Petíció a sajókazai dr. Ámbédkar Iskoláért


Vendég

#26

2012-04-22 14:52

Rózsa Sándor betyárvezér és csapata a gazdagokat rabolta ki, nem úgy mint ez a kormány.

Vendég

#27

2012-04-23 00:59

Az elmúlt évben dolgoztam az iskjola diákjaival, magyar-roma kommunikációs tréninget vezettem kollégáimmal. A tréning résztvevői jóravaló, tehetséges, nyitott gyerekek voltak. Az iskola története és az ott végzett munka Szlovákiában is jól ismert, mert többször írtem az iskoláról és a közös munkánkról. Kérem a józan gondolkodású embereket, védjék meg ezt a jobb sorsra érdemes iskolát Hunčík Péter

Vendég

#28

2012-04-23 20:36

Csak mindannyiónk tisztelete és köszönete illetheti az iskola munkatársait. Nagyon sok hasonló iskolára lenne szükség ebben az országban. Az emberi méltóság ugyanis a megtévesztő látszat ellenére is egyetemes. Az iskola ellehetetlenitésére törekvők nem tudják mit cselekszenek, de hogy megtehetik, az az oktatásért felelős tisztviselők, a helyi önkormányzat, a roma szervezetek az én, és a mi szégyenünk.

Vendég

#29

2012-04-24 00:13

Aláírtam, de ez a kormány és lakájai a szegényeket, hátrányos helyzetűeket bűnösnek tekinti, akik maguk felelősek a sorsukért.

Vendég

#30

2012-04-24 11:00

több emberséget, ennyit kérnék a kormánytól, a hivataloktól :-(

Vendég

#31

2012-04-25 12:03

"A felügyelőség határozata szerint a probléma a pedagógusok óraszámának adminisztrációjával és a tanárok szabadságának kivételével, illetve ennek dokumentációjával volt."
Volt már olyan munkahelyem, ahol három hónapot végigdolgoztam, hétvégén is - tehát egyetlen szabadnap nélkül - összejött majdnem négy munkahétnyi túlórám, de aztán "adminisztrációs hiba" miatt nem fizették ki, sőt még le is tagadták. Én inkább a pedagógusokkal szolidarizálok, nem az iskolával.
Bartók György

#32 Re:

2012-04-25 13:07

#31: -  

 

Ebben az iskolában más a viszony a pedagógusok és a vezetés között. Nem kizsákmányolás folyik, mert senki sem pénzért, hanem egy közös célért csinálja már kb. 4 éve; valami jót akarnak létrehozni. Oda önként megy, aki megy, holott mindnek lehetne menőbb, zsírosabb állása is. A hivatal nem külön a vezetést, hanem az egész iskolát, és főleg a céljait támadja. Ezt az iskolát tönkretenni politikai érdek.

Vendég

#33

2012-04-25 23:04

Hihetetlen, hogy eddig jutott ez az ügy!

Vendég

#34 Re: Re:

2012-04-25 23:44

#32: Bartók György - Re:

Ne érts félre, ismerem az iskolát. Csak jelezni szerettem volna, hogy az ilyennel bizony vigyázni kell, mert túl sok a visszaélés. Különösen az ún. segítő szakmák környékén. És pontosan ez az ideológiája:

"Nem kizsákmányolás folyik, mert senki sem pénzért, hanem egy közös célért csinálja már kb. 4 éve; valami jót akarnak létrehozni. Oda önként megy, aki megy, holott mindnek lehetne menőbb, zsírosabb állása is."

Rólam is ezt mondták, pedig én nem így gondoltam:-)


Vendég

#35

2012-04-26 16:58

Miért a legsebezhetőbbeket kezdik ki,nincs nagyobb?

Vendég

#36

2012-04-27 08:39

ami magyarorszagon demokraciat serti azzal nem ertek egyet
BGy

#37 Re: Re: Re:

2012-04-27 21:47

#34: - Re: Re:  

 

Ezt én értem, de esetünkben nem az iskola alkalmazottait védték meg a kizsákmányolóikkal szemben, hanem szándékosan az egész iskolát teszik tönkre tanárostul, tanulóstul. Légy erős, az ott dolgozó tanárok is ki vannak akadva. Formailag munkahely, tartalmilag önzetlen célokért működő közösség. Működő, de egyébként rosszul. Kizsákmányolás, az folyik, de nem profitérdekből (profit, hát az nincs), hanem, mert mivel nem terézanyák vagyunk, és senkinek nincs kedve egy ilyen Szibériára tenni az életét, az a pár ember, akinek mégis, az így viszont bele is rokkan szépen. Ezt az iskolát a tenni akarás tartja fent. Az ilyet a hatalom, főleg ez a mostani, de általában a hatalom, nem szereti. Azon csodálkozom, hogy ezen az "adminisztrációs hibán" kénytelenek rugózni, "ezt a kanalat találtuk, uram", ugye mindenki ismeri.

Vendég

#38

2012-04-28 00:24

Hajrá!

Vendég

#39

2012-04-29 16:27

A kiművelt emberfők sokasága jár az eszemben ilyenkor
adocfromhungary

#40 Bp.1029 Öá utca 114.

2012-04-29 19:49

Nem tudom milyen szabálytalanságot találtak, ez a mai túlszabályzott világban nem lehet túl nehéz.
Az iskolát TV riportból ismerem,létét,működését fontosnak tartom. Ez nem egy felülről ráerőszakolt, hanem a kisebbség által befogadott iskola. Inkább támogatni kellene.

Vendég

#41

2012-05-02 01:15

Ha ezeket az embereket nem müveljük, nem adunk meg ehhez minden lehetö támogatást, soha sem fognak tudni rendesen beilleszkedni a többségi társadalomba!

Vendég

#42

2012-05-04 15:48

Joguk van ehhez az iskolához!!!

Vendég

#43

2012-05-13 18:49

Aki műveletlen marad, azzal nincs gond, mindent meg lehet vele etetni és ez a cél

Vendég

#44

2012-06-06 00:51

Végtelenül rossz módszer, amikor a változtatás "fűnyíró elven" történik. Vakon és süketen kitudja milyen érdekek mentén iszonyú károkat okoznak azok, akik kritikátlanul, gondolkodás nélkül szolgálják ki a hatalmaskodó, elvtelen bürokráciát.

Vendég

#45 Re:

2012-06-23 09:53

#1: -

Örülök, hogy én is közreműködtem a kártékony zsidóbiznisz felszámolásában.

 

Szebb jövőt!