A fogl. helyettesítő támogatás összegének csökkentése ellen

Ifjú Sátán

#1

2012-01-02 18:28

Ehhez már nem szólok hozzá ennél aljasabb dolgot én még nem hallottam, hogy szociálisan rászoruló emberektől pénzt vegyenek el azért hogy dőzsöljenek belőle.
egy évben max 2 szer helyezkedhetsz el aztán kapod ezt a kevés pénzt, szép jövő.

Vendég

#2

2012-01-08 13:38

Felháborító!Sem munkahely minek élünk!
Eddig sem tudtunk kifizetni mindent!
Ezek után mi lesz az emberiséggel?

Vendég

#3

2012-01-11 10:17

Ehhez inkább nem szólnék hozzá, bennem akkora indulatot gerjesztett, amikor megláttam. Először el sem akartam hinni. Azokkal szeretném ezt megismertetni, akik előterjesztették, megtárgyalták és elfogadták. Nagyon kiváncsi lennék a véleményükre, miután ennyiből kéne megélniük egy hónapban... vajon mire költenék eme hatalmas összeget?

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-01-15 23:07


Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-01-15 23:08


IGAZSÁGOSZTÓ
Vendég

#6

2012-01-19 19:31

Felháborító,és csodálkozom,hogy még nem törnek-zúznak az utcákon az érintettek(én is),pedig ezt kellene tennünk!Akkor talán feleszmélne ez a szemétláda kormány,hogy nem tehet meg bármit a legszegényebbekkel!!! Persze ez nem Görögország...sajnos.Ott már rég tüntetnének,és elintézték volna ezeket a népnyúzókat!


Vendég

#7

2012-01-26 20:39

Én rehab.ellátást kapok,de aláirom nekik.Félek, jövő héten,mikor először utalják ki ezt a szégyentelen összeget,valami nagy balhé törhet ki! Netán kisebb falvakban megtámadhatják a önkormányzatokat! Itt a faluban 1kg kenyér 280forintnál kezdődik! 1 havi kenyerük árával csökkentik a segélyüket!

Vendég

#8

2012-02-26 04:01

Most olyan helyzetbe kerültem, hogy kapom ezt az "összeget", és lenne egy munkahely, és egy támogatott képzés is kilátásban! Viszont csak a bérlet, amit utólag majd egy hónap múlva megtérítenek ugyan 20000Ft!!! Ha ezt kifizetem most nemhogy a rezsit nem tudom kifizetni, de ételre sem telik. Akkor hogyan menjek dolgozni, tanulni evés nélkül???? Nem vagyok eltartott, nincs se család se rokon aki legalább most segíthetne elindulni. Csapdában vagyok, mit tehetnék???