Magyarország önrendelkezése és szuverenitása


Vendég

#3401

2012-01-20 22:00

Hala legyen az Urnak, Mennyei Atyank meghallgatta imainkat és megindult nemzetunk lelki megujulasa.
Goncz Jolan


Vendég

#3402 Re:

2012-01-20 22:01

#3400: antifidesz -  

 Belehalok, ha ez igaz.


Vendég

#3403 Re:

2012-01-20 22:02

#3382: antifidesz -

Nem te vagy véletlenül kurcsány udvari bohóca??

Olyan hülye vagy, hogy felfelé sikítasz a hullámvasúton!

Magadat és az elvtársaidat minősíted a beírásaiddal te szellemi toprongy!

Bakfytty

#3404 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-01-20 22:02

#3394: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Bocs', de más aspektusból ugyanazt írtad, amit én.  Ha nem haragszol, mondhatnám alátámasztottad minden mondatomat!

 

Köszi!

 

Neked is szép estét!


Vendég

#3405

2012-01-20 22:04

Európa tőlünk tanulhatná a demokráciát ! Kereszténynek lenni lassan tilos de kötelező lesz buzinak lenni. A tolerancia -az ő olvasatuk szerint- csak a devienciára vonatkozik,minden klasszikus értéket támad-ebből köszönjük de nem kérünk !

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-01-20 22:05



Vendég

#3407 Re: Re:

2012-01-20 22:06

#3402: - Re:

Végre már,de jó lesz!Egy hülyével kevesebb!!:-))))

Orbán Viktor

#3408

2012-01-20 22:12

február 13. án fogok lemondani

Vendég

#3409 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-01-20 22:15

#3404: Bakfytty - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Gyorsan küldök egy kis olvasnivalót, ha érdekel: vilaghelyzete.blogspot.com

Itt is szűrni kell, de vannak jó, elgondolkodtató írások, videók.

Megyek nézem a kézilabdát!ÜDV!


Vendég

#3410

2012-01-20 22:17



Magyarország törvényes jogait elvenni nem lehet, nekünk mindig parancsol valaki vagy valakik??? Meddig? Ne hagyjuk!! Nem azért lettünk UNIO tagok. hogy ezzel visszaéljenek.....

Vendég

#3411

2012-01-20 22:19

A petició tiltakozzaon a magyar nép megalázása, kizsákmányolása, becsapása ellen!
és most röviden fogalmaztam!
Szenthe Ádám
Bakfytty

#3412 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-01-20 22:32

#3387: Név nélkül, mert az előzőt is lenyúlta valaki - Re: Re: Re: Re: Re:

Egy kicsinykét félreértett!  Azt hiszem. Megértem a FIDESZ pártiak örömét.  Miért ne örülnének?  És állati módon nem érdekel az MSzP veresége, de itt nem erről van szó!   Itt arról van szó, hogy az országnak nyereség e az, ha több mint fele úgy érzi nem veszik emberszámba, a kormányaik állandóan hazudnak nekik, az egyik esetben amatőr politikusaik veszélybe sodorják az egész államot, a másik esetben a profik a klientúrájuknak kedveznek - illetve ez mindkettőre igaz - és még sorolhatnám.  Kérem, vegye észre nem az Önök által ki okkal, ki ok nélkül gyűlölt Gyurcsány védelmében kopogok a tasztatúrámon, hanem abból a tapasztalat alapú meggyőződésből, hogy a - ne adja Isten, de - a polgárháború esetleges kirobbanása előtti utolsó kormány van uralmon.  Ezt nem azért írom mert sajnálom, hogy nem sz MSzP nyert, mert nem is nyerhetett, de ennyire veszíteni, az már mindenen túl mutat.  Volt idő, amikor dohányoztam, de akkor is elismertem a nemdohányzók jogait, és nem gyújtottam rá ha mást zavartam vele.  Az elmúlt 12 év alatt soha eszembe nem jutott, hogy bármelyik jobboldali TV-t, rádiót, úkjságot be kellene szüntetni.  Most a baloldali honfitársai által szívesen hallgatott Klub Rádióval ezt megtették  Kérem, nem kezdje el magyarázni, hogy trevényszerű volt minden, a pályázattól a döntésig.  Ezt Maga sem hinné el!  Ez nem más, mint a Vezér mérhetetlen rettegése a hatalom alvsztésétől.  Tudnia kell, bármit tesz is, nem hallgat az elnyomott, vagy magát elnyomottnak érző tömeg!

