Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Béla bácsi

#726 Elég és ne tovább!!

2011-09-14 15:37

Ha megszervezhető volna...egy 100 ezres NÉMA tömeg a parlament elé és köré!! Ahol csak a petíciót olvasnák föl átadás előtt, és semmi más nem hangozna el..talán első lépcsőnek ennyi is elég lenne..a végén a tömeg körbe járhatná ..némán, lassan és méltósággal ...a parlamentet!

Vendég

#727

2011-09-14 15:42

AKI CSAK TUDJA IRJA ALÁ MERT NEKÜNK MEG KELL VÉDENÜNK EZEKTÖL A POFÁTLAN EMBEREKTÖL GYURCSÁNY FERENCET!!!! FOGJUNK ÖSSZE EMBEREK!!

Vendég

#728

2011-09-14 15:43

A demokrácia tragédiája, ami itt történik!
Regős Bendegúz

#729

2011-09-14 15:45

Ennek az agyalágyult hibbant Nérónak a gazemberségeiről már évekkel ezelőtt megtelt egy hetilap 100 oldalas különszáma.Néhány ügyben fel is jelentették. És láss csodát, akkor kezdett el hőbörögni ellene, mikor már elévültek a feljelentésben szereplő ügyek. Remélem, a Hazaárulás, és a nemzetrombolás nem évül el. Most nem azt mondom, hogy kötelet neki, megteszi egy pár méter jó erős damil is.

Vendég

#730

2011-09-14 15:45

"Ne kövessetek el jogtalan igazságot az ítélkezésben! ... Igaz ítéletet hozz honfitársad ügyében!".. (Lev., 19,15) Biblia
Zalai társ

#731 Re: Ha nem fogunk össze megérdemeljük sorsunkat! Feri veled vagyunk és maradunk

2011-09-14 15:45

#27: -  

 


Vendég

#732

2011-09-14 15:47

LE A DIKTATÚRÁVAL! HAJRÁ GYURCSÁNY FERENC! VELED VAGYUNK!

Vendég

#733

2011-09-14 15:48

A most kialakulófélben lévő irány minden szempontból nagyon veszélyes. Az, hogy Gyurcsány Ferencet ki szereti és ki nem, az, az Ő dolga, de ez ennél tovább mutat. Amennyiben egy volt közméltóságot - miniszterelnököt - ennyire nem tisztelünk, nem követeljük meg, hogy tiszteljék, akkor bárki hogy várhatja el a tiszteletet. A demokráciában a szavazók négy évente (jól vagy rosszul) voksolnak és megválasztják a képviselőiket, és a miniszterelnök Urat. Ezt a választást utána kicsinyes személyes okból, senki sem kérdőjelezheti meg vagy nem viselkedhet az Őt megválasztott emberekkel így. A képviselő a mindennapi ember képviseletét kell, hogy ellássa és nem az ellenfelét kell. bírálnia. Más! Egy közösségben élünk itt Európa közepén az EU tagjaként. Ebben a XXI. században ezt mindenkinek tudomásul kell vennie, és a demokratikus elvekhez a többségi akarathoz Neki is csatlakoznia kell. Nem megengedhető, hogy valaki belőlünk banánköztársaságot csináljon, ez a tíz millió ember nem ezt érdemli. Ezt bárki csak a saját nevében teheti, az enyémben nem, mert tőlem erre, (másra sem) nem kapott felhatalmazást.
L.Tamás

Vendég

#734 Re: Re:

2011-09-14 15:48

#721: - Re:

Rád nézve pedig azt, hogy feltétel nélkül (vagy busás haszonért) nyaltál be neki.


Vendég

#735

2011-09-14 15:48

Nem szeretem a kiskirályokat. Nem szeretem a más embert semmibe vevőket. Nem szeretem, ha valaki visszaél a ráruházott jogokkal.
Zalai társ

#736

2011-09-14 15:49

Kegyetlenek vagyunk és egymást nem csak legyőzni de el is pusztitani ez ma a regula. Viktor gondolj Cézárra Napóleonra és minden nemzetek atyjaira .Mi lett a sorsuk ezt kívúánod magadnak .Hidd el minden véges ÉN SZÓLTAM

Vendég

#737

2011-09-14 15:53

Felháboritó úgy a főügyészi vád, mint Rubovszky György KDNP-s mentelmi bizottság elnökének megváltozott magatartása. Azt az embert vádolják hivatali visszaéléssel, aki a miniszterelnöki fizetését sem vette fel, hanem jótékony célra ajánlotta és a tolvaj kormány visszamenőlegesen még ezt is 98 %-kal megadóztatta. Ez hihetetlen.
Szégyelem magam azok nevében, akik a parlamentben megszavazták Gyurcsány Ferenc kiadatását.
A magyar nép úgylátszik nem érdemli meg Gyurcsány Ferencet, hiszen semmiből nem tanul.


Vendég

#738

2011-09-14 15:53

Undorító féreg cselekedet amit " ezek " meg mernek már tenni!

