Hozzák vissza Száraz Dénest a Jóban Rosszban című sorozatba!


Vendég

#101

2012-05-14 13:31

Köszönjük a nézői észrevételeket a Jóban Rosszban sorozattal kapcsolatban. Szeretnénk megnyugtatni a rajongókat, hogy a sorozat továbbra is számos lebilincselő, szórakoztató cselekményszálat, valamint Tamás atyához hasonló, izgalmas karaktereket tartogat, és annyit elárulhatunk, hogy semmilyen fejlemény sem kizárt. Szlogenünk a „Mindig történik valami”, amire garancia a sorozatot alkotó stáb kreativitása.

A számos visszajelzés arra ösztönöz bennünket, hogy – bár a sorozat gyártásának átfutási ideje igen hosszú – figyelembe vegyük a történet folytatásához kapcsolódó nézői ötleteket. A javaslatokat a jrotletek@tv2.hu email címre várjuk.

Kérjük, hogy továbbra is kísérjétek figyelemmel a Jóban Rosszban sorozatot.



http://tv2.hu/jobanrosszban/cikk/joban-rosszban-elozetes/comment-page-37?r=e3971faf96eda50ff1ee32d3ca674538#comment-33354
bat

#102 válasz mindenkinek

2012-05-14 17:07

Emberek, ez csak 1 tv sorozat, ne legyetek már ennyire korlátoltak, néhányan úgy nyilatkoznak itt, mintha az életük értelme veszett volna oda azzal, hogy egy sorozatban történtek bizonyos dolgok. Ahelyett, hogy a tv előtt butultok, inkább foglalkozzatok azzal, ami igazán fontos. El lehet gondolkodni...
Tamás atya rajongó

#103 Re: Ez a legfontosabb!!!

2012-05-14 17:56

#102: bat - Éljen tovább Tamás atya!!!

Had döntsük már el saját magunk, hogy mi a fontos... Nekem jelenleg Tamás atya... Ez a kis szórakozás jut legtöbbünknek. Miért, tán van ennél jobb is? Szerintem a Barátokközt meg sem közelíti a Jóbanrosszbant.

Ismételten szépen kérem a főrendezőt urat, hogy szíveskedjenek feltámasztani a világ legédesebb kis papját, nevezetesen a jóképű Tamás atyát, aki nem csak az én férfiideálom, de a környékünkön mindenkié.

Ne fosszanak meg bennünket a legkellemesebb érzésünktől, amit csak Tamás atya nyújthat nekünk.


Vendég

#104 Re: Re: Ez a legfontosabb!!!

2012-05-14 17:59

#103: Tamás atya rajongó - Re: Ez a legfontosabb!!!

Igen tudok, olvass könyveket vagy tölts több időt a családoddal/barátaiddal. Nem sértésnek szántam, csak egy javaslat volt a szabadiő hasznosabb eltöltésére és a minőségibb pihenésre. Bár a mai világban ez már nem sok embert érdekel.


Vendég

#105

2012-05-14 18:00

Száraz Dénes karaktere az egyik legjobb a filmben. Mindig vártam/om azokat a jeleneteket, amiben ő szerepel és nemcsak Bettyvel való szerelme miatt, hanem egyébként is. Gondoltak már arra a filmforgatók, hogy nevelő hatása is van, pl. Szabival való barátsága. Hányszor hozta vissza fiút a rossz oldalról és terelgette a jó felé. Nem kell feltétlenül csak a szerelmi vonalra korlátozni a visszajövetelét, ha az nem fér bele a "mondanivalóba". Mint pap, mint lelki támasz is elkelne sőt kellene a kórházban, egy pszichológus nem ugyanaz, mint egy pap. Nem vagyok ugyan keresztény érzületű, de mégis ezt mondom, mert jóra tanít.
A szerelem is a szeretetből, elfogadásból ered. Gondoljanak ebbe bele kedves rendező urak, ebben a mai érzelemsivár világban.

Vendég

#106

2012-05-14 18:28

Az a baj hogy a drága rendező ur csak időt akar nyerni.És jön a rizsa szövegével.Tamás atyát ne kárpótolja senkivel!Részemről nem nézem a filmet tovább amig nem kapok egy kielégitő választ amiben megigérik hogy Száraz Dénes visszatér a sorozatba!!
Vykieeeee

#107 IGENIS, Ez a legfontosabb!!!

