Magyar Szolidaritás Mozgalom: Ketyeg Orbánék órája


Vendég

#751 Re: Re: Re:

2011-12-17 02:42

#689: - Re: Re: előtte felhúzlak a lámpavasra az Orbán villa előtt.

Aha, az ilyesmiben gyakorlatod lehet, te módfelett ocsmány büdöskomcsi tetű.   Ezek szerint a rokkantságod nem akadályozna meg a kedvenc elfoglaltságod gyakorlásában.

Megkaptad már a papírt, hogy ezentúl nem élősködhetsz rokkantnyugdíjon, büdöskomcsi patkány? :)

itt a vége, fuss el véle...

#752 Re: Re: CSÖRRENT ORBÁNÉK ÓRÁJA !!! (elértkezett a vég)

2011-12-17 02:55

#750: - Re: Patkányok, hagyjátok el a süllyedő hajót !!!

Ki a f@rok kérdezett téged,  neked(-tek) kuss !!!  Csörrent a vekker !!!  Tudod,  lejárt a türelmi idő és addig fogd be a redves pofffádat, amíg nem késő és valaki jó emberesen be nem b@ssza.  TAKARODJATOK innen minél hamarabb és minél  messzebbre, mert a görényszag nyomravezet és, ha elkapnak, mentek a fegyenctelepre.


Vendég

#753 Re: Re: Re: ütött a büdöskomcsi férgek ÓRÁJA !!! (elérkezett a vég, MSZP-Gyurcsány-párt)

2011-12-17 03:26

#752: itt a vége, fuss el véle... - Re: Re: ütött a büdöskomcsi férgek ÓRÁJA !!! (elérkezett a vég,  MSZP-Gyurcsány-párt)

A fegyenctelepre történetesen nektek van beutalótok, undorító büdöskomcsi tetvek. :) Ja és téged vajon ki kérdezett, te mocskos büdöskomcsi patkány? :D

vendég

#754 Re: Re: Re: Re: ütött a büdöskomcsi férgek ÓRÁJA !!! (elérkezett a vég, MSZP-Gyurcsány-párt)

2011-12-17 07:17


Vendég

#755

2011-12-17 07:19

Mi van te alja szemét állat ideküldött a ZSIDESZ provokálni, mindenhol van 1-2 belöllük, ocsmány modoón provokálnak, a Gyurcsány ettöl 100-szor jobb volt pedig az sem volt fáklyásmenet.
paloka

#756 A Fidesz-Kdnp egy politikai párt és/vagy egy szekta.

2011-12-17 09:31

Nem nekünk ketyeg Orbán Viktor órája:
A Fidesz-Kdnp (Fika) egy politikai párt és/vagy egy szekta, a magyar irredenta, soviniszta, gyűlöletkeltők szektája. A szekta guruja ObánViktor (Ovir). A szekta híveit a közös gyűlölet élményével teszi boldoggá és lekötelezettekké. Az Ovir guru, amilyennek lenni kell, egy karizmatikus ember, és ebben a szerepben kiváló. A guruk gyűjtögetni is szoktak, ki mandzsetta gombot, ki Rolls Royce-t, Ovir guru hatalmat gyűjt.
Ha valaki azt mondja, majd meglátják a zemberek, hogy rosszabbul megy nekik, leváltják a kormányt. Nem. Számukra a legfontosabb a közös gyűlölet élménye. Ez élteti őket. Számuk ma kétmillió, mert régen kaptak feltöltést, de a guru szavára elérhetik ismét a két és fél milliót.
Hallottam már a zemberektől: Orbán az isten. Ennek ellenébe mit tudunk előadni.

Vendég

#757

2011-12-17 09:52

Teljes mértékben egyetértek. Orbánéknak be kell fejezniük ezt a diktatúra játékot. Ez már nem demokrácia, hogy szarunk a társadalomra és kiröhögjük a tüntetéseket. "Majd úgy is elvonulnak a térről." Ez így nem oké. Nah meg a 2/3. Azt csinálnak amit akarnak egyoldalúan. Orbánt ki kell száműzni a parlamentből. Nem azt mondom, hogy az egész fideszt, mert attól még lehet értelmes ember köztük, de be vannak szarva, hogy ellent mondjanak Orbán papának.
dream

#758

2011-12-17 10:33

Értelmes lehet köztük, de becsületes nem! Aki nem szól egy szót sem erre a szemét, mocskos politikára, az nem lehet rendes ember! Csak felmarkolják a nagy lóvét és kussolnak. Szerintem a választóik elől már bújkálnak.

Vendég

#759

2011-12-17 11:07

Csak azt hiszitek, hogy figyelnek a tiltakozásainkra a döntéshozók
Egy öreg csöves

Vendég

#760 Re: Re:

2011-12-17 11:08

#749: - Re:  

 Igazad van, a teljes vagyon elkobzást demonstratíve a Cinege utcában, Felcsúton, Hódmezővásárhelyen,...stb. kellene megkezdeni és lefolytatni valóban minden arra érdemes személynél.

Ne legyenek illúzióid, nem vagyok gyurcsányista (még KISZ tag sem voltam soha, ami pedig ritkaság volt a korosztályomban), azt kéne a hozzád hasonlóknak tudomásul vennie, hogy azért, mert valaki komcsizik (számold össze a frakciójukban hány "volt elvtárs" ül - gondolom nem mered), még nem ok arra, hogy 35 év után egy új "elit" folytassa a lopást. Képzeld el, hogy az emberek egyáltalán nem boldogok attól, hogy most "ezek" lopnak és nem "azok".

