Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását! / Közlemények / Cél a 10.000. aláírás! / Hozzászólások

évfolyamelső , elmebeteg , elsődrogette dániel O1G bilis bambi IMPI péter pirézli kékszalagos demo

#201 nagyon bürokratikus, nyögve nyelős minden.

2021-01-25 09:37

éjjel felgyújtottak egy autóbuszt a zárlat ellen tiltakozó ultraortodoxok a második napja tartó zavargásokban a Tel-Aviv melletti Bnei Brak ultraortodox városban

A tiltakozók először kövekkel dobálták meg az autóbuszt, könnyebben megsebesítve az arab sofőrt, majd leszállítása után betörték a jármű ablakait, és felgyújtották a járművet. A tűz miatt megolvadtak a közeli villanyvezetékek, és evakuálni kellett a közeli házban élőket.

Dr Dániel Meseautó

#202 A tiltakozók először kövekkel dobálták meg az autóbuszt,

2021-01-25 09:39

demokratikus pirézli olimpiai játékok - elmebetegeknek

Piroska Lecsós Zsuzs , pirézli ütvefúró

#203 demokratikus pirézli olimpiai játékok - elmebetegeknek

2021-01-25 09:41

“Nagyot csalódtam a közlekedési minisztériumban. Nem szeretnék mindenkit büntetni, de csökkenteni kell a járatszámot, és nem szabad behajtani a városba, amíg nem rendeződik a helyzet” – nyilatkozta a közszolgálati rádióban a megtámadott buszt üzemeltető társaság munkavállalói szervezetének vezetője hétfő reggel.

Dr Dobos Andrea : a Meddő Ribantz

#204

2021-01-25 09:44

 

 

 

az egészségügyi minisztérium felszólította az állapotos nőket, hogy minél hamarabb oltassák be magukat.

 

 

.

Tolongótolvaj Úr

#205 Re: A tiltakozók először kövekkel dobálták meg az autóbuszt,

2021-01-25 09:45

Dr Dániel Meseautó

#206 Re: Re: A tiltakozók először kövekkel dobálták meg az autóbuszt,

2021-01-25 09:49

#205: Tolongótolvaj Úr - Re:    MESÉLJ MÉG ... HEHEHE              , 

 

A kékszalagos Demokratákok Jeruzsálemben egy villamosmegállóban törtek-zúztak, és betörték egy szerelvény ablakait, valamint megrongálták a jegyvásárló automatákat. A zavargás résztvevői kövekkel dobálták a lakónegyedük, a Mea Searim egyik kereszteződésében elhaladó autókat, szemetes kukákat gyújtogattak fel és elzárták az utakat.

évfolyamelső , elmebeteg , elsődrogette dániel O1G bilis bambi IMPI péter pirézli kékszalagos demo

#207

2021-01-25 09:52

BRÉKING

A PIRÉZLI GYEREKEK MÁR NEM BETEGEK .... HIHIHI

II. Drogette Mády O2G Egon

#208 Re:

2021-01-25 09:58

#207: évfolyamelső , elmebeteg , elsődrogette dániel O1G bilis bambi IMPI péter pirézli kékszalagos demokraták BRÉKING , A PIRÉZLI GYEREKEK MÁR NEM BETEGEK ...HIHIHI

 

Fridman professzor szerint a gyerek betegek száma nő, a fertőzések számának növekedésével, ám de arányuk változatlan a megbetegedettek közt.

 

Ergó a BILI IMPI  híre megtévesztő és téves.

 

 

.

SASJÓSKA DEMOKRÁCZIAKÖZPONT

#209 Ergó a BILI IMPI híre megtévesztő és téves.

2021-01-25 10:00

 

 

évfolyamelső , elmebeteg , elsődrogette dániel O1G bilis bambi IMPI péter a hazudozás impótens atyja

 

.

Eiláti Pszichiátriai és Neurológiai Intézet

#210 évfolyamelső , elmebeteg , elsődrogette dániel O1G bilis bambi IMPI péter a hazudozás impótens atyja

2021-01-25 13:31

Ma vettem át az új lakásunk végleges adásvételi szerződését az ügyvédtől. Nagy az öröm minálunk...Mazal tov!

Valaki Valahonnan

#211 évfolyamelső , elmebeteg , elsődrogette dániel O1G bilis bambi IMPI péter a hazudozás impótens atyja

2021-01-25 13:34

Itt van hazugság az biztos!


1 Amit leírtál eddig meg amit fogsz!


2 Hol is vagy te ügyvéd vagy nemzetközi jogász?


3 Nem üldöztek téged hanem egy köztörvényes bűnöző vagy aki az igazságszolgáltatás elől szökött meg!


4 Na hol is van a szép új lakásod amit reklámoztál meg miből?

Az állami segélyből vagy a takarítói kegyelemkenyeredből?