2012-05-14 18:36

#104: - Re: Re: Ez a legfontosabb!!!

Csatlakozom Rajongótársamhoz, hadd döntsük már el MI, hogy minket mi érdekel, mire szeretnénk időt szánni, illetve hogy hogyan szeretnénk kikapcsolódni!! Momentán nem tudok elképzelni minőségibb pihenést mint Száraz Dénes színészi játéka, és igen ez az én véleményem..ezzel nem kell egyetérteni, de ha téged ennyire nem érdekel a Petíció témája akkor el nem tudom képzelni mit keresel ezen az oldalon. Sírva könyörgök ne ITT nyilváníts véleményt.

Azt hiszem mindannyiónk nevében mondhatom, hogy igenis el tudjuk választani a valós illetve a sorozatbéli világot, nem vagyunk sem őrültek, sem idióták. Azt is tudjuk, hogy nyilván nem mindenki ugyanazt a sorozatot szereti, sőt lehet hogy semmilyen sorozatot sem szeret, de MI szeretjük..eddig legalábbis szerettük.  Érző emberek lévén hozzánőtt a szívünkhöz egy-egy cselekményszál, szereplő, színész.. akkor is ha a történés fiktív a MI szeretetünk valódi! éppen ezért MI nem engedjük el Dénes és Tamás kezét, nem mondunk le Róluk, nem adjuk fel.. amit csak lehet, amit csak kell megteszünk Értük. SZÁMUNKRA JELENLEG EZ A LEGFONTOSABB.

Tamás atya rajongó

#108 Re: Re: Re: Ez a legfontosabb!!!

2012-05-14 19:22

#104: - Re: Re: Ez a legfontosabb!!!

Látom, hogy már a védelmemre keltek, aminek nagyon örülök, mert úgyis olyan kis gyámoltalan vagyok, köszönöm szépen.

Nem sértésként fogtam fel a sorokat, csak mások életébe való beavatkozásként, ami - azt hiszem - nem ugyanaz.

Ezért tájékoztatásul közlöm, hogy van olyan ember, aki nem tud, vagy nem szeret olvasni, - vagy szeretne, csak nincs kedve, - ne adj Isten nincs pénze könyvre, esetleg szemüvegre sem... Sőt, olyan is van, aki már annyit olvasott az életében, hogy már a szemét befogja, ha meglát egy könyvet.

A mai világban már megkaphatjuk a TV-adástól, az internettől mindazt, amit azelőtt valóban a könyvek nyújthattak, legalábbis azok számára, akiknek volt rá igénye és kedve.

Azoknak, akik szeretnek olvasni, ezúton kívánok sok boldog könyvolvasást! - Én pedig maradok Tamás atyánál, feltéve, ha a főrendező úr is úgy akarja, mert én szeretem Tamás atyát és nem vetem meg a romantikát sem. Úgy hiszem, ez is lehet hasznos és minőségi, sőt igen kellemes időtöltés is.  Üdvözlettel.

 

Tamás atya rajongó

#109 Re: IGENIS, Ez a legfontosabb!!!

2012-05-14 19:35

#107: Vykieeeee - IGENIS, Ez a legfontosabb!!!

Köszi szépen a véleményedet és a személyemre irányuló védelmezésedet. "Tamás atyát kérjük vissza a sorozatba!!!" Szia.


Vendég

#110

2012-05-14 20:26

Nos, mi nem Tamás atyához HASONLÓ személyt szeretnénk, hanem magát Tamás atyát... Nyilván mindig történik benne valami, de ez akkor is a lehető legrosszabb döntés volt, hogy kiírták a sorozatból Száraz Dénest! Mi ŐT akarjuk látni, nem pedig HASONLÓ karaktert! Kérjük hogy ezt vegyék figyelembe, meg a több mint 1000 ember kívánságát, kérését, összetartását egy nagyszerű emberért, színészért!!!!!! KÖSZÖNJÜK


Vendég

#111

2012-05-14 20:51

Ne már most tényleg tüntetést kell szerveznünk hogy komolyan vegyenek minket?
Adryka

#112 Re:

