Szolidaritás tiltakozó aláírásgyűjtés

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Szolidaritás tiltakozó aláírásgyűjtés petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#101

2011-11-21 23:18

Tiltakozom!

Vendég

#102

2011-11-21 23:19

Tiltakozom

Vendég

#103 Re:

2011-11-21 23:20


Vendég

#104 Re:

2011-11-21 23:21


Vendég

#105

2011-11-22 09:16

nagyon is támogatom ezt az aláírás gyűjtést, de tiltakozások miatt nem hátrál meg ez a teflonnal bevont,orrszarvúbőr pofájú haramiabanda. itt új kezde ményezésekre van szükség, de azonnal. ilyennek tartom pl. egy alternatív alkotmánytervezet kidolgozását, amely a legfőbb döntéshozatali jogot-a népszavazást - a köztársaság működése alapjának tekinti. azonkívül alkotmányos garanciákkal kell az alapjogokat, ezek kőzé a kulturált létminimumot biztosító alapjövedelem szavatolása, a kultúrához vmint az információhoz való hozzáférhetőség, természeti kincseinknek, valamin a legalapvetőbb- létünk fenntartásához szükséges cikkek közkinccsé nyilvánítása. ezzel jókora rést lehet ütni a közöny falán. bocs afogalmazási hibákért. sok sikert és szerencsét kívánok-imbrea józsef

Vendég

#106

2011-11-22 13:33

Egyet értek, az egyszerű Embernek nehéz az Élete,s mi Nagy Családosoknak még inkább!!!!Köszi a lehetőséget!!
nyugdijas

#107

2011-11-22 14:33

A nyugdíjak az infláció mértékével emelkednek!4,5%al Ez is valami!Legalább a nyugdíjasokkal törődik a kormány!Már csak azért is,mert 3 millióan vagyunk!A választás kimenetelét megtudjuk változtatni.Lásd 2002-ben. http://index.hu/belfold/2011/11/22/orban_levelet_irt_a_nyugdijasoknak/
Végül is mért is tiltakoznak önök?
lep

#108 ...

2011-11-22 14:35

Az online aláírásaitokkal nem mentek semmire!A kormány kifog röhögni benneteket!Mért nem az utcán gyűjtitek az aláírásokat.Mert hideg van!Ez igaz,de ezzel nem értek semmit,a félpályás útlezárásokkal se nagyon.

Vendég

#109

2011-11-22 21:03

Azért csatlakoztam mert ami itt megy Magyarországon, embertelen!! Aki dolgozik minimál bérért, a belét kihajtják, mint a rabszolgák olyan a munka morálhuk!! Most a betegek vannak szem előtt, mit akarnak a rokkantakkal? A fiatalok sem tudnak dolgozni!!
Lui

#110 ...

2011-11-22 22:55

Mi a gond az új Alkotmánnyal?Nem veszek észre rajta semmi különbséget!Egyébként is no para az Európai Egyesült Államok tagállama vagyunk!Ha valami gikszer lenne,a Európai Unió az orrunkra koppintana!Minden törvényt Brüsszelnek(az Európai Egyesült Államok fővárosa)jóvá kell hagynia.

Vendég

#111

2011-11-23 09:13

tűrhetetlen hogy az összes ballépésüket, mind velünk munkavállalókkal, nyugdijasokkal akarják megfizettetni. ők meg csak dőzsölnek hizlalják a hájas fejüket!
Vendég

#112 ...

2011-11-23 11:44

A nyugdíjak Januárban fognak 4,2%al emelkedni.Ez minden nyugdíjasra vonatkozik.Európa épp ellenkező irányba halad,több országban nyugdíjcsökkentés vagy nyugdíj befagyasztás lesz.

Vendég

#113

2011-11-23 11:45

Ha ez a semmire kellő,egy párt rendszerre kellő,hazudozó egy párt rendszerre törekvő FITYESZ banda így folytatja,hamarosan a Görögök és az Olaszok sorsára fogunk jutni.A baj csak ott van,hogy az Orbánnak nincs annyi vér a pucájában,hogy bevallja nyíltan: ELKÚRTUK FIUK,DE RENDESEN,JOBBAN MINT AZ MSZP.Ezt az egy mondatot nem meri ki mondani az a tetü.Nem tudom elégszer kinyilvánítani annak a sok BAROMNAK,akik ezt a bandát megválasztotta a köszönetemet,hogy idáig jutottam nekik köszönhetően.FORRÓ ARANYBA KELLENE TENNI A KEZETEKET,HOGY LEGKÖZELEBB NE TUDJATOK MÁSOKKAL ÍGY KITOLNI,SOK HÜLYE FIDESZ SEGGNYALÓ!
114

#114 cikk

2011-11-23 13:49

A következő idézet a mai Amerikai népszavában jelent meg a www.nepszava.com oldalon elolvasható.
Egy olvasó levele:"
"Olvaslak,de nem értelek benneteket.Hiába,kis vasmegyei falumban ezek a dolgok kinaiul vannak.Miért baj,hogy nem vagyunk demokraták,haladok,meg a jo Isten tudja mi?”Majd az okosok megmondják”-ez a vélemény a politikárol.Miértbaj,hogy szeretjük,ha vezetnek minket?Csak joságosan,és igazságosan! Hogy végre elzvarják dolgozni a segélyen élösködö kocsmapultot,nagyobb propaganda,mint ezer kampányfilm.
Semmi közünk Europához,nekik sincs hozzánk.Ugyse értik a beszédünket,de gondolkodásunkat sem.Élni szeretnénk,egyszerüen,magunk modján,szereteben.A többi meg az “urak ” dolga. Tamás Egyházashetyéröl."

