Tiltakozás az egész napos iskola ellen

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Tiltakozás az egész napos iskola ellen petíció automatikusan generált fórumtémája

szomorú ez az egész

#401

2014-01-02 16:17

szomorú hogy bizonyos gyerekek ne csatangoljanak az utcán ezért az enyémnek is ott kell lennie
Vendég

#402 Igaz

2014-02-14 17:35

Nyugodtan lehet kötelező. Én így is reggel fél 7-től este 8-ig az iskolában vagyok, mint szakközépiskolai tanuló. Legalább más iskolákban sem lógnák el a napokat a fiatalok...

Vendég

#403 egész napos iskola

2014-03-12 16:32

Remélem, ezt nem gondolják komolyan! Bár nem vagyok szülő, a gyerekek általános, kötelező és egész kiskoruktól kezdődő elszakítását a családjuktól embertelennek, emberellenesnek tartom. Ha valaki olvasta Az ember tragédiájá-t, nem nehéz megtalálni az erre vonatkozó részt. Isten óvjon tőle, hogy a falanszter-rendszer ezen (vagy bármilyen) változata megvalósuljon!

Vendég

#404

2014-09-02 17:44

Örülök nagyon! Gyermekeink védelmében!
Alex0725

#405 Re: Re: ÉVA

2014-11-04 08:01

#77: lina - Re: ÉVA 

 

 

 Én tanítottam 20 évig, de egyre kevésbé értem a politikusokat!

 

Akkor sem voltak tanultabbak, intelligensebbek a politikusok, de amit ma próbálnak jogot formálni maguknak, az már mindenen túl mutat!

 

A gyermekeink a miénk! Nem fogják ők megmondani, hogy a kötelező tanórákon túl, mennyit időt töltsön a kislányom az iskolában! Különösen akkor nem, ha feltételeket még megközelítőleg sem képesek biztosítani! Mi festünk az iskolában, függönyt, Tv.-t, videót veszünk, Szja-1%,+támogatás, amit nem szégyellnek... És ezek után, ezek mellett van bőr a képükön ilyen embertelen intézkedésekkel próbálkozni?! Nem a Hitler Jugendbe, és egyéb agymosó táborba írattam be a gyerekemet, hanem iskolába! NEM TUDJÁK FELFOGNI AZ IQ-BETYÁR POLITIUKSOK?     Nem ártana elgondolkodniuk egy kicsit, hogy meddig feszítik azt a bizonyos húrt..!

 

Neked, egyszerűen:Birkapásztor

#406 Re: Igaz

2014-11-04 08:03

#402: Vendég - Igaz 

 A baj nem azzal van, hogy lehet.... Hanem azzal, hogy kötelező! De te ezt úgy sem fogod megérteni soha...


Vendég

#407

2015-05-28 16:24

Van egy törvény amit hivatalos helyről kaptam válasz levélben, miszerint: Egésznapos iskolai osztályt csak abban az esetben lehet indítani, ha az minden szülő számára megfelelő lenne! A mi esetünkben a 48 szülőből 10-en szeretnénk félnapos sulit. Tehát az én értelmezésem szerint, ha a mi konkrét esetünkben esetleg én lennék egyedűl olyan szülő, aki félnapos iskolát szeretne gyermekének, akkor is jogom van hozzá!? Azért is kérdezem, mert nállunk az igazgató nő szajkózza nagyon az egésznapos iskolát, és van már olyan szülő, aki beadta a derekát, és már nem mer vele szembe szállni, és nem tudom, hogy hány szülő az aki ugyan úgy mint én fel meri vállni a döntését.