Megszünt

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Megszünt petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#26

2012-05-22 23:05

Az a társadalom, amely nem gondoskodik az elesettjeiről,
egy napon arra ébred, hogy nem tud tükörbe nézni, emígy azt sem látja majd meg, micsoda ragyák vannak önnön ideológiáktól szaggatott testén.

Vendég

#27

2012-05-22 23:20

Rokkant vagyok!Képtelen munka,90-óta betegség és sok be kerül orvosságot,beszedtem folyamatos orvosságot!Két gyerekem is siket! Ez szomorú rossz élet szintvonal! Domokos Anikó :-(((
Nyög díjas

#28

2012-05-22 23:20

150 000 forintot ne haladja meg senkinek a nyugdíja

Vendég

#29

2012-05-22 23:56

Vissza kell állitani azt a törvényt,hogy csökkent munkaképességü hetente maximum 20 vagy 30 órát dolgozhat.Azokat a társainkat,akik még birnak rendszeresen dolgozni,és találtak is munkát,túloráztatják,agyonhajtják.

Vendég

#30

2012-05-23 00:48

Gyalázat ami ebben az országban történik, beteg elesett, kiszolgáltatott emberekkel!!!
Jelen hatalom, "Hitlerünk" nem ezt igérte a választások előtt.
Bízom benne a "jó isten" megbünteti, pártkatonáival együtt azért amit a rokkantakkal tesz. Pártkatonái is mindenre rábólintanak gondolkodás nélkül, csak azért, hogy közel legyenek a husosfazékhoz.
Nincs még egy ország, ahol eltörölték a rokkantsági nyugdíjat, és a biztosítást.
Senki nem tudhatja előre, mikor lesz beteg, vagy balesetből kifolyólag mikor rokkan meg. Nem irigylésre méltó a beteg rokkant ember helyzete.
Gondolkodni nem tudó, primitiv, irigy embereket lehet
olyan butaságokkal etetni, amit a hatalom a rokkant emberekkel kapcsolatban szajkóz.
Kitartartás sorstársaim!


Vendég

#31

2012-05-23 06:38

remélem hogy sikerülni fog
Janik40

#32 Re:

2012-05-23 08:24

#29: -

Jóreggelt!

 

Kedves vendég, igazad van de ha visszaállítják akkor is ott van a ha!!!!!!!!!!!!

Hol kap munkát!??


Vendég

#33

2012-05-23 08:30

Remélem sokan leszünk holnapután!!!

Vendég

#34

2012-05-23 08:57

Hajrá!!

Vendég

#35

2012-05-23 09:17

Van a rokkant nyugdíjasok között sok "potya-utas" de azt meg nem akarják kiszűrni, ilyen-olyan alapon , pedig ott kell kezdeni !Így egyszerűbb, fűnyíró módszerrel, de ez gyalázat !! Bajszi

Vendég

#36

2012-05-23 09:31

Egyet értek! Sajnos én is a felül vizsgálatomra várok!
György Szántó

#37 Kocsival indulók!

2012-05-23 09:54

Sziasztok! Lehetne, felajánlásokat tenni. Aki kocsival jön, és lenne még nála hely, esetleg olyanok is eljutnának a tüntetésre, akiknek esélyük sem lenne.
Illetve, erre az E-mail címre lehet írni, pár sorban, ha szeretnél ott lenni, de egészségügyi,vagy és, anyagi, vagy egyéb okból nem tudsz eljönni!
eljottemvolnahatudnekjarni@gmail.com
Köszönettel:
Szervezők

Vendég

#38

2012-05-23 09:56

Szép napot mindenkinek.Nagyon jó lenne ha végre történne változás sok embert érintő rossz,kegyetlen nem átgondolt döntést hozott a kormány.Nem elég naponta elfogadtatni magunkat az egészséges emberekkel most még a maradék erőnkkel azért küzdünk,emberek vagyunk mi is egy toll vonással mindent elvesznek tőllünk,önként kérjük felűl vizsgálatot persze hogy ott is újra megalázzanak.Emberek kiszolgáltatva várják mi lesz a hátra levő kis életükben.A gyerekeinknek sincs sajnos munkájuk,minket akarnak vissza vezetni a munka világába,és közben nem dolgozhatok mert ha dolgozom elveszítem a járadékot.A kettő eggyütt nem éri el a minimál bért.Adózom keményen, több módját megszavazta a parlamenti képviselők.Itt egy teljesen új emberekkel új kormányt kellene Magyarország szégyenei mind ott van.Őket azért választották meg az emberek a döntéssükkel az életünket emberi körűlmények közt éljük le, nem ők önkéntessé tették a felűlvizsgálatot így mi vittük magunkat a vágóhídra.Kérek mindenkit aki megteheti menjen el erre a petició átadására gondolatban ott vagyunk veletek.Sok sikert kitartást kívánok. Nagyné Judit

Vendég

#39

2012-05-23 10:00

Egy társadalmat a szolidaritása tesz elfogadottá ( Lásd Svéd Ország ) vagy elutasítottá ( lásd magunkat is )
A kapzsiság pár éve a legvédtelenebbeket támadta és győzte le ( Szellemi fogyatékosokat raktak utcára ) most a mozgássérülteken van a sor !
De ez a szalámi taktika el éri a normál nyugdíjasokat is , és a társadalom egyéb elesettjeit is hamarosan .
Gazdagjaink zsebe ugyan tömve lesz , de értéktelen pénzzel ! Ha nem türtőztetik telhetetlenségük beteges vágyait , és velünk pusztulnak !

