Magyarország önrendelkezése és szuverenitása

Agnes

#3676 Moderátornak

2012-01-22 12:12

Kérem a Moderátort, hogy a nem illő, alpári szavakat tartalmazó beírásokat törölje. Köszönettel: Agnes

Vendég

#3677

2012-01-22 12:17

Egyetértek vele.
Az EP-ben 2012. január 18.-án / Európai Parlament / történt kritikák és felszólalások számomra egyértelművé tették, hogy nem is olvasták a magyar alkotmányt.
Érdekes módon azért nem aggódnak, hogy a magyar emberek jövedelme ötször kevesebb, mint az EU régi tagjainak országaiban,s mindez 20 évvel a rendszerváltozás után. Közben Magyarországon az árak szinte ugyan azok.

Vendég

#3678

2012-01-22 12:19

A Európai népeknek nyújtott példamutatás miatt írom alá.
Saját nemzetünk felemelkedése nagyon függ a környező országok demokrata mivoltától.
..."rabok legyünk vagy szabadok...?"
Elég az igából!
Egy magyar a kisebbségből

Vendég

#3679 Re:

2012-01-22 12:20

#3671: -

"Akár egy országot, népet is tönkretesznek saját önös céljuk érdekében?"

Ha kitörölnéd a szemedből a csipát és észhez térnél a nagy nemzeti kábulatodból, látnád, hogy Orbán pontosan ezt teszi! Téged meg felhasznál hozzá(a többi agyamenttel együtt) Ti hülyék, ti meg még tapsikoltok is hozzá!Sajnos, voltak már ilyen rövidlátó, hülye magyarok a történelmünkben!!! Meg is adtuk az árát!!!!

 

Olyanok ezek a hozzászólások, mintha idézetek lennének a híres Rákosi elvtárshoz írott  dolgozói levelekből!!! Hajmeresztő ....!!!!A történelem ismétli önmagát!!!


Vendég

#3680

2012-01-22 12:21

Örömmel tölt el, hogy határainkon kívülről támogatnak bennünket!
Kedves MSZP-sek megszívlelhetnék és nem úszítással kellene foglalkozni Magyarország ellen...

Vendég

#3681 Re:

2012-01-22 12:25

#3680: -

Mit csodálkozol?? Hiszen pontosan ezért kellett megadni nekik az állampolgárságot!!! Most hálálják meg először..da nem utoljára!Ki volt ez találva!


Vendég

#3682

2012-01-22 12:26

Hányok ettől az álszent bagázstól!!Szórakoztassátok egymást!!! Licitáljatok csak, hogy ki a legnagyobb magyar! Országrontó agymosott aljanépség!

Vendég

#3683

2012-01-22 12:28

Bocsáss meg nekik Uram, mert nem tudják mit cselekszenek!!!!


Vendég

#3684

2012-01-22 12:29

Minden szavával messze menően egyetértek!

Vendég

#3685

2012-01-22 12:30

Először is köszönöm a Jogásznőnek, hogy elindította
ezt a petíciót, mert valóban nagyon méltatlan amit
Magyarország kormánya és népe ellen indítottak el.
Nagyon fáj, hogy konkrétumok nélkül elítélik az új
Alkotmányunkat, hisz egy csodálatos dokumentum. Az
a félelmem, hogy akik elindították ezt a méltatlan
hazugságokat, rájuk fog visszaszállni ellenszenvet váltva ki a magyar nép többségéből.
Köszönöm, hogy leírhattam.

Tisztelettel
Pap Rozália


Vendég

#3686

2012-01-22 12:30

Igaz szólás, O.V. is ezt képviseli támogatjuk nehéz munkájában , és féltjük még az életét ezektől a HIÉNÁKTÓL. Borsodi.

Vendég

#3687

2012-01-22 12:32

Egyetértek vele.

Vendég

#3688

2012-01-22 12:35

Tisztelt Eva Maria Barki!
Én támogatom!
Szeretném hinni, hogy a szó erejével is lehet küzdeni a gonosz emberek (embercsoportok) erőszakos tetteivel szemben. Sajnos azonban, az EU politikusai és média munkásai nagyrészt őket szolgálják. Az utóbbiakon nem lehet csodálkozni, mert hiszen a globális média azoknak a kezében van, akik érdekeltek (és buzgón munkálkodnak is ) az újkori rabszolgaság megteremtésében. Íme két egyszerű példa a média gátlástalan működésére (Egyébként vég nélkül lehetne sorolni a példákat):

1./ Amikor javában dúlt az a ’sertés influenza’ járvány, -amelynek véleményem szerint két célja is volt :egyfelől pénzt átszivattyúzni az emberektől, másfelől világméretű félelem generálása azért, hogy ne vegyék észre, hogy a kormányokat épp azidőtájt fosztják ki bankok megsegítése ürügyén- a teljes európai média kórusban zengte a hamisan , milyen nagy a járvány. Aztán az eredményt ismerjük: újabb (kiprovokált) válság.

