MINDEN EDDIGINÉL KEMÉNYEBBEN TÁMADJA SOROS GYÖRGYÖT A MAGYAR KORMÁNY. TILTAKOZZUNK!

MINDEN EDDIGINÉL KEMÉNYEBBEN TÁMADJA SOROS GYÖRGYÖT A MAGYAR KORMÁNY. TILTAKOZZUNK! / Közlemények / Tájékoztatás / Hozzászólások


Vendég

#1

2017-07-11 19:32

Köszönöm a tájékoztatást!

Vendég

#2

2017-07-11 19:34

Elképesztő ez a gyűlöletet keltés ellene,a hír tv ma esti műsorban volt egy megdöbbentő esetet:
Budapesti egyetemi tanár azt mondta nyílvànosan,h Ő 'képes lenne megölni Sorost,h gyerekei, unokái nyugodtan tudjanak felnőni"
Egyetemi tanár nő volt !!!! Akkor ne csodàlkozzunk,h ennyire "hatàsos"...
Ez a tiltakozás elismerésre méltó dolog de szerintem ezt úgy lehetne überelni ha ellenzéki pártok plakáton elkezdenék az Soros àltal létrehozott dolgokat felsorolni,h mindenki làssa az igazi,emberi oldalát !!!

Gabrijella

#3

2017-07-11 19:38

Köszönöm szépen! Köszönöm Neked a kitartásod!  Remélem  ha előbb nem jövő áprilisban vége lesz ennek a "RÉMÁLOMNAK"!!!!!  :( 


Vendég

#4

2017-07-11 19:46

Szép jó estét kívánok !

Köszönöm az újabb híradást .
Többek között olvasom : " ... sokan utcai akciókon leszedik a gyűlöletkeltő plakátokat..., Izraelben törvényt hoznak ellene " .

Nem értem pontosan, a gyűlöletkeltők ellen, akik plakátokat terjesztenek, vagy Soros György ellen hozzák a törvényt ???

Saját megjegyzés : Ne tegyen úgy Budapest, amint tett Kertész Ákossal, a Díszpolgári Oklevélért !!!
2o12. január, 5.-én megjelent egy írásom az Izrael - i ÚJ KELET Hetilapban, címe : Ki a fekete bárány ? - online formája nem Volt a Lapnak, csak az újságot lehet előkeresni, esetleg a Zsinagógában . Sajnos ma, mint papírújság megszünt, csak online formája van .

Tisztelettel, Veres Ibolya Uzon ( azért használom így nevem, mert a Nevem kulcsszó, lakhelyemmel együtt ).

Vendég

#5

2017-07-11 19:58

Sándor Mihály.

Vendég

#6

2017-07-11 20:12

Teljes mértékben egyetértek . Köszönetem JÁné

Vendég

#7

2017-07-11 20:15

Az emberi jogok védelme egyre durvább formában jelenik meg?
Kicsit rossz a fogalmazás. Értem a szándékot, de ellentmondásos a mondat.
Bocsi, hogy kijavítalak.

Veress András

Vendég

#8

2017-07-11 20:24

Netanjahu belpolitikai és diplomáciai megfontolásból cserben hagyta a mintegy 100 ezer magyarországi zsidót. A Soros-plakát (a "sorosozás" fizikai megjelenítése) egyértelműen antiszemita indulatok kiváltását célozza, és nincs olyan pozitív politikai cél, amelyik ezt az eszközt szentesítené.

Vendég

#9

2017-07-11 20:26

Gratulalok a kezdeményezéshez.
Már aláírtam, és továbbitottam
Köszönöm kedves Zsuzsa !

Anonymous

#10 Re:

2017-07-11 20:33

#4: -  

 Soros ellen


Anonymous

#11 Re:

2017-07-11 21:41

#7: -  

 Igazad van,kapkodtam

Heloise

#12 Re:

2017-07-11 21:51

#1: -  

Koszonom!


Vendég

#13

2017-07-12 04:22

Helyes ! Holnap X holnapután Y lesz a bűnbak ilyen alapon !

Vendég

#14

2017-07-12 04:41

Sok sikert

Vendég

#15

2017-07-12 05:43

Nagyon helyes, csak támogatni lehet!

Vendég

#16

2017-07-12 05:47

Egyetértek a "kibővítéssel", mert az emberi jogok megvédése a legalapvetőbb európai feladat.

