hajléktalanok ne tarthassanak kutyát

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) hajléktalanok ne tarthassanak kutyát petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2012-05-22 17:12

Nincs vita? Esetleg szerepcsere?
A hajléktalan maradhat az utcán, de a kutya -aki lehet társ is a kivetettségben-
mindenek felett védendő?

Vendég

#2

2012-05-22 17:20

A hajléktalan a legtöbb esetben saját magának köszönheti, hogy az utcára került. A kutya nem. És egyébként meg is sérti az állatvédelmi törvényt az a hajléktalan aki kutyát tart. Sajnos a legtöbb hajléktalan nem társként tartja a kutyát, csupán azért mert kutyával könnyebb koldulni.

Vendég

#3 Re:

2012-05-23 00:22

#2: -  

Még mit nem akarnak elvenni a nem biztos, hogy saját magának köszönheti hajléktalantól? Szégyen, hogy ilyen petíció indítása megfordul "emberek" fejében... A kutya lelki társa a hajléktalannak, hagyd koldulni, ha így könnyebb neki. Ezt a kis plusz előnyt irigyelni egy hajléktalantól ???? Lehet, pár év múlva te leszel a következő, a sors kiszámíthatatlan...

Egy nem hajléktalan, két lelkitárs kutya gazdija.

 


A petíció szerzője

#4 Re: Re:

2012-05-23 22:23

#3: - Re:

Már bocs, de ha rajtam múlik nem hagyom a hajléktalant, hogy a kutyát a koldulásra használja fel.

Csak addig kell nekik amíg kicsik, felnőtt kutyával nem lehet  koldulni. Azok sorsa az erdőben elengedés ( jó esetben) a megkínzás, meg a fára felakasztás.

Addig amíg egy hajléktalan, kutya nélkül összetarhál napi!6-10000 forintot, ne kelljen neki a kutya a kolduláshoz!

Ne tarthasson kutyát a hajléktalan. Megszegi a törvényt, tehát tiltani kell!!!

Nekem is van kutyám, és kizárt hogy valaha is szeretne egy hajléktalan kutyája lenni.

Én nem fogok az utcára kerülni, mert nem iszom el a pénzt ami lakhatásra kell.

Nézd már meg a hajléktalanokat! Egyik sem akar elmenni dolgozni! Vajon miért? Nem akar, vagyis a saját hibájából hajléktalan!  Innentől kezdve semmiféle plusz előny nem jár neki!