Magyarország önrendelkezése és szuverenitása


Vendég

#4326

2012-01-26 08:13

köszönöm

Vendég

#4327 Re:

2012-01-26 08:49

#4303: -

Az a sajnálatos, hogy - nagy részében - egyáltalán így gondolja ezeket a dolgokat. A Békemenet nagyon hatásos volt, amit az elmúlt 48 óra hazánkat érintö politikai történései egyértelmüen igazolnak. A "gyarmati sorból" való kijutáshoz Ön egyetlen egy reális vagy használható ötletet sem nyújtott.


Vendég

#4328

2012-01-26 10:23

Bokros még a magyar nyelvet is elfelejtette. Szégyen, hogy ilyen "ember" Magyarország képviselője lehet!

Vendég

#4329

2012-01-26 10:39


Tisztelt Dr. Éva Maria Barki!

Alulírott Id. Pikler Lajos vagyok Magyarország 2040 Budaörs Bp. út.51. alatti lakos.
Több szabadalmam felfedezésem van, amit eddig Magyarország érdekében kívántam volna alkalmazásba vinni, de e immáron tizennyolcadik éve nem sikerül, olyan nagy ellenállásba ütközöm ennek okán, mint amellyel ma kell a kormányzatnak megküzdenie a fél világgal.
Attól tartok, hogy e kettő szorosan összefügg. Ugyanis a találmányaim felmérhetetlenül nagy profitot jelentenek a fel használóknak. Napjainkban ebből egyre többet tudok azonosítani.
Ezekből egypárat itt felsorolnék. Előbb azonban pár szóban, hogy miről is van szó.
Feltaláltam 1994.07.25. elsőbbséggel a 3dimnziós jel-kód rendszert,ami lehetővé tesz tárgyak egyedi eredet azonosításait analóg illetve digitális formában is. Erről nagyvonalakban írok a www.piklersorozo.hu/pont/ honlapomon.
Ez tette lehetővé a mobiltelefónia térnyerését, ugyan is addig nem volt ismert a hardwer- alapú egyedi azonosítás módszere. Ezeket a lehetőségeket Magyarországon és külföldön is bemutattam.
A jó szokás itt is érvényesült a Magyar betegségnek mondott dolog, hogy ezt itthon nem lehet megcsinálni,- a saját országom hivatalai diszkrimináltak- adtak ki.
Sok esetben kénytelen voltam elviselni ezt a magatartást, de gondoltam egy nagyot és megalkottam egy 0,2,1 háromértékű mesterséges titkosító nyelvezetet, amit jó állampolgár lévén átadtam a Magyar hatóságoknak, próbálják azt feltörni. Ez neki nem sikerült, sőt elzárkóztak annak megismerésértől is. Erről kiadtak egy hivatalos végzést, amit fellebbeztem, azt is elutasították. Jelenleg perben állok az Közigazgatási és Igazságügyi Minisztériummal ez ügyben és nincs megfelelő ügyvédem sem mert azokat is ellenem fordították, hol közvetlenűl, hol közvetve.
Ha az ügyem érdekelné, az eddig meg ismert nyilatkozatai alapján szívesen látnám ha képviselne. Ennek csupán az Ön akaratán kívül a gátja az, hogy pénz híján eddig ezt meg sem mertem próbálni, így kénytelen vagyok magam képviselni az ügyemet.
Ui. A hitelességem megőrzése végett közlöm a még jelenleg érvényben lévő Svájc-ban jegyzett szabadalmam számát. O/Ref: BFM/cf-EPCH 1374
Alázatos tisztelettel: Id. Pikler Lajos Magyarország 2040 Budaörs Bp. út. 51.
Tel/Fax: 36/23/440 073/

Vendég

#4330 Re:

2012-01-26 10:42


Vendég

#4331

2012-01-26 11:38

A peticióban megfogalmazott elvekkel egyet értek.

Vendég

#4332

2012-01-26 13:22

Az ország rendelkezik 93000km2 -el eu.rendelkezik felette mit termeljünk s mennyit.Önellátás felejtsd el.Alkotmány? Nekünk nem lehet olyan amit mi szeretnénk.Miért? Akarjuk Magyarok AKARJUK

Vendég

#4333

2012-01-26 13:56

Kedves Magyarország, csak így tovább! A harc a nagy európai-nemzetközi maffia és a szellemi-,érzelmi elsekélyedés ellen tiszteletre méltó és büszkeséggel tölt el. Isten áldja a magyart!