Vendég

#40

2012-05-23 10:30

Aki rokkant,az tudja mit jelent annak lenni a nap 24 órájában.

Vendég

#41

2012-05-23 12:06

Igazuk van az előttem szólóknak egyetértek velük.

Vendég

#42

2012-05-23 12:16

Nem elfogadható, ha egy orvosszakértő képesnek hiszi magát arra, hogy az előzőleg szakmai meggyőződését politikai befolyásolásra a saját, hitel hozott döntését egy másik szintén hittel és szakmai meggyőződéssel felülbírálja. Egyben azt is jelenti, hogy az előző szakmai véleménye nem volt megalapozott, vagy a mostani döntése sem rendelkezik szakmailag, becsülettel és nyugodt szívvel vállalható alapja! Nem létezik olyan szakmai hozzáértés, hogy a korábbi meggyőződéses szakmai álláspontot felülbírálja és mindezt emelt fővel megtegye, mert ez esetben önmagát minősíti!

Vendég

#43

2012-05-23 12:23

Sajnos lassan két éve amputálták a lábam, kerekesszékhez vagyok kötve, elképesztő mivel drágult az életem, többek között,hogy a dolgaim elintézéséhez is kísérő kéne.Nem szólva arra, hogy milyenek a járdák, és hogy mennyire nincs akadálymentesítve ez a város!


Vendég

#44

2012-05-23 13:07

Egyetértek a petícióval.

Vendég

#45

2012-05-23 13:35

Gyógyíthatatlan betegségek esetében is úgy kezelik az embert, mintha szimuláns lenne! Pld. Tudják, hogy egy SM-ben szenvedő beteg max. csak stagnálhat és már az is nagy eredmény! Miért kell még mélyebbre lökni? Nem beszélve arról, hogyha a kormány ennyire "emberbarát" politikát folytat, akkor a rokkant emberek száma csak nőni fog. Létrehozzák a mesterséges Tajgetoszt. Meggyőződésem, hogy ez a céljuk.

Vendég

#46

2012-05-23 16:18

A Corvinus Egyetemnek egyik vezető professzora a következő történelmi alapvetéssel állt elő az Orbán-kormány nevében. "Régen, amikor még az erkölcs irányította az embereknek a (nem definiált) közjóhoz való viszonyát, az öregek vagy egy jégmezőre, vagy egy magas hegyre mentek, hogy félreálljanak a közjó érdekében a fiatalok megélhetését segítendő."

Az előadó szépen elmagyarázta, hogy "ez az erkölcs kormánya (1998. ősze a dátum), és rá kell vezetni az öregeket és a rokkantakat arra, hogy pusztuljanak el a közjóért."
Kifejtette, amivel kb. két évvel később találkoztam az Esély című folyóiratban, hogy nem lehet a munkával előállított értékeket segélyekre herdálni, hanem munkát kell adni a munkaképeseknek, és mivel sokba kerülnek, az öregeket és a betegeket el kell távolítani a társadalomból."

Ez az az ideológia, amely a rendszert működteti.



Vendég

#47

2012-05-23 16:34

Remélem sikerül és ránk is figyelnek!!!Gondolják át, mi volna ha ők lenének a mi helyzetünkben!"Ma mi de ki tudja lehet hogy holnap ők!"

Vendég

#48

2012-05-23 16:44

Egyet értek a petícióval! 21-éve vagyok le%-va,16 éve pedig végleges,és most rettegek, hogy mi lesz? Várom a Felül vizsgálatot!Remélem sikerül!!!Hajrá !!!

Vendég

#49

2012-05-23 17:44




Emberhez méltó bánást a beteg rokkantak munkaképtelen embereknek is.
vadtigris

#50

2012-05-23 18:52

Vidéken leszünk, de ha időben hazaérünk, ott leszek.
Olyan egészséges vagyok, képes belegondolni a rokkantak helyzetébe.
Egyrészt, mert Apukám az volt.
Másrészt, mert 3 éve úgy sikerült eltörnöm a kezemet, hogy 2 hónapig se zuhanyozni, se felöltözni nem tudtam segítség nélkül. Azért nem tomboltam a kiszolgáltatottságtól, mert belegondoltam, hogy sokan így élik le az egész életüket.