Az 5. generációs vezeték nélküli hálózat, azaz az 5G teljes felszámolása Magyarországon

Az 5. generációs vezeték nélküli hálózat, azaz az 5G teljes felszámolása Magyarországon / Közlemények / Petíció lezárása / Hozzászólások

sAs
Vendég

#1

2020-03-24 12:14



Üdv!

- Én is vagy két hónapig tanulmányoztam éjjel és nappal, külföldi tényfeltáró lapokban, elképesztő visszaélések, csalások, kábítások, bagatellizálásokat lepleztek le minden felé.
- Legalább olyan veszélyes a Földre, hanem jobban, mint a migránsok.
- A migránsokat ki lehet később, idővel irtani, de az 5G örökké itt marad, és ez katasztrófa.
- Isten szoktam kérni, hogy inkább kezdődjön újra a II. világégés, minden szörnyűségével, minthogy bevezessék az 5G-t!
- Ezzel, az 5G-vel, a mesterséges intelligencia elárasztásával, persze a sok-sok milliárd nano csippekkel, teljesen a globalisták rabszolgáivá válunk, eltűnik a pénz, nem lesz lehetőségünk független emberként élni.
- Irányított bábukká válunk, és az 5G keresztül bárkitől megszabadulhatnak tőlünk egy gombnyomásra!
- Míg ezt el nem jön, addig nagyon sok globalista zsidót szeretnék lemészárolni. Ez olyan boldogságot adhat, amikor a sebész rákos sejtet távolít el a betegből.
- Sosem gondoltam volna, hogy a gyilkolás szabadságot és boldogságot adhat!
- Tomból bennem Hitler és Hannibal Lecter párosa, csak a törvények tartanak vissza, de érzem, hogy a Világban egyszer elszabadul a pokol, akkor nem lesz senkinek sem kegyelem azoknak, akik ide juttatták a Földet!

 

Ébredés, mielőtt meghalunk a rabszolgaságban!

V.