Hozzák vissza Száraz Dénest a Jóban Rosszban című sorozatba!


Vendég

#201

2012-05-20 19:07

Úgy sem fogják vissza hozni :'(

Vendég

#202

2012-05-20 19:19

Irkáljatok már be kamu neveket....akinek kis ideje is van csinálja!!!! jó sok aláírás kell!!! nem érünk rá

Vendég

#203

2012-05-20 20:10

Kardost írkák ki a sorozatból végre és Tamás jöjjön helyébe Bettit vegye el, mert ha fordítva lesz újra akkor biztos h kevesebb nézője lesz a TV2-nek!!!!

Vendég

#204

2012-05-20 20:21

Terjessze aki csak tudja, hogy minnél többen aláírják!!!! Hátha így komolyan vesznek minket!
Remélem a rendező úrnak végre felnyílik a szeme és visszakapjuk Tamás atyát! Mert mi nem adjuk fel!!!!

Vendég

#205

2012-05-20 20:28

Szerintem a kamu nevek beírkálása nem jó ötlet....lehet pont ezért nem fognak minket komolyan venni....úgy érzem nem kéne kamu neveket beírogatni. Szólni kéne minnél több embernek!!! egy aláírásba nem halnak bele! Csak kérni kell :)

Vendég

#206

2012-05-20 20:39

201-es: Ne így állj hozzá! Vissza fogják hozni mert mi nem adjuk fel!!! Hajráá :D

Vendég

#207

2012-05-20 20:50

Van egypár kamu név már pl. Emillió Drei :D

Vendég

#208

2012-05-20 20:51

Kérlek like az oldalnak.A Facebookon erre az oldalra már felfigyelt a sajtó de még mindég kevesen vagyunk.

http://www.facebook.com/pages/Tam%C3%A1s-aty%C3%A1%C3%A9rt-mozgalom/123359801133663

Vendég

#209

2012-05-20 21:02

207-es XDDDD ezen nevettem xDD

Vendég

#210

2012-05-20 21:06

Figyeljetek, bármit tehetünk, oldaalak nyíltak, petíció megy... és még kitudja mi mindenről nem tudok, de a döntés még mindig nem a mi kezünkbe van :( a sorozat következő részei már levannak forgatva, Tamást eltemetik... és nem hiszem h az írók vlmi módón vissza akarnák hozni

Vendég

#212

2012-05-20 21:14

Én akkor sem adom fel! Az nem lehet hogy kész vége ennyi volt!!! Nem és nem! Tamás atyát követeljük vissza!!!!! Nincs Tamás atya=nincs nézettség!!! Nem hinném hogy ez jó lenne a csatornának!

Vendég

#213

2012-05-20 22:08

Végülis igaz, nem vesztünk semmit ha nem adjuk fel!!! harcolni kell, elvégre a nézőkből élnek, ez a kérés csak nem esik annyira nehezükre, vagy talán ők kardossal képzelik el a folytatást??? Mert én nem!!! térjen vissza Tamás civil emberként úgy h kész Bettivel teljes kapcsolatot kialakítani
tamáskodó

#214 nem kell

2012-05-20 23:47

189-es vagyok! és trollkodom. Milyen hülyeség egy sorozatba valakit visszasírni! Ez legyen a problémátok! a sorozat tele van rossz színésszel, képtelen marhaságokkal, évek során már lezülött teljesen. Ki a sorozattal, a másik is hülye lett. Betörők, gengszterek, gyilkosságok, bármi büntetlen marad! És egy pap meg nekem nem kell, ájtatoskodó baromság! Lányok: tetszik a színész? nézzétek meg színházban.(ha már egyszer az Úr meg az Isten villámcsapással sújtotta - baromság).

Vendég

#215

2012-05-20 23:47

VAGY AKKOR HOZZÁK VISSZA, ÚGY MINT TAMÁS ATYA IKERTESTVÉREKÉNT, Ő IS BELESZERET BETTYBE ÉS ELVESZI FELESÉGÜL!!! NEKEM VAN EGY RENDEZŐ ISMERŐSÖM, ÉS KÉRDEZTEM HOGY HOGYAN IS ZAJLANAK A FELVÉTELEK, DE A LÉNYEG ANNYI, HOGY EGYMÁSRA ÉPÜLNEK, DE MEGOLDHATÓ HOGY KÖZBENI FELVÉTELEKET CSINÁLJANAK, MERT MÉG ÚGY IS ÖSSZE LEHET ÉPÍTENI, A RÉSZEKET. ÁLTALÁBAN 1-2-VAGY 3 RÉSZT KELL CSAK MEGVARIÁLNI, EGY KÖZBE ÉPÍTETT RÉSZ MIATT. SZÓVAL NEM NAGY KUNSZT LENNE ŐT FELTÁMASZTANI, FANTÁZIA KÉRDÉSE. MEG IDŐÉ, DE ENNYI IDŐ ALATT MÁR BŐVEN MEGLENNÉNEK VELE. HA NEM ÜLNÉNEK NAGY NYUGODTAN A BABÉRJAIKON! HARCOLUNK TAMÁS ATYÁÉRT, VISSZA AKARJUK K A P N I I I I I!!!!!!!

Vendég

#216

2012-05-21 08:49

Csak arra várnak hogy belefáradjunk és beletörődjünk az egészbe.Ne hagyjuk annyiba!

Vendég

#217

2012-05-21 11:51

Ha eltemetik Tamás atyát, márpedig ma este eltemetik, akkor ennyi volt. Száraz Dénest, Tamás atyaként már nem fogjuk viszont látni! Még a végén majd gonoszként fogják visszahozni, ha egyáltalán visszahozzák mint pl Dórát is!

