Ivartalanítás elérhető áron

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Ivartalanítás elérhető áron petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#51

2012-02-11 21:11

Fontos lenne, hogy ne tízezrekbe kerüljön egy-egy ivartalanítás. Tudom, hogy vannak költségei (altatás, műszerek, és persze a munkadíj), de talán megoldható, hogy olcsóbb legyen.
A felelős állattartás szerintem az állatorvosnak is érdeke.
olahmse

#52

2012-02-11 21:14

Támogatom!

Vendég

#53

2012-02-12 14:22

Több aktivista kellene,hogy minél több helyre eljuttassuk, hogy hol lehet olcsóbban elvégeztetni a beavatkozást.

Vendég

#54

2012-02-12 22:47

Az ivartalanítás és a chip a megoldás, hogy ne legyen több kidobott állatka.

Vendég

#55

2012-02-14 14:51

nem az állatorvosok tehetnek a magas árakról. Civil szervezeteket kell keresni és/vagy adakozásból megoldani ahogy több száz éve is a módosabb és kevésbé módosabb családok adományaiból működtek a népjóléti intézmények,és az állatorvoslás, állategészségügy stb...a médiát és a döntéshozókat jobb ha elfelejtjük, egyrészt soha nem fognak kedvező döntést hozni, másrészt pont miattuk alakult ki ez a helyzet, hogy mindenért tízszeres árat kell fizetni. Bízom a változásban, addig is türelem...

Vendég

#56 Re: Re:

2012-02-15 14:16

#10: Annamária Szvitek - Re:

Nem hiszem , hogy "kaszalnak" rajta, ez ostobasag. Talan kedves Annamaria szamolja ki, mennyibe kerul onkoltsegi aron egy ivartalanitas, es utana kezdjen hulyesegeket irkalni.


Vendég

#57

2012-02-20 18:43

Nagyon eltérő árakon dolgoznak az orvosok, valóban 20-22 ezer forint egy ivartalanitásért nagyon sok.
Vannak ugyan akciók, de nem mindegy hova merre viszi az ember a kis állatkáját.

üdvözlettel Keczán

Vendég

#58

2012-02-23 02:07

Basszus! Ránéztem, hogy mennyibe kerül!! Fiúkutyának 13000 Ft-ért (rejtett here esetén 20400 Ft), lány kutyának alapból 20400 Ft!!!! :O :O Mindeközben ennek teljesen alap dolognak kellene lennie, max párezer Ft-os tétel! Hát így sose fog megoldódni humánusan, hogy a kóbor állatok ne termeljék újra a saját nyomorukat... :( :( Azt viszont nem támogatnám, hogy kötelező legyen, mert az a mi kis hazánkban szerintem csak barbarizmushoz és állatkínzáshoz vezetne! :S :S Sajnos tudom, mire képesek az emberek, mert láttam már az ügy agrárberkekben való kivitelezését malacokon... szerintem borzalmas, de tömegével csinálják mindenféle érzéstelenítés nélkül! :S :S :( :(

Vendég

#59

2012-02-25 12:30

Kevés az az állatartó (főleg vidéken) aki ivartalaníttatja kutyáját, cicáját! Az ok nemcsak az ár ami tényleg túl magas, de a gondolkodásmód is.
Talán az önkormányzatok összefogva az állatorvosokkal akciókat szervezhetne. De meg is kellene értetni az emberekkel, hogy ez miért fontos.


Vendég

#60

2012-02-28 15:28

Nagyon jó ötletnek tartom, mert igen nagy terhet ró a környezetre és további feszültségek forrása a szabályozatlan túlszaporulat.

Vendég

#61 Re: van egy édes kutyusunk

2012-02-29 19:24

#1: -  

 Kedves Mindenki! Van egy nagyon kedves vizsla szuka kutyánk. Nagyon szeretjük, de otthon sok a gyerek, pici a fizetés, és még eddig nem jutott pénz az ivartalanítására, pedig nagyon szeretnénk, mert minden évben szül szegény. Nincs rendes kerítés (nagyon sokba kerülne) és bejönnek hozzá a környék kutyái. Sajnos még eddig nem tudtuk elzárni rendesen. Már nagyon sajnáljuk szegényt, mert a sok szülés nagyon megterheli, arról nem beszélve, hogy elég nehéz minden esetben gazdit találni a kis keverékeknek. Kérem, hogy ha tud, segítsen valaki, hogy legalább féláron vállalja el egy állatorvos az ivartalanítást, mert sajnos eddig mindig úgy történt, hogy ha megvolt a pénz erre a dologra, általában jött valamelyik gyerek, hogy ennyi meg annyi összeget be kell fizetni az iskolába, és a pénz gyorsan elfogyott. Ha valaki tud segíteni Budaörs környékén, kérem segítsen! Köszönöm: Judit


Vendég

#62

2012-03-19 19:38

Szerintem jó dolog lenne mivel sok az olyan gazdi akinek kevés jövedelme van ezért nem bír kiadni több ezer ft-ot
Krisztina

#63

2012-05-18 07:47

Nagyon jó lenne elérni valamit,mert ez a sok szerencsétlen kutya-macska amit kidobnak :( Borzalom már .....Amit viszont megfigyeltem:Most is 10 oldalt néztem meg,aláírásokat..10 oldalon 3 férfi írta alá :( Egyszerűen nem értem a férfiak csinálnak ebből olyan gondot..sokat ismerek aki jaj hát a kutyám szórja el a magjait...KÖNYÖRGÖM?????????????????Ez annyira szánalmas..MEG ÉRTSE MÁR MEG MINDENKI A KUTYÁK ÖSZTÖNBŐL SZAPORODNAK ÉS NEM ÖRÖMSZERZÉS MIATT!!!!!!!!!!!!!!!!!!A kan kutyáknak nagyon rossz amikor megérzik a tüzelő szukát és nem lehet neki...SZENVED ILYENKOR A KUTYA.....A Szuka kutyák pl.méhdaganatot is kaphatnak...és belehalnak....Egy kutya pl.ha időben (5-6-7 hónaposan van ivartalanítva)megmarad kis lökött kölöknek :) De ez ahogy tapasztalom sajnos egy örök "vita" az emberi butaság sajnos határtalan.....

Vendég

#64

2013-05-20 14:24

!!

Vendég

#65

2013-05-20 14:28

Nagyon jó volna, ha az állatorvosok olcsóbban ivartalanítanának, de a gazdik gondolkodását is meg kéne változtatni.Jó lenne , ha a nagyon szegény családok akár állami támogatást is kapnának. Egy nagy "lépés" és a munkánk sokkal könnyebb lenne. Bár így is lennének továbbra is "hajléktalan" állatkák, csak kevesebb szomorú sorsról olvashatnánk a hirdetésekben.

Vendég

#66

2014-04-02 10:58

Ez kell a népnek

Vendég

#67 Re:

2014-04-14 05:06

#51: -

Fontos lenne, hogy ne milliókba kerüljön egy-egy autó. Tudom, hogy vannak költsége (anyagok, műszerek, és persze a munkadíj), de talán megoldható, hogy olcsóbb legyen.
A felelős autózás szerintem az autógyárnak is érdeke.

(És folytathatnánk a sort egy csomó mással...)

Tori

#68

2014-06-27 18:02

Az allam anyagi segitsegere van szukseg!

Vendég

#69

2016-07-25 19:54

Ezt nem nekünk kéne belátni,hanem az orvosoknak és nem ebből kéne nekik meggazdagodni!