Tiltakozunk az ebadó bevezetése ellen!!!


Vendég

#401 Re: Re: 394-nek válasz

2011-12-03 02:16

Igazán sajnálom,hogy olyan seggfej orvosa van.
Az igazság,én is csalódtam mindben,akik a Falumban dolgoztak.
Az egyik 2003-ban egy parvós (véres hányás-hasmenés) Kiskutyára ezt mondta délelőtti órákban 11 óra körül :
-Mivel útbaestek,eljöttem. Ma már nem foglalkozok Vele. Holnap délelőtt 10órára disznótorba megyek,majd holnap délután eljövök,ha ráérek,de kibírja addig!
A Bátyám addig beszélt vele,hogy végül a doki válasza:
-ha annyira fontos,akkor hozd el holnap reggel 8 órára.
A szomszéd faluban lakik,kb.10km távolság.
Minden veszettség elleni oltáskor a segédjére bízza az oltást.de a doki sosincs jelen.
Judit

Vendég

#402

2011-12-03 07:05

az a szomorú hogy még mennyi mindent akar lehuzni az állam rólunk

Vendég

#403 Re: Re:

2011-12-03 10:25

#394: Vadgalamb. - Re:

Az Állatorvosi Kamarához be lehet jelenteni az állatorvosokkal kapcsolatos kifogásolható eseteket, van etikai bizottságuk!
Honlapjuk: www.maok.hu


Vendég

#404

2011-12-03 19:06

Nem kell ebadó!

Vendég

#405

2011-12-04 17:34

Van egy ismerősöm, vagyis falubeli
(a nyáron láttam 2-szer,
akkor tudtam meg már régóta a Testvérem szomszédja,de eddig még egyszer sem láttam).
Nagyon rendes az illető.
40 valahány év körüli,közmunkás.
Apukámmal beszélgetett,
abból derült ki:
az asszonya is közmunkás,de talált egy gazdagabb férfit,ezért 12év együttlét után otthagyta a szegényt.
A csórót otthagyta a több milliós hitelű házban (a ház közös néven van,de a részletbe nem fizet,mégis várja a just,ha el lesz adva a ház)+fizetnie kell a gyerektartást+ van 2 Kutyusa,a vigasztadók.
Szegényke miből fizessen ebadót?
Ha a házát a bank adja el,egy fillért sem fog kapni az ember.
Mi is csőd szélén élünk

Vendég

#406

2011-12-04 19:56

A kutyák nagyon értékes állatok. Ezt nem kéne büntetni adókkal sem az embert, sem az állatot.

Vendég

#407 Re: a #406-osra válasz

2011-12-04 21:22

Milliárdszor nagyon-nagyon-nagyon-nagyon igazad van !!!
Sajnos nagyon nagy szomorú sors fog várni a Kutyákra és azokra az emberekre,
akik a csődben élnek,de
valódi állatbarátok.
Nem szabad hagyni,hogy bevezessék az ebadót!

#408 Nem szabad hagyni,hogy bevezessék az ebadót!

2011-12-04 21:26

Nem szabad hagyni,hogy bevezessék az ebadót!

Vendég

#409

2011-12-04 23:49

A BP SOROKSÁRI ÖNKORMÁNYZAT NEM VEZETI BE AZ EBADÓT!
"Dávid Gabriella: Örömmel tudatom minden kedves Bp, 23. kerületi, Soroksári lakossal, hogy NEM lesz ebadó! Köszönjük a képviselő testület tagjainak!!! :)"

Vendég

#410

2011-12-05 02:46

Bárándon, Hajdú-Bihar megyében se legyen ebadó!
Itt még munkalehetőség sincs,
nemhogy pénz.
Itt is nagyon sok ember jövedelem nélkül él,
közülük létezik olyan,akiknek a Kutyái a boldogságadók

Vendég

#411

2011-12-05 14:30

Így is sok kutyát dobnak ki felelőtlen emberek, őket büntessék, ne a többi állattartót. Akciókkal segíthetnék, hogy megfizethető legyen az ivartalanítás és az egyedi azonosító.

Vendég

#412

2011-12-06 17:24

Ez egy vicc,ami itt folyik!Ebadó???Hülyeség!!A mostani kutyusomat utcán találtam és nagyon szeretem,minden oltást megkapott.A kutya az ember legjobb barátja!!!A szeretetért pénzt kérni elég érdekes!!A levegőt esetleg nem akarják megadóztatni?????Vagy már ott tartunk!!Egy fiatal lány és ellene vagyok,mert csak zsebre dolgoznak!