Mindnyájunk érdekében kívánom, hogy a mostan nam tudi miért, de örömködő, tapsoló helyeslők ne csalódjanak úgy, mint a baloldal emberei, mert az végzetes lesz hazánkra nézve.  És ez nem hit kérdése, hanem a két év múlva bekövetkező igazság pillanata dönti majd el, kinek volt igaza.

Én a nép általi összefogásban hiszek és nem a választott istenekben.

Addig is sok sikert!


Vendég

#3413 Re: Re: Kedves másik vendég ...

2012-01-20 22:42

#3367: magyartanár, aki magyar tanár - Re: Kedves másik vendég ...

reménykedni - ikes ige : én reménykedem

te reménykedsz

ő reménykedik

Kellemes időtöltés helyett inkább hasznos időtöltést javasolok: a helyes magyar nyelv elsajátításat. Sok sikert!

Haszontalan konyorges.

#3414 vendeg

2012-01-20 23:18

Ezer ev alatt nem tanultuk meg a lecket. A honfoglalas utan evtizedekig terrorizaltuk europat es most csodalkozunk hogy Europa nem akar minket. Kerdezem, hogy miert kellet nekunk magyaroknak ezer eves europai multunk utan, kalappal a kezunkben bebocsajtast kerni attol az Europatol akit ezer even keresztul mindig megvedtunk sulyos aldozatok aran. Amig mi emiatt lemaradtunk gazdasagilag, szuletesi aranyban es teruletileg, addig azok az allamok akik ma minket tamadnak, minden teren magasra emelkedtek. Nekunk Europaban barataink soha nem voltak, nincsenek es nem is fognak lenni (kiveve talan a Lengyeleket). Az egyesult Europa soha nem lessz letkepes, mert ezer eves nemzeti ellenteteket nem lehet orvosolni azzal hogy egyszeruen ezeket elfelejtjuk es eroszakkal oszeforrasztjuk a halalos ellensegeket. Mindezert szerintem minden konyorges es csuszas maszas a magyar politikusoktol haszontalan. Megoldas: Kilepni Europai Uniobol es foleg a Natobol. Akinek ez nem tetszik akkor "Too Bad". Kulomben is, a csikorgo kerek kapja a zsirt.
ÜDV.: DR. BARKI MARI OSZTRÁK-MAGYAR VÉDNÖK

#3415 Re: Re: KI AZ A === BARKI MARI=== ?????

2012-01-20 23:26

#3376: BIRKA MARI (DR) ??? - Re: Re: KI AZ A === BARKI MARI=== ?????

EMBEREK, LEGNAGYOBB MAGYAR EMBEREK,  ÍRJANAK ALÁ, MERT FOGYUNK, MINT A DEMOGRÁFIAI MUTATÓ  !!!!!    ÍRJUNK, CSAK ÍRJUNK,  MERT SZÉGYENBE MARADUNK,  NEHOGY MÁR A KLUBRÁDIÓ PETÍCIÓJÁT TÖBBEN ÍRJÁK ALÁ, MINT ORBÁN VIKTORÉT. GYERÜNK, HÚZZUNK BELE, HAJRÁ MAGYARORSZÁG, HAJRÁ MAGYAROK !!!!!    ÜDV.:   BARKI MARI DR-NŐ, A VILÁG EGYETLEN ELISMERT MAGYAR VÉDŐHÁLÓ,  AKIVEL NEM KELL AZ IMF HITEL ÉS AZ EU,  CSAK NÉMI ÜGYVÉDI TISZTELETDÍJ.

