Ivartalanítás elérhető áron

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Ivartalanítás elérhető áron petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2012-02-01 15:22

Mindenki aki egyet ért vele irja alá!!!!!!!!!!!!

Vendég

#2

2012-02-01 15:51

Bízom benne, hogy sok-sok aláíró lesz és az állatszerető orvosok mérsékelni tudják az ivartalanításért kért összeg nagyságát. Ha valakinek, akkor nekik aztán nagyon együttérzőnek kell lenniük az állatokkal!

Vendég

#3

2012-02-01 16:52

Elèrhetö àron.Ès legyen kötelezö mindenkinek,aki nem tenyèsztö.

Vendég

#4 Re:

2012-02-01 17:30

#3: -

Kedves Vendég!

Nem fogod elhinni, de már a fenti petíciószövegbe is belekötött egy "hozzáértő", hogy milyen jogon akarok én minden állatot ivartalaníttatni? Nem normális ez a világ, komolyan mondom! Csak azt szeretném, hogy valahogy megakadályozzuk a hatalmas túlszaporulatot, mind cicák, mind kutyák terén és ne kelljen szenvedniük fagyban, étlen-szomjan az utcára kidobva. És a nem kívánt szaporulatok megállításának pedig csak az állatorvosok együttes összefogása az árak csökkentésével jelenthet csak megoldást.

 


Vendég

#5

2012-02-01 18:30

Az első és legfontosabb, ami az állatok érdekében történhetne. Az állatorvosoknál ez bizonyára süket fülekre talál, de az állam támogathatná.Hatékonyabban működne a túlszaporodás ellen, mint az ebadó.

Vendég

#6 Re:

2012-02-01 21:53

#1: -

nagyon sok ivartalanítási kampány van kedvezményes áron, és azokra sincs túljelentkezés...a kötelező ivartalanítás lenne megoldás.


Vendég

#7

2012-02-01 22:11

És a nem kívánt szaporulatok megállításának pedig csak az állatorvosok együttes összefogása az árak csökkentésével jelenthet csak megoldást. Ezt támogatom én is, És még egy, hogy az állatorvos sosem ad számlát, az ivartalanitás pedig 25.000 ft volt ami nem kis pénz
Annamária Szvitek
A petíció szerzője

#8 Re:

2012-02-01 22:28

#7: -

Látjátok, erről beszélek.....Miért ezen akarnak kaszálni, mikor úgyis sajnos sokszor kell állatorvoshoz menni az állatainkkal...?


Vendég

#9

2012-02-01 22:29

Sok embernek nincs pénze ivartalanításra, bár szeretik az állataikat. Kedvezőbb áron biztos többen igénybe vennék. Nem lehet cél a minél több kóbor állat az utcán.
Annamária Szvitek
A petíció szerzője

#10 Re:

2012-02-01 22:36

#9: -

Pontosan ezért szeretném ezzel a petícióval meggyőzni az állatorvosokat, hogy igazából csak az ő segítségükkel állíthatjuk meg ezt a borzasztó nagy szaporulatot, és muszáj az árakon csökkenteni, mert az emberek többsége a saját egészségére sem tud eleget fordítani, nemhogy állatkájáéra, pedig szereti és felelős gazdi akar lenni!

 


Vendég

#11

2012-02-02 13:02

Nagyon reménykedem benne, hogy egyszer talán tényleg elérhető áron lehet majd elvégeztetni az ivartalanítást.
Akkor már nem kell majd ennyi cicának és kutyusnak "embertelen"módon élni.

Vendég

#12 Re:

2012-02-02 13:07

#11: -

Kedves Vendég! Örülök, hogy egyetértesz ezzel. Én is azt vallom, hogy a legnagyobb oka a túlszaporulatnak, hogy rettentő drága az ivartalanítás. Sajnos az emberek hónapról hónapra élnek és nem engedhetnek meg 10-20 ezer forint mellőzését a családi kasszából. Ezt sokan nem értik meg és állítják, hogy az emberek rossz kutyatartási kultúrájuk miatt nem ívartalanítanak. Biztos van ilyen is, de ez a kevesebb. Sőt valaki azt vágta a fejemhez, hogy ez CSONKÍTÁS és én miért akarom kényszeríteni az embereket erre. Teljesen felfoghatatlan, hogy mennyire mások vagyunk. Szerencsére.....!

Arra kérlek, ha teheted kérd meg ismerőseidet, hogy ők is írják alá - már akik egyetértenek vele!

 

Köszönettel,

Szvitek Anna


Vendég

#13

2012-02-02 16:31

Teljes szívemből kívánom, és akarom, hogy el is érjünk valamit!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#14 Re:

2012-02-02 16:40

#13: -

Kedves Vendég!

Én is minden erőmmel azon vagyok, hogy minél több emberhez eljusson és persze az állatorvosok segítségét kérve elérhetővé tegyük az ivartalanítást és ezzel megállítsuk a túlszaporulatot mind cicák, mind kutyák terén!!

De ehhez az kell, hogy minél többen aláírjuk és tovább tudjunk lépni és hatni tudjunk az állatorvosokra!!!