Vendég

#413

2011-12-07 00:30

Még hány féle képpen lehet megsarcolni valakit? Lassan akármennyit keressek is, mindenhol csak az adókat látom. Van egy örökbefogadott vén kutyám. Nem altattam el amikor a szüleim rám hagyták. Kényszer kutyás vagyok, a szívemhez nőt. Most ezért legyek megfingatva, mikor Kispesten, szinte minden helyet elkerítettek, van pár futtató, de az nem elég egy állatnak. Lassan sehova sem mehetünk be, úgy érzem ellenségnek kezd tekinteni minket a politika, és a szélesebb társadalom, élükön a médiával.

Vendég

#414

2011-12-09 12:45

Utcára tett keverék kutyát fogadtam be kétöklömnyi volt ma 55-60 kiló. De kiderült hogy displaziás és elég sokba kerül no nem az etetése mert hihetetlen de 40dkg körül eszik/nap de egyéb ellátása orvosi kezelése, menhelyre sem vihetném 9 éve hoztam haza és másnak nem kellene. De a nyugdíj annyi felé kell, minden adóra nem tellik.

Vendég

#415

2011-12-09 12:52

Én sem értek egyet az ebadóval.Igy is tele van az erdő kidobott vagy megölt állatokal.Az én kutyámat
is egy lelketlen ember kidobta az autóból,a menhelyről fogadtam örökbe,csodálatos kutyus és nagyon
szeretem.Szerencsés,mert megtalálták ,de nem mindegyik állat ilyen szerencsés.


Ezt a hozzászólást az oldal adminisztrátora eltávolította (Részletek)

2011-12-09 13:02



Vendég

#417

2011-12-10 00:39

Megint nő a kidobott állatok száma. Nálunk itt a falu szélén midig követhető az aktuális helyzet. Mi ma is befogadtunk egy frissen kidobott picurkát, bár ma nem kutyust, hanem egy kiscicát. Remélem cicaadó nem lesz! Kutyám is van, utána fizetni fogunk, ha ennek az eszement társaságnak mégis lesz pofája így is megsarcolni az embereket...
Omoroka

#418 Re:

2011-12-10 00:46

#409: - Gratulálok az önkormányzatukhoz! Egyenlőre nálunk Tihanyban sincs!

 


Vendég

#419

2011-12-10 13:48

Aki kitalálta sürgössen forduljon orvoshoz, mert az elméjével nagy baj lehet. Majd a sok kutyát vigye haza az otthonába ,ami majd az utcára kerül és fizesse be utánuk az ebadót 7-millió ember él az országban aki a többi adót is a családjától vonja meg írja meg ha az orvos mit állapít-ott-meg a kutya az házőrző !!!!!!!!!!!!!!

Ezt a hozzászólást az oldal adminisztrátora eltávolította (Részletek)

2011-12-10 16:47



Vendég

#421

2011-12-10 19:14

aki kitalálta az egy idétlen alak a millióiból nyugodtan be is fizetheti a kormánynak !!!!!!!

Vendég

#422

2011-12-10 20:36

Igaza van a 419-esnek.

Próbáltam írni a fidesz@fidesz.hu és orbanviktor@orbanviktor.hu e-mail-re,de
visszadobja az e-mail-t?
Mihamarabb szeretném elküldeni a lebaszást.
Tud valaki segíteni,
egy érvényes e-mail címet adni?
Máshova ha küldök e-mail-t,elmegy,
csak ennek a seggfejnek nem.

Vendég

#423

2011-12-11 13:21

lehetne még :veréb adó,szunnyóg adó,légy adó-légy észnél adó,egér adó ,azaz sorolhatnám az összes állat fajt-de leginkább téged is ide sorolnálak mert az iq-szinted a -100-fok alatt lehet majd a kóbor kutyákat tereld magad köré te nagy orbitális gondolkodássod köré !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#424

2011-12-11 15:13

Az amúgy is kritikus gazdasági helyzetben lévő országban, ebadóval sújtani a kutyatartókat, még több kóbor kutyát fog eredményezni.
Bár akik emiatt megszabadulnak az állataiktól, azok nem is érdemlik meg, hogy kutyájuk legyen.
Másrészt, ha a pénz az önkormányzatokhoz kerül, akik ezen a pénzen megoldják a városi kutyatartás kellemetlenségeit - eltüntetik az ürüléket és biztosítják a kutyasétáltatás helyét, Vagy állatrendőrség fenntartására költik, akkor talán van a városokban létjogosultsága a kivetett adónak. Vidéken, vagy ahol a kutyát nem kedvtelésből, hanem okkal tartják, az ebadó csak népnyúzás, mint a török korban a kéményadó!

Vendég

#425

2011-12-11 18:53

Valószínűleg még több állat fog utcára kerülni. Túl sok az adó már ebben az országban!