Magyarország önrendelkezése és szuverenitása


Vendég

#76

2012-01-11 11:10

A jól ismert, de nem emlithető, háttérhatalmat kell kitakaritani Európából, s a többi már magától fog beindulni !

Vendég

#77

2012-01-11 11:14

Azzal, ami történik, az Európaio Unió saját méltóságát ássa alá. Az emberi méltóság 21.- századi létjogosultságát kérdőjelezi meg, s veszélyzteti magának az Uniónak a létét, amely könyörtelenül összeomlik, ha nem próbál megtisztulni. A történelem azt igazolja, minden erkölcsileg züllésnek indult hatalmai gépezet saját pusztuilásával, szétesésével bűnhödött meg bűneiért. Ami most folyik a világban - szörnyű! Közönséges bűnözők vezetnek, irányítanak, állnak AZ ÉLEN. Megtisztulás n élkül nincs tovább út.
Gazda József

Vendég

#78

2012-01-11 11:17

Végre, hogy megmozdulunk, már nagyon ideje!!!
Hová lettek a polgári körök??? Feladat és vezetés hiányában bizony teljesen szétestünk!!! Hende Csabára bízta OV. a Körök összefogását és LECSENDESÍTÉSÉT!!!-mert megijedtek az erőtől, ami ebben a szerveződésben rejlett!!! Lehet, hogy akkor nem volt szükség erre a nagy erőre, MOST viszont -REMÉLEM, RÁJÖTTEK MÁR - SZÜKSÉG VAN RÁ, AZAZ RÁNK!!!
Ha másért nem is, DE legalább az aljas balliberális nyugat felé DEMONSTRÁLNI KELL, hogy OV. mögött igen is ott áll a 2/3-os többség!!!
HAJRÁ MAGYARORSZÁG! HAJRÁ MAGYAROK!!!!
Szigeti Rózsa
a Simándy József P.K. vezetője

Vendég

#79

2012-01-11 11:20

A német nyelvű verzió nem nyítható meg. Szerettük volna német nyelvterületen élő rokonainknak ismerőseinknek elküldeni.
Tetszett!!! Hajrá Magyarország!!!Hajrá Magyarok!!

Vendég

#80

2012-01-11 11:20

1990-94 között országgyűlési képviselő voltam, akkor is megtapasztalhattam a "keresztény kurzus" felé áradó gyűlölethullámot.Az Antall József miniszterelnököt pénzért fújolók, kifütyülők "spontán" demokráciáját.
1989. október 23-án 56-os emlékmenetünk indulása előtt egy nyugalmazott ávós tiszt engem szeretett volna likvidálni, de a jelenlévő nyomozók elvették a fegyverét. Engem erről a merényletkísérletről a hatóságok elfelejtettek tájékoztatni, az ávós tiszt még halála előtt magas rangú kitüntetésben részesült a Gyurcsány-kormánytól.
Számtalan esetről tudunk, amikor a kettős mérce alapján mindig a nemzeti oldal húzza a rövidebbet. Most pedig úgy tűnik be akarják fejezni Trianont. Talán mégsem hagyjuk!
Varga Zoltán volt országgyűlési képviselő,a Nyilvánosság Klub alapító tagja.

Vendég

#81

2012-01-11 11:27

HISZEK MAGYARORSZÁG FELTÁMADÁSÁBAN!

Vendég

#82

2012-01-11 11:29

KOveteljuk az Uniobol valo kilepest!Mi nem nyaljuk tovabb a zsidok segget csak azert, hogy meg jobban nyomorba dontsek az orszagot.

Vendég

#83

2012-01-11 11:47

Igen a Magyaroknak a maradék egyharmad honban ki kell állni az 1920.06.04 én elcsatolt területekért és az azóta eltelt időben a szülőföldjükön szenvedő Magyar TESTVÉREINKET mert még egy Magyar hiányzik a Magyar Nemzetből addig nem leszünk boldogok és szabadok sem!!! ISTEN segítsd a Nemzetem ezen nemes célja megvalósulásában!!! SS

Vendég

#84 Re:

2012-01-11 11:53

Hungarofil

#85 Re:

2012-01-11 11:56

#6: -

Ezt a kormányt nem lehet feltétel nélkül támogatni, mert sokmindent rosszul csinál...

