Magyar Szolidaritás Mozgalom: Ketyeg Orbánék órája


Vendég

#801

2011-12-17 19:28

Sok sikert kívánok! Veletek vagyok!

Vendég

#802

2011-12-17 19:40

Nyolcvanhárom éves vagyok, sok korszakot és rendszert
átéltem (Horthy, Rákosi, Kádár és a rendszerváltozás
utáni kormányokat, de ilyen reménytelennek még nem láttam az ország politikai helyzetét mint most, ennél
csak a Szálasi rémuralma volt rosszabb, amikor 16 évesen "eladott"
a Wehrmachtnak, és ez féléves náci katonáskodást és egy év hadifogságot jelentett sok fiatalnak.

Vendég

#803 Re: Re: Re: Re:

2011-12-17 19:55

#751: - Re: Re: Re:

Kibaszottul unalmas vagy ezzel a "büdöskomcsizással"...Mi van gyökér??? Megakadt a lemez???? Vagy csak ennyire terjed ki a szókincsed??????Van vagy 2 az IQ-d, mi???? El tudom képzelni mekkora seggfej lehetsz......Bár kíváncsi nem vagyok rád......Hánynom kell az ilyen barmoktól...Rohadj meg , te fizetett patkány.....és nem fontos válaszolnod, mert innentől kezdve leszarom a fejed...(a stílusomat egyébiránt hozzád igazítottam...nálam ez nem általános...ez a te szinted...csak leereszkedtem hozzád...egy kis időre....:)   )


Vendég

#804 Re: Re: Re: Re:

2011-12-17 20:04

#789: - Re: Re: Re:

Húzzál már el innen a kurva narancssárga anyádba patkány...!!!!!Ez itt nem a fidesz.hu.....!!!!!Anyád se kíváncsi a baromságaidra.....

Lábdi

#805

2011-12-17 20:24

Szeretném megkérdezni,mi a véleményetek az állítólag nemrég feltárt gázmezőkről Makónál és Lendvánál ! Bánya-bányajog-országérdek-tulajdon....?
Nem Béla

#806

2011-12-17 20:24

OK, hogy itt elmondjuk a magunkét, de ennél több kell. Azt kérem a Mozgalomtól, hogy minden lehetséges jogi fórumon támadja meg a kormány jogszerűtlen intézkedéseit. Most már persze csak külföldi lehetőségek vannak (EU, Strasbourg), de ezeket a lehetőségeket nem szabad kihagyni. Ehhez minden támogatást megadunk szerintem, de most már az utcára is hajlandó vagyok kimenni, még soha nem voltam semmilyen ügyért, de ezt nem lehet tovább tűrni.

Aki meg még mindig védi ezt a kormánynak nevezett dilettáns társaságot, annak felhívom a figyelmét: vegye észre, itt a Kádár-rendszer épül újjá a Horthy-korszak díszletei között. Szerintem az a rendszer elég sok embernek nem tetszett annyira, hogy most tapsolni kelljen. Ráadásul Kádártól nem veszik át a létbiztonságot, ami akkor még megvolt. Most már csak a hatalom számít. Aki ezt nem látja, hülye, vak vagy az új rendszer haszonélvezője, ilyen formán a megvetésünkre számíthat.

Vendég

#807

2011-12-17 20:56

Minden szóval egyetértek, csak szerintem kicsit lassan gurul a szekér, gyorsítani kellene a tempón, mert Orbánék munkásságába beledöglünk.

Vendég

#808

2011-12-17 21:15

Szeretném megkérdezni ,mia véleményetek a fogadási botrányokról,a devizabűncselekményekről és a soron következő egésségpénisztárak lenyúlásáról,...?

Vendég

#809

2011-12-17 21:16

Már elég volt ebböl a tapasztalatlan dróton rángatott fiatalok ötleteiből, egyre nehezebben viselem a sok elvonást, ezért csatlakozom
LK
Vendég

#810

2011-12-17 21:24

Örülök a kezdeményezésnek.
Szeretném ha minél többen csatlakoznának.


Vendég

#811

2011-12-17 21:43

ha menni kel akkor bármikor megyek csak ez a hazug banda ne nyomorgassa tovább a népemet

Vendég

#812

2011-12-17 22:58

Egyetértek minden pontjával.

