Ott Voltunk. Virtuális Békemenet Magyarországért


Vendég

#726 örök balos

2012-02-20 18:11

Igaza van Anonimusnak !Mi vagyunk az ügyesebbek. Az hogy egyszer sikerült a kétharmad, ujjra nem sikerülhet nekik!Megmonta az okos vezetőnk a GYURCSÁNY, hogy az Orbán megfogja bánni hogy győzött! Az eddig felvett kölcsönöket neki kell majd visszafizetni !! Na akkor ki az ügyesebb ? Biztos bukást josolok neki.Hahaha.

Vendég

#727

2012-02-20 19:54

Pár percet késtem, ezért nem mentem el a Hősök terére, hanem az Andrássy úton, a tér közelében vártam meg, hogy odaérjen a menet. Gondoltam, mivel így alakult a helyzet, végignézem az egész menetet és csak utána csatlakozom hozzá. Ezt életem legjobb döntései közé sorolom, mert hihetetlen élmény volt a látvány. A felvezető kocsik és a menetet lezáró autók felbukkanása között 1 óra 15 perc telt el. Én ennyi embert még soha életemben nem láttam, pedig több Fidesz rendezvényen is részt vettem és bejártam a világot. Olyan - számomra élhetetlen helyeken mint London, New York stb., ahol az egy m2-re eső emberek aránya igen magas és fullasztó - sem láttam ennyi embert egyszerre és különösen nem ilyen elképesztő fegyelmezettséget és szervezettséget. A társadalom minden rétege jelen volt: az értelmiségieken, vallásos csoportokon és határon túliakon kívül láthattam az egész országot, a legkülönbözőbb helységneveket és néprétegeket. Több cigány csoport részvételét is tanúsíthatom, akik eltérő módon "ünnepeltek, de látszott, hogy úgy érezték ott kell lenniük. Az Andrássy út 2,5 Km hosszú és mivel sokan egyből a Parlamenthez mentek, valószínűleg összeért a sor. Mikor a Parlamenthez értem, többször bemondták, hogy 1 millió volt a résztvevők száma. Én is úgy gondolom, hogy egy 3,5-4 Km-es összefüggő emberáradat, ami soronként 30-40 főt jelentett - megszámoltam többször is, tehát 2-3 sor tett ki 100 embert - közelebb van az 1 milliós létszámhoz, mint azok a nevetséges számok, amiket a külföldi sajtó jelentett. Nagyon örülök neki, hogy ilyen sokan vállalták, hogy kiálljanak a közös ügyért - sokan komoly áldozatot hoztak ezért, és igen magas azoknak a száma, akik lélekben "meneteltek". Büszke vagyok erre a példátlan nemzeti összefogásra, hiszen a magyarokat főleg a széthúzás jellemzi és azt kívánom, hogy a jövőben már ne legyen szükség békemenetekre, mert megvalósult a béke.

Vendég

#728 Re: örök balos

2012-02-20 20:06

#726: - örök balos

Gyurcsány nem ügyes, hanem ÜGYESKEDŐ, Aki pedig úgy vesz fel kölcsönöket, hogy majd azt a gyerekeknek, vagy az unokáknak kell visszafizetni, az nem bűnös, hanem ALJAS és az egész Magyar nép árulója !Nem csak a jobboldal, hanem a baloldal árulója is! Vagy minek nevezzem azt a magyart(?) az EUban aki a padokon alvókat melegedőbe szállító rendőröket vádolja meg a szabadságjogok eltiprásával?!Vagy az iskolába nem járó romagyerekeknek létrehozott felzárkóztató osztályokat szegregációnak nevezi!.A gazdaságra visszatérve: ki a hibás ?Az aki az üres konyhából nem tud a családnak eleget nyujtani, vagy az, aki nen csak kiürítette a kamrát, hanem még egy halom adósságot is felhalmozott és most GÚNYOLÓDIK a nehezen megoldható helyzeten ?!


Vendég

#729

2012-02-20 20:29

Szerettem vona ott lenni ,lelekben ott voltunk!!!
Földön járó

#730 Re: Re: örök balos

2012-02-20 21:24

#728: - Re: örök balos

Beszéltek olyasmiről, amihez semmi közötök, nem ismeritek a helyzetet, ettől aztán nagyon okosok vagytok és mindet jobban tudtok, mint az, aki átéli személyesen.


Vendég

#731 Re:

2012-02-20 21:25

#729: -

Nem hiányoztál senkinek.


Vendég

#732 Re:

2012-02-20 21:25

#727: -

Mire vagy büszke, barika? Gondolkodni szoktál néha?


Vendég

#733

2012-02-20 22:11

Testben nem,de lélekben ott voltam!

Vendég

#734

2012-02-20 22:51

Köszönjük a szervezőknek, és azoknak, akik ott voltak!

Vendég

#735

2012-02-21 04:39

Bar csak en is ott lehettem volna!
békés birkamenet

#736 Re: Szépek vótatok, szebb a napnál, de nem szebb a sejhajomnál.

2012-02-21 11:07

#727: -

Ahogy hömpölyögtetek ott, olyan volt, mint az öreg birkás meg a nyája, csak a kolomp hiányzott Birka Mari nyakábúl.


