Szolidaritás tiltakozó aláírásgyűjtés

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Szolidaritás tiltakozó aláírásgyűjtés petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#176

2011-11-30 12:42

sajnálom, hogy így kell megvédeni a jövőnket!
Bujtor László

#177 Re: Válasz Judyt 1986-nak

2011-11-30 14:49

#24: Kritika - Válasz Judyt 1986-nak

Aki nem ment el Ő azzal szavazott,kritika a magyar politikusoknak.A Kádár rendszerben egyszer sem voltam szavazni és nem kérte számon senki,hogy miért nem.54 éves vagyok,tehát párszor kellett volna mennem.Talán majd lesz olyan párt akiért érdemes elmenni vállasztani. Szivélyes üdvözlettel Laci

...

#178 ...

2011-11-30 15:01

Felesleges a 3.i szombati tünti!A magyar nép amig zsíros kenyérre telik addig nyugton van,nincs gondja!De jelenleg még plazma tvre is telik.Mert tele vannak a plázák vásárlókkal!Nem gazdagokkal!Az emberek mintha ingyen lenne veszik halomra a plazma tvket karira.3.án szombaton is vásárolni mennek az emberek!
World

#179 World

2011-11-30 15:09

Tisztelt Szolidaritás!Tisztelt Emberek!
Lélekben veletek ,és a MILA tüntetésen részt vevőkkel leszek szombaton!De sajnos nem tudok menni,mert az egyik nagy áruházban most 3.án szombaton lehet nagyon akciósan plazma tv-t venni!Hétköznap ugyebár dolgozok!Marad a szombat,sajnos a 20 éves TVnk,most ment tönkre.Még jókor,karácsony előtt legalább!Jövőre olimpia,legalább plazmán nézhetem a közvetítéseket!Ha nem most szombaton lenne,ott lennék én is!De értsétek meg,most 50%al olcsóbban jutok plazma tvhez.Sajnos nem engedhetem meg magamnak,hogy ne akciósan vegyek televíziót!Kárpótlásul küldöm nektek,és lélekben minden honfitársamnak:Hofi Géza :Piál a föld c.számát:http://www.youtube.com/watch?v=jIeNuhuFLac Sok sikert!

Vendég

#180

2011-11-30 16:10

Egyetértek vele.
IGOR

#181 iGOR

2011-11-30 17:23

TÜNTETNI FELESLEGES!AMIG A MAGYARNAK ZSIROS KENYÉRRE TELIK ADDIG EL VAN.VALAMINT A TVBŐL NAPONTA JÖN A BULVÁR SZEMÉT,ADDIG NINCS PROBLÉMÁJA!PÁR ÉVE EGY DÉL AMERIKAI ORSZÁGBAN AZÉRT TÜNTETETTEK MERT AZ OTTANI TV LEVETTE MÜSORÁROL A VALÓSÁG SÓT!A MAGYAR IS AKKOR TÜNTETNE HA A VALÓSÁG SÓT LEVENNÉK A KÉPERNYŐRÖL.DE ADDIG MINEK!A MAGYAR NEM AZ A TÜNTIS FAJ!LESZTEK KB 150EN SZOMBATON.RÁADÁSUL ILYENKOR AZ EMBEREK VÁSÁROLNAK KARÁCSONYRA NEM ÉRNEK TÜNTETNI SE!A FÉL PÁLYÁS ÚTLEZÁRÁSOKKAL MEG VELÜNK ÁTLAG EMBEREKKEL CSESZTEK KI NEM A KÉPVIELŐKKEL!KÖSZÖNJÜNK SZÉPEN,HOGY AKADÁLYOZTOK AZ UTUNKBAN,IGY BIZTOS PÉNTEKEN IS SOKAN ELFOGUNK KÉSNI A MELÓHELYRŐL EMIATT KIBASZNAK MINKET AZ ÁLLÁSBÓL MINT MACSKÁT SZARNI!NEM MINDENKI 7RE JÁR DOLGOZNI,VANNAK AKIK 9RE,10 RE!

Vendég

#182

2011-12-01 01:18

Végre legalább ennyit tehetünk!

Vendég

#183

2011-12-01 09:47

Tulajdonképpen ehhez nem sok hozzáfüzni való van,/vagy nagyon sok/ a kérdésekbe benne van a normálisan gondolkodó emberek automatikus válasza is,ami egyben a jelenlegi Kormányt minősiti !!

Vendég

#185

2011-12-02 11:37

Nem is akarom kifejteni, mert csúnyát mondanék. Aki azt hiszi, hogy azzal, hogy elveszi a megélhetésüket a vakoknak, siketeknek, mozgássérülteknek - nem hüléknek - azok is többet érdemelnek, mert nem érdem, ha jól megkevert magyarsága????? - Jó genetikai állománnyal rendelkezik! hüle max. ő. és kifüggeszti a simogatnivalóját - mármint pofázmányát, miért nem alulról? az is beleférne! Lehet, hogy jobbat mondana, mint a magnó, mert ő még nem rokkant,s ha az is lenne körülugrálnák a dokik - akik még itthon maradtak. Korsó addig jár a kútra - míg törik. Én már miatta nem élem meg, mert teszek róla. Ehhez én már idős vagyok. Elmenni nem tudok, elviselni meg már januártól nem fogom. Majd eltemettet államköltségen. Sokan leszünk, úgy,hogy lehet félretenni!

