Szolidaritás tiltakozó aláírásgyűjtés

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Szolidaritás tiltakozó aláírásgyűjtés petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2011-11-18 11:45

és még sok más miatt is tiltakozom, például a szerzett jogok elvétele miatt, s a visszamenőleges hatállyal alkotott(tákolt) törvények, rendeletek miatt ...

Vendég

#2

2011-11-18 12:01

A SZOLIDARITÁS mozgalom meghirdetett tiltakozó jegyzékét támogatom!

http://www.facebook.com/groups/294024690628029/?notif_t=group_activity


Vendég

#3

2011-11-18 12:06

SZOLIDARITÁS SZOLIDARITÁS********* ÍGY NEM MEHET TOVÁBB:)))))****
DJ.

#4 Newm irok alá

2011-11-18 12:21

De sokan írták alá,28an!Úgy tűnik nem sokan csatlakoznak a szolidaritáshoz.A D-Day-en és a "Millióan az Erzsébet hídon"nevű Okt.23.i rendezvényen sokan voltak.A rossz idő ellenére.De azóta elhalt az egész.Az emberek nagy részét nem érdekli a politika.Az emberek nagy részét az új alkotmány se érdekli.Ahogy anno az 1949es se érdekelte.Az ilyen internetes petíciók meg semmit se érnek.Az interneten bárki bármit leírhat.A fél pályás útlezárások,se vezetnek célra,mert azzal az embereknek okoznak kárt,bosszúságot,nem érnek időben a célállomásukra!Egyébként is kezd hideg lenni.
Senki Béla

#5 Komolytalan az egész

2011-11-18 12:24

Az ilyen petíciókat senki nem veszi komolyan!Az interneten bárki bármilyen nevet oda írhat.A fél pályás útlezárásokkal,nem a kormánnyal csesztek ki,hanem a veletek szimpatizálókkal főleg!Mert a fél pályás demo miatt,elkésnek az emberek.Bocs,hogy kritizálom az egészet!

Vendég

#6

2011-11-18 12:26

Én minden ami most történik tiltakozom,de könyörgöm egyszer szabaduljunk már fel!

Csu

#7 Kritika

2011-11-18 12:29

Ezzel a petícióval mi a cél?Mért nem az utcán gyűjtötök aláírást,azt komolyan veszik!Ja persze hideg van,és ilyenkor nem buli az utcán aláírásokat gyűjtögetni.A neten kényelmesebb,csak az ilyen aláírásokkal nem mentek semmire.Mert az interneten bárki bármilyen nevet és kamu email címet oda írhat!Ráadásul ez egy külföldi oldal.Itt mindenféle hülye petíciókat kitalálnak.
vendeg

#8 Re: Kritika

2011-11-18 12:31


Vendég

#9

2011-11-18 13:02

Tűrhetetlen ez az antidemokratikus, esztelen, demagóg és arrogáns kormányzat, esztelen, hazudozó kapkodása, tegyünk ellene emberek !!!!!!!!!
MS

#10 Re: Newm irok alá

2011-11-18 13:12

#4: DJ. - Newm irok alá

max 2 órája került fel! nézd meg a hétvégén!

MS

#11 Re: Kritika

2011-11-18 13:17

#7: Csu - Kritika

A Szolidaritás honlapján letőlthető az aláírós lap! Nem csak online!

Az utcán aki aláírja az mennyivel biztosabb?

A kritika jó csak nincs mellette alternatíva, így csak egy üres vélemény!


Vendég

#12 Re: Kritika

2011-11-18 13:23

#7: Csu - Kritika

Neked tetszik ez a rendszer ?

 


Vendég

#13

2011-11-18 13:36

Tiltakozom,az egy oldalú,és visszamenőleges törvénykezést ellen. A szolgálati nyugdíj visszamenőleges változtatása ellen.

Vendég

#14

2011-11-18 14:15

Ez diktatúra és nem demokrácia!

Vendég

#15

2011-11-18 14:25

Tiltakozom a törvényesen megszerzett szolgálati nyugdíjam megvonása ellen. Az Magyar Állammal kötöttem egy szerződést, a rám eső részét teljesítettem, most rajtuk a sor. A civileknek meg csak annyit üzenek , hogy ez egy érvényes szerződés, én tőlük sem veszik el a már megszerzett munkaviszonyukat .

