Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását! / Közlemények / Cél a 10.000. aláírás! / Hozzászólások

Bambi nagynénéd

#4451 AMIT MA HAMISITHATSZ NE HALASZD HOLNAPRA !

2021-10-29 18:00

DRÁGA GENDERÖCSÉM : elmebeteg évfolyamelső dániel O1G bilis IMPI péter műkedvelő ördögügyvéggye

 

 

 

A halogatás a sír, amelybe a lehetőség van eltemetve, örökre. 

Dániel IMPI Péter izraeli sztárjogász , az ördög ügyvédje

#4452 Feri szoktál még dugni persze klári elől a pálinkát ?

2021-10-31 04:11

Üzenem ferinek, Sebestyén Aladár bácsi Szemlőhegyi villájába ,  hogy hamarosan új nevem lesz.... Robin Hood. Azaz Robin pajtás, aki elveszi a rablott vagyont és szétosztja a szegények között!

Szabóné Mády TG Katalin

#4453 Re: Feri szoktál még dugni persze klári elől a pálinkát ?

2021-10-31 04:17

#4452: Dániel IMPI Péter izraeli sztárjogász , az ördög ügyvédje - Feri szoktál még dugni persze klári elől a pálinkát ? 

 Fecóka !

Önt nem tekintJÜK  miniszterelnöknek, még kevésbé úrnak. Ne kérdezze, miért. Ön azt nagyon jól tudja. Vagy ha mégsem, hát végtelenül sajnál­juk.
Ezzel a nyílt levelünkkel azt kívánjuk közölni Önnel, hogy ha Magyarország, a magyar nép va­lódi érdekeinek megfelelően ön feltételeinknek maradéktalanul eleget tesz, Önnek nem fog a leg­kisebb bántódása sem esni, Önt nem fogja a legcsekélyebb retorzió sem érni, Ön szabadon, bün­tetlenül-bántatlanul elhagyhatja Magyaror­szágot.

 

Szabóné Mády TG Katalin

#4454 Fecóka ! Önt nem tekintJÜK miniszterelnöknek, még kevésbé úrnak.

2021-10-31 04:19

De azzal is számolniuk kell, hogy a Parlament esetleg valamennyiüket megfoszthatja magyar állampolgárságuktól.
Amennyiben ön felhívásunknak nem hajlandó eleget tenni, Önnek és tár­sainak a törvény szerinti lehető legszigorúbb szankciókkal kell szembe nézniük.
Azt már talán említenünk sem kell, hogy ezek csak TÖRVÉNYES következmények.
De ez esetben Önnek a TÖRVÉNYTELENEKKEL is számolnia kell, és korántsem bizonyos, hogy azoknak demokratikus úton képesek lennénk elejét venni, azaz önöket a jogos népharagtól megvédelmezni.
Hogy mit is értünk „törvénytelen” következmények alatt? Sok mindent. Akár azt is, hogy Önt a feldühödött tömeg meglincselje.
Nagyon merjük hát remélni, hogy Ön hallgatni fog ránk, illetve a saját józan eszére, és a fen­tiek szerint maradéktalanul eleget tesz a magyar nép kérésének. Önnek ugyanis NINCS más válasz­tása. Ezt az értelmetlen háborút Ön elveszítette. Ám azt, hogy ön meddig húzhatja-ha­logathatja még, pillanatnyilag senki sem tudja megjósolni.

 

II. Drogette Mády O2G Egon

#4455 Re: Fecóka ! Önt nem tekintJÜK miniszterelnöknek, még kevésbé úrnak.

2021-10-31 04:24

#4454: Szabóné Mády TG Katalin - Fecóka ! Önt nem tekintJÜK miniszterelnöknek, még kevésbé úrnak. 

 Kedves katyák , transzgender kicsilónyom !

 

Ne az elmebeteg , évfolyamelső dániel O1G bilis IMPI aláiráshamisitó tolongójában dühöngj , hanem menj át szépen a feriébe , és ODA SZARJ !

JÓ ?

Betty Bableves Schuszter

#4456 Re: Re: "Az igényes pudendum (külső nemiszerv) kiszolgálása 1827 óta"

2021-10-31 04:30

#4208: Péter Takonyi - Re: "Az igényes pudendum (külső nemiszerv) kiszolgálása 1827 óta" 

 Ez igen értelmes levél aki nem érti meg az fél kegyelmű. Gratulálok ehez a levélhez

Péter Takonyi

#4457 "Az igényes pudendum (külső nemiszerv) kiszolgálása 1827 óta"

2021-10-31 04:32

Betty Bableves Schuszter , szeretnéd  képi megjelenitésben is ?

