Re: Re: Re: Re: Re: Nézzétek csak meg!!! 

 Fogalmi zavarban vagy. Szoborgyalázás, mikor disznólábat akasztanak egy szoborra. Ha felolvasnak előtte egy petíciót, vagy akár a leírt petíciót lerakják a szobor talapzatára, az az én ismereteim szerint olyan messze van a szoborgyalázástól, mint Makó Jeruzsálemtől.

Arra pedig nincs szükségem, hogy egy gorilla embernek nézzen, bár ezzel a gorilákat sértettem meg.


Vendég

#58 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nézzétek csak meg!!!

2012-06-24 20:30

#57: Demokrata - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nézzétek csak meg!!!

Gyenge vagy mint a harmat......CSITA ANGABA!!!!

MINDHALÁLIG ÉLET!


Vendég

#59

2012-06-24 22:20

Ezt a bűnszövetkezetet minél előbb fel kell számolni!!!!!!
melanie

#60

2012-06-25 12:15

Ez spam, valaki trollkodik. Vigyázzatok, ez egy nagy átverés! Kamu nevek, helynevek és durvaságok vannak benne... Nézzétek meg alaposan az első két oldalt. A felhívás szövege is teljesen értelmetlen és magyartalan. Egy parlamenti pártot nem lehet kiszavazni... (sajnos). Ahhoz ügyészségi végzés kell.
Le kellene állíttatni az egészet, mert jóhiszemű embereket tévesztenek meg játékos kedű, vagy rosszindulatú csalók.

Vendég

#61 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nézzétek csak meg!!!

2012-06-25 14:17

#58: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nézzétek csak meg!!! 

 Maga még harmatnak is gyenge, ahogy sorait olvasgatom.

Budapest

#62 Re: Re: Re: Látom, jól megijedtél...

2012-06-25 14:51

#60: melanie -

Az a bizonyos rosszindulatú csaló lehetséges, hogy éppen te vagy! A trollkodás a te szokásod, mint tudjuk mindketten.

Igaz lehet, hogy pl. a Lukrécia kamu név, de azt a nevet éppen te írtad oda, hiszen te ismered.

 

Egyébként pedig, ami késik, az nem múlik, tehát a Jobbik párt megszüntetése hivatalosan fog történni, reményeink szerint minél előbb. Legjobb tudomásom szerint, a petíció címe is:

A JOBBIK PÁRT MEGSZÜNTETÉSE HIVATALOSAN!!!


Vendég

#63 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nézzétek csak meg!!!

2012-06-25 15:02

#61: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nézzétek csak meg!!!

Tudsz olvasni?Nem tudtam hogy a faiskolában azt is tanították gyökér.


Vendég

#64 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nézzétek csak meg!!!

2012-06-25 15:54

#63: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nézzétek csak meg!!! 

 Én nem tegeztem magát, Ön se tegye velem. Gyökér Ön és a kedves családja, ha jól értelmezem. Írásjeleket pedig a jobb érthetőség kedvéért a jövőben bárkinek ír bármit, szíveskedjék kitenni. Jelen esetben a tanították után, gyökér elé még akkor is, ha sértegetni akar. Ellentétben Önnel én nem gyökér, hanem középpolgári családból származom, csak nem szoktam hangoztatni.  Ég Önnel, Gyökér úr.


Vendég

#65 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nézzétek csak meg!!!

2012-06-25 16:06

#64: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nézzétek csak meg!!!

OK Középpolgári,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,gyökérzet. :))))))

qwsd2a

#66 Re: Re: Re: Re: Re: Nézzétek csak meg!!!

2012-06-25 23:39

#53: Demokrata - Re: Re: Re: Re: Nézzétek csak meg!!!

Igen. sajnos olyan dolgok történek a mai Magyarországon, ami a múlt rendszerben nem fordulhatott elő, a statisztika szerint Magyarország a legantiszemitább a európai országok közőtt.  Ez nem dicsöség. hanem szégyen.

Anti-Fili

#67 Re: Re: Re: EGY VÁGYÁLOM!!!!

2012-06-26 13:54

#25: látnok - Re: Re: EGY VÁGYÁLOM!!!! 

 Hadd mondja, attól a helyzet semmit nem változik. Azt hiszi, ha többször mondja el ugyanazt, akkor a véleménye többet ér. Nem ér az így se, úgy se semmit.


Vendég

#68 Re: Re: Re: Re: EGY VÁGYÁLOM!!!!

2012-06-26 19:20

#67: Anti-Fili - Re: Re: Re: EGY VÁGYÁLOM!!!! 

 Erre van egy történetem. Nem vág igazán ide, de hasonló. Fiam középsős óvodás volt, egyik társának  született kistestvére. A 4 éves gyerek teljes izgalomban volt, mikor apukája hozta reggel, mindenkinek mesélte, hogy: nekem van tesvérem, nekem van tesvérem... mi is megérkeztünk, fiamnak is mondta: nekem van tesvérem... fiamnak már görbült a szája, majdnem elsírta magát, mert neki nincs, egyszercsak felcsillant a szeme és harsányam üvöltötte, hogy mindenki hallja: nekem van unokatesvérem!!! Hosszabb szó többet ér - gondolta az én 4 évesem.  (tudom, hogy testvérem leírva így helyes, de a gyerekeket idéztem, ők így mondták) Hát itt most hasonlót érzek, csak más a korosztály.


Vendég

#69

2012-06-26 19:57

egyetértek

Vendég

#70 Re: Re: Re: Re: Re: EGY VÁGYÁLOM!!!!

2012-06-27 07:48

#68: - Re: Re: Re: Re: EGY VÁGYÁLOM!!!! 

 Kedves történet gyerekekről. Amikor egy felnőtt gondolkodik egy 4 éves gyerek szintjén, az viszont szomorú.


Vendég

#71 Re: Re: Re: Re: EGY VÁGYÁLOM!!!!

2012-06-27 10:36

#70: - Re: Re: Re: EGY VÁGYÁLOM!!!!

Miért, már Te is olyan idős vagy, hogy ismét "gyermekkorba" léptél?  Jó is az, újra kiskorúként, minden felelősség nélkül...


Vendég

#72 Re: Re: Re: Re: Re: EGY VÁGYÁLOM!!!!

2012-06-27 12:14


Vendég

#73 Re:

2012-06-27 16:16

#55: -  

 Tudtommal a rasszista JOBBIK miatt ítélnek el bennünket úton-útfélen és nem csak Európában, hanem az egész világon.


Vendég

#74 Re: Re: Re: Re: Re: EGY VÁGYÁLOM!!!!

2012-06-27 16:19

#71: - Re: Re: Re: Re: EGY VÁGYÁLOM!!!! 

 Ezt nevezik a szavak, mondatok teljes kiforgatásának. A FIDESZ ebben élen jár.

NA.

#75 Re: Re:

2012-06-30 23:32

#73: - Re:

Helyes. Teljes mértékben egyetértek Önnel.