 

elsődrogette dániel O1G bilis bambi IMPI péter a hazudozás impótens atyja

#212 Az állami segélyből vagy a takarítói kegyelemkenyeredből?

2021-01-25 13:41

József  O3G Piroska bizony, világelsők vagyunk!

Joli Bableves Bakosné

#213 József O3G Piroska bizony, világelsők vagyunk!

2021-01-25 13:43

Így legyen még egy év múlva is!

egy halálközeli kékszalagos öregcica

#214

2021-01-25 13:45

Nagy szerencsési jó hetet kivánok

Esslinger Mária

#215 Az esö utan nem soknok van melek hotaso, de a masodik untan igen soknok = halotam tegnap a Tv-ben ..

2021-01-26 20:05

ez egy regi csaladi igazolvany..semmi koze dániel IMPI diplomajahoz..bejelolt ismerosnek ..ennyi..de en jartam a Ha Mem Ghimelbe..es nem kell fizetni azoknak akik megkapjak a honpolgarsagot, legalabis igy volt 2004 ben..valahol megvan a diplomam is..sajnos semmi haszna..ennyi

 

csak egyet nem ertek..en is elvegeztem a Ha Mem Ghimelt...(kozel van a nagy busz megalohoz, lejtos utcan lefele Jeruzsalemben) .akik honpolgarsagra vartak, nem kellett fizesenek..engem nem fogadtak be, mert nincs csaladom..

II. Drogette Mády O2G Egon

#216 dániel IMPI : en is elvegeztem a Ha Mem Ghimelt...

2021-01-26 20:08

Itt már nem vagyonosodási vizsgálatok kellenének, hanem kőkemény büntetőeljárások és teljes vagyonelkobzás!

egy halálközeli kékszalagos öregcica

#217 dániel IMPI : en is elvegeztem a Ha Mem Ghimelt..

2021-01-26 20:09

A pofátlan  lenyúlások a járvány alatt is folytatódnak.

Dr Kaletáné Mády TG Lilla

#218 dániel IMPI : en is elvegeztem a Ha Mem Ghimelt..

2021-01-26 20:11

Vajon meddig tűri ezt még némán a szerencsétlen piréz nép?

Robert Onódi

#219 dániel IMPI : en is elvegeztem a Ha Mem Ghimelt..

2021-01-26 20:14

Sok szegény piréz  gazember kenyeret sem tud veni, sékel pénz hiány miat!

Ez a drogete meg hamm hamm ghimmelltett

István Károly Kiss

#220 Sok szegény piréz gazember kenyeret sem tud veni, sékel pénz hiány miat!

2021-01-26 20:18

Gondolom, hogy zugjogász  és "családi összefogással" vásárolta, úgy  mint Hontalan Peti.

István Károly Kiss

#221 dániel IMPI : en is elvegeztem a Ha Mem Ghimelt..

2021-01-26 20:19

Ezt sem tudja elvinni a sittre.

dániel IMPI

#222 dániel IMPI : en is elvegeztem a Ha Mem Ghimelt..

2021-01-26 20:21

A vásárlás még 2019 decemberével történt

III. Drogette Jóska O3G Piroska

#223 Sok szegény piréz gazember kenyeret sem tud veni, sékel pénz hiány miat!

2021-01-26 20:23

nem lesz erre gondja... ingyen kap egy cellát Soronkőhidán vagy a Szegedi Csillagban!

dániel IMPI

#224 .akik honpolgarsagra vartak, nem kellett fizesenek.

2021-01-26 20:25

Na azt én is szeretném tudni, hogy a piréz  társadalom meddig tűri még ezt!

Dr Andrea MEDDŐ Dániel Dobos Kurnikova

#225 Izrael végre kiadta a pedofil rémkirálynőt

2021-01-27 14:35

Málká Leifer, az ausztráliai Melbourne-ben működő ortodox zsidó vallásos középiskola igazgatónőjeként a 2008 előtti esztendőkben legalább hét kiskorú diáklány rovására követett el sorozatos szexuális bűncselekményt. Amikor tudomására jutott, hogy rendőrségi feljelentés történt az ügyében, az iskola gyorsan vett neki egy egyirányú repülőjegyet Izraelbe. A zsidó államban a legfelsőbb politikai szereplők is - így például Já’ákov Litzman egészségügyi miniszterhelyettes – igyekeztek meggátolni az ortodox vallásos nő kiadását a gojoknak. Végül, 12 esztendő bújtatás után, ma reggel Málká Leiferrel fölszállt a Frankfurtba induló repülőgép, hogy onnan továbbvigyék Ausztráliába




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...