ALÁÍRÁSGYŰJTÉS AZ EGRI KÓBOR ÁLLATOK KILÖVÉSE ELLEN

wall

#201 Siójut, Kossuth u 17

2012-02-19 19:55

.

Vendég

#202

2012-02-19 19:55

Abszolút támogatom a petíciót.....ez nem megoldás....nálunk is olyasmi kellene,mint külföldön,talán többre mennénk....így mindig csak egyre több kóbor állat lesz :(
Nem megoldás,undorító.....és nem jellemezném tovább....minősíti az embereket,tisztelet a kivételnek,ők az állatok,civilizálatlan lények,több szeretet és ragaszkodás van egy állatban.

Vendég

#203

2012-02-19 19:57

Felháborító, hogy mi megy ebben az országban!!!

Vendég

#204

2012-02-19 19:59

Köszönetet mondok mindenkinek, aki tesz azért, hogy Magyaroroszágon tisztességesen, civilizáltan bánjanak az állatokkal. Köszönet mindenkinek, aki terheket vállal a kóbor állatok gondozásában, befogásában, gazdához juttatásában. És köszönet mindenkinek, aki kóbor állatot fogad be. És felháborodottan tiltakozom minden kegyetlen, civilizálatlan, gondatlan bánásmód miatt. Az egri önkormányzat döntése sötét, középkori, elfogadhatatlan rendelet. Sokat árul el a város vezetőiről.

Vendég

#205

2012-02-19 20:00

Sok ember szórakozást fog csinálni a kilövésből !
Látszik mennyi ember élevezi az állatkinzást .
büntetni kellene a gazdákat és jobban ellenőrizni ,hogy a kutyák azonosítva legyenek .
Gazdikákat is nyugodtan fejbe lehet lőni !!!!

Vendég

#206

2012-02-19 20:02

Nem irtani kellene ,hanem IVARTALANITANI ,Ellenzem az állatok ki irtását.

Vendég

#207

2012-02-19 20:03

Soha nem az egyszerűbb megoldást kell választani,hanem az emberebbit, és az állatok megölése, bántalmazása nem emberhez méltó. Biztos, hogy nem könnyű megoldani ezt a problémát, de válasszunk emberhez méltó megoldást. És kérek minden embert, aki kicsit szívén viseдi az állatok sorsát, az írja alá a petíciót!!!

Vendég

#208

2012-02-19 20:12

Tisztelt Nagy állatvédők!

Én is nagy állat barát vagyok.
Azért azt megkérdezném, hogyha egy ilyen kóbor kutya csapat tépi szét a gyerekedet, akkor is így szeretnéd a kóbor kutyákat?
Azért remélem azt tudod,hogy a kutyák hordában elég veszélyesek. Szerintem fogadd be mindet!
Mégegyszer hangsúlyozom, hogy szeretem az állatokat, de egy határt meg kell húzni!

Vendég

#209

2012-02-19 20:13

Részemről lőjék csak ki őket nyugodtan. Természetesen azokkal együtt, akik kitették őket az utcára. Szép és jó ,hogy ne öljük meg őket ,mert nem ők tehetnek róla, DE! Igen, itt jön az a bizonyos de... Nem is kóbor állatról beszélünk, hanem csak annyi ,hogy a gazdi otthon, a kerítéssel ellátott kertjében nem kötötte meg a kutyáját (medveölő). Szelíd, nem bánt!" Ismerjük jól mindannyian ezt a felettébb idegesítő mondatot, ami alapján a kedves gazdi képébe tudnék mászni. Nha mindegy... Szóval annyit erről, hogy egy nem kóbor kutya csak úgy nekiesett egy néninek (a szembe szomszédomnak). A néni belehalt, pedig a mellettem lévő szomszéd meg a doki és mindent megtett érte a helyszínen, megjegyzem, a férje ment ki úgy, hogy kocsiba ült és onnan egy lapáttal próbálta elkergetni a kutyát. Szóval értem én, de ha azt mondom, hogy engem sokat bántottak kiskoromban és ezért én most utálom az idős embereket és folyton fellököm, meg bántom, meg megütöm őket azért, mert szembejönnek, akkor igazam van és hagyni kell, hogy tegyem ezt kedvemre, mert a szüleim a hibásak ezért, nem is én?
Nem, akkor azt mondjuk, hogy előbb ártalmatlanná tesznek, aztán megfizetek a bűneimért és utána lehet szó rehabról, esetleg.
Kergessen meg mindenkit egyszer egy nagyobb falkányi kutya, aztán utána lehet dumálni arról ,hogy ne lőjük ki őket. Ki kell lőni, nincs mese.

Vendég

#210

2012-02-19 20:15

Könnyű a védtelen ellen tenni,ha ők nem is tudnak magukért ebben az esetben,MI TEGYÜNK ÉRTÜK!!!

Vendég

#211

2012-02-19 20:16

Nem ez a megoldás,hogy megöljük az állatokat be kell fogni ivartalanítani és örökbe adni!!!Az a szerencsétlen állat éhes fázik és még üldözik is.........hát ne csodálkozzanak!!!!!!

Vendég

#212 Re:

2012-02-19 20:19

#209: -

Osztom a véleményedet maximálisan!

