Szolidaritás tiltakozó aláírásgyűjtés

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Szolidaritás tiltakozó aláírásgyűjtés petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#126

2011-11-24 17:10

Véget kellene vetni a 2/3 önkény uralomnak.

Vendég

#127 Jocó

2011-11-24 19:48

Szasztok.Tudjátok az a baj, hogy itt a számítógép előtt nagyon jól megtudjuk beszélni hogy mit kéne tenni, de sajna ettől még nem takarodik el ez a banda, és tovább gyártják a tőrvényeiket, ami csak itthon állja meg a helyét, a világban sehol.Gondolok a visszamenőleges tőrvénykezésre.Még a diktatúrák sem mernek ilyet csinálni.Elvenni az emberektől azt amiért megdólgoztak,és amiért az állam ezt garantálta nekik.Ha ezt megszavazzák,lesz az európai bíróságnak dolga.A következő kormány meg fizetheti a kártérítést,a kőltségeket.Megvárjuk hogy megtegyék?Hogy tovább folytassák a népnyúzó politikájukat?Bár politikának nezt nem lehet nevezni.Ez önkényuralom a javából.Az önkény ellen meg nem küzdeni, hanem harcolni szoktak.Fogjunk végre össze,menjünk az utcára,de ha már ott vagyunk, addig vissza ne jőjjünk amíg lemondásra,általuk szentesített tőrvénytelenségeik visszavonására nem kényszerítjük a demokrácia elárulóit, a hatalom bitorlókat.
Vendég

#130 ...

2011-11-24 23:23

Hölgyeim,Uraim!

Január 1.től nem változik semmi!Az új Alkotmány,semmi ujjat nem tartalmaz!Az emberek nagy részét nem is érdekli az új alaptörvény!A lényeg zsiros kenyérre jusson.Az Európai Unio tagállama vagyunk!Eleve ha olyat tartalmazna az új alkotmány az EU fejünkre koppintott volna akkorát.Pl.gazdasági embargó stb...De nem tette,mert nincs rá oka!Ha lenne már álna a balhé Brüsszelbe.Az új alaptörvény megfelel az Uniós jogoknak.Ha nem felelne meg a magyar országgyülés el se fogadhatta volna ,mert az Unió nem járult volna hozzá!Az Uniónak mindenbe beleszólása van,ahogy az USA is teszi a tagállamaival szembe.Az Európai Unio ugyanolyan mint az USA!
röfi

#131 ...

2011-11-24 23:45

Örülök,az internetnek hazánkba.Az emberek az ilyen fórumokon ki adják mérgüket,bánatukat,megnyugszanak,igy már kedvük sincs tüntetni,hisz az interneten kiadják a mérgüket!

Vendég

#132

2011-11-25 05:40

Megdöbbenéssel tapasztalom, hogy még mindig nem hajlandók fel eszmélni a kormány tagjai! Még mindig nem hajlandók elfogadni azt a tényt, hogy a NÉP TILTAKOZIK! Egyszerüen nem hajlandók párbeszédre a NÉPPEL! Nem tudom elhinni, hogy ezek után is ennyien hisznek egy ilyen kormánynak!
poker

#133 133

2011-11-25 14:16

132-esnek:A nép tiltakozik?Azért ez csúsztatás!Pár százan tiltakoznak!A többiek a nép nagy része otthon eszi a zsíros kenyeret,és nézzi a Való világ c.raliti müsort(napi 2,5-3 millió néző nézi esténként)!Amíg zsiros kenyérre és smsre van pénze a népnek nincs gond!A Való világ Juniusig kitart ősszel indul az új széria!Az ünnepek alatt is lesz valóság só!Igy hülyitjük a népet! a 30 ezer fős Esztergom lakossából ma 150en tüntettek.Marha kevesen,egy jobb búcsúba többen vannak!Ennyi!

Vendég

#134

2011-11-25 15:26

Kívánom, hogy legyen eredményes!

Vendég

#135 Re: ...Gazdasági embeargó nincs, de van 255 Ft-os CHF, 310 Ft-s EU és az ezekkel járó negatívumok.

2011-11-25 15:44

130as vendég

#136 130as vendég

2011-11-25 16:25

135-ösnek:Ez rosszabb mint a gazdássági embargó?

