Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

egy Gyurcsány és tenisz rajongó

#6526 Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 20:31

#6506: - Ízlések és pofonok...

Én leányka vagyok, akitől sem Gyurcsány Ferenc, sem a papája nem vett el semmit, de a szüleimtől sem.  Álláspontom szerint, ha egy nőnek tetszik egy-két pasi, az nem egyenlő a perverzzel..., járj utána !!!  A hányingeredet pedig tényleg tartsd meg magadnak, bár az neked  kellemetlen,  nekem viszont nagyon gusztustalan  -nyílván másoknak is-,  ellentétben John Fitzgerald Kennedy, Roger Federer nevű úriemberekkel, és nem beszélve az igazi Nagy Ő-ről:  Gyurcsány Ferencről. Imádom őket !!!  JFK és GYF kimagasló tehetségű politikus, RF pedig a teniszkirály.  A nyerő trió, I-es kategória Mindhalálig !!!  Csóközön.

egy kiváncsiskodó

#6527 Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 21:10

#6525: filiszteus - Re: Re: Re:  ketyeg Orbánék órája.... Az Apró-villa egy elhunyt politikus lakóhelyeként funkcionált az őskor óta,  az Orbán-villa azonban 2002-ben került Viktor tulajdonába 500 ezerért.  (Orbánnak az apja  is szétprivatizálta az agyát, mint tudjuk,  azon bányák kerültek a tulajdonába, ahol MSZMP párttitkárként alkotott.)    Apró Antal lánya és unokája megvásárolták az általuk gyermekkoruk óta lakott házat,  amelyet a szülő, nagyszülő kapott, - ezzel szemben Orbán Vikor szintén megvásárolta 1992-ben,  a neje és általa 2 éve lakott Váci utcai 136 nm-es nagypolgári kecót, hasonló áron, mint Apróék.  Az viszont rejtély, hogy Orbán 28 évesen, vidéki állandó lakhellyel, hogy a csudába kaphatott szociális alapú, hatalmas méretű tanácsi villa-lakást, ráadásul Budapest legdrágább utcájában ??  Ha valaki tudja, legyen szíves, írja meg !! Az Apró-villa születésének története ismert.  Köszi, üdv.

filiszteus

#6528 Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 21:15

#6526: egy Gyurcsány és tenisz rajongó - Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

Kedves Klára!

 

Miért inkognitóban ír erre a remek vitalapra? Senki nem helyteleníti, hogy Önnek tetszik a gyurcsányi. Sőt valószínűleg vetélytársai sem akadnak, mert másnak nincs ilyen sajátos ízlése. Tudjuk, hogy Ön szerint "Feri vicces és laza". Mások pl. Dános Kornél neurolingvisztikus egészen más véleménnyel van imádottjáról.

http://www.mariaorszaga.hu/index.php?menu=bovebben&kod=935&rovat=&PHPSESSID=b1cf9faaac7b78a36e9a8003ea74cdcd

Hogy van a kedves mama? És a nagypapa? Szokott üzenni a Pokolból?

filiszteus

#6529 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 21:22

#6527: egy kiváncsiskodó - Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

"az általuk gyermekkoruk óta lakott házat,  amelyet a szülő, nagyszülő kapott,"  Valóban  a nagyszülő kapta, úgy, hogy mástól elvették.

Az Apró villa az ötvenes években lett államosítva és elrekvirálva egy zsidó családtól és így került Apró Antal tulajdonába.

 

Erről az Orbán féle váci utcai villalakásról valami linket, ha mellékelnél. Az a baj, hogy a Váci utcában nincsenek villák.

 


Vendég

#6530 Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 21:27

#6528: filiszteus - Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

Mindez egy szélsőjobb honlapról… Ennyi elég is.


Vendég

#6531 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 22:27

#6527: egy kiváncsiskodó - Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... 

 Pici hiba: A kecó a Haris közben volt, jártam a szomszéd lakásban többször is. Amúgy minden stimmel, vette 500-ér, eladta 70 milláért 2 év múlva. Ez ám a tisztesség FIDESZ-módra.

A nép hangja

#6532 Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 22:29

#6528: filiszteus - Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... 

 Én azért megkérdezném, kedves Filiszteusi, hogy a grazi pszihiáterek mint mondanak Vityára?

Csak FIDESZ ne

#6533 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 22:30

#6529: filiszteus - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... 

 Filiszteusi, hogy védi Ön hirtelen a zsidókat!.

EGY VÁCI UTCAI LAKOS

#6534 Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 22:38

#6529: filiszteus - Re: Re: BOCS, HOGY ÉN VÁLASZOLOK.