Név nélkül, mert az előzőt is lenyúlta valaki

#3416 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-01-20 23:26

#3412: Bakfytty - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Most azért kell aggódni, mert a Fidesz túlnyerte magát és esetleg igazi rendszerváltás lesz? Milyen jobb oldali médiumról beszél? Arról a kb. 5%-ról, ami nem tartozik a népbutító, nemzetidegen dömpinghez? Nézzen csak tv-t, milyen agyleszívás működik. Nem ismerem a Klub rádió esetét. Ahogy magát a Klub rádiót sem. Így nem szólhatok hozzá. Egy biztos: közpénzen közigényt kell kielégíteni. S ez az igény nem lehet a Győzike show szintjén. De a Való világ szintjén sem lehetne a közizlés. Még is odáig zuhant. Véletlen? Ugye maga sem hiszi? A most örömködő helyeslők azért tapsolnak, mert bíznak abban, hogy megtaláljuk az alagút végét és ki is érünk belőle, míg pl. Gyurcsány országlása alatt erre irányuló kisérletet sem láttunk. Hogy 2 év múlva ki kormányoz, nem tudni. De akkor 2 évvel ezelőtt is az igazság pillanata jött el, nem? Ha a jobb oldal csalódik? Nem értem. Az egyik oldal mindig kormányoz. Vagy jönnek új pártok. Akár oldal nélkül. De itt még nem tartunk. Még nem csalódrunk.

Senki nem választott istent. Azt nyeli le nehezen az ellen oldal, hogy Orbán karizmája vagy 15 éve tart. És összetart. Több millió állampolgárt. És talán egyre több milliót. De nem ez a dolga? Valami ilyesmi a nép általi összefogás - nem?

Jó éjt!

 


Vendég

#3417

2012-01-20 23:27

Magyarország szabadsága belső ügy az UNIO akkor törödött volna velünk, mikor a szlovákok Sólyom László elutasitották....Akkor nem avatkozta a belső ügyekbe??? Érdekes és elgondolkodtató...

Vendég

#3418 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-01-20 23:29

#3412: Bakfytty - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Ne felejtsük el - tedd a szívedre a kezed! -  hogy a balliberális média túlsúlyban volt vagy van?!

Soroljam?TV2,RTL,ATV,M1(most van változóban!),Klub Rádió,a volt Sláger Rádió,Boros&Bocskor,

168 óra,Népszava,Népszabadság,Magyar Narancs,Hócipő stb.

A többivel egyetértek!

Üdv, #3311,3394


Vendég

#3419

2012-01-20 23:30

Ezer ev alatt nem tanultuk meg a lecket. A honfoglalas utan evtizedekig terrorizaltuk europat es most csodalkozunk hogy Europa nem akar minket. Kerdezem, hogy miert kellet nekunk magyaroknak ezer eves europai multunk utan, kalappal a kezunkben bebocsajtast kerni attol az Europatol akit ezer even keresztul mindig megvedtunk sulyos aldozatok aran. Amig mi emiatt lemaradtunk gazdasagilag, szuletesi aranyban es teruletileg, addig azok az allamok akik ma minket tamadnak, minden teren magasra emelkedtek. Nekunk Europaban barataink soha nem voltak, nincsenek es nem is fognak lenni (kiveve talan a Lengyeleket). Az egyesult Europa soha nem lessz letkepes, mert ezer eves nemzeti ellenteteket nem lehet orvosolni azzal hogy egyszeruen ezeket elfelejtjuk es eroszakkal oszeforrasztjuk a halalos ellensegeket. Mindezert szerintem minden konyorges es csuszas maszas a magyar politikusoktol haszontalan. Megoldas: Kilepni Europai Uniobol es foleg a Natobol. Akinek ez nem tetszik akkor "Too Bad". Kulomben is, a csikorgo kerek kapja a zsirt.