Vendég

#737

2012-02-21 21:29

Öröm volt részt venni, látni, érezni a nyugodt békés tüntetők menetét. Dr. Kovács Attila

Vendég

#738

2012-02-21 23:57

Ott voltam! Matematikus vagyok. Ez bizony nem négyszázezer volt!!!!! Sokkal több! Nagyon sokkal több!És legközelebb még többen leszünk! Pl márc. 15-én...
számtanlecke 1+1=6

#739 Re:

2012-02-22 12:15

#738: -

Mi is ott voltunk. Ez bizony nem 400 000 volt, hanem max. 125 000.  Matek tanár vagyok, meg tudok számolni is.


Vendég

#740

2012-02-22 12:26

Márc. 15-én ugye ismét sokan leszünk? Esetleg előkerül addigra Petőfi csontváza is és egy újratemetés is lenne...Nincs már Demszky!

Vendég

#741

2012-02-22 14:50

Felemelő érzés volt, hogy ennyi ember összegyűlt. Különösen az, hogy találkoztam olyannal is aki két mankóval jótt végig.

Vendég

#742

2012-02-22 17:23

Büszke, boldog MAGYAR emberként fontosnak éreztem, hogy ott legyek!

Vendég

#743 Re:

2012-02-22 17:34

#727: -

Kedves Ismeretlen !

 

Ennél lényeglátóbban nem is lehetett volna megfogalmazni azt a csodát, aminek részese lehettem én is. Nagyon boldog vagyok, hogy éltem a felkínált lehetőséggel.Egerből ugyanis ingyen utazhattunk kis nyugdíjasok egy jószándékú igaz EMBER jóvoltából.

Üdvözlettel : egy résztvevő a sok közül


Vendég

#744

2012-02-22 20:11

Ki kell lépni a mocskos UNIÓ-ból .

Vendég

#745

2012-02-23 00:06

Csodálatos élmény volt, azt bármennyit csalnak, hazudnak, elvenni a résztvevőktől nem tudják,és ez a lényeg. Remélem legközelebb még többen leszünk,és senki provokátort nem tűrünk meg közöttünk. Köszönet a fiataloknak,hogy pici gyerekeket is elhoztak, köszönet azoknak is, akik bottal, tolókocsival is vállalták,és élvezték,nekünk,akik még járni tudunk szerintem kötelességünk,és örömünk,ha részt vehetünk. És elsősorban köszönet a szervezőknek.

Vendég

#746 Re: Re: Szépek vótatok, szebb a napnál, de nem szebb a sejhajomnál.

2012-02-23 00:15

#736: békés birkamenet - Re: Szépek vótatok, szebb a napnál, de nem szebb a sejhajomnál.

Gondolom az irigység beszél a kedves szövegből, mert azt amit mi átéreztünk SOHA nem tudja megtapasztalni.


Vendég

#747 Re: Re: Szépek vótatok, szebb a napnál, de nem szebb a sejhajomnál.

2012-02-23 00:15

#736: békés birkamenet - Re: Szépek vótatok, szebb a napnál, de nem szebb a sejhajomnál. 

Gondolom az irigység beszél a kedves szövegből, mert azt amit mi átéreztünk SOHA nem tudja megtapasztalni.


Vendég

#748 Re: örök balos

2012-02-23 00:24

#726: - örök balos

Gondolom az örök balos nem érzi anyagilag a sok adósság negativ hatását,ezért fogja ilyen vidáman fel, de az életben mindég úgy szokott lenni, egyszer fent, egyszer lent. Láttam már olyat, aki  sok sok pénz és jólét után kénytelen nélkülözni, nagyon rosszul viseli. Reméllem balos-nak is kijut még, és lesz min gondolkodni, még akkor is, ha nem itt él, csak távolból ellendrukker. Valamint azt is reméllem sok sok ezer honfitársammal eggyütt, akik ezt okozták akármilyen ügyesek felelni fognak, mert a korsó a kútra járás közben el szokott törni.

tothbela48

#749

2012-02-23 15:32

Családom nevében (feleségem, szüleink, lányom, unokám) voltam ott. Az élményeimről beszámoltam a http://mittelwelt.blogspot.com portálon, Leányfaluról több, mint százan voltak kíváncsiak rá.

Sajnos be kell vallanom, az első érzelem az a tehetetlen düh, amikor a sok rágalmazó leszólja ezt a szent megmozdulást. Sajnos ide jutott a demokrácia, hogy mindenki azt mond, amit akar. Soha nem tudja tőlük számonkérni senki. Erre volt jó az eladósításunk, az önellátó gazdálkodásunk ledarálása, hogy igába kényszerítsenek. Nem akarunk gyarmat lenni? Mára már a rabszolgaságunk körül intézkednek. Ha nem fékezik magukat, szavazzunk arról, hogy tagadjuk meg a "kedvesek"-nek az adósság visszafizetését. A világválság felelőtlen kirobbantói, Magyarország kifosztói élik világukat? Aki gürcöl, azt tovább nyomorítják?

Vendég

#750

2012-02-23 16:20

egyet értek vele