Sintértelep helyett Menhely!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Sintértelep helyett Menhely! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#326 Re: Re: Re: Re:

2014-01-20 12:54

#14: - Re: Re: Re:

Ideje befogadnod pár hajléktalant és meg tudod mit kapsz cserébe. Ne itt írogas fogadj be hajléktalant!!! És arról számolj be, hogy mily csodás dolgott tettél az életben!


Vendég

#327

2014-01-23 20:59

Írjátok alá a "Akikért a felelősség a miénk is" petíciót!

Vendég

#328

2014-01-30 16:16

Le velük!!!!!!! A gazdátlan állatok is megérdemlik a törődést, odafigyelést, szeretetet, normálisabb körülményeket !!!!!!

Vendég

#329

2014-02-01 17:00

Emberhez méltóan kell élni és élni hagyni...

Vendég

#330

2014-02-01 17:31

A sintérlepeken esélyük nincs a kutyáknak a gazdisodásra, életbe maradásra. Borzasztó körülményekről nem is beszélve és olyan ember menjen a vezetőjének, akiben van emberség és nem vágóhidre küldik őket, mert tudjuk mi folyik ott, már láttuk sajnos nem egy esetben.

Vendég

#331

2014-02-01 19:23

2 állatorvos főállású foglalkoztatása állami finanszírozásból akik állatvédő szervezetek részére segítséget nyújtanak (akár humánus altatásban) ivartalanításban stb. Mindezt a sintérek helyén átalakított helyiségben :) (Ti beteglelkű emberek ....mert nem a humánus tetteitekről vagytok híresek!!!) Ennek okán helyén lehetne kezelni a populációt (gondolva azokra az emberekre, akik nincsenek az állattartás magaslatán) Kevesebb lenne a vadászkonfliktus . Az állatvédők anyagi energia felszabadulás okán hatékonyabban üzemelhetnének, működhetnének együtt egymással, és az Állatvédőrséggel, ill. azok országos tagjaival . Az állatkínzók által elkövetett bűnök rehabilitációjára is többe emberi erőforrás jutna az állatbarátok részéről.....nem beszélve a kutyák harcoltatásának teljes felszámolásáról stb-stb.

Vendég

#332

2014-02-01 19:54

Kötelező elérhető árú ivartalanítás, a gyepmesteri telepek átadása az állatvédőknek, állatrendőrség hatósági jogkörrel és szigorú fellépés az állatkínzás, szaporítás, állatok kidobása ellen!

Vendég

#333

2014-02-02 04:56

Javasolnám még a kötelező ( ÉS JOBBAN ELLENŐRZÖT!!!!!!) chip mellett a kötelező ivartalanítást is! Amihez esetleg az állam is hozzájárulhatna. Mert a probléma forrása a rengeteg kutya. Csak bejegyzett tenyésztő kutyája lehessen ivaros! Ha valaki már egyszer kidobta , menhelyre, sintértelepre vitte a kutyáját, SOHA TÖBBÉ NE KAPHASSON! Ha mégis, szigorú büntetés, kobzás ! A rendőrség,a NAV és a bíróság foglalkozzon komolyabban az állatkínzásos, és szaporítós esetekkel! Az illetékesek folytassanak kerekasztal beszélgetést az állatvédők képviselőivel, mert igazából mi látjuk, hogy hol a hiba a gépezetben!

darkness

#334 Re: Re:

2014-02-02 08:02

Nincs kedvem most vitatkozni veled,eleg sotet vagy egyebkent,csak annyit szolnek hozza,hogy van azoknak az embereknek segitoszervezete,nehogy mar en oldjam meg a vilag bajat!

mellekesen az allamnak kellene gondoskodni arrol,hogy ne keruljenek ilyen helyzetbe sem emberek sem allatok de egyenlore nem sikerul egyik kormanynak sem,remelem a kovetkezo tesz valamit.. #d10: Vendég - Re:

 

darkness

#335 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-02 08:15

#58: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: es ezt honnan tudod,te faszfeju kocsog?

 

 


Vendég

#336

2014-02-02 09:26

Egészséges kutyát altatni tilos, ez nem vonatkozik az ebrendészeti telepekre is?

Vendég

#337

2014-02-02 09:35

#10: Vendég - Re:

TE foglalkozz csak a sajátoddal ne a másikéval és azzal, hogy megérdemled-e vagy sem. Én köszönöm egyébként nagyon jól élet és a kutyám is, ha már ennyire a máséban akarsz túrkálni. Szánalmas vagy!!!!!

 


Vendég

#338

2014-02-02 09:46

MÁR ELÉG VOLT!!!!!!!AZ ÁLLAMNAK IS FELELŐSSÉGET KELL VÁLLALNI A KÓBOR ÁLLATOK ELLÁTÁSÁBAN. ELÉG A GYILKOS SINTÉREKBŐL ÉS A KÖZÖNBÖS ONK.ALKALMAZOTTAKBÓL, a PÁRTOKNAK LEGYEN PROGRAMJA AZ ÁLLATVÉDELEMRE, HA NINCS MENJENEK A LEVESBE, NEM SZAVAZOK RÁJUK.