Vendég

#115

2011-11-23 15:19

Kérem, javaslom, esedezem: olvassátok el a Gépnarancs Gumiszoba rovatának Agymenés című fiókjában a Mese az alkotmányról című írást!!! A megoldás is benne van, méghozzá az óvoda középső csoportosai által is érthetően! Nekünk - Igaz Embereknek egy pártmentes, politikamentes ország szakértő kormányzására kell készülnünk. "Míg lószar van - veréb is van." idézi a bölcset egy helyütt Moldova György. Nem fikázni kell a soros kormányt, hanem tervezni, értelmiségi módon a jövő eredményes, boldog Magyarországát. Én például kitaláltam a szakképzést. Nem vicc! Szakmám. Várom a választ: kit érdekel. Ha senkit, megérdemlitek! Gilgames

Vendég

#118

2011-11-23 20:57


Nagyon kimért,de nem biztos,hogy ez baj... !

Vendég

#119

2011-11-23 21:21

Félek attól, hogy ezt ugyanúgy elsöprik az útból, mint a többi megmozdulást. Bár ne lenne igazam, de ez a kormány olyan magasról tesz ránk, hogy a megbuktatásukhoz ennél sokkal többre és hangosabb ellenállásra van szükség.
Horváth Magdi

#120 Re: Komolytalan az egész

2011-11-23 22:54

#5: Senki Béla - Komolytalan az egész

Kedves Senki Béla! Ha az utcán írok alá egy petíciót, akkor sem igazoltatnak, akkor is mindenki olyan adatot ad meg, amit akar. A tisztességes emberek valós adatot írnak, vagy semmit, mások pedig személyesen is, interneten is csalhatnak, ha ehhez van kedvük.

 

Isten óvjon minden jóakaratú embert minden bajtól!

Isten óvja Hazánkat minden ellenségtől és minden bajkeverőtől!

 

 


Vendég

#121 Jocó

2011-11-23 23:02

Sziasztok.Olvastam az előttem írokat,hozzátenni csak annyittudnék, hogy az útlezárásokkal tényleg semmire sem lehet menni.Meg a tüntetésekkel. Ennél már sajna több kell.Mondjuk egy taxis blokád szerű országos megmozdulás,vagy hasonló.ugyanis a többi tiltakozást, amit ők tőrvényes keretek közé szorítottak,nevetségesnek tartják.Ez olyan mint amikor a gyereknek megengedjük hogy tombolja ki magát, aztán megnyugszik.Tényleg nevetséges.Ők tőrvényellenes tőrvényeket gyártanak, mi meg örüljünk hogy kiabálhatunk?A rohadó narancs ellen ez nem nyerő.

Vendég

#122 Re:

2011-11-23 23:21

#107: nyugdijas -  

 Szerinted .Jó látni hogy van még optimista ember.Én nem az vagyok.Engem most akarnak megfosztani a nyugdíjamtól.Kórkedvezménnyel mentem nyugdíjba szénbányából.Lenyomtam 25 évet és közel 6000műszakot.Kétszer rám omlott a bánya.(80 kilométerre kellett járnom hogy teljesíteni tudjam azt amit a magyar kormány elvárt, utikőltség térítést nem kaptunk.Ha elveszi a korkedvezményesektől a nyugdíjat, tőrtvényt sért, mert visszamenőleges tőrvénykezést a világon sehol nem ismerik el,Szerződést szeg,mert a korkedvezmény ,meg a nyugdíj is tulajdonképp szerződés az állam és a munkavállaló közt.Én sem fogom annyiban hagyni.Beperlem a magyar államot ha a gatyám rámegy akkor is!Lédy Gaga mondta:Ha az ember nem áll ki a jogaiért, nem több mint hús a csonton.Milyen igaz.Le fidesszel.Le a népnyúzó tőrvénytelen kormánnyal.Takarodjanak!Űzzük el őket !


Vendég

#123

2011-11-24 11:14

Na most már ideje lenne euzt a kormányt le váltani de remálem csak áll hir hogy Orbánt Navracsis váltja majd ez nem jó.

Vendég

#124 Re:

2011-11-24 11:14


Vendég

#125

2011-11-24 16:58

Kormány tagjai kevesebb juttatást kapjanak.