2./ Tegnapi budapesti békemenetről a BBC (ezen a címen: http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-16669498) szövegében is és a megjelentetett képben is gyalázatosan hazug módon számol be. Már a cikk címében is azt hazudnak: ’Magyarok ezrei vonultak fel a támadott Orbán miniszterelnök támogatására ’. Szerintem százezrei. Belül ugyan a szövegben ’több mint száz ezer’ felvonulót beismernek, de lényeges különbség van a ’több mint százezer’ és a reálisnak tekinthető 300-400ezer megfogalmazás szerint, holott szó szerint nézve, ha 400 ezer volt, az valóban több mint 100 ezer, és a média máris aligha lenne perelhető a számok szándékos eltorzítása miatt. Erre mondják Kis Hazánkban: ögyes! De a ’legszebb’ a becsatolt videó kezdőképe: megmutatnak 5főt. Aki nem kattint rá a videó lejátszóra, az alapos félretájékoztatásban ’részesül’ Ez is ügyes.

Hát ennyit a szavak erejéről egy a médiát birtoklók által elbutított világban.

Vendég

#3689

2012-01-22 12:39

Örülök ennek a felhívásnak és szívvel-lélekkel támogatom!!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-01-22 12:39



Vendég

#3691

2012-01-22 12:39

A Vasfüggöny mögül a Nyugatot a szabadság és az igazság letéteményesének tartottam a 70-es, 80-as, 90-es években.
Szerettem volna, ha az országunk anemzeti identitását őrző Ausztria, Németország, Oalszország, Francia ország stb. - a teljesség igénye nélkül - soraiba léphet.
Most azt élem át, hogy végre a nemzetünk magára talált és nem tudott nálunk az, amit ma liberalizmusnak hívnak tartósan teret nyerni, pláne gyökeret verni.
A Liberalizmus valaha haladó eszme volt, ma is beállnánk Kossuth mögé. Ez a mostani liberális ideológia azonban a szovjet tipusu internacionalista elnyomó eszmében gyökerezik. Semmi mást nem tűr el, nem hallgat meg, csak amit maga hirdet. Ha nem vallod azt, amit ő, akkor kirekeszt.
Visszautasítom, hogy meg akarják határozni, hogy hogyan gondolkodjam. Felőlem bárki gondolkodhat liberális módon, de nincs joga az eszméit rám kényszeríteni.
Valódi demokrataként tiltakozom!


Vendég

#3692

2012-01-22 12:40

Ha nem hagynak úgy élni minket, ahogy szeretnénk, akkor az EU -n kívül is van élet!
Gábor

#3693

2012-01-22 12:40

Na erről beszélek, az ég áldjon már meg titeket. Nem arról beszéltek, amit kérdeznek pont, mint orbán olyanok vagytok. De jól van, vasárnap van ráérek. Még egyszer megkérdezem: Mi jó nektek az adóemelésben? Mert hogy orbán csak ennyit tud letenni 1.5 év alatt hogy emelgeti az adókat.

olajbogyó

#3694

2012-01-22 12:41

Én már csak a Zöldeken csodálkozom!

Vendég

#3695

2012-01-22 12:42

Fontos dolog hangot adni és kiállni a nemzet igazságáért.
Gábor

#3696

2012-01-22 12:44

Akit érdekel mennyi a nettó bére, az írja le nekem a bruttó bérét. Ki tudom számolni, majd meglátjátok, milyen jó orbán. Az a meglátásom, hogy hamar le fog tőrni a szarva, az itt levő kedves embereknek. Majd mikor megjön a januári bér, akkor lesz pofára esés, de hát ízlések és pofonok én ennyit tudok erre mondani, de majd ti is rájöttök mi is a valóság. Nagyon remélem akkor, majd meggyógyul a vakságotok és tudni fogjátok, hogy kire kell és kire nem kell szavazni.                                                                                                                                            Üdvözlettel Gábor


Vendég

#3697

2012-01-22 12:45

HA LEHETNE EZERSZER ALAIRNAM; EGY ILYEN EMBERNEK AKI MINENT FELALDOZ , NYUGALMAT ....MINDENT A HAZAERT , A NEPERT , ES ELTUDJA VISELNI EZT A SOK GYALAZKODAST , AMIT KAP - ,,HA VAN SAPKA AZERT KAP HA NINCS AZERT KAP - A JO ISTEN EGESZSEGET ADJON HOGY TUDJA CSINALNI A DOLGAT UGY AHOGY JONAK LATJA

Vendég

#3698 Re: Re: Az elfogultság megvakít

2012-01-22 12:48

#3679: - Re: Jó dolog, ha az ember hisz valamiben. Mégjobb, ha az igazságot nem érzelmi alapon, hanem objektív alapokon keresi. Orbán egy ember, de egyéni véleménye összecsenghet az ország érdekeivel. Ezért lesz valaki kiemelkedő személy.

 

Gábor

#3699

2012-01-22 12:49

Akit érdekel mennyi a nettó bére, az írja le nekem a bruttó bérét. Ki tudom számolni, majd meglátjátok, milyen jó orbán. Az a meglátásom, hogy hamar le fog tőrni a szarva, az itt levő kedves embereknek. Majd mikor megjön a januári bér, akkor lesz pofára esés, de hát ízlések és pofonok én ennyit tudok erre mondani, de majd ti is rájöttök mi is a valóság. Nagyon remélem akkor, majd meggyógyul a vakságotok és tudni fogjátok, hogy kire kell és kire nem kell szavazni.                                                                                                                                            Üdvözlettel Gábor


Vendég

#3700

2012-01-22 12:51

Nyolc éve hogy minket Magyarokat az EU soraiba beengedtek,22-év alatt az EU az öt pártrendszer segítségével, minket Magyarokat holtvágányra tettek,és azóta ott rohadunk.Gyakorlatilag minket, az EU fejős tehénnek néz, amit bekötött az istállójába és kénye kedve szerint fej!