Ott Voltunk. Virtuális Békemenet Magyarországért


Vendég

#826

2012-03-08 15:55

ÉBREDJ ÁLMAIDBÓL ÉS JÓ MAGYARKÉNT FOGJ ÖSSZE!HA MÁSSAL
NEM? -VELEM !- 76 éves.

Vendég

#827

2012-03-08 17:35

AMIHEZ ÉN AZ ALÁÍRÁSOMAT ADOM AZ KŐBEVÉSETT ÉS ÖRÖK:
JELEN SORAIMMAL EZT IS KÍVÁNOM TUDOMÁSRA HOZNI.

Vendég

#828

2012-03-08 17:45

Nem leszünk gyarmat!Se EU,se USA,se Orosz,se Izraeli!!!

Vendég

#829

2012-03-08 18:16

orbán egy nem jó vezető le kell váltani

Vendég

#830

2012-03-08 23:09

Én mindig ott vagyok, legalább is lélekben. Hajrá Magyarország, hajrá Magyarok! Hajrá Orbán Viktor! Tarts ki, melletted vagyunk!!!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#831

2012-03-09 08:14

Sajnálom, hogy nem lehetek személyesenis jelen.
Sajnos öt éve súlyos mozgáskorlátozott vagyok.
Lélekben mindig ott voltunk a férjemmel együtt.
Bízom abban, hogy végre tudomásul veszik, nem lehet
velünk játszadozni. Magyarország jobbat érdemel.
Sokat szenvedtünk Elég volt! Balogh Jánosné

Vendég

#832 Re: Janera

2012-03-09 08:16


Vendég

#833

2012-03-09 11:35

Ez jó!

Vendég

#834

2012-03-09 18:14

Magyarorszag talahatna testveribb orszagokat is es akkor mar nem veszelyezhetetne a gyarmati rabszolga sors az Istenadta nepet.Vissza kell nyuljunk a Hun gyokereinkhez.Meg akkor is ha ez a "finnyas europanak nem teteszik" Elobb utobb ez lesz a megoldas mert az EU nem fogja megerni a 2013-at!!!!!

Vendég

#835

2012-03-10 11:05

Családi okok miatt sajnos nem tudtam személyesen részt venni a januári békemeneten, de - amennyiben egészségi állapotom engedi - március 15-én én is ott leszek. A petícióban foglaltakat támogatom, de részemről sokkal keményebben fogalmaznék.

Vendég

#836

2012-03-10 13:38

Kèrem èn egy 56-os egykori MEFESZ egyetemista vagyok
a 78 évemböl csak 22-öt èltem meg hazàmban, de magyarsàgomat ès szülöföldemet soha nem felejtettem el!!! Ne csak "peticiozzunk" hanem az europai neves heti sajtoban,különösen a gazdasàgilapokban manifesz
teket kellene publikàlni. A költsègfedezetekre kelle-
ne egy pènzalapot kèpezni amelyet a külföldi magyarok
adomànyival "feltölteni".Ezekben a publikàlt manifesz
tekben a hazànkrol valo "dezinformàciokat" tènyekkel
adatokkal ellentètbe helyezni hol hazudtak a ràgalma-
zok .A pènzvilàg ès a neves multinacionbàlis nagyvàl-
lalatok döntèsviselöi ha ezeket a manifeszteket ol-
vassàk akkor èszbe fognak kapni ès a magyaroknak fog-
nak igazat adni, ès az IMF is ovatos lesz!
Tisztelettel ès nagyrabecsülèssel minden magyarnak
Dr. Ferenc S z e k e r e s
Dipl.Ing.Chem ETHZ
CH-8702 Zollikon E-Mail



Vendég

#837

2012-03-10 14:32

Köszönöm a lehetöséget.

Vendég

#838

2012-03-11 22:53

Tisztelt barátaim! Elérkeztünk talán a II:-ik Trianonhoz? Vagyis Magyarországot amely már csonka ismét fel akarják darabolni,vagy kirabolni? Ne engedjük,mert ezek a liberálisok ugy sem nyugszanak addig amig ahogy Fábry Sándorunk is mondja amig a puli kutyánkat is meg nem védik ellenünk,mert hiszen mi állat kinzók vagyunk,mert miért nem vágjuk le ennek a magyar kutyának a szeme elől a fodros szörzetét? Mi erőszakkal megvakitjuk a pulikat vagyis állat kinzók vagyunk,vagy lehet még más a politika is ? Ne hagyjuk magunkat hogy ez a barbár rikácsoló népség elvegye nemzeti identitásunkat hazaszeretetünket ,és a kormányunkba vetett bizalmunkat !!

Vendég

#839

2012-03-12 13:15

Hajrá Magyarország!

