Állatrendőrséget Magyarországra!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Állatrendőrséget Magyarországra! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#76

2011-10-30 22:25

Minden jó érzésű ember aki egy kicsit is szereti az állatokat köteleségének érzi ,hogy aláirja. Bizom benne hogy nagyon sokan vagyunk leszünk.

Vendég

#77

2011-10-31 09:53

...
Dóri

#78 Nyíregyháza

2011-10-31 10:33

...

Vendég

#79

2011-10-31 11:10

Nagyon orulok ennek a kezdemenyezesnek, remelem megvalosul, mert ennek az orszagnak -, de foleg az itt elo allatoknak - szuksege van erre. Szornyu, ami itt zajlik! En tiszta szivbol szoritok. Hajra!!

Vendég

#80

2011-10-31 11:56

jó vége kell legyen .....!!!ne kelljen szégyenkeznem az országomra!!!

Vendég

#81

2011-10-31 12:29

Természetesen aláírtam. De nem csak állatrendőrségre lenne szükség, hanem egy sokkal-sokkal szigorúbb törvényi szabályozásra és méltányos büntetések kiszabására, több évi börtönbüntetést beleértve, hogy az illető szadistáknak soha eszébe ne jusson hozzányúlni még egyszer egy ártatlan állathoz.

Vendég

#82

2011-11-01 00:22

Szólj hozzá...

Vendég

#83

2011-11-01 16:36

Nagyon szeretném ha sikerülne,és végre tényleg történe valami előre lépés ez ügyben,vagyis az állatok érdekébe.

Vendég

#84

2011-11-03 06:38

Nagyszerű az ötlet, és még nagyszerűbb, hogy valaki(k) időt és energiát szán a létrehozására:) Biztos vagyok benne, hogy sokan és sokféleképpen tudunk segíteni, tenni az állatokért, és ha ezt valaki koordinálja, akkor a hatékonyság az egekig emelhető :))

Vendég

#85

2011-11-03 08:35

MInden kutya jobbat érdemel, hiszen ők is éreznek. Nem kell őket lenézni csak azért mert ők állatok
Kutyák

#86 Sopron

2011-11-03 08:36

minden megyében 1

Vendég

#87

2011-11-03 12:01

Csak maximalisan tamogatni tudom az otletet, sot mar reg meg kellett volna alapitani az Allatrendorseget.
Mas orszagokban is van es ez legalabb olyan fontos, mint Rendorseg az embereknek. Elfogadhatatlannak tartom, hogy az a sok artatlan allat ennyire kiszolgaltatott legyen nekunk, embereknek, akik annyira nagyon meg vagyunk arrol gyozodve, hogy nekunk mindent szabad. Hat nem, egyaltalan nem szabad mindent es mivel ezt sajnos az emberek nagy resze magatol nem tudja, igy abszolut alapveto szuksegnek tartom egy olyan "rendfenntarto" szervezet megalakulasat, ami egyreszt kepes megregulazni, kordaban tartani az allatok bantasara hajlamos embereket, masreszt elegendo joggal fel van ruhazva ahhoz, hogy adott esetben buntetesben is reszesithesse azokat. Tovabbi elonye - amiben nagyon bizom - hogy ha a mi gyerekeink mar egy olyan tarsadalomban nonek fel, ahol az allatokkal szembeni nem megfelelo banasmod nem elfogadott es buntetett, azzal talan szep aranyban meg is elozheto a jovobeni allatok ellen elkovetett bunozes.

Tisztelettel:
Beck Bettina

Vendég

#88

2011-11-03 17:45

Gratulálok ehhez a nagyszerű gondolathoz,hisz Ők a legvédtelenebbek.Már rég megérett rá a helyzet,hogy keményen az állatkínzók,és bántalmazók orrára koppintson valaki.Meg KELL védenünk az állatokat,hisz ŐK is élőlények,és ugyanúgy joguk van a boldog élethez,mint az embernek!!!!Szívből kívánom,az "Állatrendőrség"mielőbbi megalakulását!!!!:)

Vendég

#89

2011-11-06 17:52

Úgy tudom Svájcban tilos kutyát láncra verni, mert ott állatkínzásnak minősül. Nálunk balkáni állapotok uralkodnak. Sok kutya éli le nyomorult életét félméteres láncon és ez itt senkit sem zavar.

Az állatrendőrségnek akkor van értelme, ha azt a lakosság nagy többsége igényli. Ha a kutyatartás milyenségét vizsgálnánk, falun minden második házban lehetne büntetni állatkínzásért.

Antal

Vendég

#90

2011-11-07 00:05

Már rég kellet volna ilyen rendőrség szerintem mennyi kis állatot bántanak a rohadt mocskos emberek.Ugyan azt tenném vele mint amit az tett azzal a szegény jószággal.És azt kívánom hogy ilyen embert csukjanak le vagy valahol darabolják fel ahol senki nem látja.Én szeretem az állatokat és nagyon sajnálom hogy nem segíthetek rajtuk.és már nagyon örülök hogy végre már ez is törvény lesz hogy az állatok bántalmazásáért az embert megbüntessék végre valahára lesz ilyen köszönöm annak akinek ez a egész végre megfordult a fejébe.

Vendég

#91

2011-11-07 01:45

Sajnálom, hogy ezt írom: de nem hiszem, hogy azok a "döntéshozók" erre odafigyelnének. Bár úgy lenne!

Vendég

#92

2011-11-07 23:21

Reméljük sikerül.

Vendég

#93

2011-11-08 12:06

Én még dolgoznék is egy ilyen szervezetben!!
rozi

#94

2011-11-08 13:20

Az állatkínzásnak sokféle formája van.Többek közt azokat is megbüntetném,akik nem ivartalaníttatják a kutyát,macskát és a nem kívánatos szaporulattól kegyetlen módon szabadulnak meg.Nem csak elmebeteg állatkínzók vannak,vidéken elfogadott dolog amit leírtam.Van olyan ismerős aki lánykutyákat termel,nem tenyészt,mert az más,mert jaj de édes egy kiskutya, a többit pedig vagy agyonüti és úgy ássa el,vagy csak élve eltemeti.Ivartalanításról hallani se akar.A kutyák ridegtartásáról nem is beszélve.
Szükség lenne állatrendőrségre,de nem sok reményt látok.Az állam biztos nem finanszirozná,alapitványnál pedig nem lenne intézkedési joguk.Már az is jó lenne,ha a rendőrség foglalkozna ezzel a témával is.

Vendég

#95

2011-11-09 20:39

támogatom :D

Vendég

#96

2011-11-10 20:40

Pörköltet zabáló tohonya álszent passzív gyilkos azér ne legyen állatvédő!

Vendég

#97

2011-11-12 21:51

SEGÍTSÜK MINÉL TÖBBEN A KIS VÉDTELENEKET!

Vendég

#98

2011-11-13 20:11

Az állatok védelmében mindent. !!!

Vendég

#99

2011-11-13 21:06

Mélységesen egyetértek. Ez az USA területén már jól működik, de ott komoly pénzbüntetés és tényleges elzárás követi az állatokkal kegyetlenül bánókat. Szerintem ez kis hazánkban is megvalósítható lenne. Jelenleg ugyan van állatvédelmi törvény, de nem sokat ér, mert végrehajtása felmentéssel végződik ! Ezért nem veszik komolyan, sajnos.

Vendég

#100

2011-11-14 00:21

Minden kivert állat olyan, mint egy félredobott élet. Nem ő akart megszületni, nem is tud arról, hogyan lett. Van, mert a természet így akarta. Ha a közelünkbe kerül egy elárvult állat próbáljunk meg segíteni rajta!