írd alá hogy legyen hangszerbolt Kunszentmiklóson


Vendég

#1

2012-01-06 22:13

hajrá kunszentmiklós

A petíció szerzője

#2 Re:

2012-01-06 22:16

#1: -

úgyvan ! :DDDD


Vendég

#3

2012-01-07 11:51

:3

Vendég

#4 majd még meglátjuk

2012-01-07 13:47

nem toom hogy kiirta ezt de elmondanám hogy nem a zenészeknek kell az uttesten gyakorolni és drogsnak letituláva élni csak ti egy rohadt gitár húrért baszakodtok mi meg egy olyan dologért ami fontosabb mint bármi a miszemünkben. És csak ugy mellékesen hiába van aláirásotok akkor se lenne senki se olyan hülye hogy 20 ember kedvéért egy visszanem térülö válálkozást csináljon a semmi közepén . -.-

Vendég

#5

2012-01-07 14:02

mér ne? XD
Tenshvoltam~

#6 Kedves négyeske :D

2012-01-07 15:11

Fogd vissza a pofád, köszi. Képzeld, lehet hogy neked ez nem fontos. De ahogy mondtad, "mi meg egy olyan dologért ami fontosabb mint bármi a mi szemünkben."
Nekik ez rohadt fontos dolog. Ha nem tetszik, ne nézd. Köszönöm a többi ember nevében, akik ezt fölfogják. ~


Vendég

#7

2012-01-07 20:29

Drága Testvéreim! Itt jön elő az emberi faszság és irígység. Ha jön egy tag aki, felvállalja a véleményét és szeretne elindítani valamit mint- pl: egy szabadidő vagy deszkás park- akkor az már ugat meg rinyál! Hát szép világot élünk! A hangszerbolt is fontos dolog,de szerintem az üzleti vállalkozás. Egy szabadidőpark vagy deszkáspark a közösség érdekeit szolgálja.Járhatnak oda korisok és bringások is! És ha a másik oldalát is megnézed barátságok,ismeretségek alakúlhatnak ki! És képzeld el a deszkásoknak is el kell menni Pestre vagy Kecskemétre ha valami alkátrészt szeretnének vásárólni.De lásd kivel van dolgod,elárulok egy titkot.Rendelj a netről és akkor nincs utiköltség.A deszkások így csinálják! Na csá

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-01-09 20:18



Vendég

#9

2012-01-09 20:47

"Kedves" 4-es hozzászóló nem tudom hogy hogyan jön a hangszer boltos témához az hogy maga le drogosozza és suttyónak állítja be a zenészeket bár én nem vagyok zenész de akkor sem értem hogy maga ezt hogyan hozta össze. Persze én azt is megértem hogy maga a zenének nem nevezhető gépzajért rajong ami mostanában nagyon elterjedt és minden szórakozó helyen kedvelt és menőnek számító dolog de ettől még nem kell azt bántani akinek van ízlése. De szerintem meg inkább azt gondolja végig hogy a zenészek nem ártanak senkinek sőt... És az hogy maga leszólja a zene iránti szenvedélyüket egyenesen nevetséges. De persze biztosan meg van az oka erre mert gondolom többször is támadták már meg úttest közepén zenélő bedrogozott zenészek.

Vendég

#10

2012-01-09 21:15

sorry én nem azt mondtam hogy a zenészeket nevezik rossz drogosoknak csak ugy látom egy kis analfabétaság van a dologban és igen nekünk kell az utcán deszkázni nem a zenészeknek, Én nem is irtam volna ide ha nem vonták volna ide a deszkásokat sőt még alá is irtam volna és igen is amit a 7-es irt van internet -.- tudod. Igen csak ez a gép zaj egy olyan dolog ami a világon mindenhol elismert. Csak itt Kunszentmilóson mások a szintek mert ha ez nem lett volna az én részemröl halvány lila fingotok se lett volna erről a peticiós dologról, Csak kb itt kellene elgondolkodni .béke. ÉS amugy is a miklósi napokon is nagyon szeretik ha ott kornyikáltok :DDDDDD

Vendég

#11

2012-01-10 10:45

most faszér' kell ebbe belemagyarázni itt mindenféle hülyeséget... a kis nyikhaj fos deszkások, meg a drogos retek zenészek , hát már nem azért de röhej. emberszámba megy mindkettő, de akkor.is , nem erről szól ez az egész. a lényeg hogy miklóson és körzetében, egszerűen akármit csinálsz, nem tudsz magaddal mit kezdeni, mert akár zenélsz, vagy deszkázol, mindezeket kurva nehéz és szar körülmények közt teszed, és ennek változsa érdekében pattogunk.itt, nem ?
amúgy meg aki.nem ért hozzá nyelje vissza a.pofáját, mert ha máskor.is ekkora , akkor valaki beveri. főleg ha 15 éves kis szarzsák.

Vendég

#12

2012-01-10 18:56

Hát ez egy felettéb érdekes egy megnyilvánulás de támogatom eme nagyszerű közösség reagációját és impotenciáját megpecsételő aláírásommal ! Hajrá Magyarok ! XDD