SAJNOS,  LINKELNI NEM TUDOK,  DE ÉN OTT ÉLEK MA IS ÉS A SZOMSZÉDOMÉK 165 NM-ES KÉGLIBEN LAKNAK, A MIÉNK 65 NM. A SZOMSZÉDÉK FOGORVOSOK ÉS KÉT ÜZLETÜK IS VAN A VÁCI UTCÁBAN, ŐK "MESÉLTEK" ORBÁNÉKRÓL, AMIKOR MEGKAPTÁK A 136 NM-ES BÉRLAKÁST. AKKOR SZDS-ES POLGÁRMESTER VOLT AZ V.KERÜLETBEN, MIHÁLYI GÁBOR NEVEZETŰ. NA, NEKI MEG A XANTUS JUDIT NEVŰ JEGYZŐJÉNEK IS NYOMBAN LETT HASONLÓ MÉRETŰ KECÓJA A DEÁK FERENC UTCAI KÉTEMELETES MŰEMLÉKHÁZBAN, AHOVA MÉG LIFTET IS CSINÁLTATTAK A FULL-FELÚJÍTÁSKOR, MERT 4 EMELET ALATTI HÁZBA NEM JÁR, ÍGY NEM VOLT.   AKKORIBAN A DEÁK FERENC UTCÁBAN DOLGOZTAM,  ÍGY EZEKRŐL NEM ÚGY HALLOTTAM,  HANEM A SZEMEM ELŐTT ZAJLOTT.   A MIHÁLYI BARÁTI KÖRÉHEZ TARTOZOTT AKKORIBAN MÉG OV,  MERT,  HA NEM ÍGY LETT VOLNA, NEM KAPHAT UN. NAGYPOLGÁRI LAKÁST,  AMELYEKBŐL MÉG AZ APRÓ-VILLÁVAL EGYIDŐBEN TÁVOLÍTOTTÁK EL A TULAJOKAT ÉS ÁLLAMOSÍTOTTÁK.  NO, EZ UTÓBBIT A FOGORVOS SZOMSZÉDOMTÓL HALLOTTAM,  MERT A HÚGA ORBÁNÉK HÁZÁBAN LAKOTT,  ÉS VÉGÜLIS MINDENKI TUDTA A SAJÁT LAKÁSÁNAK TÖRTÉNETÉT.  A MIÉNKÉ IS EGY ZSIDÓ CSALÁDÉ VOLT.   AZ ENYÉM AZÉRT OLYAN KICSI, MERT LEVÁLASZTOTT,  A MÁSIK FELE IS KB. EKKORA.  AZ EGÉSZ LIPÓTVÁROS ( EZ AZ V.KER. ELIT RÉSZE) MIND ÁLLAMOSÍTOTT ÉS LEVÁLASZTOTT KÉGLIK, AMIT ÚGYE VALAKIKTŐL ELVETTEK ÉS ÁLLAMOSÍTOTTÁK. DE AZÉRT RENGETEG LAKÁST MEGHAGYTAK EREDETI ÁLLAPOTÁBAN, CSODÁLATOSAN NÉZNEK KI,  360-460 CM BELMAGASSÁGGAL, HATALMAS FÜLLUNGOS  2-3 SZÁRNYAS AJTÓKKAL ÉS HASONLÓ ABLAKOKKAL, 30-40 NM-ES SZOBÁKKAL,  MIN. DUPLA KOMFORTTAL.  MARADJUNK ANNYIBAN, HOGY ÜBERELIK BÁRMELYIK RÓZSADOMBI VILLÁT, KERT AZ UDVARBAN KÖZÖS ÉS KICSI, DE A LAKÁSOK KIRÁLYIAK A BELVÁROS SZÍVÉBEN VANNAK,  ÉS BUDAPEST LEGDRÁGÁBB UTCÁJA TÉNYLEG A VÁCI UTCA ÉS KÖRNYÉKE.  ÜDV.

HIBA NÉLKÜL

#6535 Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 22:57

#6531: -  Re: Re: ORBÁN VIKTOR LIPÓTVÁROSI LAKÁSÜGYE

NEM 2 ÉV MÚLVA ADTA EL,  HANEM 9 ÉV MÚLVA, VALÓBAN  MAJDNEM 70 MILLIÓÉRT ÉS HOZZÁTETT MÉG KÖZEL HÚSZAT, ÚGY VETTE MEG A SVÁBHEGYI VILLÁT 2002-BEN, - MAJD FELÚJÍTTATTA, SZINTÉN 20 MILLA FRANK KÖLCSÖNBŐL.   (A RÉGI HÁZ  A VÁCI U. - HARIS KÖZ SARKÁN VAN.) ÜDV.


Vendég

#6536 Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 23:02

#6520: - Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... 