Vendég

#218

2012-05-21 12:04

Sajnos én már nem tudok pozitívan gondolkodni, ha eddig nem azon voltak hogy a nézők kedvére, kérésére, tegyenek ezután sem fognak! Szerintem... Lesz@rják a nézőket!!!! Meg a nézők is a Jóban Rosszbant. Mert engem személy szerint csak Tamás atya meg Betty története érdekelt az egészbe. Mióta Tamás meghalt nem néztem, de nem is tervezem, a többi már nem érdekel Ők voltak benne a legjobbak. Miért nem egyszerre írták ki őket?? Minek sz@rakodnak vele már annyit. 2300 aláírás, 217 kérés "könyörgés",eddig most komolyan mit kéne még csinálni, térden csúszni a sok birka előtt, akik ezt ilyen szépen elintézték?! Nem azért, de a mi türelmünknek is van határa! Legalább is az enyém elfogyott! De a méltóságos rendező úr még arra sem képes hogy legalább egy hülye mondatot kinyögjön ezen az oldalon!!!!

Vendég

#219

2012-05-21 17:19

Már én sem látok benne semmi reményt! leszarnak minket ennyi :( bármit teszünk mindig ott a HA, ha sokan nézik a búcsúztatást kedden... akk a petíció..mire voltak jók? azt semmibe kell venni??? elegem van ebből, nem nézem én sem tovább!!! ha majd hírét hallom annak h vissza hozzák akk nézem

Vendég

#220

2012-05-21 17:50

Ne csináljátok ezt!!! Arra várnak hogy feladjuk!!! Nem adhatjuk fel! Tamás atya vissza fog jönni! én nem adom fel! Ti se adjátok fel! Harcolnunk kell! Pozitív gondolkodás :) Én se nézem már a sorozatot. ,de kedden nézni fogom , mert látok esélyt arra hogy visszahozzák Tamás atyát! Kérlek szépen mindenkit hogy mindenki nézze kedden a sorozatot! Van esély hogy visszahozzák! Mindenre van esély csak nem szabad feladni!! :) Én a végsőkig harcolni fogok! Elegem van a rendező úrból (gondolom nem csak én vagyok ezzel így). A sorozat színvonala Tamás atya nélkül annyira lent van, hogy azt nem lehet szavakkal kifejezni!!!!! TAMÁS ATYÁT KÉRJÜK VISSZA! ÉN NEM ADOM FEL! RENDEZŐ ÚR REMÉLEM MEGÉRTETTE HOGY KÉRJÜK VISSZA! NEM ÉRDEKELNEK A KIFOGÁSOK! VISSZA AKARJUK KAPNI ÉS KÉSZ! REMÉLEM EZ VILÁGOS!

Vendég

#221

2012-05-21 17:57

Én azt hittem, hogy a rendező úr a nézőkért van.....aha persze....hát most bizonyított hogy nem! Mért nem tudja figyelembe venni a nézők akaratát??? Hiszen minnél többen nézzük a sorozatot neki annál több pénz jut! Most hogy kiírták Tamás atyát pénz se lesz!!!!! Mért olyan nehéz visszaírni a sorozatba? Pár részletet korrigálni kell és kész! Nem nehéz! Örülhet, hogy a telefonszámát nem tudja senki....NE ADJUK FEL! TAMÁS ATYÁT KÉRJÜK VISSZA! NINCS TAMÁS ATYA=NINCS NINCS NÉZETTSÉG -> NINCS PÉNZ!!!!!!!! EZT KÉNE CSAK FELFOGNI

Vendég

#222

2012-05-21 18:07

Elolvastam h mi lesz a következő részekbe... Kardos vissza jön Bettihez...Betti gondolkodást kér..közbe elmegy náluk majd az anyakönyvvezető... és hát gondolom összeházasodnak majd... na ennek tudatában a szar fogja nézni megint ezt a rohadt sorozatot!!! szart sem ér a egész, az ami fontos, a szerelem és a hit ezt írják ki? Talán Dóra rohadt rafináltsága,vagy Kardos állandó hisztériája és nyavajgása jobb??? Ugyan már, álla el magát a sorozat egy életre!!!

Vendég

#223

2012-05-21 18:12

"Betty elutasítja Kardos közeledését, aki időközben visszatért Csillagkútra."
"Közben Betty kiáll Kardos mellett, aminek Péter nem nagyon örül..."
"Betty időt kér Kardostól, hogy rendezze a gondolatait és az érzéseit kettőjükkel kapcsolatban"
"Közben Pongráczékhoz váratlanul beállít az anyakönyvvezető, meglepve ezzel az egész családot......"

Vendég

#224

2012-05-21 18:19

Tiszta szívből kívánom h a az ég boszulja meg a rendező úrnak amit tett!!!

Vendég

#225

2012-05-21 18:45

Ezen ledöbbentem....ezt nem hiszem el! Ilyen nincs!!! Hogy lehet ennyire elbaszni egy sorozatot?????? Nem lehet igaz! Ezek után tuti hogy még véletlenül se kapcsolok a TV2-re!!! A rendező úr meg megehetti amit főzött: mert nem lesz nézettség az biztos!


DE ÉN NEM ADOM FEL SOSE! NÉZZÜK MINNÉL TÖBBEN A KEDDI RÉSZT MERT VAN REMÉNY! HÁTHA VÉGRE A RENDEZŐ ÚR IS BELÁTJA, HOGY JOBB VISSZAHOZNI TAMÁS ATYÁT!