Ne legyen utalvány családi potlék helyett!


Vendég

#1

2012-04-04 09:08

ezt megint a saját zsebük még jobban való töméséhez kell! Biztos, hogy megint NYERÉSZKEDNEK., LENYÚLNAK, mert MINDENKIT HÜLYÉNEK TARTANAK !! El kell őket VÉGRE ZAVARNI, mert ŐRÜLTEK, HARÁCSOLÓK, UNDORÍTÓ AMIT CSINÁLNAK !!! :-((

Vendég

#2

2012-04-04 19:34

3 tündéri kislány édesanyja vagyok. A párom a család fenntartó, a fizetése épp hogy elég a hónap végéig ötünkre. Ruháztatást iskoláztatást miből oldjam meg? Tán egy-két papír fecnivel...........?

Vendég

#3 Re:

2012-04-04 22:25

#2: -

teljes mértékben együtt érzek veletek,bár  én 4-gyermek édesanya vagyok,és már 4-éve egyedül nevelem öket,csak családibol és gyesböl,néha egykis melékes munkával egészitem ki ezt a kevés jövedelmet,ha édesanyám nem lenne éhen halnák a szó szóros értelmében!!


Vendég

#4

2012-04-14 08:06

Ebben az országban szervezett népírtás folyik. Az öreg ,a fogyatékos , a beteg, a szegény pusztuljon ki.A szegényeket rákényszerírik arra hogy a tehetelenség miatt az öngyilkosságba meneküljenek.Egyesek szemrebbenés nélkül tesznek el milliókat, úgy hogy az sem elég még több kéne . Vannak akik a kukából szereznek élelem maradékot maguknak . Arra megy ki az egész hogy a SPAR üzleteket bekebelezze a CBA. Ez mi országunk, ez a mi kormányunk.

Vendég

#5

2012-04-17 08:06

Szemétség lenne ez a találmány a családokkal szemben! Én is 3gyereket nevelek,ebből kettő tartós beteg,a párom munka nélküli,nekünk is a számlák,az albérlet,meg azmellett sok mindent a családiból fizetek. Nem tudom mi lesz velünk!