Állatrendőrséget Magyarországra!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Állatrendőrséget Magyarországra! petíció automatikusan generált fórumtémája

Mária

#51 Re:

2011-10-19 17:46

#36: - Erre is valóban szükség lenne.... De! Azért megfűszerezném annyival, hogy az állatok, akik védelemre, segítségre szorulnak, csak és kizárólag az ember hibájából jutnak ilyen helyzetbe. Egyetlen egy alkalommal sem önhibájukból.... Míg azért sajnos a banki károsultak közt azért vannak olyanok is, akik "túlvállalták" magukat, vagy nem voltak eléggé körültekintőek, azért kerültek bajba...(pl. "kisbetűs részek"-en való átsiklás....) Az állatvédők az állatok érdekének védelmében  gyűjtik az aláírásokat, a banki károsultak is tegyék ugyanezt a saját érdekükben!!!!!!!! De azért még jogos mindkettő, viszont nem kellene összekutyulni, lenézni, vagy párhuzamot vonni.... Plusz, ha már itt tartunk, tudják mennyi állatka került az utcára, vagy küldték a halálba a gazdáik, mert kilakoltatták őket-a bankok!!!!!!!-vagy nem tudják etetni, gyógyítani őket a bankok!!!!!! miatt?????????     Úgyhogy van miért küzdeni....                                                       Üdvözlettel: Csatári Mária

 

 


Vendég

#52

2011-10-19 18:33

Remélem sikerrel jár ez a kezdeményezés.

Vendég

#53

2011-10-19 22:29

Sajnos szükség van rá

Vendég

#54

2011-10-20 12:21

Itt az ideje tenni valamit az ártatlan állatokért!

Vendég

#55

2011-10-20 16:36

Sajnos én magam is tapasztaltam vagy láttam hogy néhányan hogy tartják a kutyáikat!!!!

Vendég

#56

2011-10-20 21:35

remélem sikerrel jár ez a petíció

Vendég

#57

2011-10-24 17:52

mMgerősitem!

Vendég

#58 mónika

2011-10-25 15:19

Nagyon örülnék neki,mert sok sok szemét embert lehetne megbüntetni ebben a gonosz világban. Az államnak állatvédelemre kellene pénzt adnia mert ez nem mehet igy tovább állatkinzások,rengeteg kutya az utcán.Azt az embert is megbüntetném akinek a kutyája rendszeresen kinn van az utcán.Akkor minek neki a kutya? Ha én lennék a goré minden másképp lenne. Hajrá ÁLLATRENDÖRSÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TISZTA SZIVEMBÖL KIVÁNOM HOGY VALOSÚLJON MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#59

2011-10-25 16:11

Támogatom. :))

Vendég

#60

2011-10-25 17:50

Letöltendő börtönbüntetés az állatkínzókra!!!!!!!!!!!!

Vendég

#61 Re:

2011-10-25 17:51


Vendég

#62

2011-10-25 21:43

Végre!!!!! Már ideje volt elindítani :)

Vendég

#63

2011-10-25 22:37

Fogat-fogért!!!!

Vendég

#64

2011-10-26 11:41

Szeretném,ha minél hamarabb megalakulna az Állatrendőrség a szegény,védtelen állatok érdekében! És hogy minél hamarabb beléphessek ! :)

Vendég

#65

2011-10-26 11:51

Sajnálatos,de tény szükség van egy hatékonyabb állatvédelemre!

Vendég

#66

2011-10-27 17:56

Remélem sikerrel jár az aláírás gyűjtés!Igen is nagy szükség lenne arra hogy végre ténylegesen védve legyenek a kiszolgáltatott állatok!Bízom a sikerben
Üdv Gabi :-)


Vendég

#67

2011-10-28 10:05

Most már igen jó lenne ha az állatokkal is foglalkoznának a sok kis árva állat akik ránk vannak szorulva,ők nem tudnak magukkal törődni ,a sok altatás a sok gazember akik nem törődnek az állatokkal ,az állatkinzások a sok szemét kapja meg méltó büntetését nem felfüggesztett hanem letöltendő börtönt plusz pénzbüntetést és azt a pénzt költsék a kis gazdátlan és beteg állatokra

Vendég

#68

2011-10-29 22:30

Nagyon nagy szükség lenne hazánkban az állatrendőrségre,mert nagyon nagy baj van sok emberrel.........

Vendég

#69

2011-10-30 05:06

Látom, hogy a Petíciót kezelő barátaim megköszönik a közreműködésünket.. hát ez is fordítva van, mint minden mostanában Magyarországon: mi köszönjük a lehetőséget, hogy végre, valahol kimondhatjuk: "nem is tudjuk, hogy bírtunk abban a világban élni, ahol, ha panaszkodtunk a Humán Rendőrségtől csak az volt a válasz- erre nincs jogszabály, nincs idő, nincs benzin, nincs kapacitás- ne fárasszuk őket az állatainkkal kapcsolatos ügyekkel." Pedig volt ügy bőven: pl. a tudatosan kihelyezett vagy a szomszédba átdobott mérgek, a vipera-használat, a lefújások, az éheztetések, az elhanyagolások, a kidobások, szabadon-engedések, rosszhiszemű hasznosítások stb-k ügye. Persze még most is rosszul használom az igeidőt-- sajnos, az Állatrendőrség létrehozása még előttünk áll, még csak a szép, igazságosabb jövőben lesz megszervezve, de nagyon remélem, hogy meg fog történni mielőbb, és nem úgy mint épp tegnap, /2011. okt.29-én/, lesz kinek szólni, ha azt látom, hogy távollétemben az áramtolvajok által illetéktelenül kinyitott szobám ajtaja előtt ott öklendezik a sparayval lefújt szenvedő arcu, megkínzott szemű legközelebbi hozzátartozóm, a kedves, a hű, megalkuvás és gondolkodás nélkül a végsőkig harcoló kutyám.4:05 2011.10.30. Üdv. Q. V.
magdaléna

#70

2011-10-30 11:54

Ez csak egy kérés, hogy tudjanak róla az emberek, mi az általam vélt korrektség!!

Nem szeretnék kutyulni.Én is nagyon szeretem az állatokat és egyetértek a petícióval is!
Csak megjegyzem a jelentős többség vállalt egy korrekten változó kötelezettséget, de a deviza spekulációt nem tudta bekalkulálni és a törvénytelenséget sem! Mint ahogyan szegény állatok, úgy az emberek is ki vannak szolgáltatva a rosszaknak !!
Szerintem inkább kölcsönösen fel és el kell ismerni egymás és a normál emberi erkölcs értékrendjét és támogatni összefogással egymást.

Nekünk most egy boldog cicánk van !!!

Ezért itt utolsó próbálkozásként fordulok mindenkihez!

MAGYAROK !

Használjuk ki, hogy a napokban többen ülnek a nethez!!
Fogjunk össze !! Küzdjünk az emberekért és az állatokért is!
Mindenki terjessze a kis környezetében minden lehetséges módon, ahogyan tudja!

Mindenki károsult ! Az is, akinek nincs hitele! Hiszen eladhatatlan és elértéktelenedett a háza, lakása, kocsija!

Segítsünk magunkon! Fejezzük ki, hogy nem engedjük a bankoknak tönkretenni a családokat, a hazánkat!

Kérlek kattintsatok a következő linkre és ott találjátok a Kiáltványt!!!! Ott a lap alján lehet aláírni. Írd alá az összes családtagod nevével egyenként, hiszen mindnyájan, egyenként károsultak vagytok!

Értesítsd az ismerőseid, hogy írják alá ők is hasonló módon !!

KIÁLTVÁNY !!! ÍRD ALÁ !!! KIÁLTVÁNY !!! ÍRD ALÁ !!! KIÁLTVÁNY !!!
www.peticiok.com/banki_karosultak_forumanak_peticioja[/quote]

Vendég

#71

2011-10-30 15:42

Nagyon szeretném, ha létrejönne az Állatrendőrség. Szeretném ha a sok jogtalanság elnyerné méltó büntetését, nem csak a fórumokon, de a való életben is. Szeretném ha azokat az egyéneket akiket ez ügyben elmarasztalnak keményen büntetnék.

Vendég

#72 Re:

2011-10-30 15:57

#3: -

Én is bízom benne!


Vendég

#73

2011-10-30 16:30

kell hogy sikerüljön,...az állatokat csak mi tudjuk segiteni...megmenteni EMBEREK!!!!

Vendég

#74

2011-10-30 16:36

Tenni kell már végre valamit hogy akik a drága ártatlan állatokat bántják azok megkapják a méltó büntetésüket!!!!
Kérjük aláírásoddal Te is csatlakozz a csapathoz, akik szeretnék a büntető szankciók foganatosítását!!!!!
Köszönjük!!!!! Az ártatlan állatok nevében :)))))

Vendég

#75

2011-10-30 20:45

Az ember ne legyen se állatnak se embernek FARKASA...homo sapiens