 

Üdv,

Szvitek Anna

 


Vendég

#15

2012-02-02 22:31

Igen én az sokkal olcsobb ivartalanitás mellé állok, sőt némely esetben önköltségi áron kéne vállalni,mert nagyon sok gazdinak nincs rá pénze

Vendég

#16

2012-02-04 12:29

Kedves Állatszerető Barátaim!
Nagyon szomorú, hogy országunkban tönretették a mezőgazdaságot, az állattenyésztést amiből az állatorvosoknak is meg kellene élni.
Nincsenek nagy állattenyésztő telepek, a háztáji gazdaságokat is felszámolták.A házi kedvencek maradtak és ebből akarnak megélni az állatorvosok.Irreálisan magas áron végzik a műtéteket a bekerülés költséghez viaszonyítva.Ingyen nem várható el, hogy dolgozzanak de a menhelyeket ennyivel támogathatnák!
Rengeteg orvos van, ha kevesebben lennének jobban meg tudnának élni!!

Vendég

#17 Re:

2012-02-04 13:15

#16: -

Kedves Állatbarát!

 

Természetesen nem azt szeretném elérni, hogy ingyen végezzék a műtéteket. De ahogy Te is írtad, irreálisan magas a műtét ára. Dolgozó emberként nekem is nehezemre esik a műtétek kifizetése...., akkor mit szóljon egy nyugdíjas vagy munkanélküli?


Vendég

#18

2012-02-04 20:20

MENNYÍ AZ-AZ ANNYÍ?? RELATIV! Vállalja teljes költséget a VIDÉKFEJLESZTÉSI MINISZTÉRIUM! NECSAK A POTYA DISZNÓTOROS FALUSI-INGYENKAJÁN JELENJENEK MEG! (Dr.Fazekas Sanyika-az egyik!)

Vendég

#19

2012-02-04 23:07

A kedvenced élete, mindenki érdeke!Csak írd alá :) Köszönöm !

Vendég

#20

2012-02-05 15:07

A hozzáférhető árú ivartalanítás közös érdeke mind az állattartóknak, mind az állatvédőknek és még az orvosoknak is! Ezt minden olyan állatorvos tudja, akik rendszeresen csinálnak akciót vagy eleve alacsony áron műtenek - náluk sokkal több a vendég. És nem, ez nem megy a minőség rovására, akárki akármennyire is állítja, hogy csak a csillagászati áron végzett műtét lehet minőségi. Az önköltségi ár töredéke a végleges árnak, még a rezsi és bérköltséget beleszámolva is. Legyen egetverő az ár, ha valaki szaporít és tizedszerre is császároztatja szerencsétlen kutyáját a remélt haszon érdekében, de ne legyen az, ha valaki a nyomorultakat megmenteni akarja. Kisnyugdíjas nénikékhez hajigélnak be lelketlen emberek minden évben kölyökmacskákat és kiskutyákat, akikről tudják, inkább ő nem eszik, de eteti őket. És ugyanők kuporgatnak össze akár hónapokon át annyit, hogy a szomszéd szintén általa etetett macskáit ivartalaníttassák. Ilyenkor lehetne az állatvédőkhö fordulni, hogy fizessék ki ők, de ha ők se kapnak kedvezményt - és adományt se eleget - akkor ez egy ördögi kör, ahol rosszul jár végül mindenki, és sok nyomor, könny kíséri. Olyan nagy áldozat lenne emberségesebbnek lenni?

Vendég

#21 Ivartalanítási akciók jelentkezési arányairól

2012-02-05 15:11

#6: - Re:

Kedves 6-os beírású vendég! Igaz, hogy a legtöbb akcióban nem tolonganak az emberek, de ez csak azért van, mert sokaknak még az is elég sok. Amikor extrán kedvezményes akciót sikerül összehozni, akkor pár nap alatt annyian jönnek, hogy elfogy pikk-pakk az az összeg, ami rá lett szánva, hogy a gazdiknak kevesebbet kelljen kifizetniük. Tehát a jószándék sokakban ott van, de a lehetőségeik korlátozottak...


Vendég

#22

2012-02-05 18:34

A VIDÉKFEJLESZTÉSI MINISZTÉRIUM ÁTVEHETNÉ AZ ÁLLATORVOSOKTÓL, AZ IVARTALANÍTÁSI KÖLTSÉGET! Fizetni csak a-tuljdonos VISSZAIGAZOLÁSAKOR!!! FOTÓVAL!!!

Vendég

#23

2012-02-06 21:48

Nagyon jó kezdeményezés,az állatdokik tényleg nagyon drágán ivartalanítanak.

Vendég

#24 Re: Re: de túljelentkezés van,kétszer maradtam ki a kutyusommal!

2012-02-06 23:11


Vendég

#25 Re: Re: Re: de túljelentkezés van,kétszer maradtam ki a kutyusommal!

2012-02-06 23:15

#24: - Re: Re: de túljelentkezés van,kétszer maradtam ki a kutyusommal!

Kedves 24-es!

 

Ez nem is csoda, hiszen az akciók sajnos nagyon szűk keretlétszámúak!!!!

Ezért kell elérnünk, hogy csökkentsék az árakat! Fogjunk össze és juttassuk el minél több emberhez a petíciót!!!