Vendég

#813

2011-12-17 23:13

Az itt felsoroltakon kívül engemet, mint a termelésben több évtizedet eltöltött gépészmérnököt az akasztott ki leginkább, hogy a választási ígéretekben 1,0 mill. új munkahely létrehozásával csábították/csapták be az embereket persze időszakasz nélkül. Majd már csak 400.000/a ciklus vége, aztán ez már csak 300.000/a ciklus vége és a legújabb ajánlat: 1,0 mill. 2020-ig. Ne ígérjenek ők a következő kormányok/ciklusok helyett!!!
Először is: aki ilyet mert ígérni, annak fogalma sincs a munkáról, a munkahely teremtésről
Másodszor: ma, december közepén -43.000 a munkahely veszteség (KSH adat)
Harmadszor: pedig a sok felesleges, a fejlődést egyáltalán nem előre vivő látszat tevékenységek helyett ez lenne az a legfontosabb tevékenységi kör, feladatuk amire maximálisan kellene koncentrálni, mivel ha sokkal többen tudnak új értéket előállítani, abból az állam fenntartására, az adósság csökkentésére is sokkal több jutna és nem így ahogyan most csinálják a kevés/kis jövedelmeknek az ide-oda történő fejvesztett rángatása/átcsoportosítása, lenyúlása, az általuk létrehozott lyukaknak a betömködésére...
Egyébként még azt is szoktam mondani, hogy ha annyira látták tavaly, hogy olyan szörnyű állapotban kapják (ez persze nem volt igaz!) meg az ország irányítását, akkor nem kellett volna vállalni és nem pedig azóta folyamatosan erre hivatkozva tétlenkednek a hozzá nem értésük miatt.
Tetszettek volna időben neki látni a tényleges előre haladást, a fejlődést jelentő intézkedések bevezetéséhez és nem pedig átforgatni/átalakítani a teljes állami irányítási rendszert amit ráért volna majd a legalább 400.000 új munkahely létrehozása után beindítani.
arina

#814 meskete

2011-12-17 23:19

Sok f@sza beírás, remek ötletek, hogy hogyan kell eltenni lábalól akárkit, mindenkit -szép remények egy jobb jövőre. De! Írja már meg valaki, hogy mit is kell csinálni azonkívül, hogy akasztgatunk, gyilkolászunk, robbantgatunk, kibelezünk és kéjes örömmel pusztítjuk a másik magyart mert nem ő az igazi demokrata - mi leszünk azok akik csak gyilkolni tudunk és pusztítani. Majd jön az új VEZÉR és ő fogja bandáját tömni és hagyja magát tömjénezni - már most is ezt teszi csak még nem jöttetek rá kicsiny barmai a nagy világnak. Amikor fletó utcákat záratott le mert éppen arra kegyeskedett végig lejteni, beton elemekkel vette körül magát és izomagyú dögevőkkel - úgy fél az emberektől, hogy a fene eszi csak zárt ajtók és saját jól fizetett emberei mellett és háta mögött mer megjelenni. Ja az apukának nem biciklit kellett volna lopni hanem tankot. Félelmében csinálta 2006 okt. 23.-i vérengzést is - és nyert! Nem mertek többet utcára menni ellene (csak a megvett provokátorok). Kónya -kun meg csörgősipkával és bohócos varázspálcával fog rendet vágni??? Ugyan kérem! Semmiből nem lehet valamit csinálni. Ez csak évmilliárdokkal ezelőtt sikerült - a nagy bumm! - egy Istennek nevezett nagyságnak, igaz ez csak teória mert őt viszont nem látta soha senki, csak csinálta dolgát - van aki ellenkezik???? Megy a Világ és menni fog, hiába úszítanak egymásra minket - ha elvetik a bumerángot az bizony vissza fog kerülni hozzájuk. Ez a szokása, nem kéne eldobálni! ADY megírta - "ha mi meghalunk, meghal itt minden.."


Vendég

#815 Re:

2011-12-17 23:23

#813: -

Szeretném megkérdezni,mi a véleményetek az állítólag nemrég feltárt gázmezőkről Makónál és Lendvánál ! Bánya-bányajog-országérdek-tulajdon....?


