Ellenzéki Kerekasztal létrehozása (EK2012) Csatlakozz!


Vendég

#1

2012-01-04 17:52

Támogatok minden jó szándékú okos kezdeményezést, ami a hazánkban való lét lehetőségét megteremti!!

Vendég

#2

2012-01-05 20:25

Nem szabad hagyni, hogy külföldi válságstáb vegye át az ország irányítását! Ezt nekünk kell megoldani! Helyre kell állítani a tekintélyünket és okulni kell az elmúlt 20 év hibáiból!

Vendég

#3

2012-01-05 21:00

Végre már valami megmozdul!!!Én személy szerint tudásommal nem tudok segíteni végzettségem miatt, de azt megígérhetem hogy minnél több emberhez eljuttatom ezt a petíciót,remélem tudok segíteni.:)))

Vendég

#4

2012-01-06 00:40

Oda figyelés magunkra,másokra,a becsületes élethez.Sokunknak,sikerülhet még,emberi életet élni.ha,már most fékezik,.a LÉTÜNKET" is.

Vendég

#5

2012-01-06 13:38

Fogjunk össze Magyarok!

Vendég

#6

2012-01-06 20:36

Baloldali kis ember vagyok, aki nyomon követi a politikát és a gazd.politikát. Nem tetszik, hogy az LMP
bojkottálni kívánja a DK-T az ország ilyen kiélezetten
sulyos helyzetében. Már a facebookon is kértem az LMP-
sektől választ, hogy ugyan miért szükséges Gy.Ferencnek
ujból bocsánatot kérnie 2006-ért. Láttam minden eseményt
a frontvonalon mindkét oldalt ért bántalmazás -
a rendőröket is. Vagy az a baj, hogy GYF igazat szólt?
Azt hiszem - pont a haza érdekében - most ezeker a
problémákat félre kell tenni, mert ennél sokkal nagyobb a baj.

Vendég

#7

2012-01-12 17:44

Kedves 6-os vendég ! Nem csak a problémákat kell félretenni, hanem a bukott és nem bukott hazaárulókat is. Akik még mindíg pártoskodnak és pártokon keresztül osztják a magyar népet jobb és bal és további nem létező oldalakra!

Vendég

#8 Re:

2012-01-22 13:05

#2: -

Ezt mar nem lehet hazon belul megoldani, mert ez pont olyan mint a csaladon beluli eroszak.  Igen is kell a kulso segitseg hogy ezek eltakarodjanak es a magyarorszagnak nevezett teruleten elok elheto eletet tudjanak elni. Mert ez a lenyeg a tobbi mind csak maszlag. Patriotizmusbol meg senki nem vett sem kenyeret sem a gyerekenek csokoladet vagy barmit.

Az orszag senki elott nem vesztett a tenkintelyebol a dilettans kormany viszont annal tobbet.

Ehhez a korhoz alkalmazkodo elheto eletet es letbiztonsagot kell megteremtenie barkinek aki elvallja az orszag vezeteset, ha erre nem kepes akkor el kell takarodnia. Ezen kivul semmi mas nem fontos.


Vendég

#9 Re:

2012-01-22 13:44

#7: -

kedves 7-es vendeg ki szamit neked haza arulonak? Mert en itt nem latok hazarulot viszont megalomaniaban szenvedo hatalom manias vezeto pozicioban levo embereket annal tobbet.

Amugy ez a hazaarulo fogalma szerintem nem is igen helyt allo mar a mai vilagban.

 


Vendég

#10

2012-01-22 19:50

Orbán kormánya rossz irányba kormányoz!!!