Magyar Szolidaritás Mozgalom: Ketyeg Orbánék órája

gaz

#1401 gaz

2012-02-18 11:19

Államcsőd 4 millió embert érintene nagyon rosszul,akik z államtól kapnak pénzt.Akik a magánszférában dolgoznak,őket nem érintené egy államcsőd!De ilyet a legádázabb ellenségemnek se kívánok!Borzalmas lenne egy 8as érősegű földrengéssel érne fel.

Vendég

#1404 Re: Elvtársak!

2012-02-20 10:05

#1395: "Csinájjukmeg" - Elvtársak!

Jó nagyot tévedsz, barátom!

A DEMOKRÁCIA MÉG VÉLETLENÜL SEM ILYEN!!!!!!!


Vendég

#1405 Re: Biztos forrásból tudom!

2012-02-20 10:08

#1396: Hová lett a tavalyi H(agy)ó? - Biztos forrásból tudom!

HA ÁLLAMCSŐD LESZ, NYUGODJ MEG, TÉNYLEG ORBÁN  FEJÉRE HÚZZA A NÉP A KORONÁT! SŐT! LE IS TOLJA  RAJTA A DEREKÁIG!!!!


Vendég

#1406 Re:

2012-02-20 10:09

#1397: -

Mert még nem láttad a Bakri Mari -félét!!! Ott még baromságok is vannak....nem csak hazugságok!:)


Vendég

#1407 Re:

2012-02-20 10:09

#1397: -

Mert még nem láttad a Bakri Mari -félét!!! Ott még baromságok is vannak....nem csak hazugságok!:)

egy szintén nyugdíjas

#1408 Re: nyugdíjas

2012-02-20 10:24

#1399: nyugdíjas - nyugdíjas

Jó lenne már végérvényesen kitalálni hányan is voltatok...mert így egy kicsit nagy a szórás!!:)

Egyébiránt szart sem bizonyítottál a "békemeneteddel", csak azt, hogy óriási nagy az Isten állatkertje!

Írod:

"Nincs abban szégyellni való,hogy több társaság buszt bérelt az embereknek,hogy vidékről is feljöjjenek.."

De bizony van, ha mindezt közpénzből fizetik!!!Ne az én pénzemből buszoztassák Pestre a vidéki és a határontúli híveiket!!Nem futja rá az összeharácsolt titkos  pártvagyonból????

Nem erre kaptak felhatalmazást (többek közt)....

Ez a kormány , kedves nagypapa, nem kihúz a szarból...főleg nem téged...hanem az egyszerű emberek többségét már bele is lökte a szarba...most ugrál rajtuk, hogy ha lehet, még mélyebbre süllyedjenek benne!!!

Na ezt teszi a te szeretett kormányod!!!!!Úgy látom 70 év sem volt elég hozzá, hogy egy kis tisztánlátást felszedj magadra!

 

Én is nyugdíjas vagyok

#1409 Re: Re: nyugdíjas

2012-02-20 21:21

#1408: egy szintén nyugdíjas - Re: nyugdíjas

És én is egyetértek Veled, nyugdíjas, mert én is az vagyok. Minden határon túli magyar szégyellje magát  aki adja magát ehhez a szemét játékhoz.


Vendég

#1410

2012-02-21 17:53

És egyre hangosabban....Miklós

Vendég

#1411 annus

2012-02-22 12:08

Hozzászólok A Szolidalitás vezetőihez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azt a rengeteg embert, aki bennük bízott, én személyesen csak bennük, rúgták gyomorszájon , amikor

kitették Árok Kornélt.! Könyörögve kérem rendezzek össze ill. vissza soraikat!
roman

#1412 roman

2012-02-22 15:04

Románia 1980-ban 8 év alatt visszafizette a teljes államadósságát a Nyugatnak!Jobban elvoltak adósodva mint mi Magyarok most.

Vendég

#1413

2012-02-22 20:21

Hozzászólok! Nem tetszik, nem értek egyet és ami a legnagyobb gond, megrendült a bizalmam a Szolidalitásban, amiért Árok Kornélt eltávolították. Szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
kása

#1414 köles

2012-02-24 01:03

Alig várom, hogy a JOBBIK kiírassa a népszavazást - KILÉPNI AZ UNIO-ból......de majomszerű fürgeséggel!!
Lehet, hogy majd útlevél kell, hogy betegyük lábacskáink hozzájuk, de ez sem fog annyiba kerülni mint amit most velünk elkövetnek. Orbán pedig vegye csak el a bankok és multik eszméletlen extraprofitját, a mi bőrünkön ne hizlaljanak unios tagországokat. Akkor a mikor mi befizetők vagyunk - hát ne fizessünk be - és magunkra fordíthatjuk a pénzünket. Mit nem merészelnek, mint a hülye gyerekekkel, már teljesen elpofátlanodtak. Szabó Dezsővel szólva ".. azért mert utálunk egy-két zsidót?..." tévednek - mindet...Nem áll másból ez az ún. UNIO mint egy hatalmas pénznyelő automatából - úgy élnek őkelméék mint Marci Hevesen! A qrva anyjukat és még minket akarnak kifosztani teljesen - nem kellenek - akkor is megéltünk amikor nem voltunk benne. A II.VH után, olyan csodalatosan 3 év alatt épült újjá az ország, alig 9 után ujra rommá lőtték, aaztán a kommunista bagázs intézte el - mégis élünk, és élni fogunk.... nem kell uniosdit játszani velünk...

