Volt egyszer egy laktanya az Üllői úton

Volt egyszer egy laktanya az Üllői úton / Közlemények / Tájékoztató / Hozzászólások


Vendég

#1

2023-04-05 07:41

Jól értem?A HM nem támogatja az emlékhely létrehozását,az FTC viszont csak akkor ad engedélyt a gyakorlati munkára,ha a HM is támogatja? Hát ez a 22-es csapdájának tűnik! Mi a megoldás?
Sándor Buth
A petíció szerzője

#2 Re: 22-es csapdája

2023-04-10 05:28

#1: -  

 Valami hasonló. Közben már az elvileg legfontosabb engedély is megvan. A kerület városképi tervtanácsától pozitív döntést kaptunk! Tehát valóban csak az kell, hogy az FTC engedélyt adjon végre, amit már nyáron megígért. Ehhez viszont a HM akadékoskodása miatt előbb velük kell dűlőre jutni. Remélem, szerdán végre belátják, hogy a HM érdeke is, hogy legyen emlékhely.


Vendég

#3

2023-08-03 18:04

Örülök az emlék felállítása sikerének! Sajnos szeotember 12-től gyógykezelése kell résztvennem egy szanatóriumban! Remélem, hogy fotó anyagok készülnek, amelyeket megnézhetek! Írtam: Adamik Mihály 64-68! Szevasztok!

Vendég

#4

2023-09-13 20:36

Drága Sándor! Köszönöm Nektek, hogy megtettétek és sikerült! A szívem fáj, hogy nem tudok menni az imádott lumbágóm miatt. Sajnálom! A ZMKMF szívem csücske! Igaz a ZMNE is, de már egyik sincs! A vihar szétcincálta! Nagyon szerettem a főiskolát és a ZMNE koromban, mikor ott dolgoztam sem tudtam és nem tudom igaziból megemészteni a főiskolák, majd az egyetem megszüntetését, átalakítását! Köszönöm! Tisztelettel: Szabó Ernőné Natália