Vendég

#137

2011-11-25 18:57

Az a legkevesebb, amit megtehetünk, hogy nem fogjuk be pörös szánkat. Nagyon nagy értékek vannak veszélyben! dr. Halák László

Vendég

#138

2011-11-25 19:28

Végre tenni kéne ezek ellen, talán még nem késő!
Én már túl öreg vagyok, talán lőni tudok még.
nyugdijas

#139 nyugdijas

2011-11-25 19:38

Akik 2013-ban vagy utána mennek nyugdíjba,a nyugdíjuk nem lesz ,megadóztatva!Pedig az 1997-es törvény szerint meg lett volna adóztatva!http://mno.hu/belfold/az-mszp-arra-keszult-amivel-a-kormanyt-vadolja-1033991
Kati

#140 Kati néni

2011-11-25 19:57

139-es Ez jó Hir a menyem 2014-ben megy nyugdíjba,így legalább nem fogják megadóztatni szerény majdani nyugdíját!a fidesz a mi oldalunkon áll,azaz a nyugdijasok oldalán,mert tudják mi vagyunk a legtöbben és megváltoztathstjuk a 2014es választás kimenetelét!Köszönjük a 4%os emelést is ebbe a gazdasági válságba ami Európában pusztít,örülhetünk neki!Más országokban nyugdíj csökkentés várható!Itt nem!Én már megéltem Horthyt,szálasit,Tildi féle kormányt,Rákosit,Kádárt.22 éve meg a többpárti rendszert.Pár éve unokám megtanitott (dédi is vagyok már kedveskéim)ennek az internyetnek a használatára,azóta ez tölti ki a napjaim,igy 90 felé.Szeretni kell a tescnyikát,szép dolog a technikai fejlődés.Mikor még én kisleány voltam,akkor kezdte meg működését a rádió,mi beszélő doboznak hivtuk,emlékszem kerestem benne a bácsit.Jaj most is könny csordul a szemembe ha rá gondolok.Kedveskéim,nem szabad mérgelődni,más okolni bajaitok miatt,egyszer minden jóra fordul.Ti is lesztek 90 évesek.Csókol titeket Manyi néni

Vendég

#141

2011-11-26 08:09

Elég az orbánizmusból!!! Utcára Magyar!!! Most jön majd az ellenforradalom!!!!!!

Vendég

#142

2011-11-26 08:18

Ezek ugyanazok....
Élőláncot a parlament köré!
Vendég

#143

2011-11-26 08:59

Nagyon fontos a petició.Aláirtam,de több határozott demonstráció kellene,mert:
-Nem törődik a peticiókkal a kormányzat!!!!EZ is már bebizonyosodott!
-A média zöme a kormány ellenőrzése alatt van-igy nem jut el sok emberhez és a hirközló szervek totál mellőzik.

-Élőlánccal körbe kell venni a parlamentet és addig kitartani,amig le nem mondanak!

-már bóvliország vagyunk és a kormány továbbra is makacsul kitart a katasztrófába vivő politikája mellett!!!

Élőláncot a parlament köré!

#144 Re:

2011-11-26 09:19

Elolvastam rengeteg cikket a banditapolitika blogból.Köszönet a közzétételért!

Mindenkinek nagyon ajánlom,hogy olvassa el!!!#128: -  

 

Élőláncot a parlament köré!

#145 Re: Kati néni

2011-11-26 09:22

Kati néni nagyon el van tévedve!!!A fidesz a szegények,kiszolgáltatottak legnagyobb ellensége!NE HIGGYE EL,AMIT IGÉRNEK!!!Még nem volt elég a szegény-és népellenes törvényeikből???#140: Kati - Kati néni 

 

hideg van!

#146 hideg van!

2011-11-26 12:37

143-as Körbe venni ebbe a hidegbe?Ilyen hidegbe a kutyát se viszi ki az ember a lakásból!Majd tavasszal!Ami a bóvli kategóriát illeti 1990 és 1996 között is bóvliba voltunk.Azt is túl éltük!
Hideg van: http://www.youtube.com/watch?v=o-nIAcNfmb4
Bori néni

#147 Bori néni

2011-11-26 12:48

Tudják,én illetve barátnőim,mért szavaztunk tavaly a fideszre!Öregasszony vagyok,a legnagyobb szórakozásom a rádiózás volt!Itt ahol lakom nem lehet 15 rádió állomást fogni,mint a Fővárosban.A fővárosban sok beszélgetős nem politikai adó állomás müködik.A politikai rádiókat nem szeretem,igy a kossuth rádiót se hallgattam.A 2007.Május 31.ig a Petőfi Rádió hallgatója voltam,barátosnőimmel .Az a Petőfi Rádió a 3 millió nyugdíjas rádiója volt.Amikor is az előző kormány megszüntette a nyugdíjasok Petőfi Rádióját és csinált belőle egy 21.fiataloknak szóló zenei rádiót.Emiatt szavaztunk a fideszre,mert azt gondoljuk,hogy a fidesz visszacsinálja a régi Petőfi Rádiót.Sajnos ez idáig nem igy lett!Gondolom megértik,hogy mi szeretjük az olyan rádiót ahol nem csak zene megy,hanem BESZÉD is!A nyugdijasok Petőfi rádiójának 2007.Május 31.i megszünése után nagyon szomorú,depressziós lettem.Hisz a régi Petőfi a hallgatótársam volt!Ezért szavaztunk a fideszre. előtte mszp-sek voltunk!2014-ben már el se megyünk szavazni!

Vendég

#148

2011-11-26 15:58

Minden meghirdetett céllal egyetértek!

Vendég

#149

2011-11-27 00:41

Tiltakozom!

Vendég

#150 Re:

2011-11-27 00:47