Milla: A decemberi 7 pont

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Milla: A decemberi 7 pont petíció automatikusan generált fórumtémája

ba

#376 nem!

2011-12-22 22:25

Nem írom alá, mert nem követel eleget. Mind menjen és ne csak a parlamentből, hanem emberiség ellen és a magyar gazdaság ellen elkövetett bűnökért bíróság elé. Ez a kezdeményezés nekem KEVÉS.

Anonymous

#377 Tényleg elég ennyi? Komolyan gondolod ? Értelmetlen aláírni.

2011-12-23 18:34

Azért ez lenne a lényeg, nem az IMF hitelek felvételéhez segédkezés

http://www.peticiok.com/alairasgyjtes_magyarorszag_adossaganak_vissza_nem_fizetese

Vendég

#378

2011-12-28 15:14

Jó lenne ha minden baloldali aláirná s meglátná a jobboldal hogy milyen erősek vagyunk!

Vendég

#379

2011-12-28 23:21

ezen törvények láttűn szégyelem hogy magyar vagyok

Vendég

#380

2011-12-29 19:31

Hetek óta nem volt lehetőségem az INTERNET-re jönni. Nem voltam itthon, kár volt hazajönnöm. Ami ebben az országban zajlik, az minden, csak nem kormányzás, semmi nem a népért van. Szörnyű, amit látok, nem tudom, mit hoz a holnap. Sajnálom a gyerekeinket, unokáinkat. Én megyek mindenhová, ahová hívnak, pedig tudom, hogy a változás békésen nem fog megtörténni. Én megyek, hogy az unokáimnak jobb legyen. Jöjjön mindenki, meg kell ezt a rendszert dönteni. Ha lehet, békésen.

Vendég

#381 Re:

2011-12-29 21:09

#380: -  

 Igazad van, az ország, a családunk érdekében mindenkinek valamilyen megmozduláson részt kell/kéne venni. Nem szabad hagyni, hogy a rezsim teljesen kihúzza az emberek lába alól a talajt.


Vendég

#382

2011-12-30 21:36

El ell zavarni ezt az országunk szégyene kormányt!

Vendég

#383

2012-01-01 11:50

Egyetértek,egészítsük ki az amerikainizálódás visszaszorításával,szakértői kormány létrehozásával.

Vendég

#384 Öszefogás -több irányú petició erősiti céljainkat

2012-01-01 12:25

Összefogás-több érintett petíció támogatására felhívás
Figyeljünk a közvetlen érintettek tiltakozására is, amely része az általános megfogalmazásnak melyek támogatása a konkrét petíciót segíti. Akkumlálódik a tiltakozás.
Mindenkitől elvenni a pénzt! A jó érzékű ember még a kispénzű rokkant is a lehetőségéhez képest
támogatja minden nemes célt. A kormányunk ennek a felfogásnak ellene van. A saját pénzük megemelése az elsődleges. Jogtiprás.
Az életünk napról napra kilátástalanabb! Már nem dughatjuk fejünket a homokba...
Rokkantvadászat is egyik eszköze a kormány taktikájának.
Gondolja meg,bármikor Ön is erre a sorsra juthat, akkor a bitófa vár minden ilyen emberre, ne engedje.
(ez nem a csalók,hanem a valóban betegek petíciója)

http://www.peticiok.com/rokkantvadaszat
Gyújtsál gertyát!
http://www.gyertyagyujtas.hu/index.php/25852.kivalasztott



Vendég

#385

2012-01-01 21:13

Követeljük a kormány lemondását, a parlament feloszlatását, szakértői kormány kijelölését, új választások kiírását!!! Elég volt az önkényből, a diktatórikus, csak egy szűk csoport érdekeit szolgáló intézkedésekből. Igazi demokráciát, valódi alternatívát a pancser, kapkodó, dilettáns politikai garnitúra helyett. Le kell váltani őket mihamarabb, ami csak az egyet akaró, demokráciát szeretők összefogásával történhet meg. Várjuk egy a "fülkés" rendszerváltók leváltását megszervező országos tüntetést !!!!!!!!!

Vendég

#386

2012-01-01 22:56

Lázadjatok büdös panelprolik. Elfogyott a kannásbor?

Vendég

#387

2012-01-02 00:28

Te nem tudod mit beszélsz nézz körül az országban susulykával kábítod magad. A proli a dzsentri édestestvére egy tőről fakadnak büszkék melldöngetősek mástól várják a megváltást, általában egy jó királytól. Jellemzi őket a "kivagyiság" az "urambátyámkodás" a mutyizás a protekció a kiskapuk imádata a sírva vigadás..... A proli nem lázad te kisokos!!!! Te is belesimultál ebbe a világba nem akarsz kitörni jó ez neked ugye? Légy boldog........ hogy megtanultad barátodtól a panelproli kifejezést,látszik nem tudod mit beszélsz...Aludj el szépen kis Balázs.......

