Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#6501 Re: Re: Re: ORBÁN CSALÁD VAGYONI HELYZETE...

2012-01-03 15:22

#6500: - Re: Re: ORBÁN CSALÁD VAGYONI HELYZETE... 

 Megtaláltad hurrá, tyúkszarban az ütőeret, tiéd.


Vendég

#6502 #6469

2012-01-03 15:22

kb 1 órája leírtam egy szép hosszú gondolatot,amit most igazoltok. Továbbra is csak a múlt és a mocskolódás. Én sem örülök az ország vezetésével jelenleg megbízott figurájával. "rosszabbul élünk mint 4 éve" hangoztatták a kampányaik az ezt megelőző választások előtt 2006-ban vagy mikor (mivel nem tudom pontosan az évszámot ebből látható mennyire követem a politikát) Most tényleg rosszabbul élünk! Lépni kell! Népszavazás létezik még? Előrehozott választást kezdeményezni és rendet tenni,vagy ott az egyiptomi példa
filiszteus

#6503 Re: Re: Re:

2012-01-03 15:31

#6497: - Re: Re:

"Maximum irígy vagy rá, hogy a nyomába sem érsz"

Valóban sokkal több pénze van, mint nekem, de akkor már inkább Ingvar Kamprad-ra, vagy Bill Gates-re irigykednék.

Nem az én Viktorkám, nem rá szavaztam. Ettől függetlenül nem Útálom(sic), hanem tehetséges és rátermett politikusnak tartom.

A gyurcsányinak pedig tulajdonképpen hálás vagyok, amiért szétverte és lejáratta az MSZ(m)P-t. Amellett nagyon aggódom érte. Egy 4 halálos áldozatot követelő vasúti baleset ennyire kiborította, mi lesz, ha egyszer bekövetkezik egy tömegszerencsétlenség. Akkor vajon, hogy lehet megvígasztalni szegény teremtést?

Arra már gondolni sem merek, hogy egy ócska bohóctól láthattunk egy silány alakítást, népszerűségbnövelés céljából.

http://www.youtube.com/watch?v=_-4CbAM1RIM

egy Gyurcsány és tenisz rajongó

#6504 ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 15:40

#6471: -  Re: Re: Re: Az undorító levitézlett alcsúti törpecigány féreg  sem döglik éhen, őt előbb-utóbb agyonverik, ha így folytatja az államadósság növelését...

Gyurcsány Ferencre nem csak az apja lenne büszke,  hanem még nagyon-nagyon sokan,  közöttük vagyunk mi is,  itt a III.kerületben, nem is kevesen.  Ő olyan kirívó tehetségű és jóképű EMBER, amilyen politikusban John F. Kennedy volt, az atp touron pedig Roger Federer "van".


Vendég

#6505 Re: #6469

2012-01-03 15:41

#6502: - #6469 

 Szerintem jogilag be vannak betonozva és sajna nem valójában, de csúfos véget érhetnének ha lenne vér a Magyar emberek pucájában, és akkor kit ültetünk oda? Innen kellene építkezni, kik fognak kivezetni minket ebből a mocsárból és hová?

Legitim vezetés megválasztása, akiket a nép is elismer, magyar érdekeinket figyelembe vevő gazdaságpolitika kialakítása, előző köztörvényes és hazaáruló politikusaink, vérbíráink, ügyészeink elszámoltatása (e nélkül nem lesz 1 kormány sem legitim), vagyonaik elkobzása államadóság rendezésére, alkotmányos rendünk és a szólásszabadság helyreállítása, képviselőink visszahívhatóak legyenek, népszavazások igénybevétele fontos egész társadalmat érintő kérdésekben, stb.-stb..

És amiből a németek is nagyok lettek: Amiben csak lehet MAGYAR EMBER MAGYAR TERMÉKET akkor a saját gazdaságunkat segítjük, na ez is csak apró lépésekben érhető el, de el kell kezdeni végre.


Vendég

#6506 Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 15:55

#6504: egy Gyurcsány és tenisz rajongó - ketyeg Orbánék órája.... 

 Ülj le fiam egyes, még azt sem vetted észre, hogy aprót rakott a zsebedbe miközben ellopta a gyerekeink és remélem nem az unokáink vagyonát, bár azt viktorka műveli mostanában.

Elégé perverz vagy a jóképüségét illetően, de ez nem tartozik ránk, ezért kérlek tartsd magadban, mert szerintem nem csak nekem de hányingert okoz.


Vendég

#6507 Re: Re: Re: Re:

2012-01-03 15:57

#6503: filiszteus - Re: Re: Re:  

 Filiszteusi, mondtam már, hogy néha túllősz a célon és még önmagadhoz képest is undorító vagy? Ha eddig nem utaltam volna rá, most megragadom az alkalmat.


Vendég

#6508 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-01-03 16:00

#6507: - Re: Re: Re: Re:  

 Mi a bajod vele, őszinte, mer beszélni olyan dolgokról ami politikustól is aljas számító?

Csak az a viktorkás mondat zavar, de még kinőheti.


Vendég

#6509 Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 16:03

#6506: - Re: ketyeg Orbánék órája....