Egyvalamiben viszont mindenképpen támogatnunk kell: hogy nem engedünk azoknak, akik a demokrácián siránkoznak, úgy hogy maguk a legnagyobb (pénzügyi) elnyomást gyakorolják (értsd: Brüsszel és csatlósai)! Ehhez viszont a Fidesznek rá kell ismernie jelen harcában természetes szövetségesére, a Jobbikra. És ki kell zárnia köreiból az oligarchákat és azok lelkes támogatóit/talpnyalóit!

Hajrá Magyarország! Fidesz-Jobbik koalíciót! Hogy a tapasztaltság/megfontoltság és a tettrekészség egyesüljön az országban!


Vendég

#86

2012-01-11 12:04

A petíciót úgy írtam alá, hogy a nevem ne jelenjen meg. Ennek ellenére véleményem szerint jó lenne, ha ilyen esetekben megjelenne a város és az ország neve. Azt hiszem, ez nagyobb súlyt adna a petíciónak.
Üdvözlettel:
Curkovic-Major Franciska

Vendég

#87

2012-01-11 12:07

Ehhez nem kell hozzászólni.
Akinek ez nem tetszik ballagjon el a hűvös oldalon.

Vendég

#88

2012-01-11 12:08

Igazságot Magyarországnak!

Vendég

#89

2012-01-11 12:09

Magyarország nemzetközi presztizsének elvesztése nagyon sokat árt a határon túli magyaroknak is. Kettős állampolgárként egyet értek a felhívás szövegével. Boér Mária

Vendég

#90

2012-01-11 12:17

Isten, segíts!

Vendég

#91

2012-01-11 12:20

"Az Úr legyen körülötted, hogy megvédjen, ha mások rád rontanak!"- s ne csak az Úr, hanem mi is. Rajtunk kívül azok is, akik eddig nem ismerték fel Orbán Viktor kiemelkedő államférfiui képességeit! Akik kételkedtek benne!Valamennyien vegyük körül Őt szeretetünkkel és adjuk erőt további küzdelmeihez!-M.Szabó Imre

Vendég

#93

2012-01-11 12:21

A Magyarságot,mustoha gyerkként kezelik világszerte,ez ellen kellene tenni,ha lenne igazi vezér!!!
Köszönhetô, az elbaltázott rendszerváltásnak..Igy hát mindenki kritizál bennünket.Elakarják venni az önnálóságunkat.Amagyar ki van téve minden jogfosztásnak.Ha ezt a Nemzet megengedi magának,szégyent hoz a Hazára...

Vendég

#94

2012-01-11 12:25

Igazán azt szeretném ha végre nyilvánosságot kapna az érelmeszesedési elleni gyógyszer amit Dr Horváth József
professzor úr és orvosbiológus talált fel és a magyar betegek gyógyítására és Magyarországon gyártanák!!

Vendég

#95

2012-01-11 12:29

Jo, es tomor

Vendég

#96

2012-01-11 12:29

VÉGRE ELINDULT VALAMI ! DE MI OLYAN "KICSINYEK"VAGYUNK
HOGY EHHEZ EGY OSZTRÁK BÁTOR ASSZONY KELLETT ? ? ? ?
LIGETI ZSUZSI

Vendég

#97

2012-01-11 12:29

Polgár Éva
Csak egy szóval erősítem meg az írást:

FELHÁBORÍTÓ ......
úgy látszik velünk azt csinál az EU
amit csak akar! Én nem léptem be,,,,,!

Vendég

#98 Re:

2012-01-11 12:30


Vendég

#99

2012-01-11 12:30

Teljes mértékben eggyet értek a petícióval kapcsolatban is!Voltunk már MSZMP! Magyar Köztársaság!(az eu jóvoltából,már csak Magyarország!)Mi jöhet még? Én tudom!de sajnos kevesen tudják "MÉG"! MAGYAR KIRÁLYSÁG! Hiszek egy ISTENBEN!Hiszek egy HAZÁBAN!Hiszek a MAGYAR KIRÁLYSÁG FELTÁMADÁSÁBAN! Üdv:Egy IGAZ MAGYAR!

Vendég

#100

2012-01-11 12:37

Ahogy a reklámszlogen is mondja "Mert megérdemled", Magyarország, ez jár neked.