Vendég

#840

2012-03-12 19:28

ELÉG VOLT A BAL-LIB EDDIGI ÁMOKFUTÁSÁBÓL.MEG KELL MUTATNI HOGY MI VAGYUNK TÖBBEN.EREDMÉNYTELEN ORSZÁGRONTÓ,SZEGÉNYSÉGET,NYOMORT HOZÓ TEVÉKENYSÉGÜKET,DE SAJÁT ÉS KISZOLGÁLÓIK GAZDAGODÁSÁT MEG KELL AKADÁLYOZNI.EZÉRT MOCSKOLÓDNAK KÜLFÖLD HASONSZŐRŰ BARÁTAIKKAL EGYÜTT.ANNYISZOR MEGYÜNK UTCÁRA AHÁNYSZOR KELL.H A J R Á M A G Y A R O R S Z Á G HAJRÁ MAGYAROK D.IMRE

Vendég

#841

2012-03-12 20:30

Hajrá Magyarország!!!!!!!!!!

Vendég

#842

2012-03-12 22:12

Jelenlétemmel nem a kormányt, hanem a magyar nemzet gazdasági és politikai önállóságát támogattam a nemtelen, hazug támadásokkal szemben.
Meggyőződésem, hogy ez nem az az Európa, amely számunkra elfogadható.
Antifidesz

#843

2012-03-13 09:25

Mi a véleményetek a kettős állampolgárságról? Szerintem eléggé vicckategória lesz az ország miatta. Nem elég hogy bovlik vagyunk, már vicckategóriába is tartozunk. Gratulálok ov leégeted az országot. Rengeteg a munkanélküli, rengeteg az államadósság, rengeteg az adó, rengeteg a hontalan és még ilyen hülyeséggel is égeti az országot. Én szégyellem hogy ilyen balfaszok megválasztották ov-t. Kösz hogy elkúrtátok saját jövőtöket és még az enyémet is. Csomó cég bezár ov banda mit mond erre Audi Mercédesz Opel, csak éppen a megszokott helyemen jobb lenne dolgozni ha nem baszták volna el, az legalább közel van nem megy el az egész napom míg elérek valamelyik autógyárba ráadásul mindenki oda se kell. Meg különben is ez a munkahelyteremtés? A multi seggét nyaljuk, miért nem hazai cégeket támogatunk te köcsög ov?


Vendég

#844

2012-03-13 09:31

Vegre normalis kormanya van Magyarorszagnak!
antifidesz

#845 Re:

2012-03-13 11:04

#844: -

akinek a szar normális az maga a nem normális

Yorick

#846 Re: Re:

2012-03-13 15:06

#845: antifidesz - Re:  

 Mi van kicsi LoMPos! Nem tetszik a rendszer???

Nekünk az előző nem tetszett. Lőttek is ránk rendesen, a verésről nem is beszélve.

Lehet, hogy most (@)-ban vagy (-tok), de nem arra szavaztunk, hogy neked és az

elvtársaidnak még jobb legyen, hanem ara, hogy nekünk (a többségnek) legyen egy

kicsivel jobb. Minden esetre örülj annak, hogy pampoghatsz és még meg van a szemed is!

 

antifidesz

#847 Re: Re: Re:

2012-03-13 15:47

#846: Yorick - Re: Re:

mivel jobb neked? ennyire tetszik a 27% áfa, meg a hamburger adó? mit tett érted a fidesz? autógyárba nem kell mindenki, az nem munkahelyteremtés hanem picsanyalás a multiknak. nagyon büszke orbán a mercédeszes audis opeles buzi haverjaira. 4 milliárdal támogatja őket, ahelyett, hogy a hazai cégeket támogatná. nem a multi köcsögöt kéne támogatni.


Vendég

#848

2012-03-13 17:27

A lehető legjobb időpontban álltunk ki a Magyar kormány és Orbán Viktor mellett, és nagyon nagyon sokan voltunk!!
antifidesz

#849 Re:

2012-03-13 20:20

#848: -

büszke lehetsz ov haverodra

Jeaner Chaveaux

#850 Antifideszesnek eg kis példabeszéd :

2012-03-13 21:28

Volt egy szakácsunk, kíválóan főzött, de lassan kiderült,hogy a jó ebédek többe kerültek,mint a családi kasszából erre szánt pénz. Teljesen kiürült a kamra és a boltos is kiszolgálás helyett a hitelleveleket lobogtatta.Lecseréltük a pazarló szakácsot de a kamra újratöltése rengetegbe kerül.A boltos hiteleit is törleszteni kell.Na most az a vita tárgya, hogy az új szakácsot szidjuk az üres konyha miatt, vagy segítsünk neki feltölteni, hogy ismét jókat együnk ? Nem dícsérem Orbán Viktort de nem is szidom ! Támogatom, mert most NINCS NÁLA JOBB !!! Ha más a véleményed és ezt okosan el tudod mondani, lehet ,hogy legközelebb téged választanak OV helyére. De ne feledd, hogy mi a külömség az okosság és az okoskodás között !