 Örülök, hogy belebeszéltél mert szívemből szóltál, teljesen egyetértek a gondolataiddal az értékrendeddel, de ez a fórum ugye az elvakult Gyurcsány pártiak fóruma és ezt nekik gondolom nem kell bemutatni, mivel remélem tisztában vannak vele, de egyformán ganajok könyörgöm, csak Gyurcsánnak több esze van a beszédet csűrni-csavarni, viszont Viktorkáék nyíltan pofátlanul belemondják a pracekba, hogy elvesszük a saját érdeketekben, majd ahogyan leírtad úgy lopnak, hogy mindenki látja és rohadtul nem érdekli őket, gátlástalanok. A holdudvar meg olyan mint a vezetőjük, látni a nagypofájáról hogy ki akarja a kereszten végezni gazdijával együtt, de a többi sunyi patiról sem szabad majd elfeledkeznünk, írtál ehez neveket is ugye a teljesség igénye nélkül!

Az MSZP valóban nem makulátlan, tele vannak ők is makulával, bőven lehetne litániát írni róluk is, na ez a rohadt nagy problémánk, válasszunk de miből?


Vendég

#6537 Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 23:22

#6536: - Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

Így lesz majd a nácikból megint vezér. Az emberek nem tudnak már kihez fordulni, egyre dühösebbek, amit könnyű meglovagolni. Aztán már nincs visszaút, mert akinek nem tetszik, mehet a lágerbe/kivégzőosztag elé a többi "nem magyar" közé. Vége a dalnak az biztos, de ezután mi jön?

egy Gyurcsány és tenisz rajongó

#6538 Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 23:26

#6528: filiszteus - Re: Re:   A családom, köszönöm, jól van.  A család azon tagjai, akik már sajnos nincsenek közöttünk, a Mennyországban leltek örök nyugalomra.  Isten velük !

Filiszteus !  Nem Klára vagyok, hanem Klárika, tudod, mint Anettka.  Az általam említett " triumvirátus" mindegyik tagja azért szimpatikus nekem,  mert  karizmatikus személyiségek.  Te meg irígy kutya vagy.  Csocsi


Vendég

#6539 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 23:27


Vendég

#6540 Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 23:33

#6532: A nép hangja - Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... 

 Miért gondolod, hogy Ő az orvosa, de ha engem nem is kérdeztél szerintem ugyanaz a szindróma mindkét palinál, csak viktorka el is hiszi amit mond.


Vendég

#6541 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 23:52

#6537: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... 

 Isten őrizzen, csaknem ismétli önmagát a történelem, lennének ötleteim ezért írtam a 6505-ös bejegyzést, valamint úgy látom vannak azért itt és az országban is értelmes komoly emberek csak valahogy össze kellene fogni, és ez Magyarként mint tudjuk nem egyszerű dolog.

Kérdésedre válaszolva, akkor folytatódik tovább a diktatúra, de addig nem szabad eljutnunk.


Vendég

#6542 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-04 01:23

#6541: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

Fel kellett idéznem a #6505-öt, de azért megvan. Később…

Előbb azonban:

Azt kell, hogy mondjam, a történelem minden eddig általam (is) ismert ponton ismétli önmagát. Mindig voltak a nagy ramazurik előtt, akik megpróbálták megfékezni az őrjöngést, de köztük a szerencsésebbek azok voltak, akiket nem hallgattak meg. A többieket nem kell bemutatni. Gondolom világos, hogy nem a Gréve téri mészárlások visszatérése aggaszt (az se épp kellemes emlék a történelem könyvből), hanem annál jóval frissebb és helyrajzilag is idevágóbb események megtörténte. Úgy látom, hogy semmi nem indokolja az optimizmust ebben a kérdésben (sem). Mintha megelevenedni látnám a könyv lapjairól a barna egyenruhás, utcákon rohangáló verőlegényeket, később teljhatalmú gyilkosokat. Az egyenruha színe ma nem barna, bár azt könnyen lehet orvosolni, főleg kormánypozícióból, ha épp erre támad gusztus. Nem akartam ilyen hosszan beszélni erről… Bocsánat.

#6505

Hát vannak bajaink… A "magyaros" vásárlás azonban teljesen lehetetlen. Szegények vagyunk (na, nem a rajtunk élősködők) és kénytelenek vagyunk a legolcsóbbat részesíteni előnyben, mert enni holnap és holnapután is kell. Hiába a süketelés, hogy "a magyar áru minősége", meg a "tudatos" vásárlás az mekkora ász. Valójában a minőségben is kénytelen megelégedni a legsilányabbal az előállító, mert így sem győzi a versenyt - viszont így is drága. Lehet ezt sokmindenre fogni és sok igazság is van a kifogásokban, de ettől még nem lesz a munkánknak becsülete és a pénzünk nem marad itthon. Helyette az a kevés is internetes sebességgel húz ki innen, amink van.