Vendég

#739

2011-09-14 15:54

Gyurcsány van olyan okos, hogy megszívatja Darth Wekkert!
Orrát lógatva fog Viktátor eloldalogni kis hazánkból, az óperenciás tengeren is túlra!
Viheti az udvari bohócát, hoppmestert, a kamarást és a kincstárnokot is!

Vendég

#740

2011-09-14 15:55

Koromnál fogva is jól emlékezem a Rajk, majd Nagy Imre miniszterelnök perére. A rendszerváltás után azt gondoltam, ilyesmire többé nem kerülhet sor. Sajnos tévedtem, mert egy akarnok került a miniszterelnöki székbe, aki személyes bosszút akar állni, itt nem részletezett, de jól ismert személyes okok miatt.
Mielőbb a legszélesebb körű összefogást látok szükségesnek, a hatalomból történő eltávolításuk érdekében, nem várva ki azt, hogy jóvátehetetlen károkat okozzanak!
Nyugdíjas, mezőgazdasági tanácsadó
vuk

#741

2011-09-14 15:55

Kedves Béla bácsi ----hát ezért nem jutunk semmire, mert szépen, lassan csendben háborgunk ---( én is ) , mert ha hangosan hőbölögnénk, felgyújtanánk egy pár közintézményt, betörnénk a kirakatokat, felgyújtanánk az autókat ---akkor talán valamit észrevenne. Nem tudom kit vezényelne ki ellenünk, talán a megrövidített, átvert rendőröket, vagy a saját kis hadseregét? De "sajnos" mi nem ilyenek vagyunk. Ebből is látszik, hogy ov. által irányított csürhe köztük van ---és azt is GyF. számlájára írta. Azt hiszi, hogy a nép teljesen hülye --- csak sajnos még mindig sokan vannak, akiknek nem nyílt ki a szemük, s még mindig képesek neki elhinni a sok hazugságát.

Vendég

#742

2011-09-14 15:56

Rákosi Mátyás és barátai elégedetten dörzsölik kezüket a pokolban.
Sztálin elvtárs meg már fogalmazza üdvözlő táviratát a szomszédos bográcsból az istenkirálynak.
Adolf Hitler még kivár....

Vendég

#743

2011-09-14 15:56

én emiatt írtam alá: "Két évtizede azt hittük, Magyarország végleg maga mögött hagyta az önkényuralmat s a hatalomtól való rettegést. Azt hittük, végleg miénk a szabadság, a jogállam, a demokrácia.

Tévedtünk.

A demokrácia kiüresített díszletei között ma új önkényuralom épül, a magyar társadalom megint a félelemmel ismerkedik. Úgy tűnik, a hatalom birtokosai bármit megtehetnek. Kényük-kedvük szerint hozhatják a törvényeket; maguk alá gyűrhetik a sajtót, csorbíthatják a jogainkat, elkobozhatják a tulajdonunkat, elvehetik még a szabadságunkat is. Börtönbe csukhatnak bárkit – mindenekelőtt politikai ellenfeleiket."
Mert itt tartunk.

Vendég

#744

2011-09-14 15:57

Döbbenten hallgattam végig a késői órákban, a parlament szószékéből Gyurcsány Ferenc, jelenlegi helyzetünket fájdalmasan tükröző vádbeszédét. Igazi államférfiként, nem félve mondta el mindnyájunk nevében a jelenleg basáskodó,-leírom -népnyúzó, haladást, demokráciát, félelmet kiváltani akaró parlamenti többség szemébe az igazi okát a felmentésének.Gyávaság, hozzánemértés, bosszú, egyéni érdek, még sorolhatnám.Egyenes tartással, mindkivel szembenézve, érthető, világos szavakkal-nem olvasva!- mondta el mondandóját. Kisértetiesen hasonlított Nagy Imre vádlói elötti testtartásával. Igy csak az igaz emberek állnak ki. Csak féljenek tőle továbbra is. Sajnos nem láttam képeket, közelieket a hallgatóságról, a bekiabálókról. Az ellenoldalt biztosan jellemüknek megfelelően tükrözték.

Vendég

#745

2011-09-14 15:57

Nagyon sajnálom, hogy idáig jutottunk! Sajnálom, hogy ennyire kevesen maradtunk. Hogy ma a baloldalnak nincs súlya.

Vendég

#746

2011-09-14 15:59

Bízom abban, hogy Magyarország még jogállam.

Vendég

#747

2011-09-14 15:59

Bizom benne ha mindannyian összefogunk,akkor véget tudunk vetni ennek a hatalmi tébolynak!Addig is tiszta szivből kitartást,jó erőt és egészséget kivánok Miniszterelnök Úr!
Mehlhoffer István /nyugdijas/

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2011-09-14 16:00



Vendég

#749

2011-09-14 16:00

Hihetetlen az a gátlástalan szégyentelen viselkedés,amit a hatalom érdemtelen birtoklói tesznek.Elkeserítő és ha valamitől félek az az,hogy a tisztesség a tisztességtelenséggel szemben ismét alulmarad,mint történelmünk során annyiszor már!

Vendég

#750

2011-09-14 16:01

Messze túlmegy a jog által tolerálható határokon az eljárás. A másik fél ellehetetlenítése jogi csatamezőkön. Szerintem embertelen eszköz.