MINDEN EDDIGINÉL KEMÉNYEBBEN TÁMADJA SOROS GYÖRGYÖT A MAGYAR KORMÁNY. TILTAKOZZUNK!

MINDEN EDDIGINÉL KEMÉNYEBBEN TÁMADJA SOROS GYÖRGYÖT A MAGYAR KORMÁNY. TILTAKOZZUNK! / Közlemények / Tájékoztatás / Hozzászólások


Vendég

#76 Re:

2017-07-11 11:28

#10: -  

 Az is felmerült, hogy jogszabályellenesen használta és módosította a képet...


Vendég

#77

2017-07-11 19:40

Nagyon szépen köszönjük.
Sajnos lassan mindent és mindenkit elnyomnak, lehetetlenné tesznek, akik nem az ő táborukba tartozik.
Köszönjük eddig munkádat, - én csak neten keresztül tudok részt venni, mert nagyon nehezemre esik a járás, sajnos elég beteg vagyok.
Azért, ha bármiben tudok segíteni nagyon szívesen vállalom.
Szeretettel: Papp Anikó

Vendég

#78

2017-07-11 19:46

Nem a peticiok.com-n terjed a vírus, ergo a facebook-nak semmi köze a dologhoz. Ennyien vagytok és kész.

Vendég

#79

2017-07-11 20:09

Nagyszerű asszony vagy, köszönjük hogy belekezdtél és reméljük még többen leszünk. Öleléssel Lehel Katalin.

Vendég

#81

2017-07-12 05:44

Nem leállni - bekeményíteni!

Vendég

#82

2017-07-12 08:16

nekem is belemásztak az idővonalamba komcsi libsi lettem

Vendég

#83

2017-07-12 10:03

Köszönöm a petíció indítását. Rupert Mária

Vendég

#84

2017-07-13 15:47

Kedves Dárdai Zsuzsa !! Sajnos igazat kell, hogy adjak annak a barátjának, aki szerint a petíció gyenge lépés a kormány politikája ellen !!! Ennek ellenére írtam és írok még a későbbiekben is alá ilyen témában is hozzám eljutott petíciót, mert bízom abban, hogy valami csoda történik és a szelíd módon tudtukra juttatott véleményünk eléri a célját !!! Tudatni kell azokkal, akikeket ez a kormány kipécéz magának és felhasználja őket a gyűlöletkeltésre, amivel hitük szerint még nagyon sok éven keresztül élhetnek , hogy ezek az emberek, bármilyen magas pozícióba repítette őket a jó sorsuk, nem azonosak azokkal a magyar emberekkel, akik reményeim szerint még mindig az ország többségét alkotják , akik nem veszítették el a józan ítélő képességüket !!!!

Vendég

#85 Re:

2017-07-16 07:31

#15: -  

 A petíció, mint eszköz hatástalan. Átveszi valaki, egy a rangsorban sokadik valaki talán el is olvassa. Én még nem hallottam olyan petícióról, mellyel eredményt értek volna el. Hozzáteszem, hogy a tüntetések, tiltakozások is rendre erre a sorsra jutnak. A hatalom bebástyázta magát a jogszabályok átírásával annyira, hogy az Alaptörvényükben szereplő népképviseleti hatalomnak csúfolt rendszerből gyakorlatilag kiirtottak minden lehetőséget arra, hogy két választás között akár a nép, akár az ellenzék érdemben bele tudjon szólni bármibe is. Ezt tapasztaltam az utóbbi években.
Mindezek ellenére aláírtam.