Magyar Szolidaritás Mozgalom: Ketyeg Orbánék órája


Vendég

#826 Re: Re: meskete

2011-12-18 14:19

#819: - Re: meskete Azért, mert a médiában megtiltotta a politizálást.

:D  :D

Észnél vagy, te mocskos büdöskomcsi féreg? :D   Olvassál szépen Népszabadságot vagy Népszavát, az való neked, te idóta.


Vendég

#827 Re: Re: Re: Re: Re:

2011-12-18 14:21

#804: - Re: Re: Re: Re: "Húzzál már el innen a kurva narancssárga anyádba patkány...!!!!!Ez itt nem a fidesz.hu..."

 

Meg nem is az mszp.hu, te módfelett undorító, büdöskomcsi féreg. Szóval húzzál innen a kurva vörös anyádba, legyél kedves!


Vendég

#828

2011-12-18 15:59

Orbánnak mennie kell, a népnek joga van elkergetni a kormányt!
http://youtu.be/uchjTewczN4
Orbánizmus=Sztálinizmus

#829 Re: Re: Re: meskete

2011-12-18 16:05

#826: - Re: Re: meskete

Valahogy mókás, amikor szektás Sztálinisták komcsiznak :O)))

Ja, hogy a sztálinizmus jó kommunizmus az Orbán valagnyalásából nagy fizetést húzó  Fideszes szektának...


Vendég

#830

2011-12-18 18:04

Mehetnek nyugodtan,már megalapzták a jövőjüket,a miénket pedig kizsákmányolták és teljesen ellehetetlenitették!

Vendég

#831

2011-12-18 18:16

Felháborító amit ez a kormánynak nevezett önző egoista koalíció csinál a nép nevében! Azt hiszem erre a 62%sem adott felhatalmazást!

Vendég

#832

2011-12-18 18:34

Aláírtam, mert én is és a gyerekeim is szenvedő alanyai vagyunk ennek. 52 évesen munkanélküli lettem, esélyem sincsen munkát találni!

Vendég

#833

2011-12-18 18:35

Támogatom, mert minden mondatával egyetértek, különösen a végső következtetéssel! Orbánnak és kormányának mennie kell ! A több, mint tízezer szimpatizáns indokolttá teszi politikai párttá történő alakulást. Ne késlekedjetek !

Vendég

#834

2011-12-18 18:37

Remélem ihamarabb Történik valami mielött valoban CSÖDBE megy az ország,,,

Vendég

#835

2011-12-18 19:39

Ezek, mekkora szemetek!!!

Vendég

#836

2011-12-18 19:47

MI IS RÁJUK SZAVAZTUNK,DE NEM ARRA AMIT CSINÁLNAK.ROSSZABAK AZ ELŐZŐ CIKLUSNÁL.KIVÁNOM HOGY ÉRJE EL CÉLJÁT A PETÍCIÓ!REMÉLEM NEM VISZ EL AZ ÁVÓ AMIÉRT CSATLAKOZTAM AZOKHOZ, AKIK VALÓDI DEMOKRÁCIÁT AKARNAK A KIRÁLYI HATALOM,A DIKTATÚRA ELLEN.SZÉGYEN AMIT MŰVELNEK,SZ.MILLIOMOS BANDA.

Vendég

#837

2011-12-18 20:02

Egyet értek és támogatom !

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2011-12-18 20:26


liberál

#839

2011-12-18 20:31

Világos,hogy bármilyen meggyőző szó teljesen hatástalan.
A barbárok csak az erő nyelvén értenek.
Ezt a nyelvet lehet, és kell használni Ezekkel szemben.
Nagyon -nagyon erősen akarni, és nagyon erősen kimutatni.
Mondhatnám, megrengetően és állandó folyamatossággal.

Vendég

#840

2011-12-18 21:42

..el kéne már egy nyugodt ,ormány nélküli ÉLET!!!

Anonymous

#841

2011-12-18 23:03

De remélem nem sokáig.