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-02-25 19:29


"Csinájjukmeg!"

#1416 Re: Elvtársak!

2012-02-25 19:48

#1404: - Re: Elvtársak!

Aha.. értem! Akkor szerited: demokrácia az, amikor az MSZP nyeri a választásokat, diktatúra: amikor a FIDESZ.Milyen érdekes, hogy akik most diktatúrát sikítoznak, azokat hajdanán mennyire nem zavarta annak "proletár "verziója! Akik akkor vörös bárók voltak, most milliárdos nagyvállalkozók (vagy a csemetéik azok). A valamikori kisztitkárból, off shore lovag válik, a marxista ideológia pedig átadja helyét a rózsafüzérnek. Ez ám az igazi osztályharc!

Az ilyenek csak érezzék a diktatúrát lihegni a nyakukban!


Vendég

#1417

2012-02-27 16:08

Klasszikus adalék az Orbán kormány ténykedéséhez:

"Parturiunt montes, nascetur ridiculus mus"

(Vajúdnak a hegyek: nevetséges kisegér születik)


Vendég

#1418 Re: nyugdíjas

2012-02-29 17:21

#1399: nyugdíjas - nyugdíjas 

 

Csúnya lenne, ha ti lennétek a nyugdíjasok zöme...!!!! Az igazi , értelmes nyugdíjas még gondolatban sem támogatja ezt a kormánynak nevezett maffiabandát!!!!Ez még mesének is gyenge!!!! Jó lenne, ha leszállnál a földre!!!!!

Vendég

#1419 Re: roman

2012-02-29 17:25

#1412: roman

- roman

Volt is nagy disznólábzabálás náluk(sötétben, mert villany sem volt mindig)!!! Mert más nem nagyon akadt a boltokban! Legtöbbször  még az sem! Tessék csak kissé visszaemlékezni!!!! Aztán meg jól agyonlövöldözték egymást 89'-ben!!!!!


Vendég

#1420 Re: Re: Elvtársak!

2012-02-29 17:35

#1416: "Csinájjukmeg!" - Re: Elvtársak!

Mielőtt tévedésbe esnél: mindegyikből van mindkét félen!!! Sajna a fideszben kicsit több, mint a szociknál!!!Ne beszéljünk már hülyeségeket!!!!!! Pozsgai talán az óvodás nagycsoportban volt ??? Nem a MSZMP KB-ban????Ott csak keveseknek jutott ám hely!!!!Azért tenni is kellett! Miről beszélsz, jóember????

Demján, Csányi meg a társaik, a jelenlegi gazdasági mogulok vajon mit csináltak a múlt rendszerben??? Talán ellenállók voltak???? Honnan erednek a rohadt nagy vagyonok????? Hmmm???

Miért nem lehet megtudni a spionlistákról semmit???? Nem akarja a fidesz??? Vajon miért???? Hadd ne találgassak, jó???

Az igazság az, hogy a nagy "nemzeti" , "polgári", populista párt tagjai között több az exkomcsi, mint az úton-útfélen kommunistázott MSZP-ben!!! Na , ez a nagy valóság!!!!Neked sajnos "kettőslátásod " van!!!

Le velük !!!!!

#1421 ketyeg Orbánék órája....

2012-03-04 23:21

Lesz még Magyar Köztársaság. Találkozzunk Március 10-én, a Kossuth téren.
2012.március 10. MILLA TÜNTETÉS

#1422 Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-03-07 21:10

#1421: Le velük !!!!! - ketyeg Orbánék órája....

Beindulunk, mert elég a sorozatos forint bedöntögetésből, a rengeteg adó bevezetéséből, sorolhatnám... de úgyis tudjátok.

KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA...

#1423 2012. MÁRCIUS 10. 15 ÓRAKOR KOSSUTH TÉR

2012-03-07 21:14

GYERTEK, MI IS OTT LESZÜNK !!!

Vendég

#1424

2012-03-08 18:45

Március 10.én ott leszek,számíthatsz rám ,magamat adom,nem csak az aláírásomat.
enko

#1425 utyi

2012-03-08 20:39

Annyi ökör hibát amit Orbán elkövet, többek között avval is, hogy a vezérkara mint a tökök, kommunikáció nagy nulla, szájtátiság, kivárás....(de mire??) nem volna szabad. az UNIO-nak meg kellene mutatni, hogy mennyire gazemberek és tönkre tettek bennünket - hagyták a gyurcsány országrontó tevékenységét - arról nem is beszélve, hogy a milliókat kereső banda oda kinn nem ér egy kalap sz.rt sem! Miért nem támad vissza Orbán azzal, hogy az uniós vezetők hozzá nem értése tette tönkre az UNIO-t is!!!!! Sok szócséplés, és szibarita élet az jár nekik, de érdemi munkát nem tudnak felmutatni. Aki belépett azt még mind tönkre verték.. (magukon kívül)! Minden országot lejuttattak a gödör aljára és most a nyakát szorongatják, fenyegetik és a pofátlanság határa, hogy velünk kezdik!! KIK ezek???, hogy 10millió emberrel packáznak - abcug!! Kilépni de mi hamarabb mert még majd deresre is húznak bennünket - a qrva anyjukat.....