Vendég

#3420

2012-01-21 00:14

Így legyen!
n

#3421

2012-01-21 00:21

És most már térjünk a lényegre, barátaim! 16 óra: Hősök tere. Hozzatok magatokkal gyertyát (mécsest), nemzeti lobogót, kokárdát, transzparenst (angolul is íródhat, olvassák csak Brüsszelben) és sok-sok társat! (Na jó, ha ezekből legalább kettőt hoztok, már nem jöttetek üres kézzel és szívvel.)
Aki később ér csak rá, jöjjön a Kossuth térre. Estig ott leszünk.
A provokátoroknak ne üljünk föl, a szélsőségest ne tűrjük magunk között!
Mondanom sem kell, hogy vigyázzunk, mit hagyunk magunk után, mert az üggyel fogják azonosítani. Tehát ne piszkoljunk, ne szemeteljünk!
Találkozunk szombaton.
Hajrá magyarok, hajrá Magyarország!
BIRKA MARI (DR) ???

#3422 Re: Re: Re: KI AZ A === BARKI MARI=== ?????

2012-01-21 00:40

#3415: ÜDV.: DR. BARKI MARI OSZTRÁK-MAGYAR VÉDNÖK - Re: Re: KI AZ A === BIRKA MARI=== ?????

LEGNAGYOBB EMBEREK, ÍRJANAK ALÁ MÉG EGYSZER, MERT EZ ÍGY KEVÉS, A KLUBRÁDIÓ LEKÖRÖZÖTT MINKET !!!  BIRKA MARI DR-NŐ VAGYOK A HÓSÖK TERÉRŐL,  AKI SEGÍT NEKTEK NEM FELVENNI AZ IMF HITELT ÉS ELZAVARNI AZ EU-T,  MINDÖSSZE EGY KIS TISZTELETDÍJ FEJÉBEN:   ÜDV.:  DR. BARKI MARI  NEMZETKÖZILEG ISMERETLEN JOGTUDOR,  DE, AMI KÉSIK, NEM MÚLIK, ALIG VAGYOK MÉG 70, VAN IDŐM A KAKIKEVERÉSRE BÁRMIKOR ÉS AZ FELREPÍT AZ EGEKBE.  ISTEN VELETEK, HOLNAP TALÁLKOZUNK,  REMELEM MEGEREM E NAGY NAPOT.

antifidesz

#3423

2012-01-21 00:45

A mai nap zárásaként szeretnék mindenkitől elnézést kérni akit megbántottam. Most hogy már megvan a gyógyszerem és újra olvastam mai ámokfutásomat nem tudok a holnapra gondolni. ja ha lenyugszok tudom mi a helyes csak a fejemben az az öt majom hogy üljön le négy székre. Reggel biztos megint kezdem a höbörgést de majd csak lecsitulok.Ezek meg mennek ki a Kossuthra hát nem jó nekik? A Gyurcsánynak is jó csak nekem szar ha nincs gyógyszerem.Sziasztok vagy jó éjszakát.
BIRKA MARI (DR) ???

#3424 KEDVESKÉIM, TÉRJÜNK NYUGOVÓRA !

2012-01-21 00:48

MINDANNYIAN AZONNAL ÉS EGYSZERRE ROHANJUNK ALUDNI, HOGY HOLNAP ISMÉT MINDANNYIAN ÉS EGYSZERRE ODAÉRJÜNK A HŐSÖK TERÉRE, MERT MI HŐSÖK VAGYUNK, LESZÜNK. ISTEN ÓVJA A KIRÁLYT ÉS ENGEM.  JÓ ÉJT:   DR. BIRKA MARI, AZ OSZTRÁK MAGYAR MONARCHIA KIEMELKEDŐ ALAKJA.


Vendég

#3425

2012-01-21 01:03

Egíetértek a peticióval.