Erre kellene sürgősen megoldás, de azt a diktátorok csak ordibálják, hogy nekik van és minél nagyobb a nyomor, annál többen dőlnek be nekik.

Tudja mit? Szerintem ne folytatódjon már tovább egy diktatúra se! Bajban vagyunk és csak még nagyobba kerülünk általuk.


Vendég

#6543 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-04 02:06

#6542: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... 

 Hát ne is folytatódjon szerintem sem, ezeket az állapotokat és a bizalmat helyreállítani sem lesz kis feladat és kevés idő, de minél előbb el kell kezdenünk legalább fejben. Igen az étkezés érthető sajnos, de én már látom a szegény rétegek között is az igyekvést és ez azért megnyugtató, lépésről lépésre megy ez is csak de megy.

Az elején lévő remélném hinni vízió, borzasztó lehetőség lenne, egy elmebeteg hatalmát féltő diktátor agyának szüleménye, de azért a jogokat vesztett rendőrségünk már nem hiszem hogy vevő erre, még talán meg sem védik őket, mivel annyi eszük sem volt hála az égnek, hogy megbecsüljék a saját erőszakszervezeteiket. Viktor semmit nem tanult a pártfőiskolán, de a saját hangja valamint a hatalom megszállotja, csak azt hallani, hogy én-én-én, de ha véletlen elszabja akkor majd mi vagy ti lesz a ragzás gondolom.

Én jobban tartok az illuminati nevezetű (gondolom hallott már róluk) befolyásos családok ténykedésétől az elkövetkezendő időszakban, Izrael és Irán közötti konfliktusok kirobbantása, majd a végső cél a III. dicső világháború mivel szerintük 500 millió ember elég a földön a saját kiszolgálásukra. A II.-ban az összes harcban állót (hitlertől az angolokig) támogatták de csak a jól kitervelt érdekeik szintjéig, raszoktól függetlenül, ha érti.

Szóval mocskos ez az egész világ, de minden napnak meg kell lennie a magunk örömének amiért érdemes másnap is felkelni. Bocs ezért a közhelyért.


Vendég

#6544 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-04 05:33


Vendég

#6545 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-04 07:16

#6543: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

"A II.-ban az összes harcban állót (hitlertől az angolokig) támogatták de csak a jól kitervelt érdekeik szintjéig, raszoktól függetlenül, ha érti."

Sajnos ezt is értem függetlenül az igazságtartalmától.

egy kíváncsiskodó

#6546 Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-04 12:17

#6529: filiszteus - Re: Az Orbán-villa alapköve...

Én úgy látom, hogy a lipótvárosi Váci utca és környéke lakóházai gyönyörűséges villák, a belső udvaruk közös és nem túl nagy.  Ezek szintén az 50-es években lettek  államosítva és a legtöbb óriási méretűt  (amelyek emelet nagyságúak voltak, cca. 220-350 nm körüliek)  átalakították 2-3-4 kisebbre.  A Belváros szívének, az V. kerületnek ez a része a Lipótváros, ahonnan kitelepítették az Újlipótvárosra hallgató városrészbe a tulajdonos családok nagy részét, amely a XIII. kerület Szt. István krt és az onnan nyíló néhány utca, amelyet pestiesen zsidónegyednek is hívnak.  Ennyit tudok én, ami egyúttal megfelel a valóságnak is, valamint azt, hogy ez Budapest történelmi Belvárosa és  az ország legelegánsabb, legdrágább városrésze.

Helyismerő
Vendég

#6547 Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-04 14:01

#6546: egy kíváncsiskodó - Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... 

 Mindenki tud jól valamit. Én még úgy tanultam az iskolában, mikor a kerületek elnevezését tanultuk, hogy az V.kerület neve Belváros, Belső Lipótváros. A XIII.kerület pedig Angyalfüld, Külső Lipótváros, vagy Új-Lipótváros. Az én emlékeimben ma is így él, bárhogy keresztelgetik. A Széll Kálmán tér nekem mai napig a Széna tér, a Moszkva tér pedig ma is Moszkva tér, bárkinek nem tetszik. Értelmetlen átnevezés volt, erőfitogtatás, vagy ahogy Lázár városában mondják, fityogtatás.

Még annyit, hogy a fővárosnak két zsidónegyede volt-van, egyik a Dohány utca, Zsinagóga és környéke, másik a Külső-vagy Újlipótvárosi, ez utóbbi a gazdag zsidó-negyed.

filiszteus

#6548 Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-04 14:23

#6547: Helyismerő - Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

Számtalan még ma is élő embernek pedig mindig is Széll Kálmán tér volt. Bárkinek nem tetszik.


Vendég

#6549 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-04 14:53

#6548: filiszteus - Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... 

 Ha a Széna térre gondolsz, egyetértünk.