Vendég

#4334

2012-01-26 13:59

Örülök,hogy van aki összefogja és ki áll a HAZÁNKÉRT ,mert a hazaárulóknak és gyalázkodoknak le kell ,hogy álldozzon már az idejük örökre! KÖSZÖNETTEL

Vendég

#4335

2012-01-26 15:14

Köszönjük a kezdeményezést, már régen meg kellett volna tenni többünknek. Baross Szabolcs

Vendég

#4336

2012-01-26 15:44

Csak annyit,hogy kivánom,hogy eredményes legyen.

Vendég

#4337

2012-01-26 15:51

Isten kisérje próbálkozásukat.

Vendég

#4338

2012-01-26 16:20

A magyar emberek csak dolgozni szeretnének, hogy szépen nevelhessék a gyermekeiket, hogy nyugodt öregségük legyen. Soha nem voltak kivagyiak, mindig mindenkit befogadtak, segítettek, biztattak, támogattak. Békét, nyugalmat, hitet és szeretetet szeretnének maguk körül, és legfőképpen csendet. Sajnálom azokat a magukat magyarnak mondó embereket, akik a legalapvetőbb szabályt sem tudják betartani: Arra az asztalra nem csinálunk, ahonnan enni kapunk! A tisztességes enberek számára ez felér egy hazaárulással!!!

Vendég

#4339

2012-01-26 16:40

Egyetértek a benne leírtakkal

Vendég

#4340

2012-01-26 16:53

Száz százalékig egyetértek vele.

Vendég

#4341

2012-01-26 17:17

Egyetértek vele és támogatom.
Csordás Lajosné sz. Bocsy Ilona
TICA

#4342

2012-01-26 17:23

Hogy vádolhatják az országot azzal, hogy nincs demokrácia és nincs sajtószabadság. Ha ez így van, hogy lehet, hogy szabadon gyalázzák az országot, annak vezetőit, a magyar embereket szóban és írásban? Diktatúrában lehet ezt tenni? Ezt nem gondolja át az EU és az IMF?


#4343 Nem kaptam emailt

2012-01-26 17:34

Én nem kaptam emailt. A petíció alá az van írva, hogy addig nem érvényes az aláírás. Ti kaptatok?

U.i.: gmail-es címet adtam meg és spamban sincs


Vendég

#4344

2012-01-26 18:43

Ezt a zyírégetés reklámot kérlek vegyétek ki : (
PogányHorka

#4345 A kormány megadja magát és kihátrál, cserben hagy bennünket...

2012-01-26 18:52

Én még az elején aláírtam a petíciót, mert úgy érzem, hogy tenni kell most már valamit a minket ért támadások ellen. Azonban sajnálattal látom, hogy Orbán Viktor enged a nyomásnak és kijelenti: változtat a jövőben a szabadságharcos retorikán az IMF-fel és az EU-val szemben.
Sajnos, mint azt az aláírásomat követően írtam is a hozzászólásokban, gondoltam, hogy ez lesz. Ha ez így van, akkor teljesen fölösleges volt ennyire megkavarni a poshadt állóvizet magunk körül. Így csak értelmetlen veszteségeket okozott a Forint elleni arcátlan spekulatív támadássorozat!
Azt hiszem, a minimum, hogy a kormány kiáll az őt támogató tömeg érdekében és nem árul el ennyi embert, aki nevével és címével vállalva kiállt a szabadságharc mellett!
Szégyen, ha nem így lesz.
Harcoljatok hát, elpuhult politikuskáim, mert a nép már nem tűrheti soká a tehetetlenségeteket és a kezébe veszi az irányítást! "...azért a víz az úr"!
Mutassátok meg legalább egyszer, hogy inkább vagytok hazafiak, mint külföldi csürhe megalázkodott ölebei, a mindenségit neki!

Vendég

#4346 Re: A kormány megadja magát és kihátrál, cserben hagy bennünket...

2012-01-26 19:38

#4345: PogányHorka - A kormány megadja magát és kihátrál, cserben hagy bennünket...

Szerintem még nincs lefutva a játszma, csak a politika máshogy működik, de majd március 15-én a magyar nép megfogja mutatni a világnak, hogy ma Magyarországon demokrácia, van és igenis nem fogunk rabszolgasorba vonulni a saját hazánkban.

Így a világnak is a tudomására hozhatjuk mi a helyes irány, és kénytelenek lesznek meghátrálni, mert ugye fegyverrel csak nem mernek rabigába dönteni minket a világ szeme láttára, mert abból más nemzetek is levonnák a következtetést,  hogy rájuk is hasonló sors várna.

