Ott Voltunk. Virtuális Békemenet Magyarországért


Vendég

#701

2012-02-17 15:39

többször kellene ilyet tartani!

Vendég

#702 Re:

2012-02-17 15:40


Vendég

#703

2012-02-17 17:30

Elmenni nem tudtam, de örömteli, boldogító
élmény volt látni, hogy ennyien támogatják
hazánkat és az egyetlen embert aki próbálja
megvédeni!!

Vendég

#704

2012-02-17 22:47

Nagyon örülök, hogy ebben a formában tanúságot tehetek a kormány mellett.

Vendég

#705 Re:

2012-02-17 23:53

#680: -

A kettős mércét sohasem elfogadva, a teljes szuverenitásunkat kontrollált módon és csak a szükséges mértékig feladva szeretnék én egy jelentősen feljavult Európai Unió, a tágabb értelemben vett Európa és Világ polgára lenni, szabad, magyar hazafiként


Vendég

#706

2012-02-18 00:37


Vendég

#707

2012-02-18 09:10

Kifejezetten szeret teljes, volt a békemenet! Az emberek szelíd derűvel, népdalokat énekelve egyfajta patrióta hozzáállásukkal, vonultak fel. Nem valami ellen hanem egyvalami mellett! Ennek volt üzenet értéke nem az amit egyesek próbálnak kommunikálni megdöbbentettek a hazugságok! Most már én is éreztem a gyomromban azt amit ŐSEIM éreztek a Trianoni Diktátorok gyalázatos embertelen emberellenes Életellenes döntése kapcsán. És ebben az a furcsa hogy most már naponta szembesülhetek én az egyszerű hétköznapi Ember a bőrömön érzem a haza ellen cselekvők azon tetteit hogy hogyan tegyék lehetetlenné a kisemberek életét, nemzetközi nyomást felhasználva. DE NE FELEJTSÜK EL TEPUSZ OMNIA REVELAT! AZ IDŐ MINDENRE FÉNYT DERÍT!

Vendég

#708

2012-02-18 12:46

Nagyon várok egy olyan napot amikor minden ember együtt megindul a Főváros felé és pusztán lábunk nyoma marad a sok mocsok helyén!!!!!!!!!!!!!
ontkont

#709 Re:

2012-02-18 15:17

#27: Józsi bácsi a tanyáról -

Latszik hogy Jozsi bacsi a tanyarol jön. Jo lenne ha megerdeklödne, hogy valojaban mi törtent a Malevvel.

Neha jo tudni is azt amiröl az ember velemenyt nyilvanit.

Mert, hogy a Malevval mi törtent azt is mar csak az nem tudja aki süket es vak. Vagy Nemszabadsagot/Nepszavat olvas csak.

ontkont

#710 Re:

2012-02-18 15:34

#7: -

Kàr itt zsidozni !  Szegyen egy ilyen nyilvanos petitio-n ! Ez viszont nyugaton elkepzelhetetlen.

 


Vendég

#711

2012-02-18 18:15

Élni,és(de) élni hagyni:http://www.peticiok.com/rokkantvadaszat

Vendég

#712

2012-02-18 18:28

Szerettem volna ott lenni,de sajnos súlyos szívbeteg vagyok ezért nem lehettem ott.Tejesen egyetértek a menet résztvevőivel remélem lesz eredménye.

Vendég

#713

2012-02-18 19:23

Ez nem is petíció, hanem követelés! Ez a teljesen hitelétvesztett tájékozatlan,többségében /a megszólalások alapján/ primitív, mosott agyú társaság /talán titkos,a világ jobbik része ellen szövetkezett részvény társaság is/ már ne mondja meg a magyar választóknak, hogy mi a demokratikus és mi nem! Főképen ne olyanok Hollandiából, vagy máshonnan akik ezt egyébként saját országukban nem gyakorolják.
Az Európai Parlament a Világ szégyene. A mi szabadon megválasztott parlamentünk döntéseit nincsen joguk felülírni. Ilyen jogot csak egy fasiszta, vagy bolsevik mintára működő szervezet próbálhat megtenni.
Így van ez EP tag urak és hölgyek - tisztelet a kivételnek - önök a vén Európa erkölcsi szemetei.
Ez a véleményem: Szonntag Andor Tapolca Ady E. u 18.

Vendég

#714 Re:

2012-02-18 22:04

#713: -

Ön, Uram el van tévedve. Sajnálom, hogy nem fogja fel, hogy a mai világban nem kell hősködni. Ha egyszer beálltunk a sorba, a szabályokat nekünk is be kell tartani. Ha tetszik, ha nem.