Vendég

#339

2014-02-02 10:04

Geréb és társai takarodó
Blondine

#340 Re: Re:

2014-02-02 10:34

#10: Vendég - Re:

Gyere nyugodtan, ha erre van energiád, egy aláírásba nem szakadtál volna bele!! De a te időd és energiád is olyanra pazarolod amire nem kellene, bér ha téged ez tesz boldoggá, ennyi örömöd legyen!!!


Vendég

#341

2014-02-02 10:57

Állatorvosi vízsgálat nélkül,ami dokumentálja,hogy egészséges vagy beteg az állat,ne lehessen gyílkolni!
COBRA

#342 Sintértelepek

2014-02-02 11:00

Állatorvosi vizsgálat nélkül,amit jegyzőkönyvben rögzitenek,NE GYILKOLJANAK,A SÍNTÉREK!!!!!

Vendég

#343

2014-02-02 11:29

Hozzátenném, hogy a menhelyek támogatása nem elég, egységes és átgondolt program kellene, melynek része lenne az állatkínzók feljelentése, megbüntetése, ivartalanítási programok támogatása, felvilágosítás, a gondolkodásmód megváltoztatása ("SZülni minden kutyának kell egyszer", stb.) és ha kell, segítség azoknak, akiknek nincs elég pénze chipeltetésre, ivartalanításra (különösen vidéken).

Vendég

#344 Re: Re:

2014-02-02 12:29

#10: Vendég - Re:

De még egyetlen embertársunkat sem láttuk kivégezni csak azért, mert munkanélküli, vagy hajléktalan lett! Vagy Ön igen?


Vendég

#345 Re: Re:

2014-02-02 12:35

#10: Vendég - Re:

Kedves 10 Vendég!

Pont ez a lényege, hogy aki az állatokkal ez teszi, annak az ember, semmit nem ér! Sajnos így áll az emberekhez is. Mindanyian tudjuk, hogy sok ember szorul segítségre,de abban is biztos vagyok, akik ezeket teszik az állatokkal semmilyen segítségre nem számíthatnak az emberek. Kérlek nézz körül és te is meglátod, hogy pont az állat szerető emberek segítenek a rászorúltaknak, még akkor is ha nekik kevés jut.


Vendég

#346 Re:

2014-02-02 12:44

#333: -

Teljesen a szívemből beszél! Pont ezeket vetettem fel sok alkalomkor bizonyos embereknek. Amit még nagyon fontosnak tartok az az, hogy az állatorvosokat miért nem ellenőrzi senki, a regisztráció elmulasztásáért.Sok esetben van chip, de nincs regiszrlálva. Ezzel én is így jártam 21 000 füzettem,majd miután reklamáltam azt mondták miért nem ellenörizzük, mert, hogy ez a dolgunk. Kérdezzem én, ha nincs számitógép, hol ellenőrzi?

 


Vendég

#347 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-02-02 12:50


Vendég

#348

2014-02-02 12:57

Nagyon remélem,nagyon szeretném ha eredménye és látszatja lenne ennek az összefogásnak!!
évi

#349 szüntessük be az indokolatlan gyilkolásokat

2014-02-02 13:37

Természetesen én is támogatom a sintételepek,menhelyekké történő átalakulát.
Természetesen megfelelő végzettséggel rendelkező szakemberek,és állatvédők
közös munkájával kellne megvalósitani.
Szerény vélemémyem szerint ne akarjuk minden áron a nagyon beteg,daganatos
egyedeket megmenteni,viszont a fiatal állatok mielőbbi gazdásitására forditsák
szekértelmüket,és az állatok iránt érzett szeretetüket.
GYöra

#350 Re: Re: te nem lehetsz kutyás!!

2014-02-02 13:40

#10: Vendég - Re:

TE vagy a szánalmas hogy itt posztolgatsz és nem segitesz szegény embertársaidon..!nézz  körül otthon és vigyél Nekik a "javaidból".ha már ezt ajánlottad!Vagy menj és kampányolj Értük a politikusoknál!Ugyis rajtuk mulik a jólét vagy a szarlét.    TE NEM VAGY KUTYÁS!!!!!hagyd  hogy mindenki eldöntse kiért tud tenni valamit.Ha egy aláirás segithet akkor annyival.A szegény embereken is segithet aláirás,csak az a törvényhozoké!!! Az emberek tudnak magukért tenni, de az állatok nem.olvass többet !!Arról van szó hogy pénzért milyen gátlástalanok az ilyenek direkt nem irtam embert!És igenis azért mert vannak nélkülözö emberek azért az állatok is megérdemlik a jobb sorsot!!!És elöbb dobja ki a kutyáját az aki tudná tartani de nincs kedve,mint egy szegény aki tudja hogy nem a kutya a hibás hogy igy alakult az élete.