Nem vagy te tanára, de ha az lennél is, elégethetnéd a diplomád. Egy példát mondjál csak a lopásra, te gyökér! Nem ugatni, bizonyítani.

filiszteus

#6510 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-01-03 16:06

#6507: - Re: Re: Re: Re:

Nem igénylem a rokonszenvedet.  Megtiszteltetés számora, hogy egy magadfajta undorítónak tart. Ha nem így lenne, kezdenék aggódni.


Vendég

#6511 Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 16:11

#6509: - Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... 

Na figyelj te ősgyökér, itt 1990 előtt SENKI sem volt sokszoros milliárdos! Abban a rendszerben ez hivatalosan nem is létezhetett. Utána lenyúlták a húsos fazekat, mert ők voltak hozzá közel. Azt a húsos fazekat, amiben milliók munkájával megtermelt értékek voltak. Akik azért megdolgoztak, ma nyomorgó nyugdijasok. Gy. és a többi nem a hetedik milliárdos őseitől örökölte a vagyonát. Ez volt a demagóg szöveg: TI MÁR MINDNYÁJAN A KOMMUNIZMUSBAN FOGTOK ÉLNI! Ezért hiteltelen Gy. és az MSZP mindenféle brossúra szövege a "baloldali értékekről".

És a nem kis szégyen az Apró villa. Fájdalmas de majd megszokod.


Vendég

#6512 Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 16:19

#6511: - Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

Bizonyítani, azt nem tudsz, mert nem lehet. Nincs mit. Ordibálni? Azt minden barom tud és mostanában szabad is nekik - lásd saját magad.


Vendég

#6513 Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 16:39

#6512: - Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... 

 Pedig milyen jó lenne lerugdalni a vesénket egy olyan sötét pince mélyén mint amilyen te vagy. De ebből már nem eszel, sőt majd elszámolsz te is a tetteiddel, és ott majd te sem fogod tudni okosan kimagyarázni magadat.

Tényleg voltál már gerincbeültetésen, vagy azt is kidobta a szervezeted mint tested idegen anyagát?


Vendég

#6514 Szanyi Tibor (MSZP) javaslatai Gyurcsány hitelességének javítására

2012-01-03 16:56

1/ "csinálja vissza a privatizáció hajnalán elkövetett hucutságait"

2/ mondja fel a cégei és az állam közötti szerződéseket

3/ "költözzön ki a magyar történelem egyik legsötétebb villájából"

Vendég

#6515 Re: Re: Re:

2012-01-03 17:04

#6445: - Re: Re: most már ahhoz 4-5 fokot kéne emelkedni

Jó, akkor legyen 10 fok, te undorító büdöskomcsi patkány.


Vendég

#6516 Re: Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 17:18

#6513: - Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

Milyen tetteimmel te gumicsizma? Neked simán elég vádolni valakit és a jelek szerint már azt sem tudod, hogy mivel, csak vádoljál. Ez milyen szint? A papucsállatka hozzád képest zseni.


Vendég

#6517 Re:

2012-01-03 17:28

#6469: Csak egy dolgozó aki meg akar élni -

Figyi, én is az mondom, hogy sok mindenben teljesen igazad van és szívesen el is beszélgetnék veled ezekről meg más dolgokról.. de ez itt nem az a hely, ahogy "filiszteus" is írta. Ez itt az undorító és agyhalott büdöskomcsi férgek (MSZP-sek és gyurcsányisták) Gyurcsány büdöskomcsi patkány fényesítésére szervezett fóruma és nem alkalmas tényleges eszmecserére.   Szerintem te is véletlenül keveredhettél ide, mint minden normális ember ezen a fórumon.


Vendég

#6518 Re: Re:

2012-01-03 17:36

#6517: - Re:

Ahogy te nevezed "gyurcsányista", "undorító", "büdöskomcsi férgek" lennének "agyhalottak"? Te szavaztál a diktátorra, Te üvöltöttél az utcákon, Te hitted minden ész nélkül, hogy viktroka a megváltó. Most soha nem látott trutyiban fuldoklunk és még mindig hiszel. Na, ki az agyhalott? Ki az undorító?


Vendég

#6519 Re: Re: Re:

2012-01-03 17:53

#6518: - Re: Re:

Tényleg Orbán Viktor miniszterelnök úrra szavaztam és nem vettem a fáradtságot, hogy a magadfajta  agyhalott és rendkívül undorító büdöskomcsi férgek közelébe menjek.

"Na, ki az agyhalott? Ki az undorító?"

A gyurcsányista és MSZP-s rendkívül förtelmes büdöskomcsi csürhe, akiknek a jórésze leépült szoci nyugger.


Vendég

#6520 Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 17:54

#6511: - Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája.... 