Anonymous

#842 Re:

2011-12-18 23:03


Vendég

#843

2011-12-18 23:49

Nekem fontos a gyerekeim és az unokáim jövője, és mindannyiunk gyerekeié, és unokáié! A XX.ik század szégyene ami most folyik hazámban!Nem akarunk szolgák és jogfosztott alsóbbrendű emberek lenni!Mi vagyunk a mindenkori kormányok munkaadói, mi választjuk, és válthatjuk le őket! Nem akarunk egy új horhy-rendszert! Elég ebből a rabló, kizsákmányoló, embertelen rendszerből! Elég! Általános sztrájkokkal tömegekkel meg kell bénítani az országot ha az kell! Új választást kell kikényszerítenünk, és most nagyon észnél kell lennünk, kiket is bízunk meg!Az eddigi pártok világosan bebizonyították, méltatlanok ennek az országnak a képviseletére és vezetésére! Az új választásnál törvénybe kell foglalni egy független civil ellenőrzési rendszer létrehozását a kormányokkal szemben.Törvénybe kell foglalni a képviselők visszahívhatóságát, ha méltatlan a posztjára!

Vendég

#844

2011-12-18 23:51

Ekkora tolvajbandával még nem találkoztam s remélem ezután már nem is fogok!!! Több, mint 20 éves munkaviszony után nyúl(na) le - megint. Inkább rendelnék belőle egy célratörő szolgáltatást, minthogy ismét 'elnyilatkozzák' a tőlem is ellopott befizetéseket (ill. értékét…).
Érdemes megnézni amúgy, hogy mire mentek vele...
Ilyenkor miért nem buzog az Elszámol(tat)ási Biztos és miért nem kérhető számon az a/álkot/rmány Bíróság?
Erre volt jó a sok(koló) előkészítés, pl. az AB kibővítése, hogy ellehetetlenítse a határidők tekintetében is annak megfelelő működését és vezérelhetővé váljon a pártkatonái által, a túl sok narancsos jogászkodás, hiszen január elseje után már nem is tárgyalhatja, ha addig nem döntenek - márpedig nem fognak - mert még a napirendjükön sincs az év végéig. Igaz a megfeleléssel is vannak bajok, győzik is módosítgatni az egyéni beadványaikat.
A lényeg az: lépni kell! Nekünk ellenük, Nekik meg le!

Vendég

#845

2011-12-19 00:13

Nincs értelme szóba állni, vagy a megértést követelni attól(hatalom) ki nem tiszteli az életet. De jogod-van bármit elsöpörni ami megakadályoz abban hogy éld az életed.
Viktátor, vége a gyermeknapnak...

#846 KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA !!! ( Le velük !!!)

2011-12-19 00:55

RÖVIDEN ÉS VELŐSEN: ORBÁN TAKARODJ !!!

Vendég

#847 Re: KETYEG a büdöskomcsi patkányok ÓRÁJA !!! ( Le velük !!!)

2011-12-19 01:07

#846: Elvtársak, konyec!... - KETYEG a büdöskomcsi patkányok ÓRÁJA !!! ( Le velük !!!)

RÖVIDEN ÉS VELŐSEN:  BÜDÖSKOMCSI PATKÁNYOK, MSZP-sek és gyurcsányisták takarodjatok !!!


Vendég

#848 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-12-19 01:11

#827: - Re: Re: Re: Re: Re:

Szánalmas vagy.....:)

Mennyit kapsz egy-egy beírásért????Mennyiért adtad el magad , jellemtelen???,Van az a pénz ugye????? Biztosan megéri, mert nem tudsz innen elszabadulni, pedig ez nem az a hely, ahol a magadfajtákat szívesen látják......

Pusztulj a főnököddel együtt!!!!! Te az én szememben nem vagy ember.......


Vendég

#849 Re:

2011-12-19 01:22

#836: -

Én meg a másik félre szavaztam, de én sem azért, hogy azt csinálják, amit előtte ...hanem azért, mert nem akartam, hogy ezek ismét ezt csinálják...Belőlük egyszer is bőven elég volt...Protest szavazás volt.....A fidesznél az ördög is jobb!!!!!

 

Most viszont úgy gondolom, hogy záros határidőn belül hatalmas baj lesz nálunk.....így, vagy úgy , de vége lesz ennek a gátlástalan országrontásnak.....Félek, olyan dolgok fognak történni hamarosan, amiről évtizedekig fognak ebben az országban beszélni...Gyanítom , ha elszabadulnak az indulatok, nem fog vér nélkül eljönni a jobb világ.....és lesz elszámoltatás is...csak talán nem ilyen "Budai stílusú", hanem olyan statáriális, zsigerből jövő, olyan "Dózsa Györgyös".......Orbán a tűzzel játszik...kevés diktátor végezte szépen  a történelemben....

egy nyitott szemmel járó

#850 Re: KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA !!! ( Le velük !!!)

2011-12-19 01:52