MINDEN EDDIGINÉL KEMÉNYEBBEN TÁMADJA SOROS GYÖRGYÖT A MAGYAR KORMÁNY. TILTAKOZZUNK!

MINDEN EDDIGINÉL KEMÉNYEBBEN TÁMADJA SOROS GYÖRGYÖT A MAGYAR KORMÁNY. TILTAKOZZUNK! / Közlemények / folyt. / Hozzászólások


Vendég

#26

2017-07-16 09:02

Tavolitsak el haladektalanul a gyuloletkelto Soros György elle ni plakatokat !!!

Vendég

#27

2017-07-16 09:04

Tavolitsak el haladektalanul a gyuloletkelto Soros György elleni plakatokat !!!

Vendég

#28

2017-07-16 10:02

Ez a csodaember-Viktor- annyira lejáratja az országot és a magyarokat, hogy azt nagyon nehezen lehet majd,akár évtizedek alatt ujra helyreállitani. Arra nem gondol senki,hogy ideáramlik a sok külföldi, köztük rengeteg ujságiró ée befolyásos ember, mit fog szólni ezekhez a "csodálatos" óriásplakátokhoz. Ezek mind azt fogják erősiteni, hogy a civilizált világ, főleg nyugat, amilyen véleménnyel ma ir és kifejez orbánról az mid szószerint igaz, sőt bizonyos esetekben még negativabb, mint amit eddig láttak és hallottak. Szörnyü, hogy ebben a "bünbandában" nincs egy értelmes ember,aki ezt felmérné, és álljt parancsolna.Mindenkinek a figyelmébe ajánlom Heltai András és Német István most megjelent legujabb könyvét a Német Magyar kapcsolatokról és a határinyitásról.Eből kiolvasható, hogy milyen sok év munkája kellett ahhoz, hogy Magyarországot partnerként kezeljék nyugaton és a világban, és ebben a németek óriási segitséget adtak. Most meg mindenkivel összerugjuk a port, az állam és kormányfők menekülnek Orbántól,ide senki nem jön, őt sehova nem hivják, (kivétel a keleti tömb diktátorai) Magyarországnak nyugattal kell kereskedni, nem pedig a távoli kelettel,akik nehezen elérhetők, és stabilitásukat senki nem garantálja.Ezt gondolja meg a választópolgár, hogy legközelebb hova huzza az X-et!

Vendég

#29 Re:

2017-07-16 13:01

#11: -  Össze kell fogni mindenkinek aki el akarja takarítani ezt a garnitúrát, és rá kell kényszerítenünk az ellenzéket is, hogy tegyék meg a szükséges léoéseket. 


Vendég

#30

2017-07-16 15:18

Úton a Kozma utcába nyolcszor találkoztam a plakáttal

Vendég

#31

2017-07-16 19:01

Teljesen nyilvánvaló, hogy a Kormányfő bejelentése azért történt , mert kezdték leszedni a plakátokat. Jegyzem zárjelben , le is állt sajnos a leszedés. Most is jól számolt !!!
Ennek bizonyítéka , hogy egy hete tették ki a metro mozgólépcsője mellé végig a plakátokat. Ma sok helyen jártam mindenhol kint vannak a plakátok ( Szigliget , Badacsony , Budapest perem kerületei stb stb. )

Anonymous

#32

2017-07-16 19:30

#24

  Ma már újabb célpontot találtak, Bayer Zsolt ismételt támadást indított Ferenc Pápa ellen.

 

...és ez így megy tovább....

 

Tiltakozzunk a gyűlöletkeltés minden formája ellen. Terjesszétek!


Vendég

#33

2017-07-16 22:19

Megerősítem, hogy Tatabányán és környékén, változatlanul fenn vannak a Soros György elleni plakátok július 17-én.

Vendég

#34

2017-07-16 22:31

Kedves Zsuzsa!
Várpalotán lakom és sajnos még mindig látható itt is a plakát.

Vendég

#35

2017-07-17 07:04

"Teljes győzelemnek" csak azért lehet nevezni, mert mindenki reagál erre a népbutító kampányra- mert csak akkor lehet nem észrevenni, ha behúnyt szemmel járunk az utcán. A reakciók -átfirkálások, leragasztások- is azt bizonyítják, szerencsére, hogy ez a szemét hadjárat felháborít mindenkit.
E.

#36

2017-07-17 07:06

"Teljes győzelemnek" csak azért lehet nevezni, mert mindenki reagál erre a népbutító kampányra- mert csak akkor lehet nem észrevenni, ha behúnyt szemmel járunk az utcán. A reakciók -átfirkálások, leragasztások- is azt bizonyítják, szerencsére, hogy ez a szemét hadjárat felháborít mindenkit.