 Bár nem nekem válaszolsz, de most belebeszélek: 1990 táján a húsosfazék közelieknek valóban könnyű helyzetük volt, legalábbis a privatizációt illetően. Aki tudott, élt is vele, voltak jópáran, oldalfüggetlenül. Jómagam is ismerek közülük néhányat. Mindnek menő vállalkozása van, vagy volt, ha utána tehetségtelen volt, hamar eltapsolta és minden ment vissza a régibe, azaz kezdhette újra 0-ról. Ez oldalfüggetlen, szerintem ugyanannyi jóljártat lehet megtalálni minden oldalon. Ha kicsit utánanézel, a Gyurcsány messze nincs elől. Nekem pl. sokkal jobban szúrja a szemem az Orbán család gyarapodása, azt jobban lehet hasonlítani az Apró villához, ha már nem bírsz róla leszakadni. Amikor az előző regnálásuk után kinyírtak  minden kőbánya beszállítót, hogy Orbán-papa bányájának ne legyen konkurenciája, az nekem sem tetszett. Nem tetszett a 12 állami gazdaság eladása sem bukásuk előtt 5 perccel, no, meg a székházeladások és még lehetne hosszasan sorolni. Ezzel természetesen nem azt mondom, hogy az MSZP makulátlan. Nem tetszik pl. nagytudású köztársasági elnökünk életútja sem. Nála tisztességtelenebb embert már a 70-es években sem sokat lehetett találni. Tudnék róla mesélni, hogy baráti találkozóra 45 percért mennyi pénzt vett fel az akkori munkahelyemen és 44 perc után távozott. Dátumot most nem tudok mondani, de annyi biztos, hogy előtte nem sokkal volt ugyanott a KISZ-klubban Pécsi Sándor, minden idők egyik legnagyobb magyar szinésze, aki 1 órára 800 Ft-ért vállalta a fellépést és 3 órán keresztül kápráztatott el mindenkit ugyanazért a 800 Ft-ért. Itt jöb a dátum-azonosítás: Pécsi Sándor ezután a fellépés után 3 héttel szívinfarktusban meghalt. Tehát nagyjából azonos időben történt a két esemény. Schmitt Pál további életútja ugye, ismert, hithű kommunistából lett hithű Orbán-imádó. Nekem nem tetszik a Csintalan, Pozsgai, stb... féle pálfordulás sem, ha én egyszer valamihez a nevem adom, akkor segget nem csinálok a számból. Soha, semmilyen körülmények között.


Vendég

#6521 Re: Szanyi Tibor (MSZP) javaslatai Gyurcsány hitelességének javítására

2012-01-03 18:00

#6514: - Szanyi Tibor (MSZP) javaslatai Gyurcsány hitelességének javítására 

 Nem tudsz erről leszakadni? Vagy fizesse vissza mindenki, vagy hagyjátok már békén. Undorító, igazságtalan, amit műveltek vele. A tokaj-Sárazsadányi szőlőket a maszek betonúttal, az Orbánbányákat, stb... szintúgy juttassák vissza, akkor elhiszem, hogy Viktorban van még valamennyi jó érzés. Gyurcsány 5 évig nem vettte fel a fizetését, a gyermekélelmezésre fordította, mutassatok még valakit, aki ezt megtette. Ja, igen, a Bajnai. Szíjgyártó, Lézer, izé-Lázár pedig nem veszi észre, hogy fizetése egyes hónapokban meghaladja a 2 millás plafont. Ezek pofáznak erkölcsről? Na, ne... 


Vendég

#6522 Re: Re: Re: Re:

2012-01-03 18:01

#6515: - Re: Re: Re:  

 Megjöttél, b...od alássan!


Vendég

#6523 Re: Re: Re: Re:

2012-01-03 18:02

#6519: - Re: Re: Re:

Nem, nem. Te vagy a rendkívül undorító, az agyhalott és a féreg is, szóval a teljes szókincsed.


Vendég

#6524 Re: Re: Re: Re:

2012-01-03 18:03

#6519: - Re: Re: Re:  

 H Ü L Y E

filiszteus

#6525 Re: Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-01-03 19:55

#6520: - Re: Re: Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

hatalmas tévedésben vagy az 1990 környéki privatizációkaz illetően. Az MSZMP vezető káderei voltak a húsosfazék körül és senki más. emlékszem pl. Angyal Ádámra, aki a Hajógyár eladásából 7%-ot kapott vezérigazgatóként. Az is lehet, hogy volt, aki elltapsolta a könnyen szerzett pénzt, de örök igazság, hogy a "sok pénz vonzza  a még többet". tehát nem kellett egyik milliárdosnak sem gazdasági zseninek lenni a toábbi gazdagodáshoz. Mindig az jár jól, akinek sok pénze van, lásd a mostani ingatlanárakat, akinek most ven pénze befektetni, az később óriásii haszonra tehet szert.

Pozsgai pálfordulása nem 89-ben kezdődött. Emlékszem a 70-es években, bár utáltuk az elvtársakat, mint a tevetrágyát, Pozsgait valahogy más szemmel néztük, mert igyekezett becsületes maradni még elvtársként is.

Schmitt Pál karrierista, az tagadhatatlan, de vannak olyan tulajdonságai, amik alkalmassá teszik a tisztségére.

"Nekem pl. sokkal jobban szúrja a szemem az Orbán család gyarapodása, azt jobban lehet hasonlítani az Apró villához,"

Minél hasonlít jobban az Apró-villához? Az Apró villánál?