Vendég

#16

2011-11-18 14:40

Nagyon örülök, hogy van még az országban bátor ember aki próbálja megállítani ezt a népnyúzó politikát.De nem csak Orbán hibás nagyon nagy bűne van az MDF-nek és Antal Józsefnek

Vendég

#17

2011-11-18 15:16

Elég volt !

Vendég

#18

2011-11-18 15:17

Idézet:
"Ennyi tehetséggel találhatnának valami módszert arra is hogy a fuldokló gazdaságunkat kihúzzák ebből a posványos, rothadó pocsolyából. Széchenyi gróf az ország gazdaságának felvirágoztatásán törte a fejét, amit tettek követtek, a most hatalmon lévők pedig minden erejüket megfeszítve , szadista módon,az itt élő emberek elpusztításán munkálkodnak.Országunk tele van hajléktalanokkal, munkanélküliekkel, koldusokkal és pszichésen lerokkant emberekkel."

Vendég

#19

2011-11-18 15:26

Röviden. Minden józan gondolkodású magyar embernek az Orbán rezsim által meghozott törvények ellen tiltakoznia kellene. Úgy látom, hogy az embereket nagyon könnyű befolyásolni, s ebben a kormány emberei nagyon szakértők.
Judytt1986

#20 Re: Kritika

2011-11-18 15:33

#7: Csu - Kritika

Tisztelt Kritika!

Szeretnélek felvilágositani hogy az utcán is lesznek aláírásgyűjtések! Az aláírásgyűjtéshez letölthető a dokumentum legalábbis igy tudom.A hideg ellenére én kifogok menni gyűjteni,tudod vannak akik nem csak otthonról magyaráznak hogy ez nem jó.Teljessen egyetértek a Szolidaritással!!!Gondolom neked sem tetszik a helyzet Magyarországon,de teszel ellene valamit is?Péládul mered adni a neved az aláírásban??Én mertem!!!!!

Gergely Ernő

#21 az én nevem valós, ellenőrizhető a facebook-on

2011-11-18 17:47

A pofám leszakad, amikor olyanok fikázzák az ilyen aláírásgyűjtés névtelenségét, akik még egy "sima" hozzászólást is csak álnéven mernek itt elküldeni ! Ezért tartunk itt, ezért tud a hatalom azt csinálni az emberekkel, amit csak akar. Gratulálok a sok "Vendég" nevű felhasználónak, biztosan így vanak anyakönyvezve is ...
Az én nevem valós, ellenőrizhető vagyok a facebook-on !
Cseh József

#22

2011-11-18 18:09

Egyetértek a célokkal ezért támogatom.
Anonimus

#23 Az enyém is.

2011-11-18 20:09

Tisztelt Gergely Ernő!

Tudja hány ember szaladgál Gergely Ernő néven az országban?A facebookra is lehet álnéven regisztrálni,még meghívó se kell hozzá!Ki ellenőrzi,hogy ön valóban Gergely Ernő,a facebookon?Ez a peticiosdi is egy nagy marhaság!Az utcán kell aláírásokat gyűjteni,az a hiteles.Persze hideg van ahhoz.Az interneten mindenki áll néven riogat.Maradok tisztelettel:Anonimus
Kritika

#24 Válasz Judyt 1986-nak

2011-11-18 20:21

Kedves Judyt 1986!

Nyilván önt Judyt 1986 néven anyakönyvezték? Engem se kritikának,de az internet már ilyen műfaj.
Régóta nem járok szavazni,se országgyűlési választáskor ,se máskor.Mert elegem lett a politikából.Én a csendes otthon maradó 35%hoz tartozom.(2010-ben ennyien nem mentek el választani az országgyűlési választásokon)Úgy tudom azóta még többen nem mennének el ha most vasárnap lenne a választás.Belgiumban aki nem vesz részt a választásokon,pénzbírsággal sújtható.Ez Magyarországon érthető okok miatt,nem lenne szerencsés bevezetni.A Kádár rendszerben mindenkinek kötelező volt elmenni szavazni,mert különben szankciók érhették.Megértem azokat az embereket,akik nem járnak szavazni.2002-ben mentek el a legtöbben az utóbbi 20 év során szavazni az országgyűlési választásokon.(A lakosság 72%a elment)Ha 2014-re lesznek új pártok akkor talán elmegyünk választani!Elnézést hogy nem a témához szóltam hozzá.Tisztelettel:Kritika

Vendég

#25

2011-11-18 21:52

Megerősitem az aláírást !