Hozzák vissza Száraz Dénest a Jóban Rosszban című sorozatba!

Adryka

/ #112 Re:

2012-05-14 20:52

#110: -

Hát ez felháborító. Semmilyen normális indokot nem tudnak felhozni, hogy miért kellett kiírni Tamás atyát a sorozatból, csak jönnek ezzel a rossz dumával, hogy elfáradt karakter, nem lehet belőle többet kihozni...hülyeség, ezt mindenki tudja. Jó lenne, ha végre a rendező úr megmondaná, mi baja volt Száraz Dénessel, miért kellett kirúgnia a sorozatból. Pedig ő aztán tényleg nagyon jó színész, meg lehet nézni, egyesek milyen gyatra alakítást nyújtanak, ide sorolnám pl. Szabó Zsófit is. Borzalmas színésznő, viszont még Bettit is megszerettem a Tamás atyával való szerelmi szál miatt. És ez csak a színészi képesség..az idegesítő karakterekről ne is beszéljünk, Szilvia kibírhatatlan, Kardos szánalmas, Bodolaiéktól pedig a hideg ráz. Ha interneten nézem vissza, akkor a Bodolais részeket mindig átpörgetem. Az egyetlen igazán érdekes és szép szál a Betti Tamás atya történet volt. Azt hiszem a készítők tartoztak volna ennyivel a rajongóknak, hogy őket összehozzák...de én itt befejeztem a sorozatot.