Béla Marton

#4458 A fénykép az ügyvédi kamara székháza előtt készült...

2021-10-31 04:35

Olyanná vált  a jogász diplomád mint a fing!

Az eiláti dili házban fintorognak tőled és visszavágva kijelentik, ez kevés még büdösnek is!Í

Dr Andrea M. Dániel Dobos Kurnikova

#4459

2021-10-31 04:37

Ennek az Elmebeteg dániel O1G nevezetű, aljas, pszichopata fasiszta bunkónak már megint kidőlt

egy vödörnyi szar a gusztustalan mumpszos maszkos pofáján.

 

Ez a komcsi tolvaj féreg a piréz  társadalom szégyene! Egy normális országban még házmester sem lehetne ez a szánalmas, degenerált barom ,

 

nem hogy az ügyvédi kamarával szelfizgessen !

 

 

Dr Mády O2G "Zoltán" : Transzgender Nagyi , Bolsewikk Ámokfutó Kéktanga Főpap

#4460 Ennek az Elmebeteg dániel O1G nevezetű, aljas, pszichopata fasiszta bunkónak már megint kidőlt egy

2021-10-31 04:39

Kedves Kék Szalagos Barátaim!
Ez a cikk ugyan már két éves, de jelenleg talán még aktuálisabb, mint akkor.
 
Jelentem, hogy augusztus 1-én sikeres jogi vizsgát tettem itt Izraelben, a Jeruzsálemi Ügyvédi Kamara előtt! Ma kaptam meg a hivatalos eredményt, úgyhogy most meglehetősen boldog és büszke vagyok! :-D Köszönöm mindenkinek, akik drukkoltak nekem! Nem hiába tették!
Szabóné Mády TG Katalin

#4461 Dr Mády O2G "Zoltán" : Ennek az Elmebeteg dániel O1G nevezetű, aljas, pszichopata fasiszta bunkónak

2021-10-31 04:45

 MODERÁLD MAGAD TE WÉN , CSÁMPI , ORRRMÁNYOS GÉNHULLADÉK , BOLSEWIKK EGON !!!

Dr Kaletáné Mády TG Lilla

#4462 Jelentem, hogy augusztus 1-én sikeres jogi vizsgát tettem itt Izraelben, a Jeruzsálemi Ügyvédi Kamar

2021-10-31 04:47

BOLSEWIKK EGON , NEM KELL ELMEBETEG DÁNIEL MINDEN HAZUDOZÁSÁT ELHINNED  !!!

4194 Gábor dr. Matlák

#4463 BOLSEWIKK EGON , NEM KELL ELMEBETEG DÁNIEL MINDEN HAZUDOZÁSÁT ELHINNED

2021-10-31 04:51

EGYET ÉRTEK KALETA ÚR FIATAL FELESÉGÉVEL, MÁDY  LILLÁVAL .... LILLÁCSKA , JOBBAN ODA KELL FIGYELNED A WÉN TRÓGER GENDERNAGYMAMÁDRA !!!

.

#4464 .

2021-10-31 04:53

.

.

.

.

4194 Gábor dr. Matlák

#4465

2021-10-31 04:56

BIZONY , EZ AZ ELMEBETEG DÁNIEL ÁTVERŐ MŰSORA

Jelentem, hogy augusztus 1-én sikeres jogi vizsgát tettem itt Izraelben, a Jeruzsálemi Ügyvédi Kamara előtt! Ma kaptam meg a hivatalos eredményt, úgyhogy most meglehetősen boldog és büszke vagyok! :-D Köszönöm mindenkinek, akik drukkoltak nekem! Nem hiába tették!

!!!

.

#4466

2021-10-31 04:57

.

.

.

.

Edit Bableves Huber

#4467 Jelentem, hogy augusztus 1-én sikeres jogi vizsgát tettem itt Izraelben, a Jeruzsálemi Ügyvédi Kamar

2021-10-31 05:00

Nem szorul kórházi kezelésre ?????

Elmebeteg dániel O1G IMPI péter nevezetű, aljas, pszichopata fasiszta bunkó

#4468 Nem szorul kórházi kezelésre ?????

2021-10-31 05:04

 

 

Már 7 éve élünk itt Izraelben és teljesen beilleszkedtünk.