Vendég

#816

2011-12-17 23:25

Lökje már le valaki a trónjáról ezt a diktátort. Hülyébb mint az első királysága idején volt. Azt mondta, hogy Ő a kormányzáshoz ért. Ezt tettei nem bizonyítják. Most már beláthatná, hogy semmihez sem ért. A hívei is ráébredhetnének, hogy csődbe viszi az országot. Mazsi

Vendég

#817

2011-12-17 23:33

...896 óta nem terjedt Magyarországon az idiotizmus ilyen viharos sebességgel...:o(((
fcj015
Vendég

#818

2011-12-18 00:48

Már nem elég,hogy engedjenek bármiböl is, már csak egy lehetöség van orbán TAKARODJ !

 


Vendég

#819 Re: meskete

2011-12-18 01:05

#814: arina - meskete

Ember, elment az eszed. Szerinted most miért nincs hasonló, mint 2006-ban? Azért, mert a médiában megtiltotta a politizálást. Mindenkit megfélemlített. Én is ötülnék, ha havi 1misit keresnék, de sajnos ennek töredékét keresem.


Vendég

#820

2011-12-18 09:06

Elő kellene állni egy olyan követeléssel is, hogy az ország irányításáért felelősek (kormánytagok, vezető kormányhivatalnokok,országgyűlési képviselők is érezzék bőrükön a terheket. Például, az adófizetők pénzéből kapott összes jövedelmük ne haladja meg a minimálbér négyszeresét.
Caligula

#821 Re:

2011-12-18 09:07


Vendég

#822

2011-12-18 10:18

El kell takarítani ezt a bosevik fidesz bandát!

Vendég

#823 Re: Re: Re: Re: #789: - Re: Re: Re:

2011-12-18 10:23

Látom, azzal az aggyal (???) nem sikerült felfognod üzenetem értelmét. Ha te így látatlanban már azt is tudod, mint a hozzád hasonlók tömege, hogy ki az MSZP-s, akkor vezéredhez hasonlóan lassan mondom, hogy még te is megértsd :

" s z á m o l d   ö s s z e ,  h o g y   f r a k c i ó j u k b a n   h á n y    á l t a l a d "büdöskomcsiféreg" - n e k   n e v e z e t t   n y o m j a   a   g o m b o t ,  a h o g y  a   v e z é r   é s   k a n c e l l á r   k í v á n j a .

Látom fogalmad sincs, mit jelentett az a szó, hogy KISZ! Na, segítek! KOMMUNISTA IFJÚSÁGI SZÖVETSÉG. Namármost! Vezéred, házelnököd, az én "drága jó Gyurcsányom" mind, mind KISZ (Kommunista) titkár volt. Kérdezd meg Pápán, Felcsúton, Alcsúton, hogy családjaikból ki nem volt - hogy is írtad ?- büdöskomcsiféreg vezető?

Ha akarod ebben is segítek, mert látom egyedül nem boldogulsz. Egyébként további jó seggnyalást kívánok és semmi önálló gondolkodást a továbbiakban sem. Fröcsögést, gyűlöletet terjesszetek, hátha lesz megint egy jó kis balhé, úgyis régen volt. Az a probléma, hogy (történelem) - ha tudod mit jelent ez a szó- a balhé során soha nem válogatott az áldozatokban egyik oldalon sem, igen keveseknek lesz lehetőségük elmenekülni pl. Svájcba, ahol bankszámláikat tartják.

Befejezésül javaslom, hogy személyes találkozásotok alkalmával te is csókolj kezet a nagy kormányosnak, mint 10 évvel ezelőtt az a 80 éves néni. Érdekes volt, hogy az akkori fiatal ember még véletlenül sem húzta el a kezét az idős hölgytől, látszott, hogy jól esett és járt is neki ez a gesztus. Talán ez is elmond valamit személyiségéről, a jóérzésű embereknek egyébként azóta is hányingere van. Hajrá Magyarország! Hajrá magyarok!

Nem remélem, hogy megérted, amit írtam, nem kell válaszolnod, ismerem a szerényre sikeredett szókincsedet!

 

jano

#824

2011-12-18 12:13

Soha többet cezaromániás minidiktátort!!!!!

Vendég

#825 Re:

2011-12-18 14:07

#824: jano -

Vagyis soha többé Gyurcsány büdöskomcsi férget!  Agyagba taposni az undormányokat!