A Schmitt Pál doktori címét illető plágiumgyanú kivizsgálásáért


Vendég

#376 Re: Re: Re:

2012-01-18 20:36

#373: - Re: Re:

ez nagyon, de nagyon jólesett :-) de be kell vallanom, hogy voluntír vagyok ( most lebuktam)

semmi gond, ettol meg On jo esellyel nem rossz ember, es nem is buta vagy szuklatokoru, miert is lenne az  - csak a munkajat vegzi?


Vendég

#377 Re: Re: Re: Re:

2012-01-18 20:45

#376: - Re: Re: Re:  

Orulok, hogy voluntir. :) Azert jo, mert akkor lehet Onnel valodi vitat is folytatni. Voltak itt tegnap-tegnapelott hivatasosok is, nem is egy, es veluk nemigen lehet.

A kontraja pedig elismerem, elegans volt - gratulalok!

 Butanak nem tartom magam, bar abban, hogy nem vagyok rossz ember, annyira nem vagyok biztos... A munkam viszont szerencsere teljesen mas. :)


Vendég

#378

2012-01-18 21:21

Tubes bával anno pacsiztunk, nem bántam vón ha ő marad, egy kis protkó (PPP) hátha összejött volna, :-( de ha mán így sült el, és feltéve hogy jégrevitték a vívót, és ha határeset? ne ítélj, hogy ne ítéltess? az a rettenet, hogy kicsi hazánkra, e lángoktól öleltre hullik vissza minden hazudott és igaz mocsok, Updike avatott fordítójára is mondták hogy vamzer, ezt nem hittem volna, de mégsem döngölték agyagba, szerencsére, kinek az érdeke ez? tán a szerencsétlen, trágárkodni nem rest honi hivatásos politikus képviselőnek?

Vendég

#379 Re:

2012-01-18 22:35

#361: -

A wikipedia szerint az egyetemi kisdoktori fokozat az első lépcső volt anno a

tudományos skálán,de ez nem minősült tudományos fokozatnak.

 

Kicsit olvasgatni kellene,mielőtt hülyeségeket ír, ráadásul ne röhögtesse

már ki magát, hogy a Magyar Tudományos Akadémia elnökének a

szavait kétségbe vonja tudományos fokozatok terén..

 

Akinek régebben volt kandidátusi fokozata, na az tudományos

fokozat volt, jelenleg a PhD a tudományos fokozat.

 


Vendég

#380 Re:

2012-01-18 23:18

#361: -

Nem az. Pont.


Vendég

#381 Re: Re: Re: Re:

2012-01-18 23:20

#376: - Re: Re: Re:

A ma reggeli rmgszólalás önmagában is elegendő arra, hogy egy demokratikus állam "feje" a fair play szellemében

lemondjon. Ha ezt nem teszi, akkor a személyes presztizsét fontosabb értéknek tekinti, mint hazája/népe/nemzete etc

érdekeit. Ez a polgártársunk   ma ismét bebizonyította, hogy

pro primo/ a tarudományos kutatások és címek világában tökéletesen járatlan (kiS-)polgár;

pro secundo / a keresztény etikával kapcsolatosan farizeus szónoklatokra képes, de még a tízparancsolat igen világos

követelményének sem tud megfelelni, hiszen csal, lop és hazudik,

egy rendkívül gyáva fickó, aki  nem mert szembenézni az egri egyetem hallgatóival.

Ez a jóember sportállásban kapott párt-utasításra munka nélkül havonra munkabért egy Veszprém megyei vállalattól,

és máig nem tisztázta szobaelosztói szerepét a titkosszolgűálat által igen korszerűen felszerelt Astoria hotelban.

OV és holdudvara (kik lehetnek ennek a súlyosan felelős körnek a befolyásos tagjai?) ezt a sekélyes figurát emelte

a (egykor volt) Köztársaság legmagasabb méltóságává. Sokan jövünk a diploma(f)osztás ceremóniájára!!

Elnök Úr, Te szégyentelen! Hazádat, honfitársaidat, a magyar tudományosságot kompromittálja a Te kisszerű

múltad és mai viselkedésed! Egyetlen esélyed van a látszat felületi megőrzésére, ha különösebb további magyarázat

nélkül nyilvánosan lemondasz!

Őszinte sajnálattal

egy honfitársad, aki egykori diplomata szerepvállalásod idejént parolázott is veled , és ezt ma nagyon sajnálja!

Kérj feloldozást - Semjén Zsolt fővadász szükség szerinti körbenjárásával - Erdő úrtól vagy fónökeitől!

Mr.Menshevik

 

 

 

 

Nem hát!

#382 Re: Re:

2012-01-18 23:25

#379: - Re:

Na de mivel hivatkozni már a kisdoktorinál is kisebb szakdolgozatban is kellett, e szempontból teljesen érdektelen, hogy a kisdoktori tudományos fokozat-e.


Vendég

#383 Re: Re:

2012-01-18 23:41

#379: - Re:  

 De erdekes! Neked sikerult ma Wikipediat olvasnod...? Azert erdekes a dolog, mert ma van az onkent vallalt 24 oras elsotetitesuk... mazlista.


Vendég

#384 Re: Re: Re:

2012-01-18 23:44

#383: - Re: Re:

A magyar Wikin nincs elsötétítés.


Vendég

#385 Re: Re: Re: Re:

2012-01-18 23:48

#384: - Re: Re: Re:  

 Aha, koszonom, igy vilagos. Kulfoldon vagyok, es itt sajnos van, pedig ma kellett volna valamihez.