Vendég

#17

2017-07-12 05:56

Kedves Zsuzsa ! Nem értem az izraeli vezetést, különösen nem Netanyanyahu-t . Fogalma sincs, mennyit árthat sz itt élő zsidóknak, de azt hiszem, nem is érdekli, mert egy eszeminusz.Szűklátókörű, csak odáig terjed ki a figyelme, hogy a magyarországi látogatását ne zavarja meg semmi.
Miért kellett neki megosztani a mérgét Soros-al kapcsolatban ezzel a szemét bandával. Ha a közelemben lenne, legszívesebben jól felpofoznám . El tudom képzelni, hogy az erőszakos felesége lépett megint közbe.
Egyetértek azzal, hogy bővítsük a tiltakozás tárgyát, de boldogabb lennék, ha a plakát tépés nagyobb ütemben folyna . Sajnos én már csak írni tudok ezekről a dolgokról, mert 78 éves vagyok és nem túl jó egészségi állapotban. Ilyen fasiszták, mint ezek a követőik hurcoltak el .-44-ben, még egyszer nem szeretném ezt megérni.
Annyit tudok még tenni nap -mint nap, hogy ütöm, vágom őket a Facebookon , nem hagyok ki egy lehetőséget sem , hogy terjesszem az aljasságaikat.
Üdvözlettel
Vág Róbertné / Kati/

Vendég

#18

2017-07-12 06:36

Köszönöm a tájékoztatást!!!


Vendég

#19

2017-07-12 07:25

csak felnyit egy-két elvakult szemet


Vendég

#20

2017-07-12 08:07

Kedves Zsuzsa, teljes mértékben egyet értek az Ön gondolatmenetével. A napokban olvastam Soros György interjúját, amiben megköszöni a magyarországi zsidóság összefogását. Nem vagyok zsidó származású, de abban a neveltetésben volt részem, hogy nyilvános megszégyenítése, megalázása egy embernek morálisan nem elfogadható. A gyűlöletkeltés hatalmas léptékeket öltött hazánkban és furdalna a lelkiismeret, hogyha az Ön által indított petíciót nem támogattam volna. Gondolom, hogy etikai és emberi hozzáállásommal nem vagyok egyedül. Jó eső érzés lenne, ha Soros György arról is tájékoztatást kapna, hogy nemcsak a zsidóságot háborítja fel a most zajló esemény-sorozat és politikai célok nélkül is morálisan elítélendő ( és sokan, még ha hallgatnak is, elítélik) az, ami zajlik. Szívből gratulálok a bátorságához és kezdeményezőkészségéhez! Remélem további sikereket is elér a petíció!

Vendég

#21

2017-07-12 08:52

Hajrá Zsuzsa nem szabad hagyni a hazugságok aljasságokgyözzenek

Vendég

#22

2017-07-12 10:22

Ne vegye támadásnak kedves Zsuzsa, de a petíció tartalmát nem kellene módosítani még ha profilba is vág. Személy szerint amikor aláírtam akkor egyetértettem vele, de ha a bővített már valamilyen okból nem tükrözi a véleményemet akkor nincs módom kilépni belőle. Ha valami miatt nem nő az aláírók száma akkor tessék tudomásul venni hogy ennyi volt, vagy próbálja meg újabb felületeken vagy médiákon keresztül többekhez eljuttatni. Üdvözlettel, György

Vendég

#23

2017-07-12 11:47

Kedves Zsuzsa! A helyzet reménytelen, de azért sokra tartom a kitartását. A magyarnak mindig a gyűlölködés volt az éltető eleme, meg a becstelenség és a gyávaság. Ezért jutottunk ide, és van még lejjebb. Meg fogjuk kapni a méltó "jutalmunkat" ahogy az már sokszor megtörtént a történelemben.


Vendég

#24

2017-07-13 19:27

Igazad van! Ölellek,
Harmati Bea

Vendég

#25

2017-07-14 06:27

Mivel a kormány elrendelte a plakátok leszedését, (mindegy milyen apropóból,) kvázi beismerte, hogy a több miliárdos gyűlölet kampányuk megbukott, felelőtlenül szórta a közpénzt,szerintem megérdemelne egy feljelentést. Talán a hozzáértőknek érdemes lenne tanulmányozni ezt a vonalat, és ha lehet kihasználni, talán nem fordulna elő még egy ilyen! Mit szóltok? Én szívesen feljelenteném.