Vendég

#186

2011-12-02 11:51

Az a meglátásom, hogy sajnos ezek a peticiók hiába irjuk alá akármennyien, nem érnek célba. A Fidesz mindent erőből keresztülvisz. Itt csak nagyobb összefogás, hatalmas tüntetés rázná fel ezt az erőszakos öntelt bandát !!

Vendég

#187

2011-12-02 11:54

Szégyen hogy ilyen törvénykezés folyik au U.n. kétharmad nevében. Holvannak a tiltakozó tömegek?
Ennyire félnek az emberek? Hát ide jutottunk ?
versike

#188 versike

2011-12-02 21:43

187:Az emberek vásárolnak,tudod a December a vásárlásról és a karácsonyról szuóll!Nem érnek rá tüntetgetni!A magyar amugy se tüntis fajta!Amig zsiros kenyér és forralt bor van addig nincs gond!
"Forralt borral öntözöm bánatom
Évek óta depis vagyok.
A pálinkát már ingyen főzhetem
köszönöm ezt mindenkinek!

Mig zsíros kenyeret rágcsálom
elmélázok a világon.
Zsíros kenyerem fogyóban
forralt borom is a klótyóban.
Nem ment el az eszem
az utcára ilyen hidegbe nem megyek
elmondom én fűnek fának
de jó dolga van a Bélának."


zugivo

#189 zugivo

2011-12-03 11:34

Az új alkotmányunkat Európai Unió is elfogadta,hogy demokratikus,másképpen a magyar parlament nem fogadhatta volna el.Az Új munka törvénykönyve is kiálja az Európai Unió próbáját.Tehát az is demokratikus,ha nem lenne az a magyar kormány nem fogadhatta volna el.Ne feledjük az Egyesült Európa tagállama vagyunk!Az uborkánk görbületét is az EU szabályozza,nem,hogy az uj alkotmányt ne!
,,,,

#190 ,,,

2011-12-03 13:56

Párszázas tüntetés kezdődött:
http://www.nepszava.hu/articles/article.php?id=497450
transzparensek alatt vonuló tömeg, amely megtöltötte a Kossuth téren a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium előtti parkolót, többszázas lehet.

De sokan vannak!Hideg van látszik!

Vendég

#191

2011-12-04 19:02

kívánom, hogy minél többen irják alá, hogy minél hamarabb tudjunk lépni! mert már nagyon bele fáradtam a nélkülözésbe! elég volt! itt az ideje, hogy minden más kép legyen! akinek tudok szólok, toborzok, mert nagyon kell! nagyon sürgős!
a változás! szolidaritás drága testvreim!
éljen a demokrácia! vesszen a diktatúra!
nimród

#192 Re: ...

2011-12-04 19:21

#76: Batrix - ...

az a baj, hogy azok az emberek, akik a zsíros kenyéren megvannak, azok gyáva emberek! flnek! ezrt inkább el bujnak! amit én nem teszek! nekem már nagyon elég volt! én azt akarom, ha! már én nélkülözök, há4 akkor az unokáim jövője miatt lépek fel!aki meg bújik, és várja a jobb jövőt, há t az egy gyenge jellem, mert biztos van gyereke, unokája! ,de még is fél! az én unokám azt mondta, mama, féltelek! ne csináld! azt mondtam, hogy a ti jövőtökért mindent megteszejk, hogy ne éhezzetek!ezért kell minél több ember, mert ahogy a szólás mondja "egy fecskenem csinál nyarat" de ha sokan vagyunk, az általában eredményes! minél többen vagyunk, annál eredményesebb!

 


Vendég

#193

2011-12-04 22:29

Azért írom alá, mert egyetértek vele.

Vendég

#194

2011-12-04 22:49

Szívem szerint a készülő mélyen antidemokratikus, a jelenlegi kormányzó pártokra szabott választójogi törvényt is idevenném.

Vendég

#195

2011-12-05 06:16

Egyetértek a petícióval.

Vendég

#196 Re:

2011-12-05 06:17

CZICZA

#197 Hatvan

2011-12-05 06:18

EGYETÉRTEK A PETÍCIÓVAL
veterán

#198

2011-12-05 20:42

Ezek ellen a gátlástalan banditák ellen ezek a "finom" módszerek már nem vezetnek eredményre...Ezek nem értenek másból, csak az érezhető, közvetlen erőből...Mikor már nincs mit tenniük, nincs út a kibújásra, amikor a zabszem már érezhető a kellő helyen....
"Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.." Nem véletlenül szól így a közmondás.....
Nem aláírást kell gyűjtögetni, meg gittegyletet játszani, hanem bele kell ordítani a pofájukba, hogy takarodjanak...!!!!!!Másból nem értenek...El kell őket zavarni...ÖRÖKRE!!!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2011-12-05 21:04


Ibolya

#200

2011-12-05 23:24

Gratulálok a mozgalom létrehozásához,csatlakozom mert új hiteles közéleti szereplőkre van szükség,akik felmerik vállalni ezzel a (nyomdafestéket nem tűrő jelzők...)kormánnyal szembeni harcot .A sok frusztrált nem szavazó pedig ne siránkozzon,hanem lépjen, segítsen építeni egyenlőre egy mozgalmat a későbbiekben pedig talán egy pártot.Ha ezt a garnitúrát ki akarjuk ebrudalni a parlamentből, valahol el kell kezdeni.