2012-05-14 20:52

#110: -

Hát ez felháborító. Semmilyen normális indokot nem tudnak felhozni, hogy miért kellett kiírni Tamás atyát a sorozatból, csak jönnek ezzel a rossz dumával, hogy elfáradt karakter, nem lehet belőle többet kihozni...hülyeség, ezt mindenki tudja. Jó lenne, ha végre a rendező úr megmondaná, mi baja volt Száraz Dénessel, miért kellett kirúgnia a sorozatból. Pedig ő aztán tényleg nagyon jó színész, meg lehet nézni, egyesek milyen gyatra alakítást nyújtanak, ide sorolnám pl. Szabó Zsófit is. Borzalmas színésznő, viszont még Bettit is megszerettem a Tamás atyával való szerelmi szál miatt. És ez csak a színészi képesség..az idegesítő karakterekről ne is beszéljünk, Szilvia kibírhatatlan, Kardos szánalmas, Bodolaiéktól pedig a hideg ráz. Ha interneten nézem vissza, akkor a Bodolais részeket mindig átpörgetem. Az egyetlen igazán érdekes és szép szál a Betti Tamás atya történet volt. Azt hiszem a készítők tartoztak volna ennyivel a rajongóknak, hogy őket összehozzák...de én itt befejeztem a sorozatot.


Vendég

#113

2012-05-14 21:19

Most kezdődik a sorozat és most fogom átkapcsolni az RTL-re!!!!!!!!!

Vendég

#114 MAYRA

2012-05-15 01:06

én ma délelőtt még a műsortáramból is kitöröltem pár barátommal együtt a tv2-őt így véletlen sem tudok a JR-ra kapcsolni úgy is csak rossz emlékeket idézne. Mindazonáltal viszont írtam emailt a megadott emailcimre hogy hogyan is hozhatnák vissza T.Atyát a sorozatba, ha van valami ötleted akkor írd meg te is nekik, hátha alkotnak valami kedvünkre valót.

Vendég

#115

2012-05-15 08:40

Tesó az ötlet amit kitaláltál nagyon jó.Remélem elfogadják és majd igy hozzák vissza Tamást.Persze ha tényleg elolvassa valaki és nem csak egy kamu emailt küldtek amire ha irsz egyből megy a kukába.
encsuu
Vendég

#116

2012-05-15 10:00

Hozzák vissza Tamás Atyát!Nélküle nem is jóban rosszban.
így nem igazságos.Miért az áldozat hal meg?Ő csak szerelmes volt.És a püspök is szemét volt,hogy Tamást kérte meg hogy adja össze.Szerintem Tamás Bettyvel házasodjon össze.Támadjon fel Tamás,Hisz Isten mindenre képes.Az az igazság,hogy nekem nagyon tetszik Tamás,és már nem lesz értelme a sorozatnak.Szerintem sokat veszít a Tv2.

szomorú

#117

2012-05-15 18:10

Úgy látom, le kell mondanunk Tamás atyáról...

Vendég

#118

2012-05-15 19:36

Nem mondunk le Tamás atyáról, éppen azért harcolunk, hogy ismét képernyőre kerüljön. Inkább még a sorozatot sem nézem tovább nélküle!!!!!


Vendég

#119

2012-05-15 21:30

Ami azt illeti már én sem nézem, nem sok értelmét látom már! Tamás atya nélkül elég egyhangú az egész!!!

Vendég

#120

2012-05-15 21:41

...és szép lassan fogynak a nézők!!! Nincs Tamás atya, nincs nézettség!!! ENNYIIIII!

Vendég

#121

2012-05-15 22:01

Kezdem azt hinni, hogy ez a petíció meg minden abszolút fölösleges, mert nem vesznek bennünket komolyan!!! És max. annyit tehetünk hogy akinek nem tetszik, az nem nézi a Jóban Rosszbant, mint pl. már én sem, meg a barátiköröm sem, ennyit tudtak elérni, a rendezők azzal hogy kiírták Tamás atyát. Az egész sorozat érdektelen lett!

Vendég

#123

2012-05-16 08:59

Ezt irtam nekik emailban.
Csak remélni tudom hogy a Jóban rosszban oldalán elolvassák a sok felesleges szétküldött email és üzenet után a hozzászólásokat.Mert ha nem akkor tegyék meg persze ha csak nem szeretnék hogy a Jóban rosszban és a TV2 csatornája nézettségileg a Béka feneke alá kerüljön!!!

Vendég

#124

2012-05-16 09:00

De a petició linkjét is elküldtem persze

Vendég

#125

2012-05-16 13:21

Hozzák vissza Tamás atyát a sorozatba!!!