Vendég

#388 Re:

2012-01-02 13:32

#386: -  

 Nagyapám 45 előtt bankigazgató, 45 után banktisztviselő lett. A szaktudására Rákosiék is igényt tartottak. Neki sosem jutott eszébe prolizni, a panelprolit még nem ismerhette, hisz előbb meghalt, mint az első panelház felépült Magyarországon. Soha egy rossz szót nem mondott senkire, mellette szeretetben nőttünk fel. Ő el tudná neked mondani, hogy az embert nem a származása, abból eredő lehetőségei szerint kell megítélni, hanem abból, hogy mit tesz le a legjobb tudása szerint. Te erre alkalmatlan vagy. Rólad én annyit tudok leírni, hogy fujjjjj....


Vendég

#389

2012-01-05 17:30

A petició minden szavával egyetértek!!

Vendég

#390 Támogass minket is

2012-01-05 18:16

Bármikor erre a sorsra juthat, akkor a bitófa vár, ne engedje.
Eznem a csalók,hanem a valóban betegek petíciója)

http://www.peticiok.com/rokkantvadaszat összegogás-több érintett petició támogatására felhivás
klikk

Vendég

#391

2012-01-10 15:46

LIBERTE - EGALITE - FRATERNITE

Vendég

#392

2012-02-09 19:29

egyet-értek

Vendég

#393 Re:

2012-02-20 21:28

#392: -

Magyar nyelvtanból egyest kapsz, kisfiam/kislányom. Egyetértek egy szóba írandó, lazán, kötőjel nélkül. Ülj le.

Zalavári

#394 Sem temetni nem jöttem, sem dícsérni...

2012-02-28 15:58

Van egy furcsa disszonancia az IMF-fel kapcsolatban.
Az 1982. évi VI. törvényerejű rendelet szabályozza az IMF Magyarországgal való kapcsolatát, röviden úgy lehetne jellemezni, hogy abszolút hatalma van, és semmilyen állami szervnek nem tartozik beszámolóval semmilyen tekintetben. Medgyessy Péter, a volt aláíró, már "nem emlékszik pontosan" a körülményekre...ez viszont nem jelent kibúvót az országnak, ha éppen az IMF diktál kemény megszorításokat. Ne legyenek illúzióink, akárki is ülne most a kormányfői székben, ugyanúgy végrehajtaná, amit követelnek. (Ennek része az oktatás támogatásának lefaragása, az eü. ellátás piaci alapra helyezése, és az ingatlanadó.) Csak míg OVI alatt csökkent az államadósság 1998-2002 időszakban, addig GYF az akkorra kb. 50%-ra letornázott államadósságot felhozta 80%-os szintre, állítólag az autópályákra és a nyugdíjasokra költötte a pénzt - az unokákat pedig gazdasági csapdába csalva ezzel.



Vendég

#395 Re:

2012-03-25 23:39

#26: -

Amit elqurtak Gyurcsányék azt próbálja menteni Orbán.Mit akarsz azt hogy gyarmat legyünk sötétfejű!

kendermag

#396 Re: Re:

2012-10-14 23:04

#395: - Re:

A milla meg takaroggyon!


Vendég

#397 Re: Re:

2012-10-19 12:57

#395: - Re:  

 Hát akkor te mi vagy, ha a vitapartneredet sötétfejűnek nevezed?

KENDERMAG 2.

#398 Re: Re: Re:

2012-10-19 13:12

#396: kendermag - Re: Re:

EZZEL EGYETÉRTEK, MERT A JUHÁSZ EGY SUMÁK KENDERMAGOS ÉS MÉG A SZIMPATIZÁNSAIT IS FÉLREVEZETI, NEMHOGY MINKET.

igazi magyar baloldali

#399 Re: Re: Re: Re:

2012-10-19 14:38

#398: KENDERMAG 2. - Re: Re: Re:  

 A Juhészban nekem sincs bizodalmam, én meg úgy érzem, hogy a FIDESZ beépített embere. Ez egy boszorkányos, rossz megérzés vasárnap óta, mikoris a Mészáros Antónia összeültette a Vadai Ágnessen és a Szanyival egy fórimba beszélgetni. Az minden volt, csak nem összefogás. Azt éreztem, hogy összeugrasztása volt a baloldalnak.


Vendég

#400 Re: Re: Re: Re: Re: Juhé

2012-10-19 17:19

#399: igazi magyar baloldali - Re: Re: Re: Re:  

 És a Juhászban? Ne kurjongass, Juhhhhé-sz