Nekem meg ez a véleményem.

Budai Ilona

Somogy megye


Vendég

#715

2012-02-18 23:11

Koszonet a szervezoknek es mind azoknak akiknek fontos volt,hogy folemeljuk a szavunkat a hazugsag aradat miatt amit a balliberalisok zuditottak a Magyar Kormanyra es miniszterelnokere. Kell az osszefogas hogy mi is hallassuk hangunkat mert tudom , hogy tobben vagyunk azok akik nem ugy gondolkodunk mint a balosok .Meg kell ertenie nyugatnak ,hogy nem vagyunk gyarmat akkor se ha ok ugy kezelnek mert ez teny.Tobbet vartam az EU tol sose gondoltam volna ,hogy a nehai SZU politikajat folytatja.

Vendég

#716

2012-02-19 01:24

ott voltam a Békemenetben és tanusithatom, hogy csak és kizárólag kedves, barátságos, békés emberekből állt a tömeg akik semmi olyat nem tettek, amivel utólag az ellenoldal vádolja őket. Öröm volt ott lenni és érezni az összetartozást Kormányunkért és egymásért.!!

Vendég

#717

2012-02-19 14:42

Barátaimmal vettünk részt a BÉKEMENETBEN. Akik nem
voltak ott, nem tudhatják, milyen csodálatos érzés
végre tenni valamit a HAZÁNKÉRT!
Szoljatok és mi mindég ott leszünk!
Ujváry Andorné

Vendég

#718

2012-02-19 18:42

Ahogy elnézem az aláírások összesítésére vonatkozó statisztikai kimutatást, a határon túlról megérkezett a 2/3 -os támogatás.

Vendég

#719

2012-02-19 19:31

Szép volt. Jó volt újra együtt lenni. Amit összehordtak rólunk meggyőzött arról hogy hazudnak. Megint hazudnak. Mert én ott voltam.
Nem volt rasszizmus, nem volt EU ellenesség.
(azért mert nem akarunk gyarmat lenni ? Ez nem EU ellenesség !!! Vagy őket sem lehet bírálni, mint MOSZKVÁT ???)

Vendég

#720

2012-02-19 20:00

Brüsszelt miért nem zavarja amikor magyarokat vernek a Szlovákok, meg a szerbek ???
Alanyi jogon járó állampolgárságot elvenni lehet??? Ez nem ütközik az EU szellemével ???

Vendég

#721 Re:

2012-02-20 14:23

#7: -

Azt hazaárulózd le, aki a forró levest eléd teszi!!!!

Anonymus

#722 Re:

2012-02-20 14:37

#713: -

Tisztelt Szonntag Úr!

A mosott agyról érdemes lenne eltársalogni, de azt hiszem teljességgel értelmetlen!

Ön abban hisz, amiben akar. Ez szuverén magánügye!

Ami viszont az ilyen-olyan többség hangzatos deklarálását  illeti, nos Önnek (és orbánhívő társainak) figyelmébe ajánlanám:

Önöknek sem itthon, Magyarországon, sem a Európában, sem pedig a világ kerekén bárhol NINCS SEMMIFÉLE TÖBBSÉGÜK!!!!

(Ha nem hiszi, csak menjen ki az utcára, és fennen hirdesse, hogy Ön imádja Orbánt és mindazt amit művel!! Meg fogja tapasztalni mit gondolnak valójában az átlagemberek az " Ön többségéről"!!De a következményeket magának kell vállalnia!!:)

Kéretik mindez a jövőben is figyelembe vétetni!!!

Azt , hogy kiírta a nevét, címét akceptálom! Bátor lépés volt(igaz az Ön esetében tét nélküli), bár egy baloldali érzelmű ember ezt nem igazán tehetné meg, (látja ilyen országban élünk)mert ha esetleg még nem szerepelne ott, akkor záros határidőn belül a Kubatov-listán találná magát és indulna a piszkos , sunyi, alattomos bosszúhadjárat!!!

Maradok tisztelettel......

Anonymus...


Vendég

#723

2012-02-20 16:32

Felemelő érzés volt.

Vendég

#724

2012-02-20 16:35

Igaz emberek felvonulása volt.

Vendég

#725

2012-02-20 17:47

Nekem meg az lenne felemelő érzés, ha mindenki ott szavazna és "menetelne", ahol él!