Szerintem SENKI ne lopjon, államformát ne bontson, szerintem erre még tőled sem kaptak felhatalmazást, tőlem biztosan nem.

Ne feledd, az elszámoltatás nem szokott véget érni...! Nézz utána a történelemben.

 


Vendég

#761

2011-12-17 11:24

Félek,hogy a törvényes út kevés lesz.

Vendég

#762 Re: Re: Re: Re:

2011-12-17 11:31

#751: - Re: Re: Re:

Ha nem lettek volna a komcsik, te az utcalány anyádat őrízhetted volna a patkányfészekben ,vagy valamelyik hid alatt!

ünnep jön

#763 ünnep jön

2011-12-17 12:11

Szent Este jön,a SZERETET ÜNNEPE!Ne mocskolódjatok!KINEM FOSSA LE A POLITIKÁT!A LAKOSSÁG NAGY RÉSZÉNEK HÁNYINGERE VAN A POLITIKÁTÓL!SZERENCSÉRE EGYRE KEVESEBBEN MENNÉNEK EL SZAVAZNI!NEM MINDEGY?HOGY FIDESZES VAGY MSZP_S!MINDENKI EMBER AZT KELL NÉZNI!FAJRA?NEMRE?POLITIKAI HOVATARTOZÁS NÉLKÜL!EMBEREK VAGYUNK!AZT KELL NÉZNI?HOGY KI MIT TESZ!VAGY TE NEM MENTENÉD MEG EGY HALDOKLÓ ÉLETÉT?MERT NEM ARRA A PÁRTRA SZAVAZZ MINT TE MAGAD!AZ EMBERT NÉZZÜK?NE AZT?HOGY A SZAVAZÓFÜLKÉBE MELYIK PÁRTRA TESZI AZT A X_ET!SZARJUK LE A POLITIKÁT!AHOGY A NÉP NAGY RÉSZE TESZI!
Béla

#764 Béci

2011-12-17 12:14

759-AS Igy van a mai tiltakozásotokon is qrva kevesen lesztek!Nagyon a forgalmat se fogjátok akadályozni,elfértek a járdán.Csak a vásárló tömeg fog nézni rátok,hogy mi a fenéért tiltakoztok!Ha már a Blahán is összegyűltök 30-an oszthatnátok ingyen ebédet a rászorulóknak!Vagy az már nem a ti hatáskörötök,segíteni az elesetteken?
3501.

#765 3501.

2011-12-17 12:22

Mind a 3500an!
Egy kis nyugalmat!220 feletti vérnyomás infarktust okozhat!
http://www.youtube.com/watch?v=EH50rOr67Tw&feature=g-vrec&context=G20c6976RVAAAAAAAABA

Vendég

#766

2011-12-17 12:22

Sajnos a nyugdjkasszák kisöprése után a megtakarításaink következnek. Jogaink szinte már nincsenek, csak kötelességeink. Vagy változtatunk, vagy világgá megyünk. Egy egész ország menjen világgá?

Vendég

#767

2011-12-17 12:33

Gyertek ,együtt sikerülni fog!

Vendég

#768 Re:

2011-12-17 12:34


Vendég

#769

2011-12-17 12:40

Harmadik csoportos rokkant nyugdíjas vagyok, évekig küzdöttem a rákkal, és a sok kemoterápiás kezelés mellékhatásaként, sok egyéb betegséggel is küzdenem kell. Munkára teljesen képtelen vagyok, még a kis háztartásom vezetése is nehéz, és fáradságos. Álljatok ki a mi jogainkért is, mert a betegek nem tudnak az utcán állni, és harcolni!!!! Jövőre minden harmadik csoportos rokkantat kiakarnak tenni az ellátásból,....mi lesz velem 56 évesen???? Kitartás, és szolidarítás!!!!!! Ani

Vendég

#770

2011-12-17 12:40

Nem kell Orbán Diktatúrája, le vele!!!!

Vendég

#771

2011-12-17 12:46

Ez egy népellenes,rabló,sarlatán kormány!!!Az egész ország érdeke,hogy minél előbb elhúzna ez a tróger csürhe!!! Ezektől még az állampolgárságot is el kellene venni,mert nem méltók rá!!!
Éva

#772 ---

2011-12-17 13:21

A magyarok jól bírják a megszorítást!1980as években volt,hogy 1 év alatt 100%al drágultak a gyógyszerek,húskészítmények,liszt,tojás.Bizony!A magyar ugy van vele,jogosan,ha nekem most szar is,de unokámnak jobb lesz!Ne feledjük ezt a hazát unokáinktól kaptuk kölcsön,nem pedig dédapáinktól örököltük!Úgy vagyok vele,nekem most szar is de unokáimnak fényes jövöjük lesz!A magyar mindig igy gondolkodott a 20.század megpróbáltatásait is kínnal,de tűrte,mert tudta,jobb világ vár unokáira!Köszönöm ,hogy meghallgattak,Éva voltam.

Vendég

#773

2011-12-17 14:01

Teljes mértékben egyetértek a peticióban foglaltakkal, ez nem mehet így tovább! Ennek a kormánynak mennie kell!

Vendég

#774

2011-12-17 14:06

Ezek rosszabbak mint Rákosiék .

Vendég

#775

2011-12-17 14:20

Mert kell, hogy jobb világ legyen. Legyen egy új működőképes rendszer!