Megtanultuk az ivrit nyelvet, alap- közép- és felsőfokú nyelvvizsgákat tettünk kiváló eredménnyel.

 

A jogi különbözeti vizsgát is sikeresen letettem,

 

közben sok igaz barátra leltünk...

 

 

Végül pedig lakást is vettünk egy most épülő házban.

 

Tegnap délután megnéztük az építkezést a kedves feleségemmel együtt.

 

Szerencsére a járvány ellenére is jól halad, izgatottan várjuk a beköltözést! 4Szép napot, shalom!

Eiláti Pszichiátriai és Neurológiai Intézet

#4469 BIZONY , EZ AZ ELMEBETEG DÁNIEL ÁTVERŐ MŰSORA

2021-10-31 05:07

4194 Gábor dr. Matlák

 

elmebeteg dániel IMPI péter az inkontinens beteg ápolása

némi tervezéssel és a megfelelő eszközök alkalmazásával gyorsan és diszkréten végezhető. A legfontosabb, hogy biztosítsa hozzátartozóját arról, hogy feltétel nélkül szereti őt, és segítsen megőrizni a méltóságát. Az inkontinenciával járó kihívások az alábbi ápolási tippek segítségével könnyen legyőzhetők.

Szabóné Mády TG Katalin

#4470 Már 7 éve élünk itt Izraelben és teljesen beilleszkedtünk.

2021-10-31 05:21

el tudom képzelni hogy ilyen kirohanások után , megnyugvásnak végig veri a családot.

Dr Csongovai Frank , a kétfaszú játékkutya

#4471 el tudom képzelni hogy ilyen kirohanások után , megnyugvásnak végig veri a családot.

2021-10-31 05:25

megszokott rugdosni ilyen esetben.MEDDŐ ANDREÁT PEDIG KÉNYSZERITI , HOGY KÜLDÖZGÖSSEN MEGHIVÓKAT A FACEBOOK SZENNYOLDALAKON ...

 

Szegő Bableves Andrea

#4472 Re: el tudom képzelni hogy ilyen kirohanások után , megnyugvásnak végig veri a családot.

2021-10-31 05:30

#4471: Dr Csongovai Frank , a kétfaszú játékkutya - el tudom képzelni hogy ilyen kirohanások után , megnyugvásnak végig veri a családot. 

 Tuti, hogy rendszeresen terrrorizálja őket, lelkileg-testileg egyaránt.

 

Eszelős tekintetű elmebeteg.

 

 

Csongovai Játékwolf Bableves Hilda : Bukott Tünczyszervező

#4473 MEDDI ANDIT KÉNYSZERITI , HOGY KÜLDÖZGÖSSEN MEGHIVÓKAT A FACEBOOK SZENNYOLDALAKON

2021-10-31 05:35

Ez az elmebeteg dániel IMPI

egy zsarnok  a saját családjában!

 

Nem véletlenül választott egy ilyen gyenge nőt maga mellé!

Dr Mády O2G "Zoltán" : Transzgender Nagyi , Bolsewikk Ámokfutó Kéktanga Főpap

#4474 MEDDI ANDIT KÉNYSZERITI , HOGY KÜLDÖZGÖSSEN MEGHIVÓKAT A FACEBOOK SZENNYOLDALAKON

2021-10-31 05:43

Csongovai Játékwolf Bableves Hilda : Bukott Tünczyszervező

 

Én ezt úgy hívom: Malacka effektus:

 

Amikor Micimackót a pagony legkisebbje, Malacka veszi pártfogásába:

- Ne félj Micimackó! Majd én megvédelek!


A legkisebb állat... hehe:

 

minél többször elmondja a saját hülyeségét, annál inkább elkezd hinni magában és elveszti realitásérzékét.

 

A bölcs többség pedig le se sz@rja, hiszen tudják: bolond!!!

 

Nem véletlenül választott egy ilyen gyenge nőt maga mellé!

 

.

Zsuzsa Bolla

#4475 minél többször elmondja a saját hülyeségét, annál inkább elkezd hinni magában és elveszti realitásér

2021-10-31 05:50

 

 

Tegyük meg tétjeinket ,

 

hogy mikorra fog végleg megtébolyodni elmebeteg ÉVFOLYAMELSŐ dániel  O1G bilis IMPI péter az inkontinens beteg

VAGYIS

a Clark Ádám téri 0 kilométer szobor , ÖRDÖG ÜGYVÉDJE ,

 

.




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...