Vendég

#386 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-01-18 23:53

#385: - Re: Re: Re: Re:

Azért lehet használni, ha valakinek nagyon kell. Ha a "Learn more"-ra kattint az elsötétített oldalon, elolvashatja, hogyan. (Egyúttal elnézést kérek mindenkitől a témához nem tartozó hozzászólásért.)


Vendég

#387 Re:

2012-01-18 23:53

#18: -

Az ilyen emberektesznek hiteltelenné minden jószándékú kezdeményezést.  Azt írja ,hogy minden munka  stb stb kapta az  olimpiai arany érmet,   meg a nyelvtudást , meg a NOB alelnökséget..

Tudod mennnyi munka lehet egy -egy olimpiai bajnokságban Valószínű, hogy az ilyen balfék irogató még a rongylabdával is csak öngólt tudna rugni.

Jellemző, hogy a petició elíndítói tőrténelemből szerezték a Phd. ( a pártatlanságuk közismert ) Mért nem tiltakoznak a t. urak a Marx Károly egyetemen, vagy a marxista egyetemeken  megszerzett " tudományos " fokozatok ellen ? Kilóg a lóláb t doktor urak.


Vendég

#388 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-01-19 00:12

#381: - Re: Re: Re: Re:

Mr Menshi, bolse szlov, mense gyelo !  i vü? Tü! mozses sztatty bolsevikom :-) raz,dva tri


Vendég

#389 Re: Re:

2012-01-19 00:22

igen, kicsit belterjes ez a kör:

nagyrészt búbánatos budapesti bölcsészek (akik egyébként biztos kiváló emberek) sebaj, szabad ország, mindenki úgy járatja le, ahogy és amikor jól esik,


Vendég

#390

2012-01-19 00:24

ja és elfelejtettem mondani, hogy minden vendég én vagyok :-))) (ez a skizofrénia első, de biztos jele)

Vendég

#391 Re: Re: Re:

2012-01-19 00:45

na szóval a statisztikát csak utólag néztem meg, és  igazam volt:

tehát ezt a témát és pédául a klubrádió témát messze a budapestiek uralják, viszont a Magyarország függetlensége témát hasonló fölénnyel a vidékiek:  őszintén szólva ez a földrajzi megoszlás nem ért váratlanul

tehát van egy klub (számok a túloldalon)  Budapesten aki állandóan farkast kiált, addig-addig kiabálnak, míg a lompos felébred, oszt odamegy, benyújtja a szőrös (fehérre kent) mancsát az ártatlan giduskáknak oszt bekapja őket, aztán ezek meg várhatják a vadászt, hogy kiszabadítsa őket, a mesének vége, álmodjatok szépeket


Vendég

#392 Re: Re: Re: Re:

2012-01-19 01:09

#391: - Re: Re: Re:

57,3% a budapestiek aránya, ezt azért nem nevezném túlnyomó fölénynek. Az aláírók között szép számmal vannak vidéki egyetemek képviselői és külföldön dolgozó kutatók is.


Vendég

#393

2012-01-19 01:35

Remélem,hogy a Magyar diplomák hitelességéért,mindent meg fog tenni a vizsgáló bizottság.
Mert,ha nem,nem fogják elismerni a Magyar diplomákat,sehol sem a világon!

Vendég

#394

2012-01-19 01:53

Az origo kideritette, hogy a bizottsag ot tagjabol negy MOB tag volt 1992-ben - Schmitt Pal meg ugye a fonokuk:

http://www.origo.hu/itthon/20120118-schmitt-pal-doktori-disszertaciojanak-vedese.html

Alakul ez...

Vendég

#395 Re:

2012-01-19 07:41

#394: -

azt tudta(d) hogy Mao és Hitler unokatestvérek voltak, és Chicagoban kötöttek szövetséget ?        :-)

itt páran azon szorgoskodnak, hogy ne legyen jó magyarnak lenni (álnaívan és pártatlanul :-)

 

DE LASSAN ÉS TISZTELETTEL MONDOM, FELEIM:

JÓ VOLT TEGNAP MAGYARNAK LENNI


Vendég

#396 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-01-19 07:45

mit is mondott szőr winston a statisztikákról ??

(Ha populáció arányos volna az eloszlás, akkor Bp-re 20% jutna. De nem)

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-01-19 08:58


Iván Gábor IGe valláskritikus

#398 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-01-19 09:02

#381: - Re: Re: Re: Re:

Tetszett az írásod. Magam is írtam egy hasonló nyílt levelet Schmitt Palinak. http://vilagnezet.blog.hu/2012/01/19/ne_hablagyolj_schmitt_pali

Kovács Péter

#399 félig visszavonom

2012-01-19 10:04

Félig visszavonom utolsó hozzászólásomat, túl sok a muslinca, átment a "fórum" személyeskedésbe, pártoskodásba. Tiszta "Fülemüle"-ként kezelik a kérdést sokan. Érdektelen,- bocsánat,- hogy kinek van közülünk igaza, vagy kinek nincs. Ha egy elvileg feddhetetlen, közéletben kiemelt szerepet vállaló ember eme minősítésével kapcsolatban kétely merül fel, akkor azt nemde oly módon kellene kivizsgálni, hogy utána a feddhetetlenségéhez semmi kétség ne férkőzhessen.(?) Ellenkező esetben a politikai etika szerint,- ha nincs is leírva így,- illene mindennemű cécó nélkül lemondania. Ez szerintem független attól, hogy kinek milyen érzelmei, politikai állásfoglalása, vallási nézetei vannak. Leegyszerűsítve: ne akarjak elnök lenni, ha a kamrámban csúnya dolgok vannak, de ha mégis elnök vagyok, és kinyitják a kamrám ajtaját, akkor ne adjam az ártatlant.


Vendég

#400 Re:

2012-01-19 10:05

#394: -

óóó, hát akkor már meg is van.....