 


Vendég

#213

2012-02-19 20:19

Felháborítónak és SZÉGYENNEK tartom, hogy a jegyző meg merészelt hozni egy ilyen gyilkos döntést róluk anélkül, h megpróbálta volna megtalálni a humánus - emberi jellemhez méltóbb - megoldást! :o((

Vendég

#214

2012-02-19 20:21

Fogalmam sincs milyen ember lehet az, aki egy tollvonással életek kioltását rendeli el. Imádom az állatokat. Azok a kutyák nem tehetnek róla, hogy valaki megszabadult tőlük. Segíteni kell rajtuk!

Vendég

#215

2012-02-19 20:22

A fidesz inkább mással foglalkozzon,nevetséges ez hogy az állatokkal így viselkedhetünk.vissza felé fejlődünk?civilizáció?

Vendég

#216

2012-02-19 20:22

ezt nem lehet csinálni az állatokkal

Vendég

#217

2012-02-19 20:26

Jónak tartom az aláírásgyűjtést,de attól tartok,hogy ez nem változtat a döntésen.Szomorú,hogy így próbálják megoldani ezt a problémát.Jártam Törökországban,és ott azt láttam,hogy az utcán élő állatokról a város gondoskodik.Etetik,chippel ellátják,bolhátlanítják őket.Ápolt,nyugodt,békés állatokkal találkoztam,akik senkire nem jelentettek veszélyt.Mi szegényebbek lennénk mint a törökök?Sajnos úgy tűnik hogy lelkileg biztosan. Köszi hogy hozzászólhattam a témához. Dzurik Éva

Vendég

#218

2012-02-19 20:26

Eddig akartam Egerbe menni, többé nem akarok, ahol ilyen szerencsétlen , tudatlan genetikai hulladék a vezetés....hagyjuk..
VENDÉG

#219 Re:

2012-02-19 20:27

#209: -

Szégyen minden sorod ezért meggyőződésem, hogy sosem volt állatod, és annyi benned a szeretet, mint egy késhegynyi porban. Egy esetből általánosítasz. Jellemző.

Sajnos, hogy léteznek ilyenek, mint Te!


Vendég

#220

2012-02-19 20:28

Nem a kutyákat kéne kilőni hanem azt az embert aki ezt kitalálta na már persze vagyok olyan kegyes ahhoz az emberhez hogy őt nem puskával lövetném ki!!!!!ÁLLATOK EZ A FIDESZ HÁT GRATULÁLOK UNDORÍTÓ MOCSKOK!!!!!!!!!!!!!!(csak kicsit képzelné magát a kutya helyébe ő mit érezne család, otthon, víz és étel nélkül????????és azzal a tudattal hogy meg akarják ölni????)el kéne ezen gondolkozni barom mocskok!!!!!!!!!!Mindezt a fideszre értettem!!!!a nézeteltérések elkerülésében!!!


Vendég

#221

2012-02-19 20:34

Mi már halálra ítéljük az utcán éhező embert és állatot. Szégyen!

Vendég

#222

2012-02-19 20:38

Nem kilőni kell őket, hanem ivartalanítani.
És lehetőleg elhelyezni felelős gazdához.

Vendég

#223 Re:

2012-02-19 20:38

#208: -

De ügye abban egyetértünk, hogy ha van humánusabb módja "eltüntetni őket az útból", akkor azt kell választani.  Senki nem a gyereked széttépésére voksol, csak az állatok megmentésére és ezáltal az emberekére is. Lehet azt kíméletesen is. Altatólövedékről hallottál már, vagy csak géppuskáról?

 


Vendég

#224

2012-02-19 20:41

Tudom, hogy tele vannak a menhelyek...de minden élőlénynek joga van az élethez.Az altató lövedék nem halálos, de be lehet gyűjteni a kóbor állatokat, és talán kapnak még egy esélyt.Nem hiszem, hogy a kilövés lenne a megfelelő megoldás.Akkor a hajléktalanokat is kilövik, mert zavarják a lakosságot?
The Big White Dog

#225 Re:

2012-02-19 20:42

#209: -

Neved nincs? genny...ha a kutya támadott oka volt...lehet nem érted, kevés vagy, de a gazdája tudja.Mindig a gazda a hibás, nincs, nincs, nincs kivétel!!!! Ha így viselkedik egy pásztor kutya, akkor ku.vára el.szták.Bennfentes vagy, a te anyád, vagy bárki szomszéd, ...menj, azt lőjed már ki nekünk azokat a cigány gyerekeket akik loptak, rongáltak és utána a kert tulaját büntették mert megvédte a saját tulajdonát...mert abból amit te, meg az okos egriek írnak, ez alapból következik, jó a nemzeti kölyköket én is hurkolnám, egy anyától hét gyerek, munka nyetu, tartja az állam, de nem pofázhet senki, mert embebőőő van...a romungló...ha azokat is eltávolítják azzal az indokkal hogy ne kelljen rájuk költeni, mingyá lesz bevétel, tán még az államadóságot is törlik, nem??? Induljá azt csináld, ne itt járjon a szád,a legtöbb kóbor kutya romáktól van, dugig minden videóval csak kimegyek a buszhoz pacon, roma kutyák kóborolnak, kikísérik anyut, aztán haza...délután újra, kiveszik a gyerekem kezéből az uzsonnát, a ku.va roma, ci...ányt verném sintér ketrecbe, ne minek kutya!ÉS NEM A KUTYA HIBÁJA! Gecc, te hoztad világra anyja vagy, nem??? akkor ne ítéld a kutyát, hanem a büdös szomszédot, aki hagyta hogy kimenjen...drágaság.