Tehát javaslom a minden hazafinak, hogy március 15-én a nemzetünk ünnepén mutassuk meg a világnak, nem hagyjuk magunkat eltaposni.

Üdvözlettel minden hazafinak: Kovács Csaba.

 

PogányHorka

#4347 Re: Re: A kormány megadja magát és kihátrál, cserben hagy bennünket...

2012-01-26 20:11

#4346: - Re: A kormány megadja magát és kihátrál, cserben hagy bennünket...

"ma Magyarországon demokrácia, van" ... lehet, hogy ez minden baj okozója. Azt tanultuk az iskolában, hogy a demokrácia nem tökéletes, de nincs nála jelenleg jobb. No, azt hiszem ez a fene nagy demokrácia meg liberalizmus taszajtotta oda a világot, ahol most tart. Akinek van a fejében más is mint sütőtöklé, mind törhetné a fejét egy jobb rendszeren, ahol nem a pénz, a profit szabja meg a dolgok rendjét, hanem valami sokkal értékközpontúbb valami. Azt hiszem, sok elpazarolt energia, amit az emberek a gazdagodásnak, anyagi boldogulásnak érdekében áldoztak fel, használható volna arra, hogy nagy és mégnagyobb koponyák kitalálják végre, hogy mi lehetne ennek a főniciai átoknak a leváltója!

Március 15-re visszatérve; Azt hiszem, nem vagyok egyedül, aki úgy van a budapesti megmozdulásokkal, mint a mókus az erdőtűzzel. A vidéket is be kell vonni ebbe a körbe végre. Egész jól mutatna a címlapokon március 16.-án, hogy a magyar vidék is megmozdult számos helyszínen a haza szabadságáért. (vagy valami ilyesmi)

Egyébként tartok tőle, hogy március 15.-e is úgy telik majd, mint az összes többi, azaz nem lesz képes a birka(türelmű) nép összefögni. Egy hazafira jut vagy 2-3 "más" ebben az országban sajnos. Elég csak megnézni, hogy a klubrádió mellett szóló petíciót hányan írták eddig alá. Amíg nem éheznek és fáznak az emberek, amíg nem verik őket, addig csak pezseg a víz az élet nagy fazékjában, úgy tűnik. Még ez sem volt elég ennek az ezerszer megalázott népnek!

Az amnéziások elfelejtik az elmúlt 8 + 4 + 40 év ámokfutásait és egy gyurcsányferencbandája mellé állnak. Ez egészen elképesztő!

No és itt a másik probléma; Ha tegyük fel valami csoda folytán a nép úgy döntene, hogy megmozdul végre, akkor mi történne? Ha a liberális uszítóknak sikerülne valahogy elmozdítani a jelenlegi kormányt, akkor ki ülne a bársonyszékekbe? Gyurcsány, Horn, Örsi, stb.? Nem! Ez nem lehet, mert akkor végérvényesen lemosnak a térképről bennünket! A népnek alulról kell szerveződnie egyszer, olyan vezetők körül, akik feltétlen bizalmat vívnak ki maguknak becsületükkel, és megalkuvást nem tűrő hazafiságukkal és akik komoly szakembereket tudhatnak maguk mögött az élet szinte minden területéről, de elsősorban a mezőgazdaság és élelmiszeripar, a könnyűipar, az energetika, az egészségügy és a honvédelem területéről.

Időszerű és halaszthatatlan volna elkezdeni Magyarország önellátásán esett csorbát kiköszörülni. Feléleszteni a hamvaiból a Fönixet, hazai fogysztásra termelni élelmiszert, takarmányt, húst, tejet, cukrot, gépkocsit, traktort, telefont, számítógépet, gyógyszert, bútort, stb. Ehhez pedig az kell, hogy a magyar fogyasztó preferálja ezeket minden mással szemben.

No, röviden ennyit szerettem volna a hozzászólásodhoz hozzátenni! Egyébként örülnék, ha az abban foglaltak megvalósulnának :-)


Vendég

#4348

2012-01-26 20:29

Hajrá

Vendég

#4349 Re: kassai

2012-01-26 20:29


Vendég

#4350

2012-01-26 20:55

Örvendetes,hogy végre elindult egy megújulási és megtisztulási folyamat .Ezt igazolja a BÉKEMENET.Boldog vagyok,hogy ott lehettem.