Vendég

#37

2017-07-17 07:21

Addig szítják a gyűlöletet, míg háború nem lesz!


Vendég

#38

2017-07-17 12:35

Tenni kene ellenuk nagyon gyorsan valamit, nem szabad megvarni a valasztasokat! Sajnos az ellenzek ugyanugy szemleli az esemenyeket, mint a nep.Jo lenne mar felebredni Csipkerozsika almunkbol.Mar mindent elloptak,de van meg mit szetverni.

Vendég

#39

2017-07-18 10:39

Ez után is fenntartom azt a véleményem, hogy egy egész kormány, hálátlanul, jogtalanul, aljas módon, egyetlen embert üldöz és csinál belőle minden segítsége ellenére ellenséget, ami FELHÁBORÍTÓ!

Anonymous

#40 Mi a teendő

2017-07-18 14:14

A gyűlöletkeltés napról-napra erősödik, az ellenzék tiltakozása napról-napra gyengül. Orbán és csapata az arcunkba röhög. Újabb és újabb koncot dobnak közénk. Soros György mellé tegnap felsorakoztatták Ferenc pápát, de a CEU- és a civilek elleni támadást is a felszínen tartják….és persze mindent átsző a bevándorlás-vízió. A gyűlöletszítás naprakész. A „legjobbkor” betoppant hozzánk, Putyin után Netanjahu izraeli kormányfő. A társadalmi összkép egyre zavarosabb, az egymással szembeni gyanakvás nőttön nő. Tudatos politikai-hatalmi játszma bábfigurái vagyunk.
Strukturális tehetetlenségbe süllyedve epekedünk a változásra, de nem tudunk megmozdulni. Indulataink vannak, igazságérzetünk nyüszítve tiltakozik, de a cselekvésben gyengék, erőtlenek vagyunk. Az összefogás legelemibb szintjét sem lépjük meg…, de ha meg is lépjük, egy tüntetés, egy petíció után 5 perccel már szét is széledünk.
Orbán és csapata pedig röhög a markába.
8368 ember írta alá eddig a petíciót. 8368 emberért vagyok felelős. Miközben biztatok mindenkit a tiltakozásra, az ellenállásra, nem tudom, hogyan tovább…
Mi a teendő?

 

Dárdai Zsuzsa


Vendég

#41

2017-07-18 15:20


Vendég

#42

2017-07-20 07:23

Pécsett hétfőn kezdték és keddre takarták le az összes (szerintem 30-40) óriásplakátot és szedték le a buszmegállókból a kisplakátokat. Azaz: a petíciózás, a plakátok kidekorálására és lekaparására irányuló akciók országszerte, valamint számos hazai és külföldi szervezet tiltakozása eredményes volt. Ennek örüljünk, és készüljünk a további küzdelemre, mert szükség lesz rá!
Tóta József

#43 Re: Mi a teendő

2017-07-22 15:29

#40: - Mi a teendő

 Szerintem nincs további teendő. Semmiképpen nem kellene bármelyik facebook oldal szintjére lehúzni egy aláírásgyűjtést állandó további megjegyzésekkel és hozzászólásokkal. 


Vendég

#44

2017-07-22 17:21

Tiltakozom!

Vendég

#45 Re: Re: Mi a teendő

2017-07-23 05:42

#43: Tóta József - Re: Mi a teendő 

 Kedves Tóta József,

A peticiót a gyűlöletkeltés minden formája ellen indítottuk, amelynek kiindulópontja a Soros György elleni plakát volt. Azóta minden nap kapunk egy újabb adagot.

Ez a lehetőség nem egy egyszeri tüntetés, amely után hazaballagunk, mint akik jól végezték dolgukat. Lelkiismeretem szerint felelős vagyok a 8403 aláíróért (akik száma, ha lassan is de folyamatosan növekszik) és Magyarországért.

Több lehetőség adódik. Folytatjuk a gyűlöletkeltés elleni petíciót, újabbat indítottunk, vagy a FB-n egy oldalt hozunk létre (ez utóbbi megoldás Ön szerint lealacsonyító...)

 

Én a folytatás mellett döntöttem. Nem tudom, törvénybe ütköző-e, hogy ezen a fórumon kapcsolatot tartok a gyűlölet ellen tenni akarókkal, mert nekem ez az első petícóm.

Könnyebb lenne befejezni, elköszönni, és csak a "saját" egyéb ügyeimmel foglalkozni, de úgy érzem, van itt még teendő.

A jövőben, ha az erkölcsi érzésem azt diktálja, újra írni fogok.

Üdv, D. Zsuzsa

 

 

 

 


Vendég

#46

2017-11-24 